placeholder
"

Grip Kalem

" araması için 3092 sonuç listeleniyor

Grip Kalem

Faber Castell Grip Kurşun Kalem Modelleri

Faber Castell Grip Kurşun Kalem Modelleri

Faber Castell, uzun yıllardır, kırtasiye malzemeleri alanında yüksek kaliteli ürünleri ile ön plana çıkar. Kullanıcıların güvenle tercih ettiği Faber Castell, kalem alanında akıllara gelen köklü markalardan biridir. Versatil kalemler, kullanım alanına özel uç seçenekleri ile uçlu kalemlerden farklı özelliklere sahiptir. Okullarda, evlerde ve ofislerde yaygın olarak kullanılan versatil kalemler, teknik özelliklerinin yanı sıra şık gövde tasarımlarıyla da dikkat çeker. Rahat tutuş sağlayan kalem gövdeleri plastik ve metal malzemelerden üretilir. Faber Castell Grip serisi hem kurşun kalemleri hem de tükenmez kalemleri ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Klasik kalem tasarımının dışına çıkan Grip kalem modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Yazı yazma ve çizim yapma işlemleri için kullanılan kalemler, teknik özellikleri bakımından birbirinden ayrılır. Silinebilir kalemler arasında kurşun ve uçlu kurşun kalemler yer alır. Kurşun kalemler, ilkokul öğrencileri ve teknik çizim yapan profesyoneller için vazgeçilmezler arasında yer alır. Versatil kalemlere oranla daha kalın uçlara sahip olan kurşun kalemler, yumuşak ve kalın çizgileri rahatlıkla yapabilmenize olanak tanır. Faber Castell Grip kurşun kalem üç farklı seçenek ile kullanıcılara sunulur. Grip 2001, Grip 2001 Jumbo ve parlak renklere sahip modeller dikkat çekici tasarımlara ve rahat tutuş özelliklerine sahiptir. Faber Castell Grip kurşun kalem, yazım ve çizim işlemlerinde elden kaymayı önleyen üçgen gövde tasarımına sahiptir. Uzun süreli yazı yazma işlemlerinde yorulmanın önüne geçen kalemler, üçgen yapılarına rağmen bütün kalemtıraşlar ile kolaylıkla açılabilir. Grip 2001 kurşun kalem, su bazlı özel bir vernikle kaplanarak güvenli kullanım için ideal hale getirilmiştir. Bu kalemler, kâğıt materyaller üzerinden izsiz şekilde silinme özelliğine de sahiptir. Faber Castell Grip kurşun kalemlerin parlak modelleri, farklı renk seçenekleri ile özellikle öğrencilerin dikkatini çeker. Parlak taşlarla süslenmiş görünümü metalik renkler ile şık bir duruşa kavuşturulmuştur. Faber Castell Grip parlak kurşun kalem modelleri pastel, neon ve metalik renk seçeneklerine sahiptir. Faber Castell Jumbo Grip kurşun kalem kalın ve üçgen gövde tasarımı ile ergonomik kullanım sunar. Yazma işlemlerinde yumuşak bir tutuş sağlayan kalem, elden kayma gibi durumları engelleyerek hakimiyetinizi artırır. Kâğıt üzerine akışkan yazılar yazmanızı sağlayan uç yapısı, kırılmalara karşı özel yapıştırma sistemiyle dirençli hale getirilmiştir.

