İlgili Kategoriler
Marka
"

TEFAL Tava

" araması için 389 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tefal Tava

Tefal Tava ile Lezzetli Yemekler Pişirin

Tefal tava, elektrikli mutfak aletleri, tencere, mutfak aksesuarları üretimini uzun yıllardır sürdüren bir markadır. Tüketicilerin hayatını kolaylaştırabilmek için üretim faaliyetlerini devam ettirerek, en sık tercih edilen tava markaları arasında yerini almıştır. Türkiye’de ise 150’yi aşan mağazası ile perakende dünyasında büyük bir hız kazanarak gelişme kaydetmiştir. Başarılarının devamı küçük ev aletleri ile gelen markanın, sektörde lider haline gelmesi kısa zamanda gerçekleşmiştir. Firmanın başarılı pazarlama ve satış politikalarını geliştirerek, mutfak eşyaları üretiminde kaliteli bir faaliyet göstermiştir. Dünya genelinde örneği olmayan ürünler pazarlayarak, başarısını katlamaya devam eden bir markadır. Tava üretimlerini tekli ve Tefal tava seti olarak satışa sunan markanın, set içindeki zengin ürün içeriği, kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Tava setleri, thermo spot teknolojisi denilen bir yöntem ile yemekleri pişirir. Bir büyük bir de küçük tavanın bulunduğu setler, olağanüstü yemekler pişirmeye yardımcı olacaktır. Tavaların mükemmel kullanımlı olması, kolay pişirme özelliğinden anlaşılmaktadır. Maksimum pişirme potansiyeli ile donatılmış olan tavalar, her gün lezzetli sonuçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek hassasiyetli pişirme işlemi ile ideal sıcaklıklar sağlanarak, yemeği pişirir. Tavalarda yer alan Powerglide kaplama, ergonomik ve hafif tasarım ile buluşmuştur. Yapışmazlık özelliği sayesinde kolay temizlenen ürünlerdir. Yemek yaparken, en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi tavalardır. Tavaların büyük, küçük ve orta boy özellikli olanları pişirilecek olan yemeğe göre tercih edilmektedir. Gelişmiş özellikler ile pratik bir şekilde yemek pişirmek için Tefal döküm tava muhteşem ürünlerdir. Ayrıca kullanım kolaylığı sunan, tavalar arasında yerini almaktadır. Yeni nesil hammaddelerden icat edilen döküm tavalar, yemeklerin daha lezzetli pişmesine yardımcı olacaktır. Daha iyi pişirme ve dayanıklılık süresi uzun olduğu için muhteşem ürünlerdir. Tavalardaki eşit ısı dağılımı sayesinde yemeklerin her yeri rahatça pişmektedir. Çünkü her bölgenin ısınması yemeklerin pişme kalitelerini üst düzeye çıkaracaktır. Yüksek teknoloji ile geliştirilmiş olan modeller arasında Tefal wok tava seçenekleri yer almaktadır. Derin tava modelleri arasında yerini alan wok tavalar, daha uzun süre kayganlık sağlar. Böylece mineral parçacıkları çizilmeyi önler. Tavaların güçlendirilmiş kaplama özellikleri de dikkat çekicidir. Tavaların ergonomik ve rahat kullanımlı olması mutfakta daha verimli vakitler geçirmeye yardımcı olacaktır. Ayrıca insan sağlığını tehdit etmeyen maddeler ile üretilmiştir. Kurşun, kadmiyum içermediği için çevreye ede duyarlıdır.

