"

Taç Bornoz

" araması için 342 sonuç listeleniyor

Taç Bornoz

Sağlıklı Yapısı ile Üstün Kalitede Taç Bornozlar

Kullanım açısından pratik ve konforlu olan bornoz, günümüzde yaygın olarak tercih edilen tekstil malzemeleri arasında yer alır. Banyo yaptıktan sonra daha kapsamlı bir kurulama için devreye girer. Taç markası bu alanda geliştirilen modeller yoğun ve kapsamlı iş gören tasarımlar olarak ön plana çıkarır. Marka hem yurtiçinde hem de yurt dışında büyük satış oranına sahiptir. Çok geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilen marka, her geçen gün koleksiyonlarını yenileyerek karşınıza çıkar. Koleksiyonlarda yer alan Taç bornoz takımı, aile boyu bir ürün olarak ortaya çıkar. Bu takımlar içerikleri bakımından yeni evlilerden çocuklu olan ailelere kadar değişkenlik gösterir. Yeni evli olanlar için çift kişilik olacak şekilde tasarlanan setler, büyük ilgi görür. Kadına ve erkeğe özel olarak farklı renk seçenekleri bir arada sunulur. Aile boyu alınan ürünlerden çocuklar için hazırlanan küçük çaplı modellere kadar pek çok ürünün olduğu setler bulunur. Taç bornoz ile duş sonrası yoğun ve etkili bir kurulamaya hazır olabilirsiniz. Cildi tahriş etmeyen ve yoğun yumuşaklığı ile tasarlanan kadife kumaşlardan oluşur. Cilt dostu olarak hassas teni olan herkes için ideal özelliklere sahiptir. Taç aile bornoz seti tekli olanlara göre fiyat bazında biraz yüksekte yer alsa da set şeklinde satışa sunulduğu için kadının ve erkeğin ihtiyacını karşılayacak bir nitelik taşır. Renk skalası da kadına ve erkeğe hitap edecek bir genişliğe sahiptir. Üzerinde yer alan ufak çaplı tasarımlarla daha şık bir görünüm sizlere sunar. Taç tekli bornoz çokça tercih edilen seçeneklerin başında gelir. Tekli olarak markanın sunduğu birçok tasarım ön plana çıkar. Tek kişilik olacak şekilde hazırlanan ve farklı renkler eşliğinde tasarlanan bu modellere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bazı modellerin üzerinde farklı desenler yer alır. Bu sayede zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Tercih aşamasını oldukça kolaylaştıran marka, hem şıklığı hem de rahatlığı bir araya getiren geniş bir ürün skalası ile gönülleri fetheder. Yoğun kuruluk özelliği sağladığı için daha ilk kullanımda sizlere sunduğu rahatlık hissini de yaşayabilirsiniz. Yumuşaklığı maksimum seviyede olan model %100 pamuktan hazırlandığı için sağlıklı yapısıyla ön plana çıkar. Böylece cildi rahatsız edecek ufak bir yapı ortaya koymaz. Trendyol ile sahip olacağınız bu seçeneklerle etkili bir kurulama gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı modelleri karşılaştırabilir, kendiniz için uygun olan seçeneklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı Yapısı ile Üstün Kalitede Taç Bornozlar

