Marka
Fiyat
Ölçü
Gramaj
Kağıt Boyutu
Kağıt Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Mondi

" araması için 247 sonuç listeleniyor

Mondi

Mondi

Yaşam alanınızda yer alan en önemli nesneler mobilyalardır. Özellikle evlerinizde kullanılan mobilyalar her bir oda için ayrı konseptte çeşitlendirilir. Oturma odaları, yatak odaları, yemek odaları, çalışma odaları gibi farklı amaca hizmet eden mobilyalar sayesinde eviniz istediğiniz konfor ve rahatlığa kavuşur. Bu mobilyaların kullanım rahatlığı ve kolaylığı dışında aynı zamanda dekorasyona uyumlu olması da beklenen bir durumdur. Ergonomik ve fonksiyonel olması herkes tarafından istenir. Bu tarz insanın günlük yaşamını kolaylaştıran mobilyalar çok daha sık tercih edilir. Bu mobilyalar farklı tarzlara hizmet eder şekilde tasarlanır. Modern, klasik, avangard ve bunun dışına oluşturulan farklı tasarımlar sizlerle buluşur. Her bir ürün rahatlık, konfor ve sağlamlık yönünden değerlendirilir. Mondi mobilya bu alanda yatak, kanepe, köşe takımı, gardırop ve daha onlarca ürün ile sizlere hizmet verir.

En Çok Tercih Edilen Mondi Mobilyalar

Evlerde her bir bölümün ayrı bir önemi bulunur. Bu bölümler arasında bazı noktalar daha fazla vakit geçirdiğiniz alanlardır. Bu alanlardan bir de misafir odası da denilen salonlardır. Bu alanlar misafirlerin dışında evde yaşayan kişilerin de sıklıkla kullandığı bir bölümdür. Ancak misafirler için de hizmet bu odanın güzel görünmesine özellikle dikkat edilir. Dekorasyonu herkes tarafından beğenilmelidir. Bu odanın dekorasyonuna özellikle dikkat edilmesinin sebebi dışarıdan gelen kişilerin en fazla burada vakit geçirmesidir. Bu oda sayesinde tüm evin dekorasyonu hakkında bilgi sahibi olabilir, evi buna göre değerlendirebilirler. Salonlar bir evde o evin aynası görevi görür. Mondi salon takımı modelleri bu alanda sizlere çeşitli avantajlar sunar.

Evlerin önem verilen diğer bölümlerinden biri de oturma odalarıdır. Bu odalar aile arasında en fazla vakit geçirilen, evin en sıcak ortamıdır. Dışarıdan herhangi biri gelmediği durumlarda bu odada vakit geçirildiği için bu odanın dekorasyonu oldukça önemlidir. Evde olunan vakitte bu bölümde rahat ve konforlu zaman geçirmek istenir. Oturma odası için seçilen mobilyaların özellikle bu amaca uygun seçilmesi gerekir. Öncelikli olarak Mondi kanepe çeşitleri içerisinden konforlu bir ürün seçilebilir. Farklı tasarımları arasından seçtiğiniz Mondi oturma grubu çeşitleri size istediğiniz rahatlığı sunar. Bir ev için tam isteğe uygun olarak seçilen oturma odası mobilyaları, diğer mobilyalara göre daha fazla önem verilen ürünler olur.

Salon takımları ve koltuk takımlarında da farklı tasarımlar göze çarpar. Oturma odasının sade ve şık olan tarzı bu odalar için daha klasik ve gösterişli bir görünüme kavuşur. Mondi koltuk takımı modelleri arasında da modern ya da klasik tasarımlar, farklı renkteki ürünler, malzeme olarak çeşitlilik gibi avantajlar bulunur. Mondi yemek odası modelleri yine salonlarda değerlendirilebilir. Ayrı bir odası bulunmayan evlerde yemek odaları için uygun alan salonlardır. Dekoratif olarak uyum sağlanarak salon takımı ile yemek odası birlikte kullanılabilir. Bu iki takımın ikisinde de varanklı, ferforjeli ya da daha farklı şekilde tasarlanmış gösterişli ürünler bulunabilir. Bunun dışında ürünler arasında kullanım kolaylığı ve rahatlığı açısından sizlere yardımcı olacak katlanabilir, açılıp kapanabilir, çekmeceli ya da gizli gözü bulunan ürünler de bulunur. Bu ürünler görüntü bakımından gözünüze güzel gelirken aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlar.

