İlgili Kategoriler
Marka
Boyut/Ebat
İç Materyal
Parça Sayısı
Özellik
Dış Materyal
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

KORKMAZ Tava

" araması için 370 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Yapısıyla Korkmaz Tava Çeşitleri Trendyol'da!

Evlerin, iş yerlerinin ya da restoranların mutfak bölümlerinde yemek ve sos gibi şeyler yapmak için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Özellikle de kahvaltı sofraları hazırlarken tava önemli bir gereç olarak bilinir. Günümüzde bu sektörde üretim yapan çok sayıda marka vardır. Marka, uzun yıllardır sektörde elde edilen tecrübeler ve kalitesiyle öncü markaların başında gelir. Üretim sürecinde gösterdiği titizlik ve dizayn aşamasında kullanılan teknolojilerle müşterilerden tam not almayı başarır. Korkmaz tava seçeneklerinden birini tercih ederek lezzetli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Ürünlerin oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilip satışa sunulması uzun süre deforme olmadan kullanabilme imkanı sağlar. Sadece kalitesiyle değil şık ve zarif görünümleriyle de dikkat çeken bu ürünler pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Korkmaz granit, döküm, çelik tava gibi farklı malzemeler kullanılarak dizayn edilen seçenekler arasında tercih yapması kolay olur. Her zaman sağlam malzemelerden üretildiği için yıllar boyu yıpranmadan kullanabilirsiniz. Ebat açısından birbirinden farklı seçenekler sunulur. Korkmaz krep tava çeşitleri özel iç ve dış kaplama malzemeleri sayesinde yapıştırmaz özelliğe sahiptir. Ayrıca temizlenmesi bakımından da büyük rahatlık sağlar. Ürün seçenekleri arasında Korkmaz kapaklı tava çeşitleri mevcuttur. Yemek yaparken koku çıkarmasını engellemek için bu kapakları kullanabilirsiniz. Cam kapaklar özel yüksek ısıda temperlenir. Bu sayede ortalama 250 dereceye kadar fırın içerisinde de kullanma imkanı oluşur. Taban kısmı yüksek ateşe karşı ekstra dayanıklılık sergiler. Ergonomik tasarımlarla dizayn edilen sap kısmı pişirme esnasında kolay tutuş imkanı sağlar. Derinlik ve genişlik açısından farklılık gösteren Korkmaz Wok tava seçenekleri şık duruşlarıyla dikkat çeker. Yüksek ısı iletkenlik özelliğine sahip olan alternatifler, kısık ateşte dahi lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar. Farklı ürünlere göre de az yağ kullanımında dahi yemeklerin lezzetinin eşsiz olmasına katkıda bulunur. İndüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanım için oldukça uygundur. Kaliteli materyallerden üretilen seçenekler uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Her yaştan bireyin kullanımına uygun olarak tasarlanır. Trendyol’da markanın kalitesi kapsamında dizayn edilip satışa sunulan tüm Korkmaz tava modelleri ve diğer ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Yapısıyla Korkmaz Tava Modelleri