Sağlıklı bir tasarımdan geçen bu ürünler, cilt dostu olarak ön plana çıkar. İç ve dış kısmı tamamen pamuksu ve kadife yapılardan oluşur. Böylece tahrişin ve kızarıklığın oluşması söz konusu bile olmaz. Yaza ve kışa özel olarak tasarlanan farklı modelleriyle beğeni toplar. Yazın daha ince yapıda olanlar rahatlığınız için ideal olur. Kışın ise daha kalın olan modeller konforlu kullanım sağlar. Taç kimono bornoz üzerinizde uzak doğu elbisesi olan kimono gibi bir bağlama şeklini içinde barındırdığı için bu ismi alır. Giydikten sonra her iki yanından sarkan ipliklerini bağlamadan önce bornozun iki yakasını tutup iç içe geçecek şekilde kendinize sarmanız gerekir. Daha sonra ise ip yardımı ile bağlayıp sabitleyebilirsiniz. Bu tür bağlama yöntemi ile kimonoyu andıran bir görünüm ortaya çıkar. Oldukça rahat ve pratik bir giyim imkanına sahiptir. Taç outlet bornoz uygun fiyat aralıklarına sahip olduğu için büyük rağbet görür. Markanın outlet ürünleri arasından daha önceden almayı düşünüp de alamadığınız seçeneklere sahip olabilirsiniz. Genelde sezon sonu olacak şekilde satışta yerini alan bu modeller, çok daha ekonomik fiyatlarla sizlerle sunulur. Genel olarak outlet ürünlerinin hepsi ilk satış fiyatının altında satışa çıkarılır. Böylece bu tarz seçenekleri uygun fiyata rahatlıkla satın alabilirsiniz. Taç Elsa bornoz kurulama özelliğini kısa sürede yerine getirir. Çünkü iç kısmı pamuksu hat yapısını daha yoğun barındırır. Üstelik banyo sonrası bornozla daha rahat hareket etme imkanını da sunar. Yani elbisenizi giymeden önce bir müddet tam olarak kurulanana kadar bornoz ile oturup vakit geçirebilirsiniz. Giydikten sonra özellikle kaşıntı yapması ya da rahatsızlık veren bir durumda bulunması söz konusu olmaz. Taç marka bornoz modelleri kadına ve erkeğe göre değişen çeşitli birçok içeriği içinde barındırır. Modeller özellikle ilk etapta boy olarak karşınıza çıkar. Yani uzun boyludan kısa boylu olan bireylere kadar herkes için rahatlıkla alınıp kullanılabilir. Çünkü farklı boy skalası bulunan markanın modelleri her ihtiyaca yanıt verir. Beden olarak da değişken unsurlar mevcuttur. Ürün tercih sırasında bedenleri small seçeneğinden büyük bedene kadar inceleyip satın alabilirsiniz. Kilonuz ve boyunuz ön planda tutularak birçok tasarım sizler için bir araya getirilir. Renkler farklı tonlara sahip olacak şekilde sizlere beğenisine sunulur. Seçenekler arasında pembe rengin hem koyu hem de açık tonunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik üzerinde farklı desenler bulunan modeller de mevcuttur. Zevkinize göre bu desenli ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca desensiz yani sade olan modeller de mevcuttur ve oldukça talep görür. Eğer siz de her yerde sadeliği tercih eden bireyler arasında yer alıyorsanız bu tarz desensiz bornoz modellerini deneyebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda Trendyol’da markanın ürünlerine yönelerek istediğinize sahip olabilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Taç Bornoz Modelleri

Şık Tasarımları ile Taç Bornoz Modelleri

Şıklık her yerde mevcuttur. Marka kendine özgü Taç şıklığını bornozlarına da taşıyarak sizlere eşsiz modeller sunar. Ürünler hem şıklığı hem de kalitesi ile sizleri bekler. Taç bornoz kadın modelleri çeşitli alternatifler etrafında sizlere çoklu model sunar. Kadınların ortalama boyları baz alınarak modeller tasarlanır. Ayrıca kimisi için diz boyu model kimisi içinse diz altına gelecek şekilde bir tasarım tercih edilir. Marka bu anlamda farklı uzunluğa sahip olan modelleri ile tercih alanını geniş tutar. Taç bambu bornoz bambunun verdiği doğallığı üzerinize taşır. Günümüzde bambu her yerde karşılaşılan bir unsura dönüşür. Bambu sağlıklı ve doğal bir reçine olduğu için birçok evde yer alır. Doğal bambu kokusu ile taşlanan bornozlar sizlere doğayı yaşatır. Doğanın içinde geziyorsunuz hissini sizlere yansıtarak maksimum konfor ve keyif sunar. Üstelik tasarım aşamasında da bambunun özleri kumaşlara işlenerek sağlıklı bir ürün ortaya çıkarılmaya çalışılır. Taç bornoz erkek tamamen erkek dünyasını yansıtacak şekilde tasarlanır. Erkekler için genelde koyu tonlu renkler ön plana çıkar. Marka bu anlamda koyu renklere daha çok ağırlık verir. Ancak isteğe göre beyaz ya da sarı gibi açık renkler de ön planda yer alır. Burada sadece zevkler konuşulur. İsteğe göre erkekler için koyu renklerin yanında açık renkler de sunulur. Farklı boyda ve ebatta tasarımları olan modeller büyük ilgi görür. Taç lisanslı bornoz olma özelliğini taşır. Yani sağlık açısından test edilip onaylandıktan sonra satışta yerini alır. Her bir model gerekli sağlık taramasından geçirilerek sizlere sunulur. Ufak bir sorun bile yaşamadan gönül rahatlığı içinde bunları alıp kullanabilirsiniz. Marka bugün birçok alanda geniş kullanıcı ağı yakalar. Bunun temel sebebi ise sunduğu kaliteden kaynaklıdır. Sizler de bu kaliteyi doyasıya Taç sayesinde yaşayabilirsiniz. Özellikle ufak bir temasta bile hassaslaşan ciltler için kullanımı son derece rahattır. Sizler de markanın ürünlerine yönelerek cildiniz için rahat ve kaliteli bir içeriğe sahip olabilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı dilediğiniz şekilde ve güven içerisinde gidermeye başlayabilirsiniz.

