İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Özellik
Parça Sayısı
Materyal
Fiyat
İç Materyal
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

papilla Tava

" araması için 181 sonuç listeleniyor

Farklı Tariflere Uygun Papilla Tava Çeşitleri Trendyol’da!

Yemek yapma aşamasında kullanılan araç gereçleri seçerken oldukça titiz davranılır. Bunun sebebi ise yapılacak olan yemeklerin güzel olmasında tüm bu araç gereçlerin de payının büyük olmasıdır. Papilla tava çeşitleri de yine pişirilen yemeklerin tadına tat katmak amacıyla üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Müşterilere boyut, renk ve tasarım gibi özellikleri nedeniyle pek çok çeşit sunulur. Yemekler yanmaz yapışmaz olan Papilla seramik tava ile pişirildiğinde hiçbir şekilde dibi tutmaz ve lezzeti de istediğiniz gibi olur. Pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılır. Papilla 20 cm, 22 cm, 26 cm, 30 cm tava ölçüleri her ihtiyaca karşılık verir. İhtiyacınıza göre bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Papilla granit tava modelleri yapışmaz özelliği ile kullanım kolaylığı sunar. Papilla romantik tava çeşitleri sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Hem renk hem de biçim olarak dikkat çeker. Papilla kalpli tava bu modellere örnek olarak verilebilir. Bu ürünler kahvaltı çeşitlerinden yemek tariflerine kadar pek çok öğünün hazırlanması için kullanılır. Sevdiklerinize kalp şeklinde sunumlar yapabilirsiniz. Papilla krep tavası ise hem krep hem de omlet yapımına uygun ürünlerdir. Krep için kullanılan bir diğer ürün ise pandeli indiksiyonlu olan modeldir. Trendyol’da Papilla 2’li tava çeşitlerinden tekli olan modellere kadar pek çok ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Papilla Tava Modelleri

Kullanışlı Papilla Tava Modelleri

Evlerde sıkça yapılan yemeklerden bir tanesi de balıktır. Papilla balık tavası ile kızaran balıklar lezzetli bir şekilde pişer. Ürün yapısı sayesinde de yapışma durumu olmaz. Hamsi balıkları da fırında pişirilebileceği gibi mısır unu ile kombine edilip Papilla hamsi tavası içerisinde pişirilebilir. Marka sadece düz modeller değil çift taraflı olan tasarımlar da sunar. Bu şekilde modellere Papilla çift taraflı tava örnek olarak verilebilir. Altlı üstlü dizayn ile pişirildiğinde sıcaklık ürünün tüm bölgelerine kolaylıkla ulaşır ve bu şekilde besinler eşit olarak pişmiş halde sunuma hazır hale getirilir. Bu ürünler Papilla ikiz tava olarak da bilinir. Bu modellerde yemek yaparken çevrilmesi gereken yemeği pratik bir şekilde ürünün yukarıdaki yüzünü ateşe döndürerek çevirebilirsiniz. Böylelikle yağ sıçrama riski gibi olumsuz durumlar meydana gelmeden işinizi kolay bir şekilde bitirebilirsiniz. Müşterilerin çoğu bu modellerin sadece balık pişirmeye değil birçok fonksiyona sahip olduğunu belirtir. Yine sıkça tercih edilen bu ürünlerde et sote gibi ya da tavuk sote gibi birçok sote yemekleri pişirilebilir ve bireyler sebze yemekleri pişirirken de rahatlıkla bu ürünleri tercih edebilir. Bu modellerin yanı sıra Papilla ragnar tava çeşitleri vardır. Bu ürünler de et gibi yemeklerin pişirilmesinde kullanılan modellerden bir tanesidir. Diğer tasarımlara göre derindir ve pişmesi zor olan yiyecekleri pişirmek konusunda yüksek derecede bir maharete sahip olup sebze yemeklerinin ve et yemeklerinin sıklıkla pişirildiği üründür. Papilla tava 28 cm boyutu kalabalık aileler için ideal olabilir. Et gibi yemeklerin pişirilmesinde sıkça tercih edilir. Yemek pişirmek konusunda olduğu kadar estetik açısından da oldukça önemli olan Papilla titanyum tava kullanışlı ve pratik olmasının yanı sıra güzel bir görüntü sunar. Markanın sunduğu granito effect diye isimlendirilen granit efektli ürün modelleri de sıkça tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Görüntü olarak olduğu kadar performans açısından da oldukça yüksek dereceli bir model özelliği taşır. Birçok farklı modeli Trendyol’da inceleyebilir, incelediğiniz ürünler arasından dilediğinizi satın alarak lezzetli ve pratik yemekler hazırlayabilirsiniz.

