Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Boyut
Ortam
Kapasite
Ek Özellik
Materyal
Kapama Şekli
Desen
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Cep Tipi
Dış Materyal
Paket İçeriği
Spor Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nike Çanta

" araması için 866 sonuç listeleniyor

Kalitesi ve Modern Çizgileriyle Ön Plana Çıkan Nike Çanta Modelleri Trendyol'da!

Nike çantanın birbirinden şık ve modern tasarımlarıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Günlük kullanım için farklı, spora giderken ayrı bir ürün tercih edebilirsiniz. Çeşitli boyutlara ve modellere sahip ürünler, kalite açısından kullanıcıların beğenisini kazanır. Ergonomik yapısıyla Nike çanta bireylerin omurgasına, omuzuna ve beline ağırlık yapmaz, rahatlıkla taşınabilir. Bu ürün sayesinde hem şık bir kombine sahip olup hem de ihtiyacınız olan eşyaları yanınıza alabilirsiniz.

Kullanım amaçları doğrultusunda kendinize uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Nike classic çantalardan birini seçerek modern ve şık kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ürünler hemen hemen her giysiye rahatlıkla uyum sağlar. Daha hareketli ve canlı renklerde giyinmeyi seven kişiler, Nike desenli ve renkli çantalardan birini düşünebilir. Herkese uygun bir çanta mevcuttur. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için ayrı modeller vardır. 7’den 70’e kadar her yaş grubu bu ürünlerden günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak kullanabilir.

Birbirinden Şık Nike Çanta Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden Şık Nike Çanta Modelleri ve Özellikleri

Nike çanta, birbirinden şık modelleriyle bireylerin ilgisini çeker. Farklı yaş kesimlerine rahatlıkla hitap eden ürünler, kişilerin sağlığı ve kullanım amaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır.

Nike çantaların popüler modellerinin başında klasik sırta takılan ürünler gelir. Bunlar ergonomik dolguya sahiptir. Dolgu sayesinde bireyler uzun süre çantayı taşıyabilir. Sırt çantaları birden fazla bölmeye sahip olduğu için öğrenciler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kitapları bir göze, defterleri diğerine yerleştirebilirsiniz. Ürünü kullanacak bireylerin yaşı, boyu ve kilosu göz önünde bulundurularak uygun büyüklükte bir ürün tercih edilebilir.

Günlük hayatta daha küçük bir model kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için Nike el çantası almayı düşünebilirsiniz. Bu tip ürünlerde askı mevcuttur. Aksesuarı omzunuza asabilir ya da elinizde tutabilirsiniz. Ürünlerde rugan, deri, polyester, bez ve pamuklu kumaşlar kullanılır. Taşımanız gereken çok fazla eşya varsa Nike tote çantalar ideal bir seçim olabilir. Tote modeller, genellikle orta boylarda olup kare ya da dikdörtgen şeklindedir.

Nike askılı çantalar günlük kullanım için idealdir. Askıları uzun ya da kısa bir ürün seçerek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Uzun modelleri seviyorsanız Nike yandan çantalar tam size göre demektir. Ürünler son derece hafiftir, çantayı taktığınızda varlığını unutursunuz. Bu tip çantalar güvenli bir kullanım olanağı da sunar. Çok kalabalık ortamlarda çapraz askı yapısına sahip bir model tercih ederek kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Nike çanta modellerinin arasında küçük ürünler de mevcuttur. Nike küçük çanta, boyutu gereği çocuklara hitap edebilir. Anasınıfına ya da ilkokula giden minikler için küçük, sırta takılan ürünlerden birini alabilirsiniz. Yetişkinlerin de kullanabileceği küçük modeller vardır. Bunlar genellikle yandan takılan askı yapısına sahiptir. Nike mini çantalar da her yaş grubunun sevebileceği ürünler arasındadır.

Hafif ürünleri seviyorsanız Nike ipli çantalardan birini tercih edebilirsiniz. Çok fazla eşya koymadığınız sürece bu ürünü kullanabilirsiniz. Spora ya da denize giderken ipli bir model tercih etmek hem şıklık hem de kullanışlı bir alan sağlar. Nike çantayı hem sırtınıza hem de omzunuza takabilirsiniz. Ürünün ipleri kolay kolay zarar görmez ve uzun süreli kullanıma uygundur. Bir başka model alternatifi ise Nike organizer çantadır. Bu ürünlerin farklı boyut, model ve renk seçenekleri vardır.

