Marka
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Molfix

" araması için 857 sonuç listeleniyor

Güvenilir ve Rahat Molfix Ürünleri Trendyol'da!

Anne babaların bebeklerinin ilk yıllarındaki en büyük yardımcısı olan Molfix, bebeklerin dünyadaki ilk dönemlerinde sorunsuz ve mutlu günler geçirmesini sağlıyor. Bebeklerin rahat edeceği biçimde tasarlanmış Molfix çeşitleri, yüzde 100 yerli üretim ürünleri ile sağlıklı ve konforlu bir kullanım sunuyor. Molfix bebek bezi dışında markanın ıslak mendil ürünleri de anne babaların ve hijyen arayan herkesin yardımına koşuyor.

İlk olarak Türkiye’nin tanınan firması Hayat Kimya tarafından 1998 yılında piyasaya sürülen Molfix ürünleri, bebeklerin ihtiyacına uygun ergonomik tasarımları kadar yenilikçi anlayışı ile de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Hemen ertesi yıl başta Rusya, Bulgaristan ve Ukrayna olmak üzere pek çok ülkede satışa sunulan bebek bezleriyle bir dünya markası olma yoluna giriyor. Bosna, Azerbaycan, Cezayir ve İran pazarlarında da en çok satılan bebek bezleri arasında yerini alan marka, 72 ülkede satışa sunulan ürünleri ile dünya bebeklerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. AR-GE çalışmalarına büyük önem markanın geliştirdiği yeni teknolojiler sayesinde bebekler daha sağlıklı ve konforlu günler geçiriyor. Markanın ürünleri bebeğin ilk doğduğu andan tuvalet eğitimi alana kadar geçen sürede anne babaların en büyük yardımcısı oluyor.

Her Bebeklik Dönemine Özel Bebek Bezi

Her Bebeklik Dönemine Özel Bebek Bezi

Doğdukları ilk andan itibaren tuvalet eğitimini başarıyla bitirecekleri ana kadar bebek bezine ihtiyaç duyan bebekler için farklı ihtiyaçlara uygun bebek bezi modelleri bulunuyor. Bebeklerin idrarını emerek hapseden bebek bezleri, bebeklerin uzun süre altlarını kuru hissetmelerini sağlıyor. 24 saate varan koruma özelliğine sahip olan bebek bezleri, bebeklerin gün içinde ve uykudaki vakitlerini daha konforlu geçirmesini sağlıyor. Reklam kampanyaları ile de gönüllerde taht kuran Molfix mutlu geceler ve konforlu gündüzler için bebeklerin her dönemine uygun ürünler geliştiriyor. Erken doğan bebeklerden yenidoğan ürünlerine, farklı kilolardaki bebeklerden özel hassasiyeti bulunanlara tüm bebekler için uygun bez üreten marka, güvenilir ve sağlıklı ürünleri ile öne çıkıyor. Markanın ürünleri ile henüz tanışmayanlar Molfix deneme paketi gibi fırsatlardan yararlanabiliyor, ayrıca online olarak kolayca sipariş verilebiliyor. Molfix kampanya ve indirimleri ile ilgili her türlü duyuruya ve ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgilere Trendyol’dan ulaşılabiliyor. Molfix indirim ve kampanyaları sayesinde daha uygun fiyatlı ürünler Trendyol’dan satın alınabiliyor. Prematüre doğan bebeklerden yüksek kilolu bebeklere; farklı yaşlardan değişik beden özelliklerine pek çok bebek bezi çeşidi bulunan marka, bezleri bebeklerin kilolarına göre tasnif ediyor. Molfix kullananlar 3, 4, 5, 5+ ya da 6 numaralı bezleri bebeklerinin kilo durumlarına göre seçebiliyor. Molfix yenidoğan ürünü ise bebeğin ilk günlerinde kullanılıyor. Bu ürün, göbek bağı oyuntusu sayesinde rahatsızlık vermeyen, rahat bir kullanım sunuyor. Ayrıca tasarımında kullanılan airsoft teknolojisi sayesinde hava alan yüzeylere sahip olduğundan bebek cildinin hassasiyetini gözetiyor ve olumsuz etkilere karşı koruma altına alıyor. Molfix hassas ciltler içeriği açısından çok özel ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca erken doğan prematüre bebekler için geliştirilen bebek bezi, 3 kiloya kadar olan bebeklere yönelik olarak hazırlanıyor. Prematüre bebeklerin aşırı hassas durumuna uygun olarak hazırlanan bezler, göbek bağı oyuntusu ile bebeği rahatsız etmeyen bir kullanım sunuyor. Bebek bağının hava ile temasını da sağlayan bu özellik, daha çabuk bir iyileşme imkânı da veriyor.