Üstün Kaliteli Faber Castell Grip Versatil Kalemler

Üstün Kaliteli Faber Castell Grip Versatil Kalemler

Versatil kurşun kalemler, farklı uç seçenekleri ile işlevsel hale gelir. Bu uç çeşitleri arasında 0.5 ve 0.7 uçlar hem yazı yazmak hem de çizim yapmak için oldukça elverişlidir. Faber Castell Grip serisi, uçlu kalemler arasında özel bir yere sahiptir. Faber Castell uçlu kalem Grip modeli üçgen gövde tasarımı ile ergonomik bir kullanım sağlar. Açılı kenarlar uzun yazılarda bile el yorgunluğu oluşmasının önüne geçer. Kalem gövdesinde kullanılan noktalı kauçuk malzemeler yazı yazarken kalemin elden kaymasının önüne geçer. Kalem hakimiyetini artıran noktalı yapı el yorgunluğunu da en aza indirger. Faber Castell Grip uçlu kalem kalın gövde tasarımı ile dikkat çeker. Sert plastikten üretilen kalem, dayanıklı yapısı ile iç mekanizmayı dış etkenlerden yüksek oranda korur. Basmalı mekanizma ile işlevsel hale gelen kalemin kullanımı oldukça basittir. Kalemi ilk aldığınızda yedek uçlar iç mekanizmada yer alır. Arka kapağına basarak ucun kalemin dışına çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kalem ucunu sıkı şekilde kavrayan çelik ve sert çene yapısı, akışkan yazılar yazmanıza olanak tanır. Kalem ucunun kalın yapısı batma ve delme gibi durumların önüne geçer. Faber Castell Grip uçlu kalemin ucunu kullanmadığınız durumlarda içeriye doğru çekebilirsiniz. Çelik uç uzun süreli kullanımlarda bile deforme olmaya karşı dirençlidir. Kaleminizi uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Faber Castell Grip versatil kalemlerin metal gövde yapısına sahip modelleri de kullanıcılara sunulur. Orta kalınlıktaki gövde yapısı, ideal kalem kullanımı için elverişlidir. Kalemin tutuş alanında kauçuk malzemeler kullanılarak yazım işlemlerinde elden kayması önlenmiştir. Rahat tutuş sağlayan kauçuk alan ile uzun süreli yazma ve çizme işlemlerinde bile yorgunluk hissetmezsiniz. Kalemin arka kapağında yer alan silgi, döndürme mekanizması ile ortaya çıkar. Silme işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapmanıza olanak tanıyan silgi, yazılan yazıları izsiz şekilde siler. Kalemin gövdesinde metal yan klipsler yer alır. Gömlek ve ceket gibi cepli giysiler taşıma kolaylığı sağlayan bu özellik ile portatif bir kullanım elde edebilirsiniz. Faber Castell Grip versatil kalem modelleri 0.5 ve 0.7 uçlar ile uyumludur. Açık renkli ve ince çizgiler oluşturmak için 0.5 uç seçeneklerine yönelebilirsiniz. Orta kalınlıkta ve daha koyu renk yazılar için ise 0.7 uçlu kalemler oldukça pratik bir kullanım sağlar. Faber Castell Grip uçlu kalem modelleri farklı ve özgün renk seçeneklerine sahiptir. Parlak ve mat renkler arasında, kırmızı, yeşil, pembe, açık mavi, lacivert, siyah, gümüş ve beyaz gibi renkler ön plana çıkar. Kalem kullanımında rahatlık ve şıklığa önem veriyorsanız, Faber Castell Grip uçlu kalem seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Faber Castell Uçlu Kalem Grip Fiyatı

Faber Castell Uçlu Kalem Grip Fiyatı

Faber Castell Grip serisinin tükenmez ve keçe uçlu seçenekleri, renkli yazılar yazmak ve çizimler yapmak için elverişlidir. Faber Castell Grip tükenmez kalem, uçlu kalem ile aynı tasarıma sahiptir. Köşeli üçgen ve kalın gövde tutuş açısından konforlu kullanım sağlar. İşyerlerinde Faber Castell Grip renkli kalem modellerinin kullanımı yaygındır. İmzalama işlemleri için akışkan ve yumuşak tutuş sağlayan kalemlerin, hızlı kuruyan mürekkep yapısı sayesinde kâğıt üzerine yazılan yazılarda dağılma ve bulaşma gibi durumlar görülmez. Faber Castell Grip keçeli kalem modelleri farklı renk seçenekleri ile işaretleme ve dikkat çekici notlar alma işlemlerinde kullanılabilir. Faber Castell Grip Finepen kalemler sarı, kırmızı, mor, mavi, siyah, pembe renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Bu kalemlere tekli şekilde ulaşabileceğiniz gibi set halinde satın alarak, birçok renk seçeneğine aynı anda sahip olabilirsiniz. Dikkat çekici canlı renkleri ile çalışma alanlarını renklendiren keçe uçlu kalemler, önemli notları işaretlemek için kullanılabilir. Öğrenciler ve ofis çalışanları Faber Castell Grip keçeli kalem modellerini sıkça kullanırlar. Rahat tutuş sağlayan üçgen tasarım bu kalemlerde de kullanılmıştır. Faber Castell Grip serisi, her ihtiyaca uygun kalem seçenekleri ile ön plana çıkar. Silinebilir kalemler ile yazı yazma ve çizim yapma işlemlerinizi konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre birçok farklı uç ve model seçeneği ile sunulan Faber Castell Grip kurşun kalemler, kaliteli yapısı ile uzun süreli ve güvenli kullanım sunar. Kalıcı kalem alanında da birçok kullanıcının favori gereçleri arasında yer alan Grip Finepen serisi, canlı renk seçenekleri ile dikkat çekici notlar almanıza ve işaretlemeler yapmanıza olanak tanır. Faber Castell kalem fiyatları üzerinde model, renk ve teknik özellikler belirleyicidir. Farklı uç, renk ve gövde yapılarına sahip Faber Castell Grip uçlu kalemlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. Kalitesine oranla avantajlı seçeneklerle sunulan Faber Castell Grip kalem fiyatları Trendyol’da yer alır. Bütçenize uygun birçok Faber Castell grip kalem seçeneğine Trendyol üzerinden hızlı şekilde ulaşabilir ve beğendiğiniz modelleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.