Mondi köşe takımı modelleri yine en fazla tercih edilen mobilyalardan biridir. Oturma grubu ya da kanepe takımlarının oda için büyük olması durumunda köşe takımı ürünler hem görsel açıdan hem de boyut açısından sizlere daha uygun bir alternatif olur. Minderli ya da mindersiz, soft ya da canlı renkleri olan, farklı tarzlara hitap eden onlarca köşe takımını bu alanda bulabilirsiniz. Odanın genel dekorasyonunu tamamlarken buna uygun olan Mondi TV ünitesi çeşitlerini de değerlendirebilirsiniz. Birbirinden güzel modelleri ile sizlerin beğenisi kazanan bu ürünler Mondi kanepe çeşitleri ve köşe takımı ürünleri ile bir bütünlük kazanabilir. Dekoratif olarak seçilen tüm ürünlerin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde görsel açıdan bir bütünlük yakalanamaz ve göz yorucu bir dekorasyon oluşmasına sebep olur. Bu mobilyaları ve daha fazlasını Trendol'da bulabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara İmza Atan Mondi Mobilyalar

Ev dekorasyonunda herkesin kendine özgü farklı tarzları bulunur. Klasik ya da modern tarzı benimseyen herkes için beğenisine uygun ürünler bulmak mümkündür. Modern tarzı benimseyenler için Mondi orta sehpa modelleri arasından farklı tasarımları inceleyebilirsiniz. Ürünlerin detaylarında kullanılan cam ve metal malzemeler istediğiniz görüntünün yakalanmasına yardımcı olur. Koltuk ya da kanepelere güzellik katan deri modeller yine Mondi kanepe modelleri arasında göze çarpan tasarımları ile sizlerle buluşur. Birbirinden güzel Mondi Koltuk modelleri ile istediğiniz farklılığı yaratabilmeniz mümkün. Görsellik açısından genelin dışında çıkmak isteyenler için vintage modeller de düşünülebilir.

Eviniz için alınan mobilyaların ihtiyaca yönelik olması oldukça önemlidir. Kalabalık ailede ya da çekirdek ailede yaşıyor olabilirsiniz. Ailenizdeki kişi sayısına dikkat ederek bir yaptığınız bir seçim başarı bir sonuç doğurur. Kalabalık aileler için daha büyük boyutlu oturma kısmı çok daha geniş olan Mondi salon takımları arasından seçim yapabilirsiniz. Mobilyaların oturma kısımlarının 2 yerine 3’lü olması durumunda daha verimli kullanılan bir takıma sahip olursunuz. Büyük ailelerde yaşıyor ve aynı zamanda fazla misafir ağırlıyorsanız salon ve oturma odası için bu kritere mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu odalarda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz halı, sehpa, masa gibi ek ürünler için Mondi halı, Mondi tv sehpası ve Mondi zigon sehpa çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ürünler oldukça farklı tasarımlar ortaya koyularak çok güzel alternatifler ile sizinle buluşur.

Mutfak ve salonda kullanılan masalar da bir ev için oldukça önemli mobilyalardır. Ailede yaşayan kişi sayısı çok olan ya da sık sık misafir ağırlayan aileler için ise özellikle büyük masalar önem taşır. Masaya uygun dizilen kişi sayısına bağlı olarak arttırılabilen sandalyelerin ise hem dayanıklı hem de konforlu olması istenir. Masa seçerken sandalye sayısına mutlaka dikkat edilmelidir. Mondi mutfak masası çeşitleri içinde her ihtiyaca uygun masa ve sandalye modelini bulmak mümkündür. Masanın salon ya da mutfakta kullanılıyor olması fark etmeksizin sandalyesin rahat ve konfor olması da beklenir. Yemek yerken keyif almak, aile ya da diğer sevdikleriniz de keyifli zaman geçirmek için bu noktaya özellikle dikkat etmeniz gerekir.

Farklı tasarımlar ile sizlere sunulan ürünler arasında genç odası mobilyaları da bulunur. Mondi genç odası takımları da farklı tasarımları ve birbirinden güzel renkleri ile bu kategoride yerini alır. Mondi genç odası çeşitleri içinde bulunan Mondi tek kişilik yatak seçenekleri rahatlık ve konfor arayanların bir numaralı tercihidir. Mondi tek kişilik baza üzerine koyabileceğiniz tek kişilik yataklar özel sistemle üretilmiş iç aksam ve farklı dokularda meydana getirilen dış yüzeyiyle rahat bir gece uykusu sağlar. Ayrıca genç odasının olmazsa olmazları olan çalışma masaları da en güzel tasarımları ile sizlere sunulur. Mondi çalışma masası alternatifleri oldukça ergonomik olan modelleri ile genç odası için tasarlanan mobilyalar içerisinde yer alır. Masada otururken omurga sağlığı açısından rahatlık ve konfor sağlayan Mondi çalışma sandalyesi de yine birbirinden güzel modellere sahiptir. Bunların dışında aynı odayı birden fazla gencin paylaşma durumunda ise Mondi ranza modelleri arasından seçim yapılabilir. Evlerin ihtiyaç duyduğu mobilyaları çeşitli modelleriyle Trendyol'da bulabilirsiniz.