Kaliteli Yapısıyla Korkmaz Tava Modelleri

Tavuk ve et yemeklerinin haricinde pek çok kişi balık çeşitlerini de evde denemeyi sever. Ancak balık yapmak diğer çeşitlere göre fazla titizlik gerektirir. Ayrıca kullanılan ürünün de kalitesi bu noktada büyük önem arz eder. Korkmaz balık tavası üretiminde de kendi tarzını konuşturacak tasarımlara imza atarak dikkat çekmeyi başarır. Özel mıknatıslı kapak sisteminin kullanıldığı seçenekler lezzet hem de koku yapmama açısından kolaylık sağlar. Granit modeller 30 cm, hem kahvaltılarda hem de diğer öğünlerde yemek yapmak için tercih edilen ürünler arasında yer alır. Koyu renklerin yanı sıra açık renk tonlarının hakim olan seçenekler de dikkat çekenler arasındadır. Özellikle son yılların en favori ürünlerinin başında yer alan granit modeller kullanım açısından da oldukça avantajlı ürünler olarak bilinir. Yüksek ısıya dayanıklı olmasının yanı sıra yapışmayan yapısıyla da müşterilere kolaylıklar sağlar. Markanın ürünleri paslanmaz malzemelerle dizayn edilerek satışa sunulur. Bu sayede uzun süre herhangi biri deformasyona uğramadan kullanılabilme imkanı bulunur. Geri dönüşümlü ve doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan çeşitler yapışmaz özelliktedir. Her boyuttan farklı ölçülere sahip olan seçenekler de vardır. Seçenek sayısının fazla olması ihtiyaçların kısa bir zaman dilimi içerisinde ulaşmasını sağlar. Korkmaz teflon tava seçenekleri uzun yıllardır mutfaklardaki yerini her zaman korur. Müşteriler yapıştırmayan özelliğinden dolayı zeminin tercihlerini çoğu zaman teflon olan çeşitlerden yana yaparlar. Tek saplı ya da iki yanda kulplu olarak dizayn edilen seçenekler ile dilerseniz omlet gibi kahvaltılık besinler dilerseniz de sote gibi öğünlük yemekler yapabilirsiniz. Teflon malzemeli ürünler özellikle kızartma yaparken sıkça tercih edilir. Sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmayan markanın ürünlerini güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Browni veya pankek yapımlarında kolaylıkla kullanabileceğiniz Korkmaz browni tava ile yapışmadan yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz. Korkmaz çelik setli alternatifler genel olarak kapaklı şekilde dizayn edilir. Kapak kısımlarında cam malzemeler kullanılarak tasarlanan setlerin kulp bölümleri de oldukça ergonomiktir. Setlerin içinde kapaklı modellerin haricinde kapaksız seçeneklere de yer verilir. Genel olarak 3’lü halde tasarlanan setlerde az parçalı ya da çok parçalı alternatifler de bulunur. Korkmaz Ornella, Lina, Proline, Perla tava seçenekleri ev ya da iş yerlerinde kullanılabilir. Sevdiklerinize hediye etmek için de ideal bir seçim olabilir. Sıcaklığı uzun süre koruyan, ısıyı homojen şekilde dağıtan seçenekleri satın alabilirsiniz. Set halinde ya da tekli parçalar olarak yüzlerce modeli buLunan Trendyol'da Korkmaz tava tavsiye yorumlarını okuyarak ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İncelemelerinizi detaylı bir şekilde yaptıktan sonra yüzlerce farklı model arasında bir karar verebilirsiniz.

Farklı Boyutlu Korkmaz Tava Seçenekleri

Farklı Boyutlu Korkmaz Tava Seçenekleri

Korkmaz pizza tavası çeşitleri ile müşterilere farklı bir deneyim yaşama olanağı sağlar. Kaliteli tasarımların şık ve zarif duruşla bir araya geldiği modeller son dönemlerin ilgi gören ürünleri arasında ilk sıralarda yer alır. Standart modellere göre derin olan bu seçenekler ile evinizde kolayca pizza yapabilirsiniz. Tutma sapının ergonomik olması ve yapışmaz olması gibi özelliklerle sizlere sunulur. Evinizde istediğiniz zaman pizza hazırlayabilirsiniz. Trendyol ile Korkmaz tava online olarak sipariş edebilirsiniz. Bütün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Mutfak ürünleri denildiği zaman uzun yıllardır akla ilk olarak çelik ürünler gelir. Şıklık ve kullanım açısından yoğun ilgi görür. Korkmaz çift taraflı tava ikiyüzlü tasarımlı olarak kullanılır. İki yüzeyini de kullanılan bu model ile balık, tavuk, et, börek gibi yiyeceklerinizi çift taraflı olarak pişirebilirsiniz. Derinliğinin de ideal ölçülerde olması rahat kullanılmasına imkan tanır. Bazı modellerin sap kısımları çelik ya da farklı malzemeler kullanılarak dizayn edilir. Seçim yaparken bu detaylara dikkat edebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerin ana rengi farklı, sap rengi de siyah olabilir. Son dönemlerde ürün seçim sürecinde en favori ürünlerin başında yer alan Korkmaz grill tava çeşitleri özellikle ızgara yapımı için en ideal ürünlerden biridir. Kapaklı ya da kapaksız olarak dizayn edilen bu ürünler kullanışlı yapılarıyla da dikkat çeker. Kapaklı olan tasarımların sap kısımlarında özel mıknatıslar yer alır. Bu sayede yemek pişirirken rahatlıkla ters çevirme imkanınız oluşur. Korkmaz Volkanit tava modelleri 20 cm, 24 cm ya da 26 cm gibi farklı büyüklüklerde dizayn edilerek sizlerin beğenisine sunulur. Böylelikle kişilerin ihtiyaçlarının rahat bir şekilde karşılanması amaç edinilir. Sağlam yapılarıyla da uzun süre boyunca ilk günkü halini korumayı başarır. Mutfak gereçlerindeki üretim başarısını yansıtan Korkmaz markasıyla yemek yapmak keyifli bir hale gelir. Trendyol’dan tüm seçenekleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra ihtiyaçlarınıza hitap eden bir seçenekte karar kılabilirsiniz. Korkmaz tava kullananlar yorumlarda görüşlerini belirtir. Yapılan görüşleri okuyarak ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünü sipariş edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Korkmaz Tava Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Korkmaz Tava Fiyatları

