placeholder
"

Nike Bel Çantası

" araması için 97 sonuç listeleniyor

Nike Bel Çantası

Nike Bel Çantası Modelleri

Nike bir dünya markasıdır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan bu marka dünya çapında oldukça büyük ün kazanmayı başarmıştır. Pill Knight ve Bill Bowerman tarafından 1971 yılında kurulmuştur. Marka ilk kurulduğu zaman Blue Ribbon adındadır. Yeni adını ise; Yunan mitolojisinin Zafer Tanrıçası olan Nike’dan almıştır. Bu marka spor giyim, spor ayakkabı ve spor aksesuarları üretir. Bu ürünlerin hem tasarımından hem de pazarlanmasından sorumludur. Bu dünya markası, neredeyse tüm ülkelerde satış yapar. Spor severlerin ilgi odağı haline gelen Nike, spor yapmayanlar tarafından da oldukça dikkat çeker. Ergonomik, rahat ve kaliteli olan ürünleriyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanıcı memnuniyetini daima ön planda tutan marka, şık tasarımlarıyla hizmet eder. Satışa sunduğu aksesuarlar daima rağbet görür. Marka, bu aksesuarlardan biri olan ve tüm insanların vazgeçilmezi haline gelen çanta üretimini de gerçekleştirir. Hem sporcular için hem de spor ve kaliteli çanta arayışı içinde olanlar için bu marka, çeşitli tasarımlar üretir. Her kullanım amacı için ayrı ayrı tasarlanmış, birbirinden farklı modeller bulunur. Geniş ürün yelpazesine sahip marka, günlük hayatta da çok rahat kullanılabilecek bir seçenek olan bel çantasının üretimini gerçekleştirir. Bu seçenek sayesinde en çok ihtiyacınız olabilecek ürünleri rahatça yanınızda taşımanız mümkündür. Örneğin; cüzdan, para, kimlik kartı, anahtar gibi eşyalar dışarı çıkarken mutlaka yanınıza almanız gereken eşyalardandır. Böyle küçük ebatta olan eşyalarınızı yanınıza almanız için büyük bir model şart değildir. Büyük aksesuarlar hareket alanınızı çoğu zaman kısıtlar. Bu nedenle küçük ve kullanışlı bir aksesuar tipi olan seçenekler oldukça pratik bir kullanım sunar. Örneğin; sabah güzel bir havada yürüyüş yapmak için kullanılacak en iyi aksesuar modelidir. Hem ağırlık yapmaz hem de bele takılan kullanışlı yapısıyla sanki yokmuş gibi rahat hissetmenize sebep olur. Nike, üretimini yaptığı birçok üründe kendini kanıtladığı gibi aksesuar konusunda da farkını göstermiştir. Siz de Nike bel çantası seçeneklerini incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan kullanıcı tavsiyelerini okuyarak modellerin kullanımı ve konforuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Nike Bel Çantası Modelleri