Her Bedene Uygun Kullanışlı Taç Bornozlar

Her Bedene Uygun Kullanışlı Taç Bornozlar

Markanın tasarımları arasında istediğiniz ölçülerde çeşitli ürünler sizi bekler. Taç Galatasaray bornoz ile takım aşkınızı havlunuza kadar taşıyabilirsiniz. Kimisi için takım sevgisi her alanda kendini hissettirir. Sizler de sahip olacağınız bu ürünle takımınızın rengini ve amblemini kendi üzerinizde taşıyabilirsiniz. Renkler canlı olacak şekilde tasarlanır. Marka takım anlamında hassas davranarak herkese hitap edecek ürünleri ön plana çıkarır. Taç Beşiktaş bornoz ile kartalın gücüne bir kez daha şahit olabilirsiniz. Siyah ve beyazın dikkat çekici tonları eşliğinde bu ürüne sahip olabilirsiniz. Üstelik üzerinde takımınızın amblemi de yer alır. Amblem ön kısmında olacak şekilde tasarlanır. Renklerin dağılımı da göze hitap eder. Taç Fenerbahçe bornoz da fenerli taraftarlara hitap eden bir tasarıma sahiptir. Kadına ve erkeğe özel olarak tasarlanan ürünler, farklı boyutlarda geliştirilir. Bu sayede istediğiniz boyutta bir fenerli bornoza sahip olabilirsiniz. Takımın renkleri canlı ve göz alıcı bir tona sahiptir. Amblemi ise ürünün ön kısmına orta çaplı bir tasarım eşliğinde konur. Sahip olacağınız bu ürünler eşliğinde hem bornoz ihtiyacınızı karşılayabilir hem de takım aşkınızı pekiştirebilirsiniz. Üstelik ürünler kaliteli bir oluşuma sahip olduğu için zamanla amblem kısmının bozulması ya da tahrişe uğraması da söz konusu olmaz. Sahip olduktan sonra uzun süreye varacak bir dağılım eşliğinde kullanabilirsiniz. Taç frozen bornoz yaz aylarına özel olarak ön plana çıkar. Yazın verdiği serinlik hissi ile sizlere sunulur. Yaz ayları her yerde sıcak ve rahatsız edici geçer. Ancak duş sonrası rahatlığı ve ferahlığı bu tasarım ile yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda markanın tüm ürünlerini Trendyol’da inceleyip uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyat Aralıkları ile Taç Bornoz

Uygun Fiyat Aralıkları ile Taç Bornoz

Mevcut olan her ürün uygun fiyat aralığına sahiptir. Sadece set şeklinde aldığınız zaman fiyatta biraz daha yükseliş gerçekleşir. Bununla birlikte set içerisinde yer alan parçaların birim fiyatı çok daha ekonomik hale gelir. Dilerseniz beğendiğiniz ürüne tekli olarak da rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Fiyatlar kalitelerine oranla uygun aralıklarda size sunulur. Bu yüzden bütçenize zarar vermeden istediğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz. Taç genç bornoz modelleri, gençlerin dünyasına özel olarak tasarlanır. Onların değişken ve renkli dünyasına hitap edecek canlı renkler ön plana çıkarılır. Üstelik bu alanda farklı desenler de kullanılarak daha ilgi çekici tasarımlar yaratılır. Taç Spiderman bornoz denildiği zaman akla ilk olarak erkek çocuklar gelir. Onlar için bu kahramanların önemi çok fazladır. Sevdiği bir kahramanın eşyasına sahip olmak ya da onun görüntüsünün yer aldığı bir eşyayı almak erkek çocuklar için büyük önem taşır. Bu nedenle marka çocuklara özel olarak geliştirdiği bu tarz tasarımlarıyla ön plana çıkar. Spiderman kahramanının renklerini ve yüzünü içine alan bir tasarım yaratılarak oldukça keyifli ve eğlenceli modeller oluşturulur. Taç peştemal bornoz genel bornozdan farklı bir oluşum sergiler. Genel bornozlar üzerinize giyilerek ve ön kısmında mevcut olan ip yardımı ile bağlanarak kullanılır. Ancak peştemal olanları için kol kısmı açıkta kalır. Yani erkekler için göbekten bağlanarak kadınlar için göğüs kısmından sarılarak kullanılır. Tercihinize göre bu ürünler de markanın koleksiyonlarında mevcuttur. Sadece vücut için değil, saçı da içine alan havlusu ile birlikte satışta yerini alır. Set şeklinde sizlere sunulduğu için yanında saç havlusuna da sahip olursunuz. Sunduğu yumuşaklık ve rahatlık ile sizlere uzun süreye varacak bir kullanım imkanı sunar. Trendyol ile markanın ürünlerinden istediğinize sahip olup dilediğiniz rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Sunduğu Rahatlık ile Taç Bornoz Ürünleri

