placeholder
"

Nimo

" araması için 130 sonuç listeleniyor

Nimo Ürün Çeşitleri ile Sizleri Bekliyor

Medikal aletleri evlere taşıyan Nimo, insanların sağlık takibi yapmalarını kolaylaştırıyor. Sağlık alanında kullanılan ürünler sunan Nimo maske, tansiyon aleti, buhar makinesi, ateş ölçer, sıcak su torbası, göğüs torbası, nebulizatör ve hava makinesi gibi ürünlerin üretimini yaparak, insanların ev içerisinde de bu tür ürünlere ulaşmasına olanak tanıyor. Özellikle üretimini yapmış olduğu nebulizatör cihazları ile adından söz ettiren bu marka, kendi çatısı altında yer alan farklı cihaz ve ürünlerle de piyasada yer almaktadır. Nimo nebulizatör solunum yollarında rahatsızlık bulunan kişilere özel olarak üretilmesiyle beraber çeşitli rahatsızlıklardan dolayı hastalananlara fayda sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hamilelik sonrasında bebek emziren annelere özel olarak da üretimler yapmaktadır. Hamilelik sonrasında bebek emziren annelere özel göğüs süt pompasına yer veren marka, bu alet ile anne sütünü bebeklere kolay bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır. Son zamanlarda kadınların bebeklerine yönelik almaya ihtiyaç duydukları ürünler arasında yer alan Nimo süt pompası annenin sütünü bebeklere ulaştırma amacına sahiptir. Bu ürün sayesinde anneler bebeklerinin yanında olmadıkları zamanlarda sütlerini bebekleri için saklayabilmektedir. Böylelikle bebekler de annelerinin yanlarında olmadığı zamanlarda annelerinin sütü ile beslenebilmektedir.

Nimo Ürünleri

Nimo Ürünleri

Oldukça kullanışlı olan Nimo elektrikli süt pompası herhangi bir güç kullanılmadan anne sütünü otomatik olarak kabın içerisine aktarmaktadır. Bu özelliği sayesinde oldukça popüler olan bu cihaz, annelerin en fazla tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Nimo tansiyon aleti en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tansiyon hastası olan insanların evlerinde bulundurduğu bu cihaz, markanın en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Nimo bünyesi altında kullanım şekillerine göre farklılık gösteren tansiyon aletleri, dijital ve manuel olarak ikiye ayrılmaktadır. Hem bilekten ölçüm yapan hem de koldan ölçüm yapan tansiyon aletlerine yer veren bu marka, tansiyon ölçümünü kendi evlerinde yapmak isteyen müşterilerine özel olarak birden fazla çeşitliliğe sahiptir. Özellikle ebeveynler tarafından satın alınan ateş ölçer modelleri de bu marka adı altında yer almaktadır. Nimo ateş ölçer ürünleri çocuklarının ateşlerini ölçmek isteyen ebeveynlere özel olarak farklı boyut ve tasarımlarda satılmaktadır. Bunun yanı sıra son zamanlarda yaşanan salgınlardan dolayı her alanda insanların ateşlerinin ölçülmesi de bu cihaza yönelimi arttırmış durumdadır. Ateş ölçer çeşitlerinde görülen farklılık her ne kadar fazla olsa da kullanım amacı vücut ısısının ölçülmesini sağlamaktadır. Nimo havalı yatak tasarımlarına da yer vermektedir. Nimo markası adı altında bulunan ürünlerin çoğu her bütçeye hitap etmektedir.