Mutfakta Keyifli Vakitler Tefal Tava İle Geçirilir

Mutfakta her gün zaman geçirilirken, tavalara duyulan ihtiyaç bir hayli fazladır. Tavaların üstün teknolojileri pişirilen yemeklerin lezzetini artıran durumlar arasındadır. Markanın bu anlamda gelişim süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlamış olması, kaliteli yemeklerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Tefal tava outlet kısmanda ihtiyaca uygun tava modelini bulabilmek mümkündür. Yüksek kalite ile üretimi sağlanan tavalar eşit ısı yayılımı özelliğine sahiptirler. Ayrıca kullanılan ham maddeler de ısı yayılımını hızlandırmaktadır. Ortaya çıkan yemekler, besin değeri yüksek ve lezzetli olacaktır. Tavalar, kullanım süresi olarak değerlendirildiğinde kullanım sağlanan teknolojiler ve ham madde ile doğru orantılı olduğu söylenebilir. Tavalarda kullanılan expertise teknoloji, şimdiye kadar üretimi sağlanmış olan en dayanıklı çeşitler arasında yerini almıştır. Böylece uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilecek tavalardır. Tavalar, kullanım amaçlarına göre de değişkenlik göstermektedir. Pişirilecek yemeğin, pişirme yöntemi tava çeşitlerini artırmaktadır. Tefal ızgara tava üzerinde lezzetli yemeklerin pişirilebileceği özellikler ile tasarlanmıştır. Alüminyum kaplama olan ızgara tavalar, bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkanabilir. Gıdaların pişirilebilmesi için ideal ısı düzeyi olan 180 dereceye ulaştığı anda renk değişimi sağlayarak, kullanıcılara haber verir. Thermo spot teknolojisi sayesinde pişirme zamanını da kontrol edebilmek mümkündür. Izgara tavaların servisleri kolaylaştıran kenar tasarımları yapılmıştır. Izgara tavalarda pişirilecek et, balık, tavuk gibi gıdalar lezzetli ve eşit pişecektir. Tavalarda yer alan üstün teknolojiler, pişirilme düzeylerini anlayabilecek özelliklerdedir. Bütün ürünler, çizilme gibi durumlara ekstra direnç ile kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Tefal tava kırmızı nokta tasarımı ile yemeklerin pişme düzeyleri de anlaşılacaktır. Bu özellikler ise kullanım esnasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar. Ayrıca tavalardaki silica mineral ile birçok yararlı taşın yapısında yer alan taşların sertliği ve sağlamlığı tavalara yansıtılmıştır. Silica minerali olarak kullanım sağlanan ürünler, sağlam ve dayanıklılık düzeyi bir hayli yüksektir. Günlük yemek pişirme rutinleri arasında kahvaltılar da yer almaktadır. Kahvaltılarda tava kullanımı bir hayli fazladır. Omlet, menemen, kızartma ve Tefal pankek tava ile farklı kahvaltılıklar pişirilebilmektedir. Lezzetli pankekler çıkarabilmek için özel olarak tasarlanan tavalar, kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Pankek tavalarının yanı sıra farklı kullanım özellikleri bulunan tava modelleri de seçenekler arasındadır. İhtiyaçlar doğrultusunda markanın özel pişirme teknolojisi ile donatılmış olan tava modelleri tercih edilebilir.