Kaliteli Mutfak Gereçleri ile Lezzetli Yemekler

Kaliteli Mutfak Gereçleri ile Lezzetli Yemekler

Sık tercih edilen modellerden bir tanesi olan Papilla döküm tava aşçıların ve amatörlerin vazgeçilmezi haline gelir. Kalabalık davetlerden özel yemeklere kadar pek çok alanda tercih edilir. Kullanan pek çok kişi tarafından da oldukça beğenilir ve sıklıkla tavsiye edilir. Ürünler profesyonel kullanıma uygun olmakla birlikte tüm yaşam alanlarında tercih edilebilir. Döküm olan modeller özellikle de kaygan yapıları ile dikkat çeker ve bu özellikleri sayesinde yapılan yemeklerin yapışma oranı düşer. Aynı zamanda ısıyı eşit şekilde dağıtarak, besinlerin lezzetini arttırır. Yine döküm üretimi de bulunan Papilla saç tava et yemeklerinin ya da sac kavurması olarak adlandırılan yemeklerin başrolüdür. Bu ürünler yapışmaz özelliği ile birlikte yemeği yakmaz. Yemek gereçleri ile ün salmış olan markadan yine bir lezzet ustası olan Papilla ızgara tava modelleri, içerisinde yapılacak olan ızgara et yemeklerinin mükemmel bir tat ile pişmesini sağlar. Tercihinize göre farklı boyut ve derinliklerde satışa sunulur. Papilla grill tava da yine içerisinde et ya da tavuk pişirilmesine oldukça uygundur. Pek çok kişi tarafından ızgara amaçlı beğenilerek kullanılır. Yine kahvaltıların vazgeçilmez yiyeceği olan pankekin de tadı ancak Papilla pankek tavası ile çıkarılır. Bu dizaynların dışında bir de günlük kullanım için üretilen setler bulunur. Marka çok fonksiyonlu ürün üretiminde oldukça sık tercih edilmesini yanı sıra kullanımı kolay olan modellerin üretimini de yapar. Papilla tava kullananlar tarafından yüksek memnuniyet alan ürünler uzun ömürlü olmasıyla da avantaj oluşturur. Ürünler ile ilgili yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Papilla tava yorumları genellikle ürünlerin kullanışlı olduğu yönündedir. Yorumlardan yola çıkarak satın almak istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Papilla tava indirimli fiyat seçenekleri ile Trendyol’da karşınıza çıkabilir. Beğendiğiniz modelleri uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Papilla Tava Fiyatları

Bütçe Dostu Papilla Tava Fiyatları

Papilla tava modelleri mutfaklarda sıklıkla tercih edilen malzemeler arasında olduğundan oldukça fazladır. Bu modeller kullanım alanları ve boyutları gibi özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Papilla sos tavası modellerinden et ve sebzeler için olan gereçlere kadar pek çok çeşit sunulur. Bu çeşitler pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılır. Papilla vilma tava da bu çeşitler arasında yer alır. Farklı yemeklerin pişirilmesi için kullanımının yanı sıra tasarımı ile de dikkat çeker ve pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilir. Kolay ve pratik bir şekilde yemek yapmak için Papilla tava satın alabilirsiniz. Marka pek çok model sunduğu için kararsız kalabilirsiniz. Bundan dolayı da Papilla tava tavsiyelerini inceleyerek seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Özellikle balık ekmek gibi yiyecekler yapılması adına açılmış olan lokantalar için bu ürünler oldukça kullanışlı görülür. Papilla tava online alışveriş imkanından yararlanarak tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Beğenerek satın aldığınız mutfak gereçleri ile lezzetli yemekler yapabiliriz. Papilla tava fiyatları farklı etkenlerle belirlendiği için değişkenlik gösterebilir. Bu etkenlerin başında ürünlerin yapıldığı üretim materyalleri ve özellikleri bulunur. Bununla birlikte her bütçeye hitap edebilir. Papilla 3’lü tava seti fiyatları ile tek ürünlerin fiyatı farklı olabilir. Markanın granit olan modellerinin fiyatları da döküm olan ürünlere göre farklılık gösterir. Bu şekilde özelliklerine göre fiyat farkı gerçekleşir. Rosetta setlerinin fiyatları da içeriğindeki ürün sayısına göre değişkenlik gösterebilir. 2’li setlerin fiyatları 3 ya da fazla parçadan oluşan setlere göre düşük olabilir. Satın almak istediğiniz modelin kalitesi, yapışmaz özellikte oluşu ya da diğer özellikleri de fiyat unsurunu yüksek oranda etkiler. Papilla tava kampanya fırsatlarını değerlendirerek, Trendyol’dan ihtiyaçlarınızı bütçe dostu fiyatlarla giderebilirsiniz.