Nimo Nebulizatör Modelleri ve Özellikleri

Nimo Nebulizatör Modelleri ve Özellikleri

Solunum yolunun rahatlığa erişmesi için hava basıncı ya da ses dalgaları ile sıvı halindeki ilaçların buhar durumuna çevirerek akciğere ulaşmasını sağlayan tıbbi bir alet olan nebulizatör farklı hastalıkların tedavilerinde kullanılmaktadır. Nimo bünyesinde bulunan nebulizatör aletleri model ve bu modelin işleyişine göre oldukça çeşitliliğe sahip olan bir cihazdır. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren nebulizatör aletleri, kullanımının bilinmesi sonrasında kullanımı oldukça kolay bir cihazdır. Yapılması gereken hijyen koşullarının yapılması sonrasında kullanılan ilaç nebulizatör içerisine konulur, ağızlık ve borunun yardımı ile güç verilmesinin ardından cihaz kullanım aşamasına geçer. Nimo ultrasonik nebulizatör 300 mm haznesi ile dakika başına 5 mm’ye kadar kullanım sağlar. Astım hastalığı ileri seviye olanlar ya da daha farklı hastalıkları olan kişilerin kullanımına uygun olan nebulizatör cihazları bu kapsamda oldukça yararlı bir cihazdır. Hastalığı bulunan kişinin uzun ve kısa süreliğine tedavi amaçlı kullanımını uygun bir alettir. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra son derece kaliteli hammaddelerden üretimi yapılan bu cihazlar, olası bir durumun yaşanması sonucunda evin içerisinde kolayca tedaviye ulaşılmasını sağlıyor. Bu makineyle beraber yine solunum yollarından şikayet eden kişiler için üretilen hava ve buhar makineleri de oldukça işe yarar bir görev üstlenmektedir. Nimo buhar makinesi sıcak ve soğuk hava üfleme şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Kuru havanın ve soğuk algınlığının oluşturduğu burun tıkanıklıklarının giderilmesi ve solunum yolunun rahatlaması için kullanılmaktadır. Buhar makinelerinin kullanım amacına göre farklı türleri bulunmaktadır. Ev içerisinde kullanılan cihazların yanı sıra hastanelerde kullanılan buhar makinesi modelleri bulunmaktadır. Ürünlerin, işlevselliğine göre Nimo buhar makinesi fiyatları değişmektedir. Bu kapsamda kullanım amacına ve özelliklerine göre fiyat değişikliği yaşanan buhar makineleri, her kullanıcıya hitap edebilmektedir. Cilt, boğaz, burun ve dudak kuruluğu tedavilerinde etkilidir. Bunlarla beraber grip ve soğuk algınlıklarında tercih edilen buhar makinelerinde dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunmaktadır. Astım ve alerjisi bulunan kişilerin bu cihazı kullanmaması en dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Nimo hava makinesi modelleri ile tedaviye ihtiyaç duyan kişilere kolaylık sağlamaktadır. Kullanım amaçlarına göre farklılık gösteren bu cihazlar, oldukça kullanışlı ve kolay temizlenebilir olmasıyla pratik bir kullanıma yer veriyor.

Nimo Ateş Ölçer ve Tansiyon Aleti Modelleri

Nimo Ateş Ölçer ve Tansiyon Aleti Modelleri

İnsanın bedeninde belirli zamanlarda ısı değişiklikleri yaşanabilmektedir. Genellikle insanların hasta olduğu zamanlarda bu durum sıklıkla yaşanmaktadır. Böyle durumlar sonrasında ateş ölçer aletleri, sıcaklık ölçümü için kullanılmaktadır. Çocuklu her evin vazgeçilmezi olan ve tüm sağlık kuruluşlarında yer alan devamlı ateş ölçümü yapmaya olanak tanıyan bu aletler son derece önemlidir. Ateş ölçerlerin birden fazla modeli bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren Nimo ateş ölçer cihazları, çeşitlilik bakımından her alana uygun olarak tasarlanmaktadır. Nimo ateş ölçer fiyatı üzerinde birden fazla faktör değişikliğe neden olmaktadır. İçinde kullanılan malzeme ve kullanım şekline göre fiyatlandırmada değişiklik yaşanabilmektedir. Son zamanların gözde ürünleri arasında yer alan bu cihazların dijital olanları oldukça fazla tercih edilmektedir. Oldukça pratik olan dijital ateş ölçerler doğru sonucu kesin olarak sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber ateş ölçerlerde görülen bu değişiklik kullanıcılara son derece rahat bir kullanım sunmaktadır. Nimo ateş ölçer fiyatları özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Manuel olarak ölçüm yapan cihazlar, dijital ve temas etmeden yapılan ateş ölçer cihazlarına göre daha uygundur. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan ateş ölçer cihazları arasından kaliteli ve doğru sonuçları veren bir modelin seçilmesi uzun süreli bir kullanıma olanak tanır. Evlerde ve sağlık kuruluşlarında en fazla kullanılan bir başka alet ise tansiyon aletleridir. Tansiyon aletleri, tansiyon sorunu yaşayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği aletlerden birisidir. Kan basıncı ölçümü yaparak ve tansiyonun kontrol altında olmasına olanak tanıyan bu cihaz son derece kullanışlıdır. Her geçen gün yeni bir modeli çıkan tansiyon aletleri, evlerde, iş yerlerinde ve daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. Son teknolojiyle donatılan Nimo konuşan tansiyon aleti, koldan otomatik ölçüm yapan ve Türkçe konuşarak bilgi sunan bir cihazdır. Koldan ölçüm yapması, kesin bir sonuca ulaşılmasını sağlamaktadır. Nimo koldan ölçer tansiyon aleti modelleri, uzun kullanımı ile oldukça dayanıklı aletlerdir. Koldan ölçüm yapan tansiyon aletleri dijital olarak ölçümde bulunduğu için net bilgi verir. Kullanım alanlarına ve şekillerine göre farklılık gösteren Nimo tansiyon aletlerinin fiyatları da farklılık göstermektedir. Her alana uygun olarak tasarlanan tansiyon aletlerinde en önemli fiyat değişikliği manuel olanları ve dijital olanları arasında yaşanmaktadır. Tansiyon aletlerinin kullanıcılara sağlamış olduğu pratik kullanım hayatın kolaylaşmasına olanak tanıyor. Nimo ürünlerinin farklı çeşitlerini Trendyol’da bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.