İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Materyal
Cinsiyet
Taş Cinsi
Ayar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pandora Bileklik

" araması için 119 sonuç listeleniyor

Şık ve Çarpıcı Pandora Bileklik Modelleri

Takı ve aksesuar, geçmişten günümüze değin giyimde önemli bir yer tutan bir motiftir. İster özel günlerde olsun isterse de günlük yaşamda, bileklik gibi aksesuarlar tarzınızı dışarıya yansıtmanın kolay yollarından biridir. Siz de kişiliğinizi çevrenize yansıtmak için el işçiliği ile oldukça yüksek kalitedeki malzemelerden kullanıcılar için özenle tasarlanıp üretilen Pandora bileklikleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca Pandora, kendi kişisel ürününüzü tasarlamanıza da imkân verir. Böylece tarzınızı özgün tasarımlarla oldukça kolay bir şekilde renklendirebilirsiniz.

Son Tasarımlarıyla Pandora Bileklik Modelleri Nelerdir?

Son Tasarımlarıyla Pandora Bileklik Modelleri Nelerdir?

Hemen her kültürde bulunan takılar kadınlar ve erkekler tarafından kullanılmaktadır. Eski çağlarda dinsel ve koruyucu amaçla kullanılan takılar zamanla kişilerin süslenmek için kullandıkları eşyalara dönmüştür. Doğal taşlarla yapılan kolye ve bileklikler zamanla bakır ve altının keşfedilmesiyle farklı modeller ortaya çıkarılmıştır. Eskilerden takan kişinin statüsünü belli ederken daha sonraları süslenme amaçlı kullanılmıştır. O dönemlerden bu zamana kadar değişen takı tasarımları bir hayli değişmiştir.

Günlük yaşantıda iş veya farklı ortamlarda kendine özenli davranan kadınların giyim ve makyaj konusundaki hassaslığı aynı zamanda kullandığı takılarıyla da belli olmaktadır. Zevkli ve gösterişle, kimine göre sade olarak takılan bileklik veya kolyeler kişinin tarzına göre değişim göstermektedir. Bazı kişiler takı takmaktan hoşlanmazlar fakat bu durum Pandora bileklik ile tanışana kadar olan bir durumdur.

Kendi dünyasına özel üretilen birbirinden zarif ve şık modeller her tarzdaki kadın ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sade ve yalın aksesuarlardan hoşlanan biriyseniz Pandora asansörlü bilekliklerin bileğinize çok yakışacağına emin olabilirsiniz. Fazla gösterişli aksesuarlardan hoşlanmıyorsanız Pandora düz bileklik modelleri, sizin için ideal modellerdir. Farklı bir alternatif arıyorsanız Pandora örgü bileklikler de tarzınızın yalın ancak şık olmasını sağlayacak zarif parçalardan oluşur. Pandora bangle bileklikler ise zarif ve sade tasarımlarıyla hemen hemen bütün kullanıcıların beğenisini toplamayı başarmış modellerdendir. Özellikle Pandora bileklik altın modelleri kişinin tarzına uygun sadelikte ürünler içerirken, farklı olmayı seçenler için özel olarak tasarlanan charmlar ile birçok seçeneği bir arada bulunduruyor.

İster sade ister eğlenceli ek aksesuarlar ile süslenen Pandora charmlı bileklik kişilerin kendi stillerini ortaya çıkarmada yardımcı olmaktadır. Birbirinden farklı charm modelleri ile farklı tarzlar bir araya gelebilmektedir. Pandora bileklikler aynı zamanda tek başına da kullanılabilmektedir. Geleneksel dokumaların kullanıldığı deri ile yapılan aynı zamanda gümüş olarak da tasarlanan zarif ve sade tarzıyla Pandora erkek bileklik kullanıcıları şık görünmenin keyfini sürmektedir. Ayarlanabilir zincir yapısıyla, klasik klipsli modeli ve aynı zamanda ucu açık bilezik formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Pandora gümüş bileklik ürünleri tek başına şık ve ışıltılı görünürken birbirinden değişik charmlar ile göz alıcı bir hal almaktadır.

İkonik tasarımlar, birbirinden farklı renklere sahip birçok taşlı ürünler, semboller ve çiçek desenleri ile birçok tarza ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle romantik ruhlara özel kalp şeklinde ürün çeşitleri ile farklı kişiliklere de hitap etmektedir. Romantik kişiler, tarzlarını yansıtmak için genellikle Pandora kalp klipsli bileklikleri tercih eder. Pandora bileklikler, her modelde ve her charmda siz ne isterseniz o anlama sahip olur. Bu sebeple bilekliğinizdeki temayı kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, taş ve çeşitli şans figürleri temasını kullanarak Pandora şans bilekliği oluşturabilirsiniz.