Yatak Odalarına Uygun Mobilyalar

Evlerin önemli kısımlarından bir diğeri yatak odalarıdır. Yatak odalarında günün yorgunluğunun atılabileceği bir dekorasyon yapmak gerekir. Günün her saatinden daha değerli olan gece uykusunu düzenli ve verimli şekilde uyumak için en başta yatağın konforlu ve omurgaya dost olmasına dikkat edilmelidir. Bunun için Mondi yatak seçenekleri arasından bir ürün tercih edilebilir. Mondi yatak odası takımları her tarza uygun tasarımları, onlarca çeşidi ile en beğenilen mobilyalar arasında yer alır. Mondi baza modelleri ile tamamen uyumlu olan ürünler kişilerin zevki ve beğenisine uygun olarak üretilir. Yatak odası tek tek parçalar halinde alınabileceği gibi takım olarak da alınabilir. Kendi konseptini yaratmak isteyenler Mondi yatak baza seçenekleri dışında Mondi gardrop alternatiflerini de inceleyebilir. Sırt ya da bel ağrısı çekenler için ise Mondi ortopedik yatak modelleri vardır. Tamamen omurga dostu olan bu yataklar vücudun şeklini anarak anatomik olarak koruma sağlar.

Yeni evlenen için ev dekorasyonu çok daha önemlidir. Dekorasyonun içerisinde oturma odası, salon, mutfak ve yatak odası mobilyası bulunur. Özellikle yatak odası takımı parça sayısı ve her bir parçanın hacimli ürünler olması dolayısıyla üzerinde fazlaca düşünülmesi gereken mobilyalardır. Yatak odasının en küçük parçalarından biri olan şifonyer çeşitleri bile belli bir hacim ve ağırlığa sahip ürünlerdir. Mondi şifonyer modelleri de yatak odası takımları içerisinde ya da tekli olarak satışa sunulur. Evin tüm eşyasını aynı anda almak ve maliyet açısından çok daha uygun noktaları tutunmak için Mondi düğün paketi seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Düğün paketi konsepti içinde farklı kreasyonlar bulunur. Mondi uyku seti, yatak örtüsü, nevresim takımı gibi ek ürünlerin de olduğu setler bulunabilir. İhtiyaçlar doğrultusunda bu tarz ilave ürünlerde istenirse Mondi çeyiz paketi alternatifleri incelenebilir.

Mondi mobilya modelleri arasında yatak odası adına onlarca seçenek bulunur. Bunlardan bir tanesi de Mondi bebek odası takımlarıdır. Bebek bekleyen aileler için oda hazırlığı en önem verilen aktivitedir. Bu seçim bebekleri için konfor kendileri için ise rahatlık vermelidir. Yatak odası konseptinde üretilen bebek odaları tıpkı yetişkin yatak odaları gibidir. Boyutların küçük olarak tasarlandığı yatak, gardrop, şifonyer ve bunun gibi yatak odası parçaları yer alır. Bebek yatak odalarında annelerin de konforlu vakit geçirmesi için de farklı Mondi berjer seçenekleri bulunur. Bebeğin beslenmesi ya da bakımı sırasında anne bu berjer üzerinde rahat edebilir. Bebek odası modelleri içerisinde bazı modellerin ilerleyen yaşlarda genç odası olarak kullanabileceği de unutulmamalıdır. Bu tarz ürünler bazı küçük değişiklikler sayesinde bir genç odası olarak uzun yıllar kullanılabilir.