Yenidoğanlar İçin Mükemmel Yumuşaklık

Yenidoğanlar İçin Mükemmel Yumuşaklık

Molfix Pure & Soft serisi ile kusursuz bir yumuşaklık sağlıyor. Molfix bebekler için, özellikle de yenidoğan bebekler için istenen pamuksu yumuşaklığı, narin dokusu ve cilde daha az değen özel tasarımı ile sağlıyor. Molfix Pure sınıfındaki bebek bezleri farklı ağırlık gruplarındaki bebeklere uygun olarak farklı numaralarla satın alınabiliyor. Molfix kutu içeriği ve yapısı itibariyle insan sağlığına zarar hiçbir kimyasal ve bebek ciltleri için uygun olmayacak hiçbir madde içermiyor. Molfix Maxi Plus 9-16 kilogram arası bebekler için ekstra emici bir bebek bezi sağlarken, Junior 11-18 kilogram arası bebekler için üretiliyor. Molfix Maxi Plus gibi ekstra emici özeliğe sahip olan Junior Plus ise 13-20 kilogram arası bebekler için ideal bir çözüm oluşturuyor. Bebeğin kilosuna, yaşına ve ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilen bebek bezleri arasında yenidoğanlara yönelik geliştirilen ürünler çok daha küçük boyutlarda olabiliyor. Hassas içeriği ve steril yapısı ile öne çıkan bebek bezi modellerinde, bebeklerin yaşı arttıkça bezlerin büyüklüğü ve içine sıvı hapsetme kapasitesi artıyor. Ebeveynlerin bebek bezi alırken rahatlığı kadar, ne kadar emici olduğuna da dikkat etmesi gerekiyor. Bebek bezi değiştirme sıklığını ve bebeğin konforunu doğrudan etkileyen emicilik ile birlikte sızdırmaz bariyer özelliği de büyük önem taşıyor. Nefes alan ve hava geçiren bebek bezi çeşitleri, terleme ve pişik ihtimalini azaltıyor. Hem kullanım rahatlığı, hem de nefes alan yapısı sayesinde pişik gibi sorunlar minimuma indiriliyor. Alerjik rahatsızlıkları olan ya da aşırı hassas cilde sahip bebeklerde dahi doğru bakım, iyi bir temizlik ve sağlıklı ürünlerin kullanımı ile pişik sorunu rahatlıkla engellenebiliyor.

Hassas Ciltler İçin Hassas Bebek Bezleri

Hassas Ciltler İçin Hassas Bebek Bezleri

Molfix 3D teknolojisi hassas ciltler ve diğer bebekler için oluşabilecek farklı sorunlara karşı özel olarak tasarlanmış modeller sunuyor. Hassasiyeti yüksek olan bebekler için ise latex, paraben ya da BPA içermeyen, hipoalerjenik etki sağlayan bebek bezi çeşitleri öneriliyor. Hassas bebekler için Molfix izotonik su içeren ürünleriyle daha sağlıklı bir kullanım sağlıyor. Kokuyu hapsetme özelliği taşıyan ve içerdikleri aloe vera ya da çiçek özleriyle güzel koku yayan bezler de sağladıkları ferahlık hissi nedeniyle sıklıkla tercih edilebiliyor. Aloe vera ve papatya içeren bebek bezi seçeneklerinde bu bitkilerin iyileştirici ve nemlendirici etkilerinden yararlanılıyor. Papatya gibi antiseptik, aloe vera gibi yumuşatıcı bitki özleri, antialerjik yapıları ile daha sağlıklı bir kullanım sunuyor.

