placeholder
"

Nitelik Yayınları

" araması için 1914 sonuç listeleniyor

Kaliteli İçerikleri ile Nitelik Yayınları Sizlerle

Öğrencilerin başarılarını devam ettirme amacıyla hazırlanan yardımcı kaynaklar, Nitelik Yayınları bünyesi altında her sınıf ve derse özel olarak yer almaktadır. Oldukça fazla soru tipi ve konu anlatımları ile öğrencilerin pratik yapmasına olanak tanıyan bu kaynaklar, derslere göre kategorilere ayrılır. Öğrencilerin sınıflarına göre değişen konular, test kitaplarında da değişmektedir. Nitelik Yayınları deneme kitapçıkları ile öğrencilerin pratik yapmalarına ve kendilerini denemelerine olanak tanımaktadır. Her derse uygun olarak tasarlanan bu deneme kitapçıkları, öğrencilerin eksiklerini görmede oldukça yardımcı olan kaynaklar arasında yer alır. Öğrencilere özel olarak derlenen birden fazla kaynağı sunan Nitelik Yayınları, sorularını yeni sınav sistemine uygun olarak hazırlamaktadır. Hem konu anlatımı hem de soru testlerinin yer aldığı kaynaklar, öğrencilerin en fazla tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Bu kapsamda uzmanlar tarafından hazırlanan Nitelik Yayınlarına ait olan kaynaklar, öğrencilerin derslerinde başarılı olmasına olanak tanıyarak, yeni müfredata uygun olarak piyasaya sürülmektedir.

Nitelik Yayınları Ürün Çeşitliliği

Nitelik Yayınları Ürün Çeşitliliği

Konu anlatımının yer aldığı kaynaklar, öğrencilerin sıkıntı yaşadığı derslerin konularını anlamasında yardımcı olmaktadır. Soru testlerinin yer aldığı kaynaklar ise öğrencilerin yanlışlarını görerek hangi konulara ağırlık vereceğini göstermektedir. Nitelik Yayınları çözümlü sorular ile öğrencilere bu alanda kolaylık sağlamaktadır. Son sisteme uygun olarak örnek soru çözümlerinin yer aldığı kaynaklar, öğrencilere öğrenme aşamasında yardımcı olmaktadır. Çözümlü olan kaynaklar, birden fazla çeşitliliğe sahiptir. Nitelik yayınları çözümleri, kitap üzerinde anlatılan çözümlerin yanı sıra video çözümlü olan sorular da içermekte olup, öğrencilerin hem dinleyerek hem de izleyerek öğrenmesine olanak tanıyor. Nitelik Yayınları video çözüm sorularının yer aldığı kaynakları ile öğrencilere sesli ve görüntülü bir kullanım sunuyor. Öğrencilerin anlama aşamasında oldukça önemli bir yere sahip olan video soru çözümlü kaynaklar her sınıfa uygun olarak bulunmaktadır. Nitelik Yayınları, öğrencilere birden fazla öğretim modeli sunuyor. Bu durum öğrencilerin konuyu ve derslerini anlamasına oldukça yardımcı olmaktadır. Öğrencileri sınavlara hazırlamaya odaklı olan Nitelik Yayınları, ÖSYM tarzında çıkmış sorular sunarak, öğrencileri farklı soru tiplerine hazırlanmasını sağlamaktadır. Sınıflara ve konulara özel olarak hazırlanan kaynakların yanı sıra Nitelik Yayınları, önemli sınavlarda çıkabilecek konuların yer aldığı kaynakları da öğrencilere sunmaktadır. Öğrencilerin yoğun tempo içerisine girdikleri üniversite sınavı ve LGS de buna dahildir. Öğrencilerin hayallerine kavuşmaları noktasında yardımcı olan Nitelik Yayınları, bu konuda birden fazla kaynağa yer vererek geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Nitelik Yayınları Ortaokul Kaynak Seçenekleri

Nitelik Yayınları Ortaokul Kaynak Seçenekleri

Ortaokul öğrencilerine yönelik derlenen birden fazla kaynak mevcuttur. Bu kaynaklar son derece titizlikle hazırlanmaktadır. Eğitim aşamasında öğrencilere yardımcı olan bu kaynaklar, birden fazla dersi kapsamaktadır. Her alanda öğrencilerin karşılaşmış olduğu Matematik dersi de buna dahildir. Nitelik Yayınları matematik dersine özel olarak hazırladığı kaynaklar ile ön planda yer alıyor. Öğrencilerin oldukça zorlandığı matematik dersi, hayatın pek çok alanında karşımıza çıkmaktadır. Oldukça geniş bir konuya sahip olan matematik, soru çözümü ve konu anlatımı ile Nitelik Yayınları bünyesinde oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Nitelik Yayınları, öğrencilerin sınıflarına göre aldığı derslerin konularını tek bir kaynak içerisinde toplamakta ya da tüm derslerin yer aldığı kaynakları öğrencilere sunmaktadır. Ortaokul 6. sınıf öğrencilerine özel olarak derlenen kitapçıklar arasında en çok tüm derslerin yer aldığı kaynaklar tercih ediliyor. Nitelik Yayınları 6. sınıf tüm dersler test kitapları ile öğrencilere görmüş oldukları tüm derslerin konusunu ve örnek sorularını sunuyor. Öğrencilerin sınıflarına göre ayrılan bu kaynaklar arasından uygun olanı rahatlıkla seçilebilir. Nitelik Yayınları 7.sınıf öğrencilerine özel olarak da birden fazla derse ve yine tüm derslerin yer aldığı kaynaklara yer veriyor. Öğrencilerin derslerinde pratik yapmasına olanak tanıyan bu kaynaklar, zorluk derecesine göre de ayrılmaktadır. Öğrencilerin aşamalarına göre ayrılan bu kaynaklar, rahat bir öğrenme süreci sunuyor. Liseye Geçiş Sınavına girecek olan 8.sınıf öğrencilerine özel olarak derlenen çoğu kaynak, ÖSYM soru tipleriyle donatılmaktadır. Öğrencilerin sınav anında çıkabilecek soru tiplerine alışmasını sağlayan bu yöntem sayesinde zaman kaybı daha aza indirgenir. Nitelik Yayınları 8. sınıf test kitapları ile öğrencilere LGS’de çıkabilecek soru tiplerini sunuyor. Bu aşamada oldukça soru çözümü yapan öğrenciler, birden fazla deneme sınavı ile karşı karşıya kalıyor. Nitelik Yayınları 8. sınıf deneme sınavı cevap anahtarı ile beraber sunularak, öğrencilerin yanlışlarının neler olduğunu görmelerine ve sınav anına hazırlanmalarına olanak tanıyor. Artık ortaokulun son aşamasında bulunan öğrenciler, Nitelik Yayınları ile bu süreci kolay ve daha pratik olan yöntemlerle atlatabilmektedir. Nitelik Yayınları 8. sınıf paragraf kaynakları Türkçe dersinde eksikleri bulunan öğrenciler için oldukça idealdir. Her konunun yer aldığı ve sınıflara göre hazırlanan Nitelik Yayınları bünyesinde bulunan kaynaklar, her öğrencinin bütçesine uygun olarak geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir.

Nitelik Yayınları Lise Kaynak Çeşitliliği

Nitelik Yayınları Lise Kaynak Çeşitliliği

Lise eğitimine yeni başlayan öğrenciler, yeni bir sürece girdiklerinden dolayı yardımcı kaynaklar kendileri için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan Nitelik Yayınları 9. sınıf derslerinin yer aldığı kaynak seçeneklerini de öğrencilere sunmaktadır. 9. sınıfta yer alan pek çok derse dair test kitabı sunan Nitelik Yayınları 9. sınıf matematik çözümleri kitapçığı ile ön planda yer alıyor. Lise sınıflarına özel olarak derlenen kitapçıklar sınıfların konularına göre ayrılıyor. Nitelik Yayınları 10.sınıf öğrencilerinin derslerine göre çok sayıda deneme, test kitabı ve konu anlatımından oluşan kaynaklara yer veriyor. Lise öğrencilerinin anlamakta en çok zorlandığı dersler arasında yer alan geometri de Nitelik Yayınlarının kaynaklarında yer verdiği dersler arasında yer alıyor. Nitelik Yayınları geometri kaynakları sayesinde öğrenciler bu dersi daha kolay ve pratik yollarla öğreniyor. Lise aşamasında olan öğrencilerin derslerinde başarılı olabilmeleri için test kitapları oldukça tercih edilmektedir. Lisede öğrencilerin almış oldukları Türkçe, Matematik, Coğrafya, Fizik ve Tarih derslerinin test kitapları en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sınıfların ilerlemesiyle derslerde değişen konular, öğrencilerin yeni kaynaklardan yararlanmasına neden olmaktadır. Zorluk aşamasına göre sıralanan test kitapları, öğrencilerin eksik oldukları konuları görmelerine olanak tanıyor. Öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği test kitapları, sınavlarda çıkabilecek farklı tarzlarda soruları görmelerini sağlıyor. Lise son sınıf öncesinde bulunan 11. sınıf öğrencileri, çözümü bulunan soru bankası kaynaklarını tercih ediyor. Nitelik Yayınları 11.sınıf fizik soru bankası çözümleri ile öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Güncel sınavlar doğrultusunda hazırlanan bu kaynak, alanında yer alan bütün konuları kapsamaktadır. Öğrencilerin hem derslerinde hem de girecekleri önemli sınavlarda kolaylık sağlayan Nitelik Yayınları ürünleri, müfredata uygun olarak derlenmektedir. Akıllı tahta uyumunun da yer aldığı Nitelik Yayınları kaynakları, sınıf içerisinde öğretmenlerin de kullanmasına olanak tanıyor. Öğrencilerin derslerini pekiştirmesi kapsamında uzman isimler tarafında hazırlanan Nitelik Yayınları bünyesinde bulunan kitapçıklar, her dersin yer aldığı tüm dersler kaynakları ile de öğrencilere sunuluyor. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan Nitelik Yayınları ürünleri, öğrencilere geniş bir seçenek sunuyor. Nitelik Yayınları fiyatları pek çok özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Bunlardan ilki ise derslerin sayısı olmaktadır. Bir başka etken ise kaynak bankanın sayfa sayısı olmaktadır. Her bütçeye uygun olarak fazla çeşitliliğe sahip olan Nitelik Yayınları, öğrencilere pratik ve anlaşılır bir kullanım sunuyor. Nitelik Yayınları kitaplarını Trendyol’da hemen inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz kaynakları kolayca satın alabilirsiniz.