Yatak odası mobilyasının dışında her oda için takım olan mobilyaların dışında tekli ürünler de mevcuttur. Salon ya da oturma odasında mevcut mobilya takımları ilgisini çekmeyenler için ürünlerin tekli olarak satın alımı da mümkündür. Oturma odasında misafir de ağırlamak isteyenler için Mondi yataklı kanepe modelleri rahat tasarımları ile konfor sağlar. Mondi çekyat alternatifleri açılabilir tasarımları ile yine aynı amaçla üretilen mobilyalar arasında bulunur. Bunun dışında salon koltuklarını konsola uygun bulmayanlar için Mondi konsol çeşitleri tek olarak bulunabilecek ürünler arasında yer alır. Mondi ürünleri arasında sadece evler için değil bahçe dekorasyonu için de oldukça farklı ve gösterişli mobilyalar mevcuttur. Mondi bahçe mobilyaları farklı zevk ve tarzlara uygun olarak tasarlanır. Bu mobilyalarda öncelikli amaç rahat ve konfor olur. Bahçesinde keyifli vakit geçirmek isteyen herkes için farklı konseptte ürünler bulmak mümkündür. Yorgun geçen günün ardından bahçede kahve yudumlayarak güzel vakit geçirmek herkesin hakkıdır. Bazen tek başına bazen ise kalabalık bir grupla bahçe keyfi yapmak en güzel aktivitelerden biridir. İsteyen herkes bu mobilyaların hepsi ve daha fazlasına Trendyol üzerinden ulaşılabilir.

Mondi Mobilya Fiyatları

Mobilya denilince akla oldukça fazla çeşitte ürün gelir. Bu mobilya çeşitleri arasında pek çok noktada farklılık bulunur. Aralarında bulunan bu farklılık fiyatlar arasında da ciddi farklılıklar oluşmasına neden olur. Fiyat skalası her bir ürün çeşidinde farklılık gösterdiği gibi aynı tür mobilyaların farklı seçenekleri için de değişiklik gösterir. Örneğin Mondi kanepe fiyatları arasında bazı ürünler değiştikçe fiyatların da buna bağlı olarak değiştiği görülür. Mondi Fiyat listesi üzerinden tüm ürünlerin mondi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Mondi outlet ürünleri ile de uygun koşullarda ürün sağlamaya devam eder. Beğendiğiniz ürünlerin farklı versiyonlarını bulmak ve daha uygun fiyatlarla satın almak için Trendyol'dan alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerin her biri oldukça dayanıklı ve kaliteli olmakla birlikte mağaza satışında olduğu gibi rahat ve konforlu ürünlerdir. Mondi ayna modelleri online alışveriş ile sizlere sunulan diğer ürünlerden biridir. Ayna modelleri arasında evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz seçenekler de mevcuttur. Markanın sizlere sunduğu ürünler arasında yer alan Mondi uyku paketi ürünleri online satış ile sahip olabileceğiniz setlerdir. Tüm bu ürünlere ve daha fazlasına sahip olmak Trendyol ile artık çok kolay!

Fiyat farklılıklarını incelemek ve buna bağlı olarak karar vermek isteyebilirsiniz. Ev mobilyaları paha bakımından oldukça yüksek ürünler olduğu için sık sık değiştirmek mümkün değildir. Bu nedenle mobilya seçerken fiyatın dışında aynı zamanda dayanıklılık ve konforuna da dikkat edilmesi gerekir. Tercih yapmadan önce ürün hakkında yapılan yorumları incelemek size ekstra bir fikir verebilir. Mondi yorumlar sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz ürün hakkında olumlu ya da olumsuz her türlü görüşü inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki ürün ile alakalı merak ettiğiniz soruların cevabını burada bulabileceğiniz gibi aynı zamanda size uygun olup olmaması konusunda da fikrinizin oluşmasını sağlar. Ancak yorumlardan önce ilgili mobilyanın özelliklerini ve açıklamalarını okumanız size avantaj sunar. Sonrasında okuduğunuz yorumlar ile bağ kurarak mobilyanın gerçekten size hitap edip etmediğine karar verebilirsiniz.

Mobilya fiyatları her nesnede olduğu gibi geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu fiyat aralığı, ürünlerin çeşitliliğinden kaynaklanan bir durumdur. Mobilya çeşitleri yapıldığı ham madde, kullanılan aksesuarlar, boyalar ve bunun dışında kalan tüm materyallerin farklılığı nedeniyle değişikliğe uğrar. Kullanılan her farklı malzeme fiyatta da değişiklik yaratır. Değişik kombinasyonlar oldukça ortaya çok geniş bir skala çıkar. Bu skala her bütçeye uygun ürünlerin burada bulunmasını sağlar. Her bütçeye her zevke hitap eden ürünler kullanıcıları ile buluşur. Bu şekilde hayalleri süsleyen mobilyalara daha uygun fiyatlarla sahip olunabilir. Fiyat avantajlarından yararlanarak evlerde farklı keyif köşeleri de yaratılabilir. Takım olarak tercih edilen mobilyalar daha uygun fiyatlarda satın alınabilir. Bu fiyat avantajları ile tekli ürünlerde çok daha güzel seçenekler yakalayabilmeniz mümkün. Trendyol’da yer alan tüm mobilya ve aksesuarları anında inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.