Bir bebek bezinden çok daha fazlasını sunan ve ailelere bebekleri ile kaliteli zaman geçirme olanağı yaratan Molfix gece bezi ile mutlu geceler ve hareketli gündüzler için uygun ortamı sağlıyor. Yeni Molfix teknolojileri ile yüksek kaliteyi ve işlevsel bir kullanım oluşturan marka, üretim sonrası testler ile kusursuz sonuçlara ulaşıyor. Molfix fabrikası sadece üretim değil, AR-GE çalışmalarıyla da geleceğe yön veriyor, bebeklerin mutluluğunu her şeyin üstünde tutuyor. Yeni Molfix yeni teknolojileri geliştiren ve uygulayan bir marka olarak öne çıkıyor. Molfix 3D teknolojisi ile tasarlanan elastik gövde sistemi özellikle bezin yüzeylerinde yeni bir çığır açıyor. Bu teknoloji bebekler için hareket kolaylığı sağlayan esnek gövde ve yumuşak iç yüzey ile dikkat çekiyor. Sıvıyı dışarı sızdırmayan, ama nefes alabilen dış yüzey yapısı ve sızdırmaz bariyerler büyük konfor sağlıyor. En yenilikçi teknolojilerle üretilen bebek bezleri, sıvıyı hemen içine hapsetmeyi başaran iç yüzeyleri ile uzun süreli kuruluk sağlıyor. Bebeklerin cildini kuru tutan ve olası rahatsızlıkların önüne geçen bebek bezi modelleri pişik ve kızarıklık gibi sorunları önlemeye de yardımcı oluyor.

Bebekler İçin Hareket Özgürlüğü

Bebekler İçin Hareket Özgürlüğü

Ayrıca bebek bezinin esnek olması, bebeğin hareketini engellememesi büyük önem taşıyor. Daha pratik kullanım sunan Molfix külot bez çeşitleri ile bebek bezi bağlamayı sorun olmaktan çıkardığı gibi, bebeklerin daha rahat hareket etmesini de sağlıyor. Türkiye’de gövdesi ve beli elastik olan külot bezini üretip geliştiren marka, bebeklerin vücudu için ideal formu alarak hareket alanını genişletiyor. Airsoft teknolojisi yardımıyla nefes alan ve bebeğin tenine nefes aldıran külot bez ürünleri, hassas ciltler için mükemmel koruma sağlıyor. Etkisini elastik bantlardan alan sızdırmazlık özelliği ile büyük beğeni toplayan külot bez modelleri, iki kat emici iç yüzeyiyle kusursuz bir koruma sunuyor. Her numarası ve büyüklüğü bulunan külot bezler, 7 farklı boyu ile her bebek için ideal büyüklüğü sağlıyor. Molfix hasta bezi bebekler için oldukça rahat uyku saatleri sağladığı gibi, oyun saatlerinin sorunsuz ve keyifli geçmesine de yardımcı oluyor. Doğru bebek bezi seçiminin önemine dikkat çekecek biçimde hazırlanan Molfix Doğru Adımlar kampanyası yürümeye hazırlanan bebekleri için tüm detayları düşünen ebeveynlerin doğru bezi seçmesi gerektiğini hatırlatıyor. Molfix Doğru Adımlar kampanyası Effie Ödülleri’nde kazandığı başarı ile de öne çıkıyor. Molfix Pure ve 3D gibi ürün çeşitlerinin sahip olduğu tasarım ile bebeklerin ilk adımlarını daha rahat attığı ifade ediliyor. İçerdikleri Comfort Fix özelliği sayesinde esnek, emici ve cilde dost bir kullanım imkânı veren bebek bezleri, sağladığı hareket imkânı ile bebeklerin kendilerini ve etrafı keşfetmesine olanak veriyor. Kimi ürünlerde yer alan ıslaklık göstergesi özelliği ise bebeğin altının kontrol edilmesini kolaylaştırıyor ve olası gecikmelerin önüne geçiyor. Sızdırmazlık özelliği krem ya da pudra kullanımı nedeniyle azalmıyor, süper esnek bantlar ve daha ince yapısı sayesinde kesintisiz konfor sağlanıyor. Markanın bebek bezlerinde özel olarak geliştirilen yumuşak iç yüzey yapısı olası tahriş ve kızarıklıkları ortadan kaldırıyor ve kusursuz cilt rahatlığı sağlıyor. Değiştirme ve kullanım rahatlığı sunan marka, hassas ciltler ya da normal bebekler için bakımı sorun olmaktan çıkarıyor. Aileler bebeklerinin bezlerini ev dışında arabada, gezintide ya da seyahat sırasında da rahatlıkla yapabiliyor.