Pandora nazar boncuklu bileklikleri tercih ederek son derece etnik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tasarlanan charmlar sayesinde kişinin kendine özel kişiselleştirebileceği bileklik modeli ile takının kişiye özel olmasını sağlamaktadır. Takı dünyasında bir ilk olan ve charm modelleri ile kişilere seçim hakkı tanıyan marka zamanla taklit edilen ve orijinal olmayan ürünlerin gündeme gelmesiyle bilinmektedir. Kesinlikle orijinal Pandora bileklik alımına dikkat edilmeli ve markanın kendine ait logosunun olduğundan emin olunmalıdır.

Pandora Bileklik Özel Tasarımları Nasıldır?

Pandora Bileklik Özel Tasarımları Nasıldır?

Bir kadını mutlu etmenin yollarından biri, ona özel tasarlanmış bileklik hediye etmektir. Güzel görünmek kadınlar tarafından vazgeçilmez bir durum olmaktadır. Bu güzel görünme arzusu takılar eşliğinde daha da artan özel hissetme duygusunu uyandırmaktadır. Anneye, kardeşe, eşe veya sevilen kişiye alınabilecek Pandora hediye bileklik modelleri ile herkesi mutlu kılmak mümkün olmaktadır. Kişilerin birine bir şey alırken karar verememesi üzerine birçok ürün çeşidi bulunan bileklik ve charm modelleri ile hediye seçimi yapmak artık daha şık ve kolay bir yol olmaktadır.

Özel bir hediye biçimi olan Pandora kalpli bileklik klasik klipsli yapısı ile kullanım kolaylığı ve şıklığı bir arada sunmaktadır. Birçok kalpli bileklik seçeneği ile farklı tasarımları bulunmaktadır. Işıltıyı ve gösterişi sevenler için özel olarak üretilen Pandora su yolu bileklik ister tek başına veya sallantılı farklı model içerikleri ile gümüş, altın ve rose olarak üretilmektedir. Daha doğal ve salaş giyinenler tarafından takı kullanımı pek rastlanmamaktadır. Hemen hemen her tarza hitap edebilen Pandora ince bileklik sayesinde bu durum biraz daha değişim göstermektedir. Abartıdan uzak ve sadelikten hoşlananlara özel olarak üretilen zarif modeller kişilerin tercihlerine göre charm modeller ile de kullanılabilmektedir. Farklı tasarımların bir arada bulunduğu bileklik modelleri ile hemen her zevke uygun charmlar üreten Pandora kişinin kullanım alanına göre değişim yaparak değişik stillerde bileklik seçimi yapmasını olanak sağlamaktadır.

Kız kıza yapılan eğlenceli aktivitelerde gözler kendi üstünde olsun isteyenler tarafından parlak taşlar ve değişik ikonik modellerin bir arada bulundurulduğu charmlar sayesinde kişiler istedikleri her tasarımı yapabilmektedir. Kullanım açısından sağlıklı materyallerden oluşturulan bileklik modelleri kararma yapmaz ve uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır. Kullanım esnasında gerekli hususlara dikkat edilmesi durumunda bilekliklerin ilk günkü gibi kalması mümkün olmaktadır. Bilekliğin ayrı bir kutu ve kese içerisinde saklanması gerekmektedir. Diğer takılar ile teması olmaması gereken hususlardan biri olmaktadır. Yapılan aktivitelerde özellikle yüzmeden önce ya da su ile temas edilecek her alanda kullanım öncesi çıkarılması gerekmektedir. Genel olarak makyaj malzemeleri ve parfümler ile teması az olması gerekmektedir.

Kadınların Gözde Takısı Pandora Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Kadınların Gözde Takısı Pandora Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Çok sayıda kadının kıyafetlerini ve tarzlarınız tamamlayıcı aksesuarlar seçmesi artık fazlasıyla yaygın olan bir akım haline gelmiştir. Özellikle kadınların vazgeçilmezi haline gelmiş olan gümüş Pandora bileklik modelleri ve çeşitleri ile çok sayıda kullanıcısı tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Pandora bileklik gümüş ya da çelik Pandora bileklik gibi çeşitlerin bu kadar çok sevilmesinin nedeni eklenebilir aksesuarlar ile kendi tarzını yansıtmaya imkân veren bir ürün olmasıdır. Almış olduğunuz Pandora bilekliklerinizde taşımak istediğiniz çeşitli uçları kullanarak ürünlerinizi daha kaliteli ve sizi yansıtan bir havada kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Charm olarak bilinen bilekliklerinize eklemenize imkân veren aksesuarlar ile tarzınızı yansıtmak oldukça keyifli bir hobiye de dönüşmüş olmaktadır.

