İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Materyal
İç Materyal
Fiyat
Ürün Tipi
Özellik
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Dış Materyal
Ürün Değerlendirmesi
"

TEFAL Tava

" araması için 227 sonuç listeleniyor

Kullanımı Pratik TEFAL Tava Modelleri ve Fiyatları

İnsanlar günün önemli bir kısmını mutfakta geçirirler. Yorgun geçen bir günün ardından en iyi araçları kullanmak herkesin hakkıdır. Tefal ürünlerinin ana amacı güvenli ve sağlıklı bir yemek pişirme tecrübesi sunmaktır. Tefal tavalar ise çevre dostu, güvenli ve kaliteli ürünler olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Markanın ürünleri kalitesi kadar dayanıklılığı ile de bilinir. Tefal marka tavaların özellikleri ürüne göre değişir. Kullanıcılar, çeşitli ürünler arasından ihtiyaçlarını karşılayacak uygun araç gereci kolaylıkla bulabilir.

Tefal ızgara tavalarının öne çıkan temel özelliği işlevsel olmasıdır. Tavalar bu özelliklerini geçtiği testlere borçludur. Ayrıca ürünler regülasyonlarla uyumlu olarak PFOA içermez. Diğer bir yandan tavalarda kurşun ve kadmiyum da bulunmaz. Tefal yapışmaz tavaların bir diğer özelliği de Thermo-Signal teknolojisidir. Bu sayede yiyecekler doğru kıvamda pişer. Izgara tavaların bir başka niteliği ise difüzyon tabanlı olmalarıdır. Böylece gıdalar eşit oranda pişirilebilir.

Tefal 26 cm tavaların her ihtiyaca göre çeşitli boyutları bulunur. Mutfağınızdaki yere ve evinizdeki kişi sayısına göre çeşitli boyutlar arasından özgürce seçim yapabilirsiniz. Tefal titanium tavaların ızgara yapmak için modelleri bulunur. Titanium Force kaplama, Tefal ürünlerinin kalitesini artırır. Bu özel yapışmaz yüzey sayesinde kullanıcılar her seferinde eşsiz bir ızgara keyfine erişir.

Tefal ürünleri arasında Elegance serisi de dikkat çeker. Fransız kalitesi ve uzmanlığı ile tasarlanan Tefal elegance tavalarda da titanyum kaplama bulunur. Aynı zamanda bu serideki tavaların tasarımı derindir. Tefal derin tavalar geniş hacimlerinin yanı sıra düdüklü tencereler gibi güçlü bir yapıya da sahiptir. Elegance tava modelleri indüksiyon dışındaki ocak türlerinde de kolaylıkla işe yarar. Tefal ürünleri kolayca temizlenebilir. Böylece lezzetli bir yemeğin ardından uzun süre boyunca temizlik yapmak zorunda kalmazsınız.

Uzun Ömürlü Kullanabileceğiniz Tefal Tavalar Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Uzun Ömürlü Kullanabileceğiniz Tefal Tavalar Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz Tefal’in tavalarında en kaliteli materyaller bulunur. Örneğin döküm tavalar, eriyik demirin tek seferde dökülmesi ile oluşturulur. Tefal döküm tava modellerinde de kaliteli materyaller görmek mümkündür. Geleneksel pişirme araçları yer arasında alan bu ürünler sayesinde hem yiyeceklerin lezzeti hem de pratiklik üst seviyelere çıkar. Tek veya çift taraflı olan döküm tavalar ısıyı yüzeye homojen bir şekilde dağıtır. Böylece yemekler ekstra lezzetli olurken pişirme süresinden de tasarruf edilir.

Sac tavaların ana malzemesi demirdir. Tefal sac tavalar da pratik kullanımı ve yemeklere kattığı lezzet sebebiyle mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. Tefal’in sac tavaları ocağın veya mangalın üzerine konulabilir. Bu şekilde yemekler kendi suyuyla kızgın ateşin üzerinde pişirilebilir. Sac veya döküm gibi sağlam malzemeler ile yapılan bu tavalar, yemekleri yakmadan pişirme özelliğine sahiptir. Öte yandan son zamanlarda öne çıkan Tefal grill tavalar ise ızgara lezzetine sahip etler pişirmenize imkân tanır. Bu ürünler titanyum kaplamaya sahip olduğu için yapışma problemi meydana gelmez. Tefal markalı tavaların uzun ömürlü materyalleri kadar gelişmiş teknolojileri de dikkat çeker. Bu teknolojiyi kullanan modellerden olan Elegance, Hericate ve Tefal Platinum tava setleri rahat kullanım sağlar.

Tefal seramik tava modelleri de modern tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda yapışmaz yapısı ile de sıklıkla tercih edilir. Bu ürünlerin temizliği hiç zor değildir. Ayrıca yüksek ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklı olması ile bilinirler. Seramik tavalar uzun vadede daha sağlam ve sağlıklı bir seçenektir. Tefal tavaların kendisi kadar kulpları da dayanıklıdır. Tencere modellerini andıran Tefal iki kulplu tavaların ısıyı iletmeyen ve rahat kavranabilen bir yapısı bulunur. Bu sayede kolay kullanım imkânı sağlar.