Farklı Bebek Bezi Paketi Alternatifleri

Farklı Bebek Bezi Paketi Alternatifleri

Türkiye’nin en fazla kullanılan bebek bezi seçenekleri arasında bulunan Molfix fiyatları açısından aile bütçesini sarsmayan, iyi bir fiyat kalite dengesi sunuyor. Molfix deneme paketi ile markanın kalitesi ve konforunu kolayca deneyimleyebilen aileler, arzu ederlerse Molfix online fırsat olanaklarıyla oldukça cazip fiyatlarla ihtiyaç duydukları bebek bezlerini satın alabiliyorlar. Molfix kutu içeriğinde farklı sayıda bebek bezi içeren ürünleriyle anne babalara geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Molfix içeriği 104,132, 150, 180, 188 ya da 148 adet, bebek bezi içeren ürün alternatifleri sunduğu gibi, isteyen ebeveynler için Molfix 62’li fırsat ya da Molfix 112’li ürün paketleri de bulunuyor. Molfix 112’li paketler daha uzun süre dayanabiliyor, Molfix 62’li kutu fırsat seçenekleri ise daha kısa süreli kullanımlar için yeterli olabiliyor. Molfix 60 adet, 76 adet, 80 adet, 108 adet bebek bezinin yer aldığı paketler ebeveynlere ihtiyaçlarına göre seçim yapmada büyük kolaylık sunuyor. Molfix aylık paket, Molfix üç aylık paket ya da Molfix ekonomik paket gibi alternatifler seçilebiliyor; Molfix süper fırsat paketi ise çok daha cazip bir Molfix ıslak mendil fiyatı imkânı sağlıyor. Molfix yorum ve görüşleri içinde doğuma hazırlanan aileler için hazırlanan özel paketler de ayrı bir yer tutuyor. Molfix kullanıcı yorumlarını dikkate alarak doğru alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Molfix Merhaba Bebek Paketi yeni anneleri bebek bezi ve diğer ürünlerle tanıştıran özel bir paket olarak öne çıkıyor. İçinde yenidoğan bebekler için bir paket bez, 2 paket mini ve 1 paket midi bebek bezi bulunan bu pakette, birer adet bebek bakım örtüsü ve ıslak pamuk mendil de yer alıyor. Molfix Merhaba Bebek Paketi tercihe göre farklı içerikler de sunabiliyor. Bebek bezi ve ıslak pamuklu mendil ürünleri gibi, bu paketlerde yer alan bebek bakım örtüsü ürünleri de kusursuz ve sağlıklı bir kullanım imkânı veriyor. 60 cm x 60 cm ölçülerinde üretilen bebek bakım örtüleri, ev dışındaki ortamlarda kurtarıcı bir rol üstleniyor. Bebeklerin altının hijyenik bir ortamda değiştirilmesine imkân veren bakım örtüsü çeşitleri, sıvı geçirmeyen yapılarıyla etrafın temiz tutulmasını da sağlıyor. Bebek bakım örtüsü modelleri de, tıpkı bebek bezi çeşitleri gibi, bebeklerin hoşuna girecek figür ve motifler içeriyor, en canlı renklerden oluşan tasarımlarıyla eğlenceli bir görünüm sağlıyor.