Pandora sunmuş olduğu çeşitli ürünler ile kullanıcılarından tam not almaktadır. Oldukça keyifle ve sevilerek kullanılan Pandora ürünleri ile hem şık hem de özel anlamlı olan ürünleri bileklerinizde taşıyabilmeniz mümkün. Klasik tarzının dışına çıkarak yine özel dokunuşlar ile tasarlanmış olan ve çok sevilen bir diğer çeşidi ise, Pandora deri bileklik modelleridir. Deri bileklikler tek ya da çift örme şeklinde tasarlanmış modellerdir. Yine diğerlerinde olduğu gibi deri bileklikleri de charmlar ile hareketlendirerek daha da zenginleştirmek de mümkündür.

Pandora bileklik çeşitleri ile dilediğiniz model ve çeşitlerle zevkinize uygun olan bilekliği seçmeniz mümkün. Ayrıca Pandora bileklikler hediye ürün olarak da oldukça idealdir. Çok sayıda charm seçenekleri içerisinden dilediğinizi seçmek size kalmış. Sizin için özel olan kişilere de hediye almak istediğinizde charmlar ile özel bir mesaj vererek bir ömür şıklıkla kullanılacak bir hediye vermiş olursunuz. Kadınların zayıf noktaları olan takılar hemen her giyim tarzı ile kullanıma uygun olabilecek çok fazla çeşit barındırmaktadır.

Bileklikler üzerinde bulunan silindir biçimli tokalar üzerinde ise klasikleşmiş olan Pandora imzası haline gelmiş olan amblemi görmeniz mümkündür. Bir kez Pandora bileklikleri kullanan çok sayıda kadın devamında da ürünler içerisinden tercihler yapmaya devam etmektedir. Özel ve şık tasarımları ile alışılmış takılardan farklı bir hava yansıtan bileklikler fazlasıyla beğenilmektedir. Hangi malzemeden üretilmiş olursa olsun ince ve özenli işçilik oldukça göze çarpmaktadır. Kullananların da büyük çoğunluğu bu kadar şık görüntünün yanında bir de sağlamlık gibi özellikleri bulunan Pandora bilekliklerden vazgeçemez olmuşlardır. Pandora bileklikler gümüş ya da çelik ürünlerinde de farklı şekillerde üretilmiş bileklik çeşitlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Çekirdek bileklik modellerini kişiye özel kılan ise charmlardır. Kişilerin zevklerine özel olarak seçebilecekleri charmlar ile bileklikler daha da özgün olmaktadır.

Herkesin Tarzına Uygun Birbirinden Şık Pandora Bileklikler Nasıldır?

Herkesin Tarzına Uygun Birbirinden Şık Pandora Bileklikler Nasıldır?

Pandora yılan bileklik, gümüş ya da çelikten kıvrımlı bir örgü görünümünde olan çeşitlerdir. Ayrıca tamamen açıldığında kıvrımlı görünümü nedeni ile de yılanları andırmaktadır, bu sebeple de bu ismi almıştır. Sıklıkla tercih edilen modellerden biridir. Daha sağlam bir yapıya sahiptir, kolayca kırılıp bükülmez ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Daha seyrek ve hafif bileklikleri tercih edenler için ise ideal ürün, Pandora zincir bileklik çeşitleridir.

Charmlar her iki çeşitte de farklı bir görünüm sunmaktadır ve özel bir tarz yansıtmaktadır. Her bileklik kendisine özgün charm grupları ile zenginleştirilebilir ve kişiye özel bir tasarım haline getirilerek özgünleştirilebilir de. Pandora çelik bileklik çeşitleri daha çok bileziklere benzeyen tasarımlardır. Her bir bileklik farklı biçimlerde zevklerinizi yansıtacak özel tasarımlardır ve kullananlardan oldukça olumlu geri dönüşler almaktadır. Kullanım amaçları ve sıklığına göre değişebilen çok sayıda tercih edilebilecek modele sahip olması da kişileri sınırlandırmaz aksine her şeyi dilediğince birleştirme şansı tanır ve daha özgün takıların ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Altından vazgeçemeyenlerin tercihi ise, 14 ayar Pandora bileklik çeşitleridir. Hammaddesi altın olan bu Pandora bileklik çeşitlerinde de yine bilekliklere uyumlu özel charm serileri bulunmaktadır. Altın Pandora bilekliğiniz ile uyumlu ve sizi yansıtacak özel seçenekler ile özgün takınızı oluşturma olanağınız oldukça geniş tercih çeşitliliği sunmaktadır. Pandora kadın bileklik modelleri içerisinden zevklerinize ve kullanım alanınıza uygun olanı seçmek tamamen size kalmış bir tercihtir. Dilerseniz bilekliğinizi 1 adet charmla daha sakin bir tarzda kullanabilirsiniz ya da charmlar arasında kararsız kaldığınızda çoklu özel seçenekler ile bir araya getirerek daha kalabalık bir bileklik elde etmiş olursunuz.

