placeholder
"

Mymio

" araması için 1112 sonuç listeleniyor

Çocuk Giyimde Mymio Ürün Kalitesi ile Tanışın

Mymio, giysi tercihlerinde cilt sağlığı açısından güvenirlik sunar ve bebeklerinizin hassas yapısına uygun tekstil ürünleri ortaya koyar. Bebek sahibi olmayı düşünen ve bebeği olan bilinçli anne-baba adaylarının ve ebeveynlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik proje ve tasarımlar gerçekleştirir. Bebek bakımında önem arz eden gereksinimleri tespit eder ve bu ihtiyaçları tüm ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği format ile üretir. Yüksek kaliteli ürünler sunan marka, seçtiği kumaş kalitesiyle de ön plana çıkar. Ürünlerde kullanılan pamuklu kumaş, bebeğinize kendini rahat ve yumuşak hissettirirken; sizlere de doğal kumaş tercih etmenin güvenilir rahatlığını yaşatır. Keten kumaş ile üretilen giysiler, vücudun hava almasını sağlayan ve terletmeyen yapısı ile özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilir. Kullanılan kumaşlar, dayanıklı ve diğer kumaşlara oranla hızlı kuruma özelliği ile ön plana çıkar. Aynı zamanda, bebeklerin gün içinde sıkça giysi değiştirmeleri sebebiyle kolay yıkanan ve hızlı kuruyan yapısı ile ebeveynlerin gözdesidir. Modellerde kullanılan interlok kumaş; çift katlı ve örme kumaş çeşitlerindendir. Nem emici ve esneyen yapısı ile mevsimsel rahatlık sağlar. Marka, yeni doğan bebeklerden başlayarak değişen ay ve yıl aralıkları ile devamlı olarak kullanıcıların yanında olmayı hedefler. Mymio elbise,tulum gibi sunduğu hem günlük kullanıma uygun modeller hem de doğum günleri gibi özel günlerde giymeye uygun giysiler üretir. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın ilgisini çekecek eğlenceli ve dinamik tasarımları sizlere sunar.

Kampanyalı Fiyatlarla Mymio

Kampanyalı Fiyatlarla Mymio

Değerlileriniz olan bebeklerinizin mutlu ve huzurlu olmasını garanti altına almak için doğru seçimler yaparken Mymio bebek sizlerle. Mevsimine uygun seçenekleri ve verdiği rahatlık hissi ile kız ve erkek bebekler için konforu her zaman üst seviyede tutar. Ürünler, bebeklerin sağlığına zarar verecek maddeler içermez. Hem rahatlık hem şıklık sağlar. Doğuma hazırlık sürecinde ve doğum sonrasında da bebek giyimi konusunda kolay çözümler getirir. Her zaman pratik ve verimli ürünler ile ebeveynlik maceranızı güven içinde ilerletme imkanı sağlar. Kış aylarında ve yaz aylarında tercih etmeniz üzere çeşitli giysileri sizlere sunar. Mymio bebek giyim, elbise modelleri 1. sınıf kalite standardı ve rengarenk özel tasarımlar ile üretilir. Şık tasarımlar ile mevsimsel ve mevsim geçişleri gibi durumlarda da çocuklarınızın tarzına ve modaya uygun giyinmelerine olanak verir. Marka, elbise modellerini uzun ve kısa kollu olmak üzere dantelli, fiyonklu,çiçekli çeşitleri ile yaz aylarında giyim için keten kumaş seçeneklerini kullanıcıya sunar. Gelişmiş üretim kapasitesi ile anne-baba adaylarının ve ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına kapsamlı olarak cevap verir. Mymio hastane çıkışı, yeni doğan bebeklerin giyim rahatlığını sağlayan bir seridir. Zıbın takımları ile kız ve erkek bebeklere uygun özel tasarım çeşitleriyle doğum sonrasında sıkça tercih edilir. Patikli veya patiksiz tulum modelleri antialerjik olması yönüyle bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Setlerde; alt, üst takım, eldiven ve çıtçıtlı önlük ile beraber şapkası da yer alır. %100 pamuklu kumaştan üretilir. Kaliteli kumaş dokusuyla bebeğinizi sarar. Güvenle şık bir kullanım sunar. Doğum sonrasından başlamak üzere bebeğinizin gelişim evrelerinde gereken kolaylığı kullanıcılara sağlayan marka, estetik tasarım ve esnek üretim performansı ile doğru kıyafet seçiminde sizlerle. Alışveriş listesi yapmanıza olanak vermez; sizlerin ve kıymetli bebeklerinizin gereksinimleri için tüm ürünler hazırdır. Kız, erkek çocuklar ve bebekler için ideal olanı, kalite çerçevesinde ve orijinal bir bakış açısıyla belirler. Deneyimli üretim haznesi, her daim ebeveyn ihtiyaçlarına cevap vererek genişlemeye devam eder. Trendyol, markanın geniş ürün yelpazesi ile birlikte şık, doğal ve kusursuz dikiş özellikleriyle kalitesini sizlere kampanyalı fiyatlar ile sunar.