Nike aksesuarları, birbirinden farklı modellerde ve farklı materyaller kullanılarak üretilir. Sporcular için üretilen bel çantalarının yanında spor giyinmeyi sevenler için de tasarımlar yapar. Bu modellerden biri olan Nike heritage bel çantası %100 polyester kumaştan üretilmiştir. Bu nedenle hafif ve dayanıklıdır. Dokusu yumuşak ve ipeksi olan bu kumaş sayesinde oldukça esnektir. Parlak ve kaygan olan yapısı nedeniyle kırışmaz. Kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Ayarlanabilir kayışı ile farklı bedenlere oldukça uyum sağlar. Ayrıca kayışındaki dolgu sayesinde gövdenizi rahatsız etmez. Bu seçenek sayesinde küçük ekipmanlarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Ayrıca cep bölmeleriyle daha kullanışlı bir hal almıştır. Bu üründe kullanılan materyal oldukça güçlüdür ve temizliği gayet kolaydır. Bu model çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Bir diğer polyester kumaştan üretilen model ise; Nike tech bel çantası modelidir. Bu ürün ağır 600D polyester malzemeden üretilir. Aynı zamanda küçük fakat oldukça güçlüdür. Bu ürün çapraz olarak kullanma avantajı da sağlar. Böylece hem ekipmanlarınızı kolayca saklayabilirsiniz hem de ihtiyacınız olduğunda eşyalarınızı rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca eklenen fermuarlı cep sayesinde daha küçük ürünleri daha güvenle muhafaza edip, taşıyabilirsiniz. Büyük ana bölgesinde ise rahatlıkla birçok ürünü saklamak mümkündür. Tek beden olarak satışa sunulan bu model ayarlanabilir askısı sayesinde her bedene uyum sağlar ve kişisel bir taşıma deneyimi sunar. En çok tercih edilenler arasında olan bir diğer ürün ise; Nike air bel çantası modelidir. Bu model küçük eşyalarınızı rahatça taşıyabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır. Hem küçük olmasıyla hem de tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken bir seçenektir. %100 polyesterden üretilen bu ürün oldukça dayanıklıdır. Fermuarlı ana bölmesiyle ve ayarlanabilir askısı ile kullanışlı bir tasarım sunar. Anahtar ve telefon gibi temel eşyalarınızı bu fermuarlı alanda düzenli ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca ayarlanabilir askısı sayesinde hareket halindeyken de çantayı dilediğiniz gibi taşımanızı sağlar. Başka bir model olan Nike essential bel çantası eşyalarınızı rahatça taşıyabilmeniz için ayrı bölmelere sahiptir. Ana iç bölmesi oldukça geniş olan bu modelin fermuarlı dış cebi de vardır. Böylece kimlik, anahtar veya daha küçük önemli eşyalarınızı kolayca ve güvenle taşıyabilirsiniz. Modelde ayarlanabilir toka kayışı mevcuttur. Böylece bu model ile farklı boyutlarda olan gövde yapıları için kolaylık sunarken, aynı zamanda farklı şekillerde kullanma imkanı da sunar. Sunduğu çeşitlilik ve kaliteyle uzun yıllardır zirvedeki yerini korur. Spor giyim sektöründe lider konuma gelmeyi hedefleyen bu marka, amacına ulaşmak için yaratıcılığı ve ürünlerini geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Siz de bu ünlü markanın bel çantalarına ulaşmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz ve onlarca farklı özellikte çeşit arasından seçim yapabilirsiniz.

Nike Bel Çantası Boyutları

Nike Bel Çantası Boyutları

Nike, aksesuar konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hem renk hem de model olarak birçok çeşit vardır. Farklı zevklere ve farklı bedenlere sahip olan insanlar için geliştirilmiş seçenekleri mevcuttur. Ayrıca ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda ürünler de içerir. Kullanıcılarına daha pratik bir kullanım sunan marka, ihtiyaçlara göre farklı boyutlandırmalar yapar. Örneğin; Nike küçük bel çantası, uzun yürüyüşler ve koşular için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Bu durumlarda oldukça kullanışlı olan bu ürün, dışarıda olduğunuzda yanınızda olması gereken temel eşyalarınızı saklama ve taşıma imkanı sunar. Kimlik, anahtar ve telefon gibi eşyalar her zaman yanınızda olması gereken özel eşyalarınızdır. Bunları yanınızdan ayırmadan, içiniz rahat şekilde verimli bir spor yapabilirsiniz. Bu aksesuarın daha büyükleri de tasarlanmıştır. Nike büyük bel çantası modelleri spor esnasında da kullanılabildiği gibi günlük hayatta da oldukça kullanışlıdır. Sadece sporseverler tarafından değil spor giyinmeyi ve spor aksesuar kullanmayı sevenler tarafından da oldukça tercih edilir. Büyük boyutta olan bu aksesuar ile temel eşyalarınızla birlikte birçok eşyanızı da yanınızda bulundurmanız mümkündür. Günlük kullanıma uygun olan büyük seçenekleri hayatınızın her alanında ve her anında kullanabilirsiniz. Marka ayrıca bu ürünlerde bulundurduğu geniş bölmeler ve fermuarlı ceplerle eşyalarınızı düzenle yerleştirmenizi ve onlara kolayca erişmenizi sağlar. Bu ürünün farklı boyutlarının bulunmasının yanında ayarlanabilir modelleri de vardır. Nike genişletilebilir bel çantası koşu ve yürüyüş yapanlar için geliştirilmiş bir seçenektir. Bu ürün, yokmuşcasına olan yapısıyla dikkat çeker. Sadece içerisine koyduğunuz eşyalar kadar genişler ve eşyaların şeklini alır. Bu yapısı sayesinde rahat bir şekilde hareket edebilmenizi sağlar. Böylece pratik bir kullanım sağlamasının yanı sıra yürüyüşlerinizi renkli hale getirir. Sadece sporcuların değil aynı zamanda rahatına düşkünlerin de kullandığı bir üründür. Bu ünlü marka, farklı boyutlarda sunduğu modeller ile pratik ve zevkli bir kullanım sunar. Siz de tam kendinize göre bir bel çantası arıyorsanız; en çok tercih edilen spor markası olan Nike’ın ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz ve ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Eşsiz Nike Çanta Modelleri