Her zevke ve kombine uygun olabilecek kadar çok çeşitlilik ile siz de tarzınızı dilediğinizce yansıtabilirsiniz. Ayrıca Pandora bileklik temizliği konusunda da temizlemeden önce doğru ve iyi kullanım da şarttır. Örneğin bilekliklerinizi aşırı güneş ya da tuza maruz bırakmamanız gerekmektedir. Evde temizlemek için ise bir diş fırçası yardımıyla en ince alanlarına kadar nüfus ederek derin bir temizleme sağlamış olabilirsiniz. Ayrıca Pandora takı temizliği için özel temizleme kitleri de hazırlamıştır. Dileyenler de bu kitlerden temin ederek takılarının bakım ve temizliklerini yapabilme olanağına sahip olurlar. Çok sayıda farklı alternatif içerisinden size de uyabilecek bir Pandora bileklik tercih edebilmeniz mümkün. Takınızı kendiniz oluşturduğunuz için de daha özenli ve özel bir ürün olacaktır.

Pandora Bileklikler Boyut Seçenekleri Nasıldır?

Pandora Bileklikler Boyut Seçenekleri Nasıldır?

Bileklikler hemen hemen birçok kadın ve erkek için oldukça önemli aksesuarlar olarak kabul edilmektedir. Ve genellikle sık sık tercih edilmektedir. Erkek Pandora bileklik modelleri olarak birbirinden detaylı oldukça çeşitli ürünler bulunmaktadır. Markanın ürün yelpazesinin geniş bir kapasitesi olması tercih edilebilir kılmaktadır. Günümüzde bilekler tercih edilme sebepleri görsellik olurken, geçmiş dönemlerde de bilekliklerin hemen hemen her dönemde kullanıldığı görülüyor olmaktadır.

Her devirde zamanın şartlarına göre çeşitlilik arz eden birbirinden farklı bileklik modelleri ile kişilerin kullanımlarının olduğu görülen önemli tarihi detaylardan biri olabilmektedir. Pandora bileklik ölçüleri her boy ve her beden bilek ile uyum içinde olabilmektedir. Bilekliklerin bilekte tam olarak oturmaması görünüm itibariyle önemli bir detay olmaktadır. Bileklerin ölçüleri aslına bakılırsa standart olmaktadır. Ancak kişilerin kilo durumları ya da kemik kalınlıklarına göre değişebilmektedir. Bu nedenle hemen hemen herkes bileklik almadan önce kendine uygun bilekliği bulabilmek için öncelikli olarak bilek ölçüsünü oldukça iyi belirlemeli ve bu şekilde belirlediği ölçü sınırları içerisinde satın almalıdır.

Pandora bileklik boyutları her bilek ölçüsüne göre uyum sağlayabilmektedir. Bu nedenle ürünleri seçerken kişiler zorlanmamakta ve kolayca seçimler yapılabilmektedir. Bileklik seçimlerinde önemli bir detay da altın ya da gümüş olanların ayar dereceleri ya da numaralarıdır. 22 ayar Pandora bileklik adı altında satın alınan ürün 22 ayar altın bir bileklik olmaktadır.

Günümüzde altın oldukça kıymetli ve uzun yıllardır. Kıymetinden hiçbir değer kaybetmeden günümüze gelmiş bir maden olarak altın rezervi açısından oldukça zengin bir ülkede yaşamaktayız. Fakat altın ayarlarında da çeşitlilikler bulunmaktadır. Bunlar 22 ayar ve 14 ayar olmak üzere iki ayrı bölümde kullanılmakta ve incelenmektedir.