Ürünün fiyat unsurunu da ön planda tutulur. Modellerin fiyat aralıklarının şekil almasında rol sahibi olan çok sayıda faktör bulunur. Korkmaz tava fiyatları kalitesiyle doğru orantılı olacak şekilde belirlenir. Bu sayede yüzlerce farklı ürün seçeneği içinde bütçenize hitap eden modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerin tasarımında kullanılan malzemeler, fiyat belirlemede de etkili olan başlıca etmenler arasında yer alır. Ürünler dizayn edilirken müşterilerin istek ve ihtiyaçları ön planda tutulur. Aynı zamanda moda dünyasının trendleriyle teknolojik alanda meydana gelen değişimler harmanlanarak ortaya oldukça iddialı tasarımlar çıkar. Modellerin dizayn edilme sürecinde farklı materyallerin kullanılması markanın geniş kitlelere hitap etmesinde doğrudan etkili olur. Ayrıca materyallerde görülen farklılıklar ürünlerin fiyat skalası üzerinde de büyük oranda etkilidir. Korkmaz omlet tavası ile leziz kahvaltılar hazırlama noktasında tercih edilen ilk ürün çeşitleri arasında yer alır. Farklı boyutlarda dizayn edilen seçenekler kalabalık ve sakin mekanlarda kullanım için uygundur. Omlet yapmak için üretilen modeller tekli olarak satıldığı gib setlerin içerisinde de satılabilir. Tekli olarak satılan modellerle takım halinde satılan modeller arasında fiyat farklılıkları vardır. Korkmaz yapışmaz tava ideal boyutlarıyla ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde dizayn edilir. Korkmaz sos tavası derinliği ile kullanım olarak rahatlık sunar. Sos hazırlanmanız için ideal derinlikte olup sapı ile kolayca tutabilirsiniz. Mutfakta en büyük yardımcılarından biri olan bu ürün sayesinde beşamel, domates veya karamel gibi birçok sos çeşidini rahatlıkla yapabilirsiniz. Fiyat skalası hakkında araştırma yaparken ürünlerin boyutlarının da rol sahibi olduğunu görebilirsiniz. Ürünlerin boyutlarında büyümeler meydana geldikçe paralel olarak fiyat aralıklarında da değişiklik olabilir. Ürünler kalite, performans ve fiyat bakımından birbiriyle paraleldir. Seçeneklerin tamamını üretim ve materyalleri de fiyat aralıklarıyla beraber inceleme şansınız mevcuttur. İncelemeleriniz sonucunda aradığınız ürüne kısa bir zaman dilimi içerisinde sahip olabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımları ile Korkmaz Tavalar

Ergonomik Tasarımları ile Korkmaz Tavalar

Şık görünümleri ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken Korkmaz seramik tava modelleri her dönem müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Klasik yuvarlak şekil anlayışının dışında kare ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde de üretilen modeller, mutfaklarda bambaşka bir hava kazandırır. Oldukça sağlam materyaller kullanılarak dizayn edilen modeller çizilmez bir yapıya sahiptir. Derinliğe geçilir ve oval bir hal alan seçenekler arzu ettiğiniz yemekleri kısa süre içerisinde hazırlamanızı sağlar. Genel olarak evde balık keyfini yaşamak için kullanılan Korkmaz mıknatıslı tava çeşitleri oldukça pratik ürünlerdir. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen gibi farklı şekiller verilerek dizayn edilen mıknatıslı modellerin renk seçeneklerinin de olması seçim sürecinde ekstra avantaj sunar. Kapaklı olarak tasarlanan bu modellerin her iki sapının da aynı noktasında mıknatıslar bulunur. Bu mıknatıslar istediğiniz zaman ters çevirebilmenizi sağlar. Böylelikle mutfakta kendinizi usta bir aşçı gibi hissedebilirsiniz. İki türlü kullanım sunan Korkmaz tencere tava modelleri de son dönemlerin dikkat çeken ürünlerinden biridir. Yanmayan ve yapışmayan özel tasarım yüzeyi yemek yapma faaliyetlerini fazlasıyla keyifli bir hale getirir. Tencere ve tava olarak kullanılan bir modeldir. Genişliği ile yemeklerinizi rahatça karıştırabilirsiniz. Geniş ailelere uygun büyüklüktedir. İndüksiyon ocaklarla da uyumlu bir şekilde çalışan ve çevreye zarar vermeyecek ürünler kullanılarak üretilen Korkmaz Montana, Nora, Duplo, Mia tava çeşitleri kolay temizlenebilen yapılarıyla da dikkat çeker. Markaya ait olan bütün seçenekleri fiyat aralıkları dahil olmak üzere tüm ayrıntılarıyla beraber inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Trendyol'dan güvenle Korkmaz tava satın alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Korkmaz Tava Çeşitleri