Mymio Baby ile Yeni Doğanlar Hep Mutlu

Mymio Baby ile Yeni Doğanlar Hep Mutlu

Marka, doğum sonrası hastaneden çıkış setinin ardından bebeğinize uygulanacak ilk bakım uygulamalarında sizlere katkı sağlar. Mymio alt açma, battaniye gibi ürünleriyle sağladığı ergonomik ve pratik imkanlarla yanınızda. Bebeklerin seveceği ve eğleneceği özel olarak üretilmiş alt açma tasarımları fil, kuzu ve snow gibi sevimli görünümlere sahiptir. Pamuk ipliğinden üretildiği için güvenle kullanılabilir. Sık yıkama yapmaya uygundur. Paket içeriği; 1 adet yastık ve 1 adet alt örtüden oluşur. Sağlıklı materyaller ile bebeğinizin bakımını bu şık görünümlü ve doğal yapılı ürünler ile sağlayabilirsiniz. Kalite ve estetiğin birleştiği battaniye modelleri, sevimli tasarımlar ve kolajlardan meydana gelmektedir. Kolay ve çok amaçlı kullanım sağlar. Sağlığa uygun üretilen bu modeller, %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. Zararlı madde içermemesinin yanı sıra antialerjik ve antibakteriyel bir üründür. Bebeklerinizi yumuşak ve sıcak tutar. İdeal boyutlarda olmasıyla standart bir konfor sağlar. Dokuma ve nakış gibi estetik dokunuşlar açısından oldukça kalitelidir. Makinede, 30 derecede yıkanabilir. Ürün, hediye edilmek üzere de seçilmesi bakımından kullanışlıdır. Mymio baby tulum, welsoft kumaş çeşitleriyle bebeğinizi sıcak tutar. Kumaş; yanmaz ve alev almaz yapısıyla güvenle kullanılır. Patikli tulum ve kravatlı seçenekleriyle hem şık görünüm hem de büyük bir rahatlık sağlar. Antibakteriyel olması çocuklar için oldukça büyük öneme sahiptir. Erkek bebekler için smokinli tulum, farklı tasarımı ve papyon detayıyla şıklığı çok şirin bir seviyede sağlar. Uzun süre güvenle kullanacağınız bir üründür. %100 pamuk kumaştan üretimi gerçekleştirilen bu ürün, antialerjik olması özelliğiyle hassas ciltlerde kullanıma uygundur. Kız bebekler için yaz aylarında kolay kullanım sağlayan ve sıcak havanın etkilerinden korunmak için üretilen barbatöz modelleri, rengarenk tasarımlarıyla tatillerinize eşlik eder. 1. sınıf yerli üretim olan bu ürünlerin, bebeklerin kıyafet dolabında yer almasını sağlayabilirsiniz.

MyMio Marka Ürünler Trendyol’da

MyMio Marka Ürünler Trendyol’da

Orijinal tasarımlara kapı açan bebek giyim markası, doğum anından aylık olanların ve belirli yaş aralıklarının kullanımına sunduğu organik tekstil ürünleriyle ebeveynlerin gözdesi olarak kalmaya devam eder. Bebek ürünlerinde yerli üretimin sağladığı avantaj ve ayrıcalık ile kaliteyi ve estetik görünümü hedefler. Anne-baba adaylarının ve bebek bakımının ne kadar hassas bir yaklaşım gerektirdiğini deneyimleyen ebeveynlerin, sıkça sorguladığı sağlıklı giyim üretimi konusunda, beklentilerini başarılı bir şekilde karşılar. Ebeveynler, markanın tercih ettiği kumaşlar ve geliştirilen üstün üretim teknolojisi sayesinde bebeklerinin ve çocuklarının giyim ihtiyaçlarını güvenle ve rahatlıkla karşılar. Her mevsime uyacak çok sayıda ürün imkanı sağlar. Mymio takım, salopet tulum çeşitlerini tekstil deneyimiyle sağladığı üstün kalite anlayışı ile sunar. Unisex ürünleri de barındıran markanın, takım modelleri kızlar ve erkekler için üretilen özel tasarımlı ürünlerdir. Kış aylarında %100 pamuk kumaştan üretilen alt ve üst takımlar tercih edilirken, yaz aylarında 2’li şortlu takımlar tercih edilir. Bebeğiniz için güvenle kullanacağınız salopet tulumlar, renkli tasarımlarıyla dikkat çeker. Çıtçıtlı yaka seçeneği ve sevimli desenleriyle bebeklerin de ilgisini çeker. Kız bebekler için, soft renkler kullanılan fırfırlı modeller ve salopet takımları şıklığı sağlarken rahat kumaşıyla da esneklik sağlar. Giyip çıkarma adımlarında kolaylık sağlayan bir tasarımdır. Şirin penye uyku tulumları ile bebeğinizin rahat uyumasını garanti altına alabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli kumaş ayrıcalığı ile konforu yakalayabilirsiniz. Hem kendi bebeğinize hem de hediye olarak tercih edebileceğiniz bu muhteşem tasarımlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Markanın size sağladığı ürün çeşitlerine, hızlı filtreleme özelliği ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz ve çocuklarınız için organik giyimi tercih ederek hem sağlıklı hem de şık ürünler alabilirsiniz. Çocuklarınızın kendi tarzlarını oluşturmalarına destek olacak modeller Trendyol’dan bulunabilir.