Spor Tarza Hitap Eden Nike Çanta Seçenekleri Nelerdir?

Spor Tarza Hitap Eden Nike Çanta Seçenekleri Nelerdir?

Nike çantalar her tarza hitap eder. Ancak ağırlıklı olarak bu ürünleri spor tarza sahip bireylerin sık sık tercih ettiğini söylemek mümkündür. Satın aldığınız modeli; okula, spora, yüzmeye, kütüphaneye ve pek çok yere yanınızda götürebilirsiniz. Nike spor çantaları son derece kullanışlıdır. Fitness salonuna giderken yedek kıyafet, ayakkabı ve bakım ürünleri gibi birçok eşyayı çantanızın içine koymanız mümkün olur.

Sportif bir tarz oluşturmak isteyenlerin sık tercih ettiği modellerden biri Nike silindir çantadır. Tasarımı ve büyüklüğüyle bu aksesuar, kıyafetlerinizi ve spor malzemelerini taşımak için son derece idealdir. Uzun ve silindir şeklindeki ürünün içine birçok eşyanız rahatlıkla sığar. Nike büyük boy çantalar da oldukça sportiftir. Giyiminize uyum sağlayan uzun, iç hacmi geniş ve büyük boy ürünleri tercih ettiğiniz takdirde ekstra bir taşıma gerecine ihtiyacınız kalmaz. Tarzınızı daha şık ve modern bir hâle getiren aksesuarlar işlevselliğiyle de hayatınızı kolaylaştırır.

Nike çantaların kanvas ve polyester kumaştan üretilenleri son derece sportiftir. Açık havada ya da spor salonunda antrenman yapmaya giderken bu tip kumaşa sahip aksesuarlardan birini tercih edebilirsiniz. Ürünlerin sağlam kumaşları sayesinde ekipmanlarınız her zaman güvendedir. Daha farklı bir tasarım arayan bireyler, Nike torba çantayı tercih edebilir. Büyük çantalara oranla daha az eşya alan bu modeller son derece hafif ve kullanışlı bir yapıdadır. Nike poşet çantalar ise zarif bir görünüme sahiptir ve taşınması son derece kolaydır. Nike günlük çantaları spor bir tarza sahip bireyler oldukça beğenir. Çağdaş çizgilere sahip ürünler her anınıza renk katar.

Nike sırt çantası içine bilgisayar, telefon, kamera ve farklı eşyaları yerleştirmek mümkündür. Aynı zamanda bu modeller kıyafetleriniz için de uygun bir alan oluşturur. Nike outdoor çantalar iç hacmi geniş ürünlerden bir tanesidir. Özellikle kampçılar için oldukça uygun bir modeldir. Dolgulu destek ve geniş saklama alanına sahip modeller sayesinde bireyler konforlu bir seyahat deneyimi yaşar.

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Nike Çantaların Tasarımları Nasıldır?

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Nike Çantaların Tasarımları Nasıldır?

Nike çantaların tasarımları farklılık gösterir. Aksesuarlar; kare, dikdörtgen, silindir ya da oval gibi farklı şekillerde üretilir. Kare ürünler küçük ve orta boy olur. Bunlar askılı ya da ipli olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Nike postacı çantasıyla son derece şık bir tarz yaratılabilir. Nike çapraz çantalar ise küçük fakat kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Kare biçiminde dizayn edilen ürünler, günlük kullanıma uygun olup son derece kullanışlıdır. Modellerde fermuarla ayrılan birkaç tane bölme bulunur.

Dikdörtgen şeklindeki Nike çantalar sırta ve omza takılabilen ürünler arasında yer alır. Bunlar orta ve büyük boyda aksesuar olarak değerlendirilebilir. Karelere oranla daha fazla göze ve fermuara sahiptir. Bilgisayar bölmesi olan geniş modeller de bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra kalem, makyaj malzemesi gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz 3-4 tane küçük göz de geniş yapıdaki ürünlerde mevcuttur. Yan kısımlarda fileli bölümler bulunur. Ürünün ebatları büyüdükçe hacmi ve bölme sayısı artabilir.