Eşsiz Nike Çanta Modelleri

Bir dünya markası olan Nike kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde hizmet sunar. Ayrıca her yaştan insanın alışveriş yapabileceği bir markadır. Bu markanın hizmet sunduğu kullanıcılar için bel çantası modelleri oldukça çeşitlidir. Kadınlar için bu ürün vazgeçilmez bir aksesuardır. Aynı zamanda kombinin tamamlayıcısı ve kurtarıcısıdır. Her kadın dışarıya çantasıyla çıkmayı tercih eder. Temel eşyalarının dışında yanında olmasını istediği ihtiyaçları da vardır. Dolayısıyla aksesuarın boyutları özellikle kadınlar için büyük önem taşır. Markanın çok küçük seçeneklerinin yanı sıra büyük modelleri de mevcuttur. Kadınlar için birçok farklı seçenek geliştirilmiştir. Nike kadın bel çantası renkleri, boyutları ve tasarımlarıyla oldukça çeşitlidir ve dikkat çekicidir. Örneğin; Nike pembe ve beyaz bel çantası modeli oldukça tercih edilenler arasındadır. Bu marka, erkekler için de birçok seçenek geliştirmiştir. Örneğin; farklı ebatlarda aksesuar çeşitleri mevcuttur. Ayrıca kulüp renkleri bulunan modeller de vardır. Örneğin; mavi bel çantası üzerinde bulunan Chelsea FC grafiği ile takımınızla gurur duyduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Nike bel çantası erkek kullanıcıları ve kadın kullanıcıları için birçok farklı renkte baskılı model geliştirmiştir. Ayrıca her iki kullanıcı grubunun kullanabileceği ürünler de vardır. Bu ürünlerden biri; Nike unisex bel çantası modelleridir ve daima çeşitlilik gösterir. Örneğin; Nike bel çantası pembe, unisex modellerden biridir. Kullanıcılar tarafından beğenilen bu ürün göz alıcı rengiyle dikkatleri üstünüze çeker. Marka daima kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar ve ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu markada ihtiyacınıza ve zevkinize uygun seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de kullanışlı, kaliteli ve fark yaratacak bir bel çantası arıyorsanız; Trendyol’u ziyaret edebilir, aradığınız modeli hemen bulabilirsiniz.

Nike Bel Çantasında Renk Çeşitliliği

Nike Bel Çantasında Renk Çeşitliliği

Eşsiz bir marka olan Nike, dünya genelinde herkes tarafından kullanılabilecek, her zevke uygun ürünler yaratır. Bu ürünlerden biri olan bel çantaları da oldukça çeşitlidir. Her zevke, ihtiyaca ve boyuta göre zengin ürün yelpazesine sahiptir. Birbirinden güzel, farklı Nike renkli bel çantası modelleri mevcuttur. Bu renk çeşitliliğiyle siz de spor ve günlük kullanımda kombininizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca renklerin insanlar üzerinde etkileri vardır. Tüm insanlar birbirinden farklıdır. Bu nedenle farklı renkleri tercih edebilirler. En çok tercih edilen ve tüm kıyafetlerle kombinlenebilir olan Nike siyah bel çantası birçok insan tarafından beğenilerek kullanılır. Zamana meydan okuyan siyah renk seçeneğinde birçok farklı model bulunur. Neredeyse herkesin dolabında siyah bir seçenek yer alır. Tercih edilen renkler tarzınızı da gösterir. Örneğin; Nike bel çantası kırmızı oldukça dikkat çeken bir modeldir. Bu ürün sayesinde kombininize renk katabilir, sokağa çıkmak için hazır hale gelebilirsiniz. Böylece dikkatleri üstünüze çeken enerji ve aksiyonun rengi olan kırmızıyla daha iddialı hissedebilirsiniz. Örneğin; bir diğer renk olan yeşil; doğayı ve mutluluğu ifade ederken kombininize de farklı bir hava katar. Nike bel çantası yeşil rengi ise kombininize yumuşak bir hava vererek sakinlik sağlar. Bu marka, tek renk çeşitlerin yanında birçok rengi bir arada bulabileceğiniz seçenekler de sunar. Örneğin; gri bir ürün arıyorsanız; Nike gri renk çantalarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra içerisinde gri ve diğer renkleri de barındıran bir aksesuar istiyorsanız; Nike bel çantası kamuflaj desenli modeli tercih edebilirsiniz. Nike, çanta üretiminde birçok farklı renk çeşitliliğine sahiptir. Siz de istediğiniz renkteki ve özellikteki tasarımı Nike’da bulabilirsiniz. Markanın sizlere sunduğu alternatiflere göz atmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Nike Bel Çantası Fiyatları