Bütçenize Uygun Korkmaz Tava Çeşitleri

Farklı renk seçenekleri, değişik kalıpları ve ideal ölçüleriyle beğeni toplayan Korkmaz Natura tava modelleri mutfaklarda yeni bir macera yaşamanızda etkili olur. Kahvaltı ve farklı yemekler yapmak için rahatlıkla bu modelleri kullanabilirsiniz. El yakmayan sap tasarımları sayesinde yüksek ateşte dahi kullanabilme imkanınız vardır. Çeyiz setlerinin içinde de bu modellere sık sık denk gelebilirsiniz. Korkmaz tava seti çeşitleri özellikle iş yeri gibi kalabalık ortamlarda kullanmak için uygun seçeneklerin başında yer alır. Genel olarak 3 parçadan oluşan teflon setler küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak dizayn edilir. Bazı setlerde az ya da fazla parça olduğu da görülür. Seçenekler arasında seçim yaparken kullanım sıklığınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Böylece seçim yapmanız kolaylaşır. Homojen ısı iletim özelliği bulunan Korkmaz double tava modelleri bulaşık makinesinde de yıkanabilir şekilde dizayn edilir. Bu açıdan kullanımı ve temizliği oldukça rahattır. Modellerin bazılarında yer verilen özel paslanmaz çelik malzemeli kulplar el yakmayacak niteliktedir. Ürünlerin sahip olduğu parlak görünümün uzun süre devam etmesi açısından da oldukça kaliteli ve özel malzemeler tercih edilir. Kapaklı olarak ya da kapaksız halde satışa sunulan model seçenekleri vardır. Korkmaz tombik tava çeşitleri özel derin ölçüleriyle dikkat çeken ürünler arasında yer alır. İsteğe bağlı olarak elde ya da bulaşık makinesinde yıkanma olanağının bulunması ekstra avantaj sunar. Solar base taban sistemi yemek pişirme sırasında zamandan tasarruf etmenizde etkili olur. Solar base sistemi tüm ocak tiplerinde en yüksek ısı iletkenliğini sağlar. Modeller hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara inceleme sürecinde ulaşmanız mümkündür. Trendyol aracılığı ile Korkmaz tava kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için takipte kalabilir, keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım Sunan Korkmaz Tava Modelleri

Kolay Kullanım Sunan Korkmaz Tava Modelleri

Uzun yıllardır güvenilir ve keyifli online alışverişlerin ilk adresleri arasında yer alan Trendyol, müşterilere ihtiyaç duydukları tüm ürünleri sunar. Her dönem yoğun ilgi gören ve sıkça ihtiyaç duyulan modelleri de sizlerin beğenisine sunan Trendyol, geniş ürün yelpazesiyle de beğeni toplar. Korkmaz ızgara tava seçenekleri genel olarak kapaklı şekilde tasarlanan modellerin haricinde kapaksız tasarımlara da denk gelme ihtimaliniz mevcuttur. Izgara yapmak amacıyla dizayn edilen modellerden biridir. Farklı renk ve ölçülerde üretilen bu modeller oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Sadece kullanımlarıyla değil görünüşündeki modern hava ve şıklıkla da beğeni kazanır. Korkmaz yumurta tavası yorum ve beğeni oranları modeller hakkında merak ettiğiniz detaylara kolay ulaşmanızı sağlar. Yumurta yaparken yapışmaması ve çizilmemesi için ekstra özellikler bulunur. Ayrıca seçim yapma aşamasında da diğer müşteriler tarafından yapılan yorumlar büyük önem arz eder. Modeller için inceleme yaparken bu tarz detayları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Mevcut bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı önceden belirlemeniz seçim sürecinde size ekstra vakit kazandırır. Korkmaz tava yorum ve beğeni oranlarının yanı sıra müşteriler tarafından yapılan öneriler de seçim yaparken etkili olan faktörler arasında yer alır. Yalnız sadece yapılan yorumları baz alarak tercih ettiğiniz ürünler beklentilerinizi tam olarak karşılamayabilir. Bu sebeple önceliği her zaman ihtiyaçlarınıza vermeniz tavsiye edilir. Korkmaz bakır tava modelleri çok uzun yıllardır mutfaklarda kullanılan favori seçenekler arasındaki yerini korur. Kalitesi, kullanımı ve kolay temizlenebilir yapıları sayesinde dikkat çeken seçenekler zarif bir görünüme de sahiptir. Trendyol'u takip ederek ihtiyacınız olan modele ve çok fazla ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Korkmaz tava indirim dönemlerini de takip ederek arzu ettiğiniz ürünlere ekstra avantajlı şekillerde sahip olabilirsiniz.