Tefal Tavalardaki Geniş Ürün Yelpazesi

Mutfak gereçleri arasında yerini alan tavalar, farklı kullanım özellikleri ile üretilmiştir. Çünkü pişirilecek olan yemek ve gıdaların farklı teknikler kullanılarak, pişirildiği söylenebilir. Markanın bu anlama üretmiş olduğu Tefal tava çeşitleri ihtiyaçlara yanıt verecek genişliktedir. Döküm tava, ızgara tava, pankek tava, omlet tavası gibi birçok çeşitte modeli bulabilmek mümkündür. Üretilen tavalardaki indüksiyon tabanları ile her türlü ocakta rahatlıkla kullanım sağlanacaktır. Tava çeşitleri pişirilecek yemeğe göre tercih edilebilecek geniş seçenekler ile sunulmuştur. Ayrıca tavaların fırınlar için kullanılacak modelleri de bulunmaktadır. Fırın için tercih edilecek tavalar, titanium iç kaplama ile dizayn edilmiştir. Böylelikle hangi yemek yapılırsa yapılsın yapışma gibi bir sorun ortaya çıkmaz. Tavalar arasında yerini alan 3.5 mm döküm tava modeller, ısıyı mükemmel bir şekilde hapsetme özelliğine sahiptir. Böylece lezzetli yemekler ortaya çıkarılmış olacaktır. İsteğe bağlı olarak tavaların pişirilecek yemek ve gıdalara göre boyutlara ayrıldığı söylenebilir. Bu durum için tercih edilebilecek Tefal 3’lü tava seti büyüklü küçüklü boyutlar ile tasarlanmıştır. Yemek yapmak ve yemek yapım aşamasında gıdaları hazırlamak için istenilen boyutlar tercih edilebilir. Set olarak satışa sunulan tavalar, sağlam alt yapı özellikleri ile uzun ömürlü bir kullanım yapısına sahip olacaktır. Tava setlerinin farklı gıdaları pişirmek için özel maddeler ile tasarlandığı söylenebilir. Pişirilecek olan gıdaya uygun olarak, tava özelliklerinden yararlanabilmek mümkündür. Tekli ya da set olarak satışa sunulan tavalar, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Tefal tava seti fiyatları set içeriklerine, kullanım alanlarına, teknik özellikleri, pişirme teknolojisine ve benzer durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Setler, döküm tava, ızgara tava, omlet tavası, çıkarılabilir saplı tavalar gibi farklı teknik özellikleri bulunmaktadır. Bu duruma uygun olarak da isteğe bağlı tercih edilebilecek tava modelleri vardır. Tercih edilecek tava ve tava setleri kullanıcı dostu fiyatlar ile satışa sunulur. Bunun yanı sıra Tefal tava indirim oranlarını zaman zaman sunarak, herkese hitap eden fiyatlar ile tavaların satışını sağlar. Uygun fiyatlar ve indirim oranlarındaki yüzdeler ile muhteşem tavaların sahibi olabilmek mümkündür. Markanın tekli tavalarda ve aynı zamanda set olarak satışı sağlanan tavalarda sağlamış olduğu indirim oranları farklılık göstermektedir. Değişik indirim oranları olsa da memnun kalınacak indirimler yapılarak alım gücüne hitap eden oranlar sunulur.

Tefal Tavalardaki Sağlam Malzeme Yapısını Keşfedin

Tefal tava modelleri, mutfakta verimli zamanlar geçirebilmek ve lezzetli yemekler ortaya çıkarabilmek için özel olarak tasarlanmaktadır. Yemek pişirmenin zevki markanın sunmuş olduğu olanaklar ile daha keyifli bir hal alacaktır. Kullanıcı dostu olan tava modelleri, üstün teknolojiler ile üretilmiştir. Tavaların geliştirilmiş özellikleri sayesinde ergonomik ve pratik kullanım kolaylığı sunulmuştur. Yanmaz yapışmaz özellikleri ise son teknolojik üretim yapıları ile kullanıcılara hitap eder. Modeller arasında yerini alan ve mutfakta çok sık ihtiyaç duyulan Tefal tava kapaklı ürünler, pişirilen gıdaların nem oranı korunarak, pişmesine yardımcı olacaktır. Kapaklar, tavaların teknik özelliklerine uygun olarak üretilmiştir. Şeffaf cam kapak ve metal kapak olarak çeşitlilik gösteren kapaklı modeller vardır. Bu çeşitler ise yapılan yemeğin özelliğine göre belirlenebilir. Tavaların sağlam malzeme yapısı uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlanmasına yardımcı olacaktır. Kapaklı tavalarda, kızartma, pilav ve benzer nitelikte farklı yemekler pişirilebilir. Muhteşem ısı teknolojisi ile donatılmış tavaların kapak özellikleri de birbiri içinde değişkenlik gösterir. Tercih edilecek Tefal tava takımları iç kaplama özellikleri olarak değişkenlik göstermektedir. Kaplamalar, powerglide, titanium excellence, titanium extra, titanium force, titanium pro, yapışmaz kaplama, intensium olarak çeşitlilik gösterir. Ayrıca indüksiyonlu ocaklarda da rahatlıkla kullanım sağlanacak takımlar bulunmaktadır. Büyüklü küçüklü tava takımları, genel olarak kolay temizlenebilir ve rahat pişirme teknolojisi ile üretilmiştir. Bunun yanı sıra mükemmel mühürleme özelliği sunan takımlar da vardır. Tavalar ideal olan sıcaklıklara ulaştığında tam kırmızıya dönen iç kısmı yemek piştiğinde bilgi verir. Lezzet dolu yemekler için harika dokuya sahip olan renk ve yemekler garanti edilmektedir. Tavaların ebatları hangi yemek pişirilecekse, ona uygun olarak belirlenebilmektedir. Çünkü Tefal ’in bu durumu göz önüne alarak, üretim faaliyetlerini sürdürdüğü söylenebilir. Genellikle çok sık tercih edilen Tefal tava 28 cm boyutta üretilen seçenekler vardır. Bunların arasında Extra Brownie, Titanium Elegance, Extra Wok, Hard Tava, Character, Expertise, Chefcaramelle, Pleasure, Talent Pro gibi farklı modeller bulunmaktadır. Bu tavalar, boyut olarak 28 cm olsa da şekil bazında birbirinden farklıdır. Bu sebeple pişirilecek yemeklere uygun olan modeli rahatlıkla belirleyebilmek mümkündür. 28 cm olan tavalar, ideal boyutlardan bir tanesidir. Bu sebeple farklı tür yemeklerin pişirilmesi için rahatlıkla tercih edilebilir.

