placeholder
"

Orkide Sütyen

" araması için 6882 sonuç listeleniyor

Orkide Sütyen

Orkide Sutyen

Kadın iç giyim ürünlerinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan sütyenler, işlevsel özelliklerinin yanı sıra estetik görünüşleriyle de öne çıkıyor. Kadınların gün boyu rahat etmesini ve mükemmel konforu sağlayan sütyenler, göğüslerin deforme olmasını engelleyerek sırt ağrısının da önüne geçiyor. Sütyenler kıyafetlerin vücutla bütünleşip mükemmel görüntüye ulaşmasını sağlamalarının yanı sıra kadın stilinin de tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Orkide marka sütyen, her göğüs tipine ve her zevke hitap eden ürünleriyle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen markaların başında geliyor. Orkide sütyen çeşitleri Trendyol farkıyla satışa sunuluyor. Her türlü ihtiyaca yönelik ve her beden yapısına uygun son derece zarif Orkide sütyen takımı modellerinden zevkinize uygun olanı hemen şimdi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Size En Uygun Orkide Sütyen Modelleri

Kadınların göğüs bölgesi en hassas noktalardan biri olduğu için, cilt yapısı itibarıyla farklı ihtiyaçlar içinde oluyor. Göğsün şekillendirilmesi, kapatılması, sırta ağırlık yapmaması gibi amaçlarla kullanılan sütyenlerin seçiminde birtakım hususlara dikkat etmek gerekiyor. Zira yanlış sütyen seçimi bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor. Kadınların göğüs büyüklüğü, göğüs şekli, cilt yapısı birbirinden farklılık gösteriyor. Hatta sağ göğüs ile sol göğüs büyüklük ve şekil itibarıyla birbirinden ayrılıyor. Orkide iç giyim, sütyen söz konusu olduğunda oldukça titiz davranarak tüm kadınların ihtiyacına yönelik üretim yapmaya özen gösteriyor. Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen Orkide imzalı sütyen modelleri arasında pamuklu kumaştan üretilen ürünler göze çarpıyor. Pamuklu kumaşların teri emmesi, gün boyu rahat ettirmesi ve doğal bir kumaş olması onu en çok tercih edilen materyaller arasına sokuyor. Zira cilt gözenekli bir yapıya sahip olduğu için gün içerisinde nefes alıp vermeye ihtiyaç duyuyor. Sütyen ise kıyafetlerin altında kalıp gün boyu göğüsle temas halinde olduğu için, pamuklu malzemeden üretilen sütyen seçimi sağlığı olumlu yönde etkiliyor. Kadın sağlığı için ciddi araştırmalar içinde olan marka, ürettiği Orkide emzirme sütyeni modellerini pamuklu kumaşlardan tasarlıyor. Böylece göğüslerin en hassas olduğu emzirme döneminde annelere büyük bir konfor sağlıyor.

Sütyen askıları da sütyenin göğüs ile temas eden bölgesi kadar önem taşıyor. Zira göğüsleri vücuda sabitleme işlevi gören askıların esnek olması kullanım ve hareket kolaylığı sağlıyor. Sırt kısmında kopçanın yer aldığı ve askının takıldığı nokta, sütyen rahatlığı konusunda önemli bir rol oynuyor. Sırt kısmında yer alan bu bölümün dikiş geçişlerinin uzman ellerden çıkması gerekiyor. Aksi halde sırttaki kan dolaşımını engelleyerek rahatsızlık hissi veriyor. Sırt dekolteli bir giysi giyildiğinde arka kısmın tamamen ortadan kaldırıldığı Orkide sırtı şeffaf, sırt dekolteli sütyen modelleri kurtarıcı niteliği taşıyor.

Orkide Sütyen Ölçüleri: Sütyen Beden Seçimi

Sütyen bedeni seçimi Türk kadınlarının oldukça zorlandığı bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Doğru bedende sütyen seçemeyen kadınlar, aldıkları ürünlerden memnun kalmıyor ve sırt ağrısı, göğüs ağrısı gibi sağlık sorunları yaşamaya başlıyor. Kendi ölçünüzden büyük bir beden seçtiğinizde, sütyen gün boyu hareket ederek size rahatsızlık verebiliyor. Öte yandan kendi ölçünüzden daha küçük bir beden seçtiğinizde sütyen göğsünüzü sıkıştırarak gün boyu sizi rahatsız ediyor. Bunun yanı sıra kan dolaşımını yavaşlatarak ciltte bazı tahrişlere sebebiyet veriyor. Bu gibi sebeplerden dolayı kadınların sütyen seçimi yaparken beden seçimine dikkat etmesi gerekiyor.

İçinde rahat etmediğiniz bir iç çamaşırı hem duruşunuzu hem de görünüşünüzü bozuyor. Doğru sütyen seçimi yapılmadığı takdirde göğüsler daha çabuk deforme oluyor ve erken sarkma problemleri yaşanıyor. Bu sebeple hem estetik hem de sağlık açısından sütyen seçimi büyük önem taşıyor. Göğüsleriniz sütyeninizden taşıyorsa, sütyenin orta kısmı tam olarak göğüs kafesinize oturmuyorsa, sütyenin arka kısmı yukarı doğru çekiyorsa, gün sonunda sütyen askları omzunuzda iz bırakıyorsa, omuzlarınız öne doğru çekiliyor gibi hissediyorsanız, sütyen balenleri göğsünüze batıyorsa veya sütyen askları omuzlarınızdan düşüyorsa doğru bir sütyen seçimi yapmamış olabilirsiniz. Orkide sütyen ölçüleri Avrupa standartlarında tasarlanıyor ve kalıpları itibarıyla tüm vücut tiplerine uygun olarak üretiliyor. Sütyen ölçünüzü doğru bir şekilde tespit ettikten sonra size en uygun olan Orkide marka sütyeni, hemen şimdi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avrupa Standartlarını Yakalayan Marka: Orkide

Her ihtiyaca yönelik ve farklı tarzlara hitap eden Orkide sütyen külot takımları bulunuyor. Klasik ve spor tarzlara hitap eden sütyenler, kullanıcıların kullanım alanlarına göre büyük kolaylık sağlıyor. Orkide balensiz, minimizer, sporcu sütyen egzersiz yaparken göğüslerinizi destekliyor, hareket sırasında göğüslerinizi koruyor. Cildin nefes almasını sağlayan kumaşlardan üretilen sporcu sütyen modelleri terlemeyi en aza indirerek sporu daha rahat ve konforlu bir hale getiriyor. Rahatına düşkün kadınlar için tasarlanan Orkide desteksiz, dolgusuz sütyen modelleri spor yaparken de kullanılabiliyor.

Kolsuz üstler ve elbiseler için özel olarak tasarlanan Orkide straplez sütyen, kıyafetlerin daha zarif durmasını sağlıyor. Ön kısmı U şeklinde olan bu model, göğüs dekoltesi olan kıyafetlerin kurtarıcısı oluyor. Göğüslerinin daha kalkık görünmesini isteyenlere hitap eden Orkide push up sütyen, küçük göğüslü kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Dekoltesi olan kıyafetlere çekici bir hava katan sütyen modelinin alt ve yan taraflarında bulunan dolgular, göğsün yukarı doğru sıkışmasını sağlayarak daha hoş bir görüntü oluşturuyor. Küçük göğüslü kadınlar için Orkide destekli, 2 beden büyüten, dolgulu sütyen ve Orkide çift destekli sütyen gibi farklı ihtiyaçlara yönelik özel olarak tasarlanan modeller de bulunuyor. 2 beden büyüten sütyenlere yarattığı mucizeden dolayı Orkide sihirli sütyen ismi veriliyor.

Tişört sütyeni, her kadının dolabının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Tişört sütyen, ince tişört ve gömleklerle giyildiğinde iz yapmayan ve elbiseleri kusursuz gösteren sütyen modeli olarak biliniyor. Büyük göğüslü kadınlar ise göğüslerinin daha biçimli ve küçük görünmesini sağlamak için Orkide toparlayıcı sütyen modelleri arasından bir tercih yapıyor. Ayrıca kendi bedenine uygun sütyen bulamayan kadınlar için Orkide büyük beden sütyen modelleri geniş renk yelpazesiyle Trendyol’da satışa sunuluyor.

Orkide Sütyen Modelleri ve Fiyatları

Sütyen bir ihtiyaç olmanın ötesinde kadınların şıklığını tamamlayan parçalar olarak önümüze çıkıyor. Bu sebeple Orkide markasına ait sütyenlerde oldukça geniş bir renk ve desen yelpazesi sizi karşılıyor. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı, yeşil, mavi gibi birçok rengin yanı sıra farklı desenler de göze çarpıyor. Sezonun trendi olan çizgili, puantiyeli ve kareli modeller kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Orkide dantelli, kadife sütyen modelleri modası geçmeyen parçalar arasında yer alıyor. Yüzeyinde ya da kenar kısımlarında dantel yer alan bu modeller, zarif görüntülerinin yanı sıra yumuşak dokularıyla da dikkat çekiyor. Üçgen sütyen modelleri de son yılların yükselen trendleri arasında gösteriliyor. Göğsün yüzeyini kapatacak şekilde tasarlanan üçgen sütyenlerin ölçüsü klasik sütyenlere göre farklılık gösteriyor. Bu sebeple üçgen sütyen alırken ölçüsüne dikkat etmek gerekiyor.

Orkide imzalı sütyen modelleri ve fiyatları, kalite fiyat performansı açısından incelendiğinde kadınların yüzünü güldürüyor. Kaliteli kumaş yapısı ve mükemmel kalıplarıyla öne çıkan marka hakkında Orkide sütyen kullananlar araması yapıldığında, müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu görülüyor. Orkide sütyen online olarak Trendyol üzerinden satın alınabiliyor.