İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Parça Sayısı
Fiyat
Setli/Tekil
Materyal
Bornoz Uzunluğu
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Özdilek Bornoz

" araması için 1501 sonuç listeleniyor

Özel Dokulu Özdilek Bornozlar Trendyol'da!

Özdilek bornoz ev tekstil malzemelerinde günlük kullanım için ve çeyiz olarak tercih edilebilecek tasarımlardandır. Kaliteli üretimler tasarlayan marka uzun yıllar başarısını bu şekilde sürdürür. Modelleri her zevke ve ihtiyaca göre türlü içeriklerle hazırlar. Kalın ve ince kumaş dokuları bütün vücut yapılarına göre uygunluk gösterir. Özdilek bornoz kadın tasarımları renk seçenekleri bakımından pek çok alternatif sunar. Özel çizgi desenleri ve çiçek işlemeleri tüm zevklere hitap eden şekilde farklı renk tonlarından hazırlanır. Klasik ve sade tasarımlar Özdilek erkek bornoz takımı çeşitleri arasında çoğunlukla yer verilir. Ürünlerdeki dokuma sıklığı kısa süre içerisinde suyun emilmesine yardımcı olur. Bu durumu ve müşteri memnuniyetini önemseyen marka üretimlerini bu yönde oluşturur. Özdilek bornoz seti fiyatları sade ve işlemeli tasarımlar arasında değişiklik gösterir. Yüzeylerindeki ipliklerin dışarı çıkmaması zaman içerisinde yıpranarak renklerinde soğuma meydana gelmemesi markanın sağladığı başarılardandır. Özdilek defolu bornoz tercihlerinizi indirim ve kampanya dönemlerinde yaparak uygun fiyatlar üzerinden alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli tasarımları uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabilmeniz için yıkama talimatlarını göz önünde bulundurmanız önemlidir. Özdilek bornoz yorumları incelendiğinde bornozların benzer kumaş özelliklerine yakın parçalar ile yıkanması öneriler arasında yer alır. Kumaşlara zarar gelmeden ve elektriklenme gibi problemlerle karşılaşmadan sağlıklı bir yıkama işlemi ile uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Özdilek erkek bornoz fiyatları için Trendyol üzerinden tüm detaylara göz gezdirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Desenleriyle Özdilek Bornoz Özellikleri

Çeşitli Desenleriyle Özdilek Bornoz Özellikleri

Birbirinden zarif tasarımlar ile hazırlanan Özdilek bornoz takımları dikkat çekici özelliktedir. Suya sürekli olarak maruz kalan kumaşlar özel yapıda hazırlanır. Mevsimsel olarak farklı iplikler kullanılır. Tüm mevsimlere göre özel olarak hazırlanan kumaşların, suyu kısa süre içerisinde emme gücü vardır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için önemli bir detay olan bu özellik, soğuk günlerde hastalanma riskini ortadan kaldırır. Özdilek kadife bornoz seti bu aylar için kullanımı ideal olan ürünlerdir. Özel işlemeleri ve altın yaldızlı geçişleriyle estetik bir görünüme sahiptir. Özel tekli ve iki bölümde bulunan cepleri mevcuttur. El işçiliği ve makine dikişi kullanılarak hazırlanan desenler yaka, uç kısımlar ve kol detaylarının üzerinde yer alır. Bambudan üretilerek doğal bir yapı kazandırılan ürünler antibakteriyel özelliğe sahiptir. Nemli kaldığı süre boyunca bakteri üretimi riski bulunan duş sonrası kıyafetler bu özelliğe sahip kumaşlarla korunaklı bir hale gelir. Özdilek bornoz bebek modelleri pamuklu dokudan elde edilir. Kısa süre içerisinde nemi vücuttan çekerek hızlı bir kurulama işleme sunar. Böylelikle bebekler ve küçük yaştaki çocuklar için uygun bir özellik fırsatını sizlere yaşatır. Özdilek bornoz tekli modellerin çocuklar için olan ya da yetişkinler için hazırlanan tasarımlarına göz gezdirebilirsiniz. Tekli modellerin bir diğer avantajı hediye olarak yakınlarınıza sunulabilmesi imkanı sağlar. Desen çeşitliliğinden yararlanarak kadın ve erkekler için özel formlarda hazırlanan ürünlerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Özdilek bornoz tek kişilik tasarımlar sadece bornozdan oluşur. Zevkinize uygun renkler ve özel ev işçiliklerinden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Kapüşonlu ve kapüşonsuz seçenekleri vardır. Hassas bir vücut yapınız varsa kapüşonlulardan yana tercihte bulunarak soğuk algınlığı yaşama riskini azaltabilirsiniz. Ürünler arasındaki model farklılıkları özelliklerin değişiklik göstermesinde etkilidir. Özdilek bornoz takım içinde farklı sayılarda parçalar bulunur. 6 ve 4 parça şeklinde sayıları değişir. Tekli modellerin kapüşonluları tercih edildiğinde diğer parçalara ihtiyaç hissedilmez. Özdilek bornoz fiyatları takım içinde bulunan parça sayısına göre değişiklik gösterir. Trendyol, bütçenize uygun fiyat seçeneklerini sizlere sonra keyifli bir alışveriş süreci geçirmenize katkıda bulunur.