Farklı Kullanım Alanlarını Destekleyen Tefal Tavaları Keşfedin

Tefal tava modelleri boyut, ebat, kaplama türü, kullanım alanı, şekli, teknolojik durumu, taban türü olmak üzere çeşitlilik gösterir. Üstün pişirme teknolojisi ve ısıyı eşit olarak dağıtan yapısı ile muhteşem lezzetli yemeklerin pişirilebilmesine yardımcı olur. Modeller arasında, yumurta tavası, ızgara tavaları, pankek tavaları, ocak ve fırında kullanılan işlevsel tavalar bulunmaktadır. Kullanılan ürünler için Tefal tava yorum yapan kullanıcılar sağlam malzeme yapısı ve üstün pişirme teknolojilerinden memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Bunun yanı sıra yanmaz ve yapışmaz oluşlarından, rahat kullanılmalarından dolayı da memnuniyet belirten geri dönüşler yapılmıştır. Tavalarda yer alan eşit ısı dağılım özellikleri yemeklerin lokum gibi pişmesini sağladığı için en beğeni toplayan nitelikler arasında yerini almıştır. Günlük rutinlerde yemek pişirilirken çok sık ihtiyaç duyulan tavalar arasında yerini alan Tefal Titanium tava kaplama seçenekleri yer almaktadır. Titanium kaplama tavalar, yanmaz, yapışmaz ve yağsız olarak da rahatlıkla kullanılabilecek özelliklerde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra ekstra olarak kolayca temizlenebilmeleri de muhteşem kullanım kolaylığı sağlar. Titanium serileri, genellikle yağ kullanmaya gerek kalmadan lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra alüminyum materyaller ile etkili bir ısı dağılımı da yapar. Kalın ve dayanıklı olan indüksiyon çelik tabanı sayesinde ise harika yemekler pişirilecektir. Yemekler besin değerini yitirmeden rahatlıkla pişirilecektir. Günlük pişirme ihtiyaçlarını karşılayacak seriler olarak yüksek performanslı ve kolay kullanımlı olarak imal edilen tava modelleridir. Farklı seriler arasında yerini alan Tefal Chronos tava modelleri bulunmaktadır. Bu tavalarla da birçok lezzetli yemek pişirebilmek mümkündür. İster kahvaltılık ister yemek pişirmek için olsun, farklı alanlarda rahatlıkla kullanım sağlanacak tavalardır. Sağlam taban yapısı ve yapı��maz özellikte olması rahat pişirme ve temizleme olanağı sunar. Seriler arasında çok sık tercih edilen modeller arasında Tefal Express tava, ızgara yapabilmek, omlet, krep, pankek, sote gibi farklı gıdaların pişirilebileceği çeşitliliktedir. Izgara pişirmeye yarayan tavalar, zahmet etmeden temizleyebilme olanağı sağlayan yapışmaz özelliklere sahiptir. Yemek yapmaya yeni başlamış olan kişiler için doğru pişirme yöntemi bu tavalar ile mümkün olacaktır. Ayrıca ısı göstergeleri de harika özelliklerden bir tanesidir. Tefal extra tava ise alüminyum malzemelerden üretilen ve bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilecek modellerdir. İç kaplama türleri Powerglide olan ve thermo spot teknolojisi ile donatılan modellerdir.