İndirimler ve Avantajlı Paket Fırsatları

İndirimler ve Avantajlı Paket Fırsatları

Bebek bezi modellerinde hem ailelerin, hem de çocukların tercihi canlı renkler ve sempatik tasarımlar oluyor. Molfix bebek bezi yorumları ve görüş sayfalarında bezlerin üzerinde yer alan sevilen karakterler ve figürlerin bebeklerin dikkatini çektiği ve canlı renklerin daha ilgi çekici bir kullanım imkânı verdiği ifade ediliyor. Yenidoğan bebek bezlerinde yer alan ve annelere güzel mesajlar veren tasarımlar annelerin bebekleriyle kurduğu iletişimi güçlendiriyor, kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı oluyor.

Molfix kullananlar başta yenidoğan bebekler olmak üzere hassas cilde sahip olanlar için Molfix ıslak mendil ürünlerini tercih ediyor. Molfix havuz bezi izotonik içeren ürünleri ile cilde en uygun su çeşidini özellikle yenidoğan bebekler gibi hassas ciltler için tavsiye ediyor. Yenidoğan bebeklerin her yerinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünlerin içeriğindeki izotonik su, cilt için en sağlıklı ve güvenli su olarak tanımlanıyor. Molfix deniz bezi izotonik sulu ürünlerinde tamamen doğal pamuk malzeme kullanıyor; ayrıca bu ürünlerde hiçbir biçimde alkol, boya ya da parfüm bulunmuyor. Sahip oldukları pamuklu yumuşak doku sayesinde bebeklerin cildini hassas biçimde temizleyen ıslak mendil ürünleri, alkolsüz olmaları, paraben ve sabun içermeyen yapılarıyla sağlıklı bir kullanım sunuyor. Molfix online fırsat alternatifleri bununla da sınırlı kalmıyor. Molfix kampanya fırsatları ile oldukça avantajlı paketler kullanıcıların dikkatine sunulurken, Trendyol’daki Molfix indirim koşulları ailelerin yüzünü güldürüyor. Molfix fiyatları ve diğer satın alma seçenekleri Molfix ekonomik paket ya da Molfix süper fırsat paketi gibi özel imkânlarla daha da cazip hale gelebiliyor. Molfix bebek bezi fiyatları başka etmenlere bağlı olarak farklılık gösterse de, toplu ve erken alımlarda uygun fiyat seçenekleri bulunabiliyor. İçinde farklı sayılarda Molfix bezi bulunan aylık ya da üç aylık paketler, satın alma ve kullanmada kolaylık sağlıyor. Çoklu paketler uzun vadeli alışveriş imkânı ile aile bütçesi açısından avantajlı görünse de bazı riskler içeriyor. Bebeklerin boyu hızlı büyüdüğü ve kilosu hızlı arttığı için bebek bezinin boyutunu değiştirmek ve küçük alınan bezlerin boşa gitmesi gibi riskler de bulunuyor. En doğru bezi, yetecek biçimde almak ve bunu yaparken bebeğin büyüme hızını da düşünmek büyük önem taşıyor. Markanın tüm ürünleri Trendyol’da oldukça uygun satın alma koşullarıyla alınabiliyor. Yüksek ürün kalitesi, bebek sağlığına verdiği önem ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken markanın bebek bezleri, bakım örtüleri ve ıslak pamuklu mendil çeşitleri tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.