Sunduğu Rahatlık ile Taç Bornoz Ürünleri

Bir ürünün kullanışlı olması rahatlığı ile doğru orantılıdır. Sizler de sunduğu rahatlık ile ön plana çıkan bir ürüne Trendyol sayesinde sahip olup ihtiyacınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Taç bornoz modelleri her zevke hitap edecek farklı dağılımlar ortaya koyar. Bu alanda mevcut olan tüm ürünler için farklı zevkleri yansıtan bir çeşitlilik mevcuttur. Sunduğu desen farklılığı ile bu alanda bile zevkinizi ortaya koymaya yardımcı olur. Hem normal hem de çeyizlik olacak şekilde sahip olacağınız içerikler mevcuttur. Taç Casabel bornoz ile kaliteli ve gösterişli bir ürün sizi bekler. Gösterişi her alanda seven biriyseniz sizler için bu ürünlere işlenen canlı renkler ve farklı desenler etrafında istediğiniz içeriğe anında sahip olabilirsiniz. Taç comfort bornoz rahatına düşkün olanlar için iki kat daha fazla konforlu bir içerik sunar. Üstelik çok kullanışlı ve yumuşak yapısı ile dikkat çeker. Üzerindeki pamuksu dokuya dokunduğunuz zaman parmağınız içinde kaybolur. Bu pamuksu yapı sizlere doğal bir rahatlık hissini sunar. Üstelik çoklu yıkama işleminden geçse de üzerindeki kadife pamuksu yapıda hiçbir tahriş oluşmaz. Böylece ilk günkü kullanımı muhafaza edecek bir ürün sizlere sunulur. Her biri birinci sınıf bir kaliteye sahiptir. Üretimlerinde hiçbir katkı malzemesi yer almaz. Üstelik doğal malzemelerden üretildikleri için teninizin sağlığı düşünülerek ortaya bu tasarım çıkarılır. Zamanla tahriş olması ya da yırtılması gibi bir durum da meydana gelmez. Banyo tekstil ürünleri içinde kalıcı yapısı ile ön plana çıkar. Kadın ve erkek bornoz seti ile tanışarak kaliteli bir ürünü yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz. Trendyol üzerinden markanın sunduğu tüm içeriklere göz atıp zevkiniz doğrultusunda istediğiniz bir içeriğe anında sahip olabilirsiniz.

Taç Bornoz Modelleri Trendyol’da

Taç Bornoz Modelleri Trendyol’da

Markanın aradığınız tüm ürünlerine Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Sizler için birçok ürün bu alanda bir araya getirilir. Taç bornoz yorum alanına da göz atıp mevcut olan yorumlardan yola çıkarak genel bir görüş elde edebilirsiniz. Yorumlar genelde ilk defa ürünü kullanacaklar için daha çok yol gösterici olur. Sizler de yorumlar eşliğinde ürünleri inceleyebilirsiniz. Yorumlara bakıldığı zaman markanın tasarımları hakkında ekseriyetle olumlu görüşlere yer verildiği görülür. Taç Şalyaka bornoz modelleri tasarım açısından değişkenlik gösterir. Bu alanda normal düz ve sade bir ürüne sahip olabilir ya da şapkalı olan modellere göz atabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda ürün seçimini yapıp uygun fiyata istediğiniz seçeneklere sahip olabilirsiniz. Taç bornoz bedenleri de aynı şekilde farklı içeriklere sahiptir. Bedenler değişken bir dağılım gösterdiği için her bedene özel olarak ulaşmanız mümkündür. Sadece yetişkinler için değil, bebekler için bile birçok içerik mevcuttur. İsterseniz bebeğinize özel bir bornoz setine sahip olabilirsiniz. Trendyol ile hem kendiniz hem de bebeğiniz için tercih edeceğiniz bir tasarım dünyası mevcuttur. Kız ve erkek bebeklere özel olarak farklı tasarımlar ön plana çıkar. Onların narin bedenlerine özel hazırlanan bu modeller, iki katına varan bir yumuşaklık sunar. Yaza ve kışa özel farklı modeller de mevcuttur. Bebekler için mikropları giderici bir yapıya sahiptir. Onları tüm mikrop ve hastalıklardan koruyarak muhafaza eder. Bu alanda mevcut olan tüm ürünler sık sık yıkanmaya elverişli bir yapıyla ortaya koyar. Uzun süreli kullanımlar için pratiktir. Tedarik edeceğiniz bu ürünlerle kaliteyi tamamen evinize taşıyabilirsiniz. Trendyol ile markanın ürünlerine sahip olarak ihtiyacınızı kaliteli tasarımlar eşliğinde giderebilirsiniz.