Tefal Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın üretmiş olduğu modeller arasında yerini alan Tefal expertise tava, tencere, düdüklü, tencere tava setleri, elektrikli mutfak aletleri, kıyma makinesi, mutfak şefleri, doğrayıcı ve öğütücüler, ekmek kızartma makineleri, el mikserleri, el blenderleri, Türk kahvesi makineleri, filtre kahve makineleri, meyve sıkacakları, su ısıtıcılar, mutfak aksesuarları, çaydanlıklar, bıçaklar, ütüler, banyo tartıları olarak geniş bir ürün kategorisi vardır. Yemek pişirmeyi seven kişiler için özel olarak tasarlanmış Tefal Elegance tava modelleri, günlük olarak pişirme ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak ürünlerdir. Set olarak ve tekli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Tava setleri, çıkarılabilen sap özellikleri ile fırında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. %100 güvenli bir şekilde kullanım sağlanacak tava setleri ocakta, fırında pişirme işlemi yapılarak, doğrudan sofraya servis yapılabilecek özelliktedir. Tefal Hard Titanium tava modelleri ise yüksek performanslı pişirme teknolojileri ile kusursuz sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca kolay tutuş kulpları yardımı ile ergonomik bir kullanıma olanak sağlar. Ayrıca bütün zamanların en dayanıklı tavaları olarak ifade edilebilecek ürünlerdir. Bunun yanı sıra sağlığı ve çevreyi asla tehdit etmez. Büyüklü küçüklü tava modelleri arasında yerini alan Tefal Esential tava modelleri, 20 cm ve 26 cm olarak boyutlara ayrılır. Yanmaz yapışmaz kaplama özelliklerinin yanı sıra sapların da aynı kolaylık ile kullanılacağı söylenebilir. Setlerin taban özellikleri de bir hayli sağlam malzeme yapısı ile üretilmiştir. Günlük pişirme rutinlerine rahatlıkla hizmet edecek setler olarak ifade edilebilir. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilecek setlerdir. Markanın üretmiş olduğu tavalar, farklı tip özellikler ve pişirme teknolojileri ile donatılmıştır. Bu sebeple Tefal tava fiyatları değişkenlik gösteren durumlar arasında yerini alır. Fiyatlar, teknik özellikler, kullanım alanları, pişirme teknolojileri, set olarak; tekli olarak, işlevselliğine göre farklılık gösterecektir. Fiyatlar, herkese hitap edecek oranlar da sunulmuştur. Çünkü firmanın zaman zaman yapmış olduğu Tefal tava kampanya oranları kullanıcı dostu yüzdeler ile sunulur. Fiyat aralıklarını etkileyen birçok durum bulunsa da dengeli fiyat politikaları ile muhteşem yemekler pişirmek için tavalara sahip olunabilir. Pişirilecek olan yemekler, lezzetli ve hızlı bir şekilde olacağı için mutfakta verimli zamanlar geçirilecektir. Tefal tava modellerini sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.