placeholder
"

Pasta Süsü

" araması için 19614 sonuç listeleniyor
Ekin Süs Sönmeyem Mum
Ekin SüsSönmeyem Mum
22,10 TL
Sepete Git

Pasta Süsü ile Lezzetli ve Göz Alıcı Pastalar

Doğum günleri, yıl dönümleri ya da özel günlerde kutlamaları daha eğlenceli, gösterişli ve cazip hale getiren şeyler özel hazırlanmış pastalardır. Bu tür özel zamanlar için kutlama yapılacak ortamı dekoratif pasta süsüyle zenginleştirebilir renkli, eğlenceli ve özel bir hale getirerek en sade olanı bile gösterişli hale getirebilirsiniz. Pasta süsleme malzemesi, çeşitleri tasarımları sayesinde eğlenceli şekiller, farklı desenler, göz alıcı renkler kullanarak gelen misafirlerinizin de ilgisini çekebilirsiniz. Üzerindeki malzemeleri seçerken içeriğin amacına uygun renkler seçebilir farklı şekiller kullanabilir, dilediğiniz oyun karakterler ya da çizgi film karakterleri ekleyebilirsiniz. Pasta süsleri bu özel gününüzü eğlenceli bir hale getirip ortama hava katar ve dekoratif bir model oluşturarak partinin önemini vurgulamanıza yardımcı olabilir. Farklı tasarımlar sayesinde sade bir kutlamayı şık ve renkli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımı sayesinde şık duran renkli pasta süsü ile hazırladığınız organizasyona uygun renkleri seçebilir ortamla uyumlu güzel bir görüntü elde edebilir ve günün keyfini çıkarabilirsiniz. Binlerce çeşit süsleme materyalleri arasından isterseniz birkaç farklı renk ya da tek renk ile doğum günü pasta süslemeleri kullanarak kutlamayı sade bir halden çıkarıp göz alıcı dekoratif bir ambiyansa dönüştürebilirsiniz. Her konsepte uygun süslemeleri Trendyol sayesinde kolayca bulabilir ihtiyacınız olan modelleri satın alarak partileri renklendirebilirsiniz.

Farklı Tasarımlar ve Kullanım Yerleri

Farklı Tasarımlar ve Kullanım Yerleri

Pastalar çocukların, büyüklerin hatta her yaşta bireyin severek ve ilgiyle istediği bir kutlama parçasıyken bunu değerli ve kişiselleştirmek için süslemeleri kullanabilirsiniz. Bu kutlama malzemesini daha kişisel bir görünüme çevirmek isterseniz harf pasta süslemesi kullanılarak bu harfler ile renkli bir görünüm elde edebilirsiniz. Kutlamaların tamamlayıcısı olan ışıklı pasta süsü mum, renkli ve desenli oluşuyla partilerde ışık dansı yaparak yanar. Mumlar mavi, kırmızı, pembe, beyaz, yeşil, siyah, altın pasta süsü olarak geniş renk seçeneğini size sunarak ambiyansınıza uygun seçimler yapabilmenizi sağlar. İster tek renk ister rengarenk mumlar seçerek göz alıcı ve cazip bir görünüm oluşturabilirsiniz. Birçok çeşit arasından bulunduğunuz kutlamaya uygun bazı süslemeleri seçebilir kalpli pasta süslemeleri gibi farklı konu içeren kutlamalar için aralarından seçim yapabilirsiniz. Küçük bir çocuk için doğum gününde üzerinde yaşını gösteren bir mum, oyuncaklı pasta süsleri ya da