Silindir ve oval şeklindeki Nike çantalar farklı boyutlarda tasarlanır. Zamansız bir tasarım arayanlar, Nike bel çantası kullanabilir. Bele takılan modeller retro bir şıklık elde etmenizi de sağlar. Daha büyük bir ürün arayanlarsa Nike omuz çantasını seçebilir. Bu ürünlerin vazgeçilmezi Nike logosudur. Logo tek başına ya da farklı desen ve figürlerle beraber kullanılabilir.

Mevsimlere göre aksesuarlarda kullanılan kumaş değişkenlik gösterir. Kış aylarında tercih edebileceğiniz Nike deri çanta daha kalın bir dokuya sahiptir. Tasarımda tercih edilen bu malzeme sayesinde aksesuarınızın içi ıslanmaz ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Nike rugan çantalar da sonbahar ve bahar ayları için uygundur. Nike bez çanta ise sıcak havalarda kullanıma uygun ürünlerin başında gelir. Mevsime göre bir seçim yaparak konforlu bir kullanım şansı elde edebilirsiniz.

Nike çantaların düz tasarımları mevcuttur. Bu ürünler genellikle Nike logolu ve düz renkte olur. Aksesuarın üzerindeki fermuar ve bölmeler dizaynı hareketlendirir. Bunun yanı sıra Nike markasında desenli ve renkli ürünler bulmak mümkündür. Nike puantiyeli çantalardan birini seçerek tarzınıza renk katabilirsiniz. Küçüklü büyüklü yuvarlaklar sayesinde aksesuarınız daha özgün bir görünüm kazanır. Kareli desen seven bireyler Nike ekoseli çantalardan birini tercih edebilir. Farklı tasarımdaki ürünlerle kıyafetlerinizi kombinleyerek modern bir görünüme kavuşmak mümkün olur.

Vintage bir tarzınız varsa Nike çantaların dönemlik ürünlerini inceleyebilirsiniz. Nike vintage çantalarla çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Sevdiğiniz karakterlerin ya geçmiş dönemlere ait unsurların bir arada bulunduğu bu ürünlerde farklı boyutlar, modeller mevcuttur.

Dayanıklı Nike Çanta Modellerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Dayanıklı Nike Çanta Modellerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Nike çantayı dilediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Günlük hayatta dışarı çıkarken askılı ve küçük aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Bunlar hem ağırlık yapmaz hem de eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Bir kafede ya da kütüphanede ders çalışmak için kitaplarınızı yanınıza almanız gerekir. Ağır eşyaları koymak için markanın büyük boy çanta modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Geniş iç hacimli sırt çantaları bu açıdan oldukça idealdir. Uzaktan çalışıyorsanız ya da serbest çalışan bir bireyseniz her gün evde durmak istemeyebilirsiniz. Kendinize uygun Nike çantayı seçerek not defterlerinizi, bilgisayarınızı ve gerekli olan tüm ekipmanı yanınızda götürebilirsiniz.

Dayanıklı Nike çanta okulda kullanıma uygundur. Anasınıfına giden küçükler için mini bir ürün tercih edilebilir. İlk ve ortaokul çağındaki çocuklar Nike tekerlekli çanta kullanabilir. Böylelikle ağır kitapları sırtlarında taşımadan okula rahatça gidebilirler. Küçüklerin kemik gelişimine zarar vermemek için bu aksesuarlar idealdir.

Ortaokul ve liseye giden bireyler, Nike XL çanta modellerini tercih edebilir. Kitap ve defterleri kolayca taşımak için bu modeller uygundur. XL ürünleri aynı zamanda seyahat ederken de kullanabilirsiniz. İç hacmi son derece geniş olduğu için ayakkabıdan cekete kadar pek çok eşyayı çantanın içine sığdırmak mümkündür. Nike seyahat çantalarından uygun bir seçim yaparak yolculuğunuzu keyifli bir hâle getirebilirsiniz.