Kalabalık Ailelerin Kullanacağı Tefal Tava Ebatları Nelerdir?

Kalabalık Ailelerin Kullanacağı Tefal Tava Ebatları Nelerdir?

Tefal’in tava ölçülerinin çeşitli seçenekleri bulunur. Bu ölçüler üründen ürüne göre değişebilir. Aynı zamanda stok miktarı ile de alakalı olabilir. Tava seçiminde çap çok önemlidir. Tava boyutunda bir diğer belirleyici unsur ise ailenin kaç kişilik olduğudur. Klasik tava boyutları 20 ila 32 santimetre arasında değişmektedir. Ailedeki kişi sayısı kadar, yapılacak olan yemeğin miktarı da seçimde belirleyici bir kriterdir. Tefal’in 20, 22 ve 24 santimetre olan tavaları bir kişi için ideal olabilir.

Tefal 24 cm tavalar et yemeklerinin yanı sıra sahanda yumurta pişirmek veya patates kızartmak için de uygundur. 24 santimetrelik modeller, yemek miktarına göre değişiklik göstermekle birlikte iki kişi için de uygun olabilir. Tefal 32 cm tavalar geniş aileler için tasarlanmıştır. Bu tür kızartma tavaları 22,5 santimetreye yakın olan ocak gözleri için uygundur. Bu büyüklükte bir tavayı kullanarak pek çok yemeği yapabilirsiniz.

Tefal kare tavalar büyüklüğüne göre değişmekle birlikte genellikle tek ocak için uygundur. Genelde ızgara tavası olarak tasarlanan kare modelleri diğer ürün türlerinde görmek de mümkündür. Tefal’in diğer tavalarında olduğu gibi kare çeşitleri birbirinden kullanışlı özellikler barındırır. Kalabalık aileler için geniş bir kare tava iyi bir seçim olabilir.

Tefal’in sos tavaları sevdikleriniz için hazırladığınız enfes yemekleri tatlandırmak için iyi bir yardımcı araçtır. Tefal mini tava boyutları sos yapmak için idealdir. Markanın diğer ürünleri gibi bu tava da yapışma yapmaz ve temizlemesi son derece kolaydır. Bu sayede zamandan tasarruf ettirir. Bu modeller indüksiyon hariç her ocak türü için uygundur. Mini tavalar, soslar dışında örneğin tek kişilik yumurta yapmak için de kullanışlı bir üründür. Bu ürünlere örnek olarak da Tefal sahan tavalar verilebilir.

Tefal ürünleri arasında Ingenio Elegance seti dikkat çeker. Bu orta set ürünleri Tefal fırına giren tava olarak da bilinmektedir. Ürünün kullanım kılavuzundaki yönergeler takip edildiği müddetçe uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu set sayesinde büyük aileler için birbirinden güzel fırın yemekleri yapmak mümkündür. Farklı ölçülerde olan Tefal extra brownie tavalar da geniş aileler için son derece kullanışlıdır. Hafif olan bu ürünler yanmaz ve yapışmaz bir kaplamaya sahiptir.

Tefal Tavalarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Tefal Tavalarının Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Tefal tava çeşitlerinin fiyatları setlerdeki ürünün sayısına, ebatına ve sahip olduğu fonksiyonlara göre değişiklik gösterir. Kullanıcılar Tefal ürünleri arasında araştırma yapmadan önce ihtiyaçlarını belirlemelidir. Ardından satın alınacak tavaların işlevselliklerinin ihtiyacını karşılayıp karşılamadığını kontrol etmelidir. Örneğin yapışmaz kaplama ve kalın taban arayan kişiler Tefal Titanium tava fiyatlarını inceleyerek bir seçim yapabilir.

Aynı anda birden fazla yiyecek çeşidi pişirmek isteyenlerin de Tefal wok tava fiyatlarına bakmaları tavsiye edilir. Ürünlerin fiyatını belirleyen bir diğer etmen ise üretimde kullanılan materyallerdir. Örneğin bir wok tavası satın almak istediğinizde biri alüminyum diğeri titanyum kullanılarak imal edilmiş olan iki farklı ürünün aynı fiyata sahip olmadığını görebilirsiniz. Alacağı üründen çok yönlülük bekleyen kimseler Tefal İngenio tava setlerine göz atabilirler. Set ürünlerinin fiyatı diğer modellerden farklı olabilir. Örneğin İngenio seti 12 parçadan oluşur. Bu durum fiyatlandırma aşamasında önemli bir rol oynar.

Tava seçimi yaparken kaplamaya göre de tercih yapılabilir. Seramik kaplama ürün arayan kişiler, arama filtrelerini buna göre ayarlayabilir. Ardından Tefal seramik tava fiyatlarına bakarak istediği modeli seçebilir. Trendyol üzerinden Tefal tava fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Birkaç basit işlem ile dayanıklı Tefal tava modellerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.