14 ayar altın Pandora bileklik ve 925 ayar gümüş Pandora bileklik 22 ayar bir altın bilekliğe göre rengi daha günümüzde kullanılan teknolojiler artık altını işlemini daha rahat kılmıştır. Bu şartlarda eskiye dönük sadece bakır kullanılarak altın ayarı düşürülmekteydi. Ancak günümüzde ise, altın madeninin daha rahat işlemek için “aloy” kullanılarak kişilerin hizmetine sunulmaktadır. Birbirinden farklı birçok renge sahip olan altın madeni ise, tüketicilerden gelen taleplere ve isteklere göre üreticiler tarafından üretilebilmektedir. Günümüzde bunları yapmamızın aloy kullanmamızın sebebi de taşlı ve pırlantalı işler konusunda daha temiz ve pürüzsüz görseli düzgün ürün olmasını sağlamaktadır.

Pandora Bileklik Fiyatları Nasıldır?

Pandora Bileklik Fiyatları Nasıldır?

Kadının sosyal hayattaki rolünün artmasıyla birlikte kendini toplum içinde kabul ettirmek ve çevresinin beğenisini kazanmak için aksesuarlara önem vermeye başladığı görülmektedir. Çok abartılı olmayan bir şıklık yakalamak isteyen kadınlar kendi tarzına ve kıyafetine göre farklı bileklikler tercih etmelidirler. Pandora bileklikler şık ve özgün tasarımları ve farklı seçenekleri ile sizi olmak istediğiniz havaya sokacak ve çevrenizde bırakmak istediğiniz etkiyi zorlanmadan sağlayacaksınız. Gidilecek ortama göre seçeceğiniz kıyafeti tamamlayacak özgünlükte hazırlanan Pandora bileklik modelleri ile kendinizi iyi hissedecek ve özgüveniniz artacak.

Pandora rose bileklik ile pastel tonlardaki kıyafetlerinizi tamamlayarak kullanışlı bir tercih yapmış olabilirsiniz. Günlük yaşam akışına uyum sağlayan her çeşit kıyafetteki renklere uyum sağlayacak ve kıyafetleri tamamlayacak rose bileklik modellerini müşterilerine sunmaktadır. Pandora rose gold bileklik, özellikle kadın kullanıcıların beğenisini kazanmış zarif bir tasarımdır.

Erkekler tarafından da tercih edilen rose bileklikler erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlardan olan saat ve kemerleri ile uyum içinde kullanılmaktadır. Pandora markası bileklik konusunda oldukça uygun ürünler ile müşterilerine kendini kanıtlamış bir firmadır. Hemen hemen birçok maden ürünü tasarımlarında kullanan Pandora markası değerli taşları tasarımlarında kullanma konusunda da oldukça başarılıdır. Bu konudan da anlaşıldığı gibi Pandora taşlı bileklik sektöründe tercih edilen bir ürün olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Markanın ürün çeşitliliği oldukça fazla olması nedeniyle hemen hemen birçok alanda müşterilere model sunabilmektedir.

Tasarımlarda kullanılan maden türüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla 14 ayar Pandora bileklik fiyatları, diğerlerine oranla daha pahalı olan bileklik modeli grubudur. Daha uygun fiyatlı bileklikler arıyorsanız altın kaplama türündeki bilekliklere bakabilirsiniz. Altın kaplama Pandora bileklik yüksek bütçeli altın bilekliklerine oranla müşterilere daha uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Günümüzde altın kaplamanın tercih edildiği birçok aksesuar bulunmaktadır. Altın kaplama sağlığa uygunluk açısından herhangi bir şekilde tehlike oluşturmamaktadır. Altın kaplama bilekliklerde tasarım ve şıklık olarak diğer ürünlerden ayırt edilmeyecek kadar gösterişli ve kullanışlı olarak üretilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Altın yerine gümüşü de tercih edebilirsiniz.

Pandora gümüş bileklik fiyatları, kullanılan materyal altından daha düşük fiyatlı olduğu için daha düşük seviyededir. Ayrıca bilekliklerinizi direkt charmlı şekilde alabilir ya da charmı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu nedenle Pandora charm bileklik fiyatları da tamamen size bağlı olarak değişiklik gösterir. Genellikle kadınların tercih ettiği harfli bileklikler kişilerin hayatlarına anlamlar kazandırmaktadır. Bu konuda Pandora markası tarafından satışa sunulan Pandora harfli bileklik kullanıcıları tarafından müşteri memnuniyeti yüksek ürünler arasındadır. Yine müşteri memnuniyeti olarak markaya değer kazandıran bir başka ürün ise beyaz altın Pandora bileklik olarak müşterilere sunulmaktadır.