Renk Seçeneğiyle Özdilek Bornoz Modelleri

Renk Seçeneğiyle Özdilek Bornoz Modelleri

Duşun ardından vücudunuzu kısa süre içerisinde kurutacak ürünler kendinizi iyi hissettirir. Sağlık açısından değerlendirilebilecek pek çok model vardır. Özdilek peştemal bornoz farklı kesim tarzıyla sıradışı bir tasarım sunarken suyu kısa sürede emme özelliği ile öne çıkar. İnce dokusu yaz aylarında kolay bir kullanım sunar. Model seçiminde boy farkı oldukça önemlidir. Bileklere kadar uzanan 150 santimetre uzunluğunda seçenekler vardır. Orta boy uzunlukta bulunan tasarımlar diz altına kadar iner. Özdilek tekli bornoz çeşitlerinde kısa boylardan yana tercihinizi yapmak isterseniz diz üstünde kalan modeller mevcuttur. Değişik ve gösterişli tasarımlar kimono serilerinde yer alır. Kısa ve dar bir kesim yapısı bulunan kimonolar şık tarzlarıyla kendine hayran bırakır. Özdilek bornoz modelleri ince ve kalın dokularda hazırlanır ince yapıda olanlar yaz ayları için uygunluk gösterirken kalın kumaşlara sahip olanlar kış ayları için idealdir. Bu modeller boy farkları ve kumaşların kesim yapıları gereği birbirinden değişiklik gösterir. Özdilek bornoz kapşonlu ve kapüşonsuz olarak farklı özelliklerde sunulur. Özellikle kış aylarında ve baş bölümünün kısa süre içerisinde kurulanması kapüşonlu modeller sayesinde olur. Kendinizde hediyelik olarak yapacağınız seçimlerde kumaş detayı önemlidir. Tüylenmemesi ve düz bir görünüme sahip olmasından dolayı hediyelik seçimlerinizde kadife kumaşlar tercih edebilirsiniz. Özdilek dantelli bornoz takımı yaka ve kol detayları özel işlemelerle hazırlanmış şekilde sizlere sunulur. Özel tekniklerle dokunan motifler estetik açıdan şık durur. Sade veya uçlarında püskül detaylarının kullanıldığı peştemaller, beyaz, bordo, sarı, mavi, yeşil, kahverengi, turuncu, siyah renk tonlarına sahiptir. Özdilek bornoz seti tek kişilik, çift kişilik ve aile seti olmak üzere farklı parçaları içerir. Bornoz Özdilek fiyatları incelemesini Trendyol üzerinden yaparak bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleriyle Özdilek Bornoz Fiyatları

Avantajlı Seçenekleriyle Özdilek Bornoz Fiyatları

Duştan sonra kullanımı önem gerektiren ürünler arasında Özdilek bornoz çeşitleri yer alır. Hassas bir cilt yapınız varsa antibakteriyel özellikli kumaşlardan tercihte bulunabilirsiniz. Özdilek yenidoğan bornoz seti bebeklerin ihtiyacı olabilecek her türlü malzemeyi içinde bulundurur. %100 pamuk kumaştan elde edilerek alerji reaksiyonları ile karşılaşma riskini düşürür. Yetişkin grupları için de aynı kumaş türlerinden gerçekleştirilen üretimler vardır. Özdilek bornoz indirim dönemi alışverişler için ideal zaman dilimleridir. Yenidoğanlar, yetişkin ve erkek grupları için özel hazırlanan tasarımlar, çeyiz için yapılacak tercihler bu dönemlerde uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulur. Özdilek bornoz erkek ve kadın tasarımlar kuşaklı ya da kuşaksız şekilde mevcuttur. İhtiyacınız olan doğru ürünlerle karşılaşabilmeniz için tekli ya da çift kişilik setler arasından karar verebilirsiniz. Setler farklı parça sayılarında sizlere sunulduğu için fiyatlar değişiklik gösterir. Özdilek çift bornoz takımı kadın ve erkek bornozlarının yanı sıra, 2 adet baş, 2 adet yüz, 2 adet vücut havlusu mevcuttur. Çift bornoz takımlarının çeyiz setleri için özel hazırlanan tasarımlarında, banyo terliği ve bandaj gibi çeşitli içerikler yer alır. Tek kişilik olan takımlar 1 adet normal banyo havlusu, 1 adet bornoz, 1 adet baş ve 1 adet 100 havlusundan oluşur. Setler arasındaki farklılıklar ve kumaşların yaz ve kış dönemlerine göre ayrı özellikte olması Özdilek bornoz takımı fiyatları bakımından değişiklik göstermesine etki eder. Ürünlerin kısalık veya uzunluk ölçüsüne göre değerlendirilmesi, özel el işçiliği bulunan ve makine dikişine göre motifleri işlenen tasarımlar da çeşitli fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Trendyol uygun fiyatlı tüm seçeneklerine sizlere sunarak kolay bir alışveriş süreci geçirmenizi sağlar. Siparişinizi oluşturarak indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.