Nike Bel Çantası Fiyatları

Nike dünya çapında olumlu yönde büyük ses getirmiş bir markadır. Bu markanın tasarımları öncelikle kaliteli olmasıyla akıllara gelir. Kalite standartlarına uygun üretilen markanın ürünleri kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Markanın bu eşsiz ürünü fiyat performanslıdır. Ürünlerin yapımında kullanılan materyaller ve özellikler fiyatları etkileyen başlıca faktörlerdendir. Nike spor bel çantası çeşitleri kullanışlı yapılarıyla ve dikkat çeken tasarımlarıyla oldukça rağbet görür. Ayrıca herkes dayanıklı ve hasar görmeyen ürünler almak ister. İşte kalitenin adresi olan bu markanın ürünlerini uzun yıllar hiç yıpranmadan kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları piyasadaki fiyatlarla oldukça uyumluluk gösterir. Nike bel çantası fiyatları, ürünün performansıyla doğru orantılıdır. Sürdürülebilir performans ilkesiyle yola çıkan ve buna yönelik ürünler geliştiren marka, herkes tarafından oldukça sevilen bir marka olmayı başarır. Bu nedenle her bütçeye uygun tasarımlar geliştirmiştir. Kalitesiyle kıyaslanınca oldukça kârlı çıkabileceğiniz bir alışveriş yapma imkanı sağlar. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun en tarz ürünleri Trendyol’da bulabilir, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kullanıcılarının daima memnuniyetini önemseyen marka, her geçen gün tasarımlarını geliştirerek hizmete sunar. Verdiğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Beklentileri neredeyse yüzde yüz karşılayan marka herkes tarafından ilgi toplar. Ayrıca modayı çok yakından takip eder. Hatta zaman zaman modaya yön verdiğini de görebilirsiniz. Son derece modern ve kaliteli tasarımları yaratan marka, dikkatleri üstünde toplamayı başarmıştır. Her kesime ulaşmak için çeşitli modeller üretir ve herkese uygun fiyatlandırmalar yapar. Siz de hem yürüyüşlerinize eşlik eden hem de kombinlerinize farklılık katan Nike bel çantalarına Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz ve satın alabilirsiniz. Sayfamızda yer alan yorumları okuyabilir, tavsiyelerden yararlanabilirsiniz. Edindiğiniz fikirler doğrultusunda keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Çanta Modelleri Trendyol’da

Birbirinden Farklı Çanta Modelleri Trendyol’da

Trendyol, Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sayfalarından biridir. Sektöründe öncü olmayı daima başarır. Birbirinden farklı marka ve ürünleri tek bir platformda alışverişe sunar. Böylelikle kolay ve pratik bir alışveriş imkanı verir. En ünlü dünya markalarını bünyesinde bulunduran Trendyol, Nike’ın ürünlerini de sizlere sunar. Bu marka, spor severlerin gözdesi haline gelmiş bir markadır. Profesyonel ve amatör spor yapan herkes için çeşitli seçenekler sunar. Günlük aktiviteler için de birçok aksesuar geliştirmiştir. Örneğin; koşu ve yürüyüş hemen hemen herkesin yaptığı rutin bir aktivitedir. Nike, bu aktiviteler için beden hareketlerine uygun birçok farklı aksesuar üretir. Nike koşu bel çantası bu aksesuarlardan biridir. Aktiviteyi oldukça keyifli ve verimli bir hale getirir. Aynı zamanda hareket özgürlüğü de sunar. Bu model sayesinde koşu yaparken temel eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. Böylece aklınız eşyalarınızda kalmaz ve istediğiniz yerde istediğiniz kadar koşu veya yürüyüş yapabilirsiniz. Bu modelin farklı renkleri ve tasarımları da vardır. Örneğin; su yeşili bel çantası birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılır. Ayrıca moda renkler arasında ilk sıralarda yerini alır. Bu şekilde farklı renkleri tercih ederek dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Spor kıyafetlerinize kattığınız hava ile yürüyüşlerinize veya koşularınıza renk getirebilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetini önemseyen marka, kalite standartlarına da oldukça önem verir. Böylece gönlünüz rahat bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Trendyol’da yorumlar sayesinde siz de bedeninize ve ihtiyacınıza uygun ürünlere daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da yapılan dönem indirimlerinden ve kampanyalarından faydalanarak tasarımlara uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Nike bel çantası modellerini incelemek ve kendinize uygun olanı bulmak istiyorsanız; Trendyol’u ziyaret ederek güvenli, pratik ve zevkli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.