Gün içerisinde dışarı çıktığınız her an ipli poşet ya da torba çantalardan birini tercih edebilirsiniz. Cüzdan, telefon gibi her zaman yanınızda bulundurduğunuz eşyaların yanı sıra bu modeller kitapseverler için de idealdir. Aynı zamanda atıştırmalık yiyecekleri de yanınızdan eksik etmemek için poşet ya da torba çanta kullanabilirsiniz. Nike çantalar bir göl kıyısında dinlenmek ya da piknik yapmak isteyenler için de uygundur. Paketli gıdaları çantanıza yerleştirerek sakin bir yerde arkadaşlarınızla beraber tüketebilirsiniz.

İşe giderken yanınızda bilgisayar taşımıyorsanız Nike’ın askılı çantalarından birini seçebilirsiniz. Aksesuar, modern ve şık görünümüyle ofis kombininizi tamamlar. Nike çanta; muhabir, ilaç mümessili, tur rehberi gibi meslekleri icra edenlerin hareketli iş yaşamı için de uygundur.

Eşsiz Tasarımlı Nike Çantaları Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eşsiz Tasarımlı Nike Çantaları Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nike çantanızı seçerken ürünün kullanım amacını ve alanını belirlemeniz son derece önemlidir. Aksesuarı okulda kullanacaksanız sırt çantası mı yoksa tekerlekli ürün mü alacağınıza karar verebilirsiniz. Eğer küçük çocuklar için bir aksesuar arıyorsanız tekerlekli modeller daha idealdir. Böylelikle taşıma süreci daha kolay hale gelir. Gençler için bir aksesuar arayanlar, askılı ve büyük bir sırt çantası tercih edebilir. Hem okulda hem de sporda bu tür modeller rahatlıkla kullanılır.

Günlük kullanım için bir Nike çanta almak isteyenler kare şeklindeki çapraz askılılardan bir tanesini seçebilir. Göğüs bölgesine ya da bele takmak için daha yassı ve küçük olan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Sık sık kamp yapan bireyler XL ya da outdoor çantalardan birini alabilir. 3-4 gün boyunca dışarıda konaklamak için yanınıza almak istediğiniz eşyaları, tercih ettiğiniz ürüne rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Ürünü seçerken cinsiyet ve yaş son derece önemlidir. Nike çocuk çantası bakarken bireylerin boyunun, yaşının ve kilosunun göz önünde bulundurulması gerekir. Çok küçük çocuklar için mini Nike çantalar tercih edilebilir. Erkekler, günlük kullanım için çapraz modellerden yana seçim yapabilir. Tüm modeller iyi bir hediye alternatifidir. Bireylere Nike pembe, mor, mavi ve kırmızı çanta hediye edebilirsiniz. Küçükler renkli ve desenli ürünleri oldukça beğenir. Erkek arkadaşlarınız için siyah iyi bir seçimdir.

Nike erkek çantaları arasında erkekler için çok fazla seçenek mevcuttur. Kullanım amacına göre aynı anda birden fazla model satın alınabilir. Sade ve şık giyinen bireyler Nike siyah çanta alabilir. Daha değişik tonlarda aksesuar seven erkekler, gri Nike çantayı düşünebilir. Her renkle kolay kombinlenen bu modelin kullanımı son derece keyiflidir.

Nike kadın çantalar arasında küçük askılı, bez ve postacı modeller yer alır. Günlük hayatta, alışverişte, yürüyüşte ya da arkadaş buluşmalarında bu model alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Nike fosforlu, leopar çantalar ise renkli ve gösterişli aksesuarlardan hoşlananlara hitap eder. Sade giyinip bu ürünlerden birini yanınıza aldığınızda tüm gözler çantada olur. Tarz sahibi kadınlar markanın bu tarz ürünlerini beğenerek kullanır.

Nike unisex çantaları hem kadınlar hem de erkekler tercih edebilir. Nike beyaz çanta şık yapısıyla unisex olarak tercih edilebilecek modellerdendir. Beyazın asaleti ve sade yapısı, modelin herkes tarafından severek kullanımını mümkün kılar. Çanta stickerları kullanarak bu tarz ürünlere istediğiniz gibi hareket katabilirsiniz.

Nike çanta, kaliteli kumaş yapısı nedeniyle uzun ömürlü bir seçim yapmak isteyenler için idealdir. Ürünlerin kumaş dokusunda renk solması, yırtılma gibi problemler ortaya çıkmaz. Fermuar gibi materyaller de son derece sağlam yapıda olduğu için satın aldığınız aksesuar şıklığını her zaman muhafaza eder. Bunun yanı sıra Nike su geçirmez çanta tercih ettiğiniz takdirde yağmurlu ve karlı havalarda eşyalarınızı da koruma altında tutabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ürünler, vücudunuzda ağrıya ya da acıya sebebiyet vermeden üst düzeyde konfor sunar.

Kamp, piknik gibi dışarıda yapılan aktiviteler için özel olarak Nike çanta seçmeniz gerekir. Bu tür eylemler için bol bölmeli, fermuarlı ve su geçirmez kumaşlı ürünler tercih edilebilir. Böylece dış etkenlerden hem çanta hem de içindekiler kolay kolay zarar görmez. Nike kamuflaj çanta doğa sporları ile uğraşan bireyler için idealdir. Kamuflaj kostümü ve çantası kullanarak kendinizi tehlikelere karşı koruyabilirsiniz.

Nike Çanta Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nike Çanta Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Nike çanta fiyatları; modele, boyuta, renge ve kullanılan kumaşa göre değişkenlik gösterebilir. Sırt ve omuz çantaları arasında fiyat farkı olabilir. Bölme ve askı sayısı gibi unsurlar bu durum üzerinde etkilidir. Her çanta modeli kendi içinde değişik bir şekilde fiyatlandırılabilir. Ürünlerin boyutları bu noktada devreye girer. Küçük modeller, büyük olanlara oranla daha düşük bir tutardan satışa sunulur.

Nike çantaların ücretlendirilmesi ürünün hitap ettiği kesim doğrultusunda farklılaşabilir. Çocuklar için üretilen aksesuarlar ürün boyutuna bağlı olarak uygun tutardan satışa sunulurken yetişkin tasarımlarında belli bir miktar artış söz konusu olabilir. Küçükler için daha düz mekanizmalı ve renkli ürünler tasarlanır. Fermuar ve bölme sayısı az olan mini çantaların fiyatları bütçe dostudur. Büyükler, ihtiyaçları doğrultusunda daha fazla bölmesi ve fermuarı olan ürünlere yönelir. Yetişkinler için tasarlanan orta ve büyük boy ürünlerin daha yüksek bir fiyat aralığına sahip olması mümkündür.

Nike çantalarda kullanılan bez, rugan, deri, kanvas ve paraşüt kumaş; ürünlerin fiyatını etkiler. Kanvas ve bez modellerin ücreti son derece uygundur. Kış aylarında tercih edilen deri ve rugan aksesuarlarda ise tutar daha fazla olabilir. Kullanılan kumaş miktarı ve malzemenin yapısı, fiyatın şekillenmesini sağlar.

Nike seyahat çantalarının fiyatlandırılması da farklılık gösterir. Ürünün boyutu ve bölme sayısı bu noktada önemlidir. Bunun yanı sıra Nike tekerlekli çantalar da diğer ürünlere oranla değişik bir ücretlendirmeye tabi tutulabilir. Bu aksesuarlarda genellikle hem sırt askısı hem tekerlek vardır. 2 farklı türde kullanabileceğiniz ürün, son derece işlevseldir. Tekerlekli modellerin sunduğu avantajlar fiyatlara da etki eder.

Fiyat değerlendirmesi ve karşılaştırması yaparken markanın kalitesini de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Ödeyeceğiniz tutarın karşılığını fazlasıyla veren bir marka olan Nike sayesinde her yıl yeni bir çanta alma zahmetinden kurtulursunuz. Satın aldığınız ürünler her zaman kalitesini korumaya devam eder Birbirinden renkli ve farklı modeldeki Nike çantaları, Trendyol’un avantajlı kampanyalarından yararlanarak cazip bir fiyattan satın alabilirsiniz.