İlgili Kategoriler
"

Özdilek Alez

" araması için 138 sonuç listeleniyor

Özdilek Alez Çeşitleri ile Yatağını Koru

Özdilek alez, sıvı geçirmez özelliği sayesinde tüm yataklarda güvenle tercih edilen bir üründür. Tek ve çift kişilik olarak üretilen alez çeşitleri, yatağınıza tam olarak uyumlu olabilmesi için lastikli yapıda tasarlanır. Aynı zamanda leke tutmaz ve koku bırakmaz özellikleri sebebiyle kullanılır. Çocuk, genç, yetişkin ve yaşlıların yataklarında kullanılabilecek farklı ölçülerde üretilen alternatifler bulunur. Sağlık problemi sebebiyle uzun süreli yatmak zorunda olan kişiler için uygun bir üründür. Üst yüzeyi havlu kumaşı, arkası ise vinil ile kaplandığı için çarşafın altında size rahatsızlık vermez. Vinil yüzey hem yataktan hem de çarşaf üzerinden kaymaya engel olur. Yatağınıza bir defa geçirince sürekli düzeltmeniz gerekmez. Özdilek sıvı geçirmez alez, antialerjik özelliklere sahiptir. Hem toz akarlarına hem de alerjik durumlara karşı koruma imkanı sunar. Her mevsim kullanılabilen ve yatağınızın hava almasını sağlayan yapıdadır. Yazın serin kışın ise sıcak tutarak sizin için konfor sunar. Alez her türlü sıvıyı geçirmez özellikte üretilir ve terletmez. Bu sayede koku oluşumuna da engel olur. Ayrıca yıkanabilir ve sağlam yapısıyla deforme olmadan yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz. Özdilek alez 180x200; %80 pamuk, %20 polyester malzemeden ve %100 sıvı geçirmez olarak üretilir. Çift kişilik yataklarda rahatlıkla kullanılabilir. Yatağı lastikli çarşaf gibi kavrayarak tamamen oturur.

Özdilek Alez Ölçüleri

Özdilek Alez Ölçüleri

Özdilek alez 120x200, 150x200, 90x190, 70x140 olarak her boyutta yatakta kullanılabilecek ölçülerdedir. Yatak ölçünüze göre birçok alternatiften birini seçerek sipariş verebilirsiniz. Yatağın nefes almasını sağlayan pamuk dokusu sayesinde konforlu bir kullanım imkanı sunar. Özdilek alez 100x200; çocuk ve yetişkin yataklarında güvenle kullanılır. İdrar kaçıran kişilerin yataklarını korumak için kullanılabilecek en iyi alternatiftir. Yıkanarak tekrar tekrar kullanma özelliği bulunur. Aynı zamanda ölçülerine göre 90x190, 100x190 yatak boyutlarına da uygundur. Özdilek alez 160x200; her türlü sıvının yatakla irtibatını kesmek amacıyla üretilir. Sıvı alez üzerinde hapsolur. Çamaşır makinesinde maksimum 90 dereceye kadar güvenle yıkanabilir. Bu sayede koku ve leke oluşumunun önüne geçilir. Havlu özelliği ile çok terleyen kişiler için de iyi bir seçenektir. Pamuklu yapısı uyurken rahat etmenize ve yatağınızın nefes almasına destek olur. Arka yüzeyinde kullanılan sıvı tutucu kumaşın özelliğini kaybetmemesi için ütüleme yapılmadan kullanılması tavsiye edilir. Yıkama esnasında çamaşır suyu ve diğer kimyasallardan kaçınılmalıdır. Yüksek sıcaklık, lekelerin ve kokunun çıkarılması için yeterlidir. Özdilek alez tek, çift kişilik olarak alındığında evde herkesin yatağı için kullanılabilir. Özellikle çocuk sahibi olan kişilerin rahat etmesini sağlar. Sağlık sorunları olan hastalarda da kullanılabilen bir üründür. Birden fazla satın alarak hastanın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Özdilek fitted, premium alez; fitted alez hiçbir sıvıyı geçirmez, leke ve koku oluşturmaz ve yatağınızı tam olarak saran bir yapıya sahiptir. Premium alez ise kapitone dokulu olarak üretilir. %100 pamuk ranforce yatak koruyucu ve %100 polyester dolgulu bir çeşittir. Premium alezler, çamaşır makinesinde yıkanırken en fazla 40 dereceye kadar sıcaklık tercih edilmesi önerilir. Ayrıca düşük sıcaklıkta kurutulabilir, yumuşak dokusu ile rahat ve kullanışlı bir alternatiftir. Özdilek alez fiyatları seçtiğiniz ürünün yapısına, adedine ve özelliklerine göre değişir. Ailedeki herkes için farklı boyutlarda ve özelliklerde alez seçme şansınız bulunur. Bu sayede herkesin yatak ölçüsüne ve beklentilerine göre tercih yapabilirsiniz. Özdilek alez alternatiflerini sevdiklerinize güvenle hediye edebilirsiniz. Kullanışlı ve dayanıklı olan ürünleri, tek tek inceleyerek bir tıkla sipariş verebilirsiniz.

Özdilek Alez Çeşitleri

Özdilek Alez Çeşitleri

Özdilek kapitone, lastikli, sıvı geçirmez alez çeşitleri ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklerde sizlerin beğenisine sunulur. Lastikli alez çeşitleri yatakları tamamen sardığı için kayma yapmaz ve uyku sırasında rahatsızlık vermez. Hareketli yatan çocuk ve yetişkinler için en büyük sorun her sabah çarşaf ve alezin karışık bir halde olmasıdır. Özdilek alez çeşitlerinin her biri lastikli çarşaf yapısıyla kullanışlıdır. Özdilek bebek alez; bebek ve çocuk yataklarıyla uyumlu ölçülerde üretilir. Bu sayede bebeğiniz su, süt içerken döktüğünde veya idrar kaçırdığında kolaylıkla çıkarıp, bebeğinizi temiz bir şekilde yatırmaya devam edebilirsiniz. Alez leke tutmayan ve sıvı geçirmeyen özelliğiyle pratik bir kullanım sağlar. Alezin temizlenmesi için çamaşır makinesinde yıkama yapmanız yeterlidir. Yıkama yapıldıktan sonra çabuk kuruduğu için yine kullanmaya devam edebilirsiniz. Özdilek alez kullananlar, ürünler konusunda yorumlarını belirttikleri için, satın alma kararı vermeden önce Özdilek alez yorum ve fikirlerini okuma şansınız bulunur. Bu sayede hangi ürünü almanız gerektiğiyle ilgili kafanızda soru işareti kalmamış olur. Yatak ölçüleriniz farklı olsa da, belirlenen alez boyutlarının yaklaşık ölçüleri de lastikli yapısıyla rahatça kullanılabilir. Çarşaf gibi yatağınızı kaplar ve ailedeki herkesin tercih edilebileceği alternatiflere sahiptir. Alezin üst kısmının görüntüsü kapitoneli veya düz olsa da sıvı tutma özelliği değişmez. Bu sayede istediğiniz dokuda olan birini tercih etme şansınız bulunur. Standart ölçülerin dışında üretilen fitted battal boy alez de ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nitelikte bir üründür. Alezin yapısı elastik ve buruşmayan özelliklere sahiptir. Yatağınıza serildiğinde şeklini korur ve bozulmadan kullanılır. Özdilek alez çeşitlerini yıkamadan önce kullanım talimatını okumanız önemlidir. Bu sayede uzun yıllar dayanıklı olarak kullanma şansınız olur.

Özdilek Alez Alternatifleri Trendyol’da

Özdilek Alez Alternatifleri Trendyol’da

Özdilek alez modelleri farklı ebatlarda ve dokuda üretildiği için bunların arasından bir seçim yapabilirsiniz. Yüzeyinde kullanılan kumaş pamuktan üretildiği için sağlıklıdır. Ayrıca alerjen ve toz akarların barınmasını da önler. Evde alerjik bünyeli çocuk ve yetişkinler varsa güvenle Özdilek alez kullanabilirler. Tek kişilik ve çift kişilik tüm modellerde aynı özelliklerle üretim yapılır. Alez yatak koruyucu Özdilek’ten alındığında yıllarca sağlam kalır. Çamaşır makinesinde yıkanması sayesinde hijyen sağlaması kolay olur. Sıvıların tamamen yok olmasını ve leke tutmaması için özel olarak üretilir. Çocukların tuvalete alışma dönemlerinde veya yaşlıların altına kaçırma sorunu karşısında en güzel çözümdür. Koku oluşumunu engelleyen yapısıyla kullanıcıların rahat etmesini sağlar. Hasta yataklarında da kullanılabilen ölçülerdedir. Çarşafın altında potluk yaratmaz. Yumuşak ve ince dokuludur. Bebeklerin hassas cildine ve alerjik bünyelere özel olarak üretilir. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermemesi sebebiyle en çok tercih edilen alez çeşitleri arasında yer alır. Sıvı geçirmemesi için alt yüzeyinde kullanılan malzemenin zarar görmemesi amacıyla kuru temizleme ve ütü yapılması tavsiye edilmez. Yatağınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için alez yatak koruyucu önemli bir üründür. Alez kullanarak yatağınızın ilk günkü temiz halini her zaman koruyabilirsiniz. Alezin yapısını bozmaması için yıkama yaparken kimyasal madde ve çamaşır suyu gibi ürünlerden uzak durmanız tavsiye edilir. Birçok farklı modelden oluşan Özdilek alez çeşitleri Trendyol’da sizlere sunulur. Özel olarak üretilen sıvı geçirmez alez çeşitlerini tek tek inceleyebilirsiniz. Ya da istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek kısa zamanda aradığınız ürüne kavuşabilirsiniz. Ailenizdeki bebeklerden yaşlılara kadar birçok kişinin kullanabileceği alez alternatiflerini Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede hazırlanan siparişiniz gönderim için özenle kargolanır. Alez elinize ulaşır ulaşmaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için bir tıkla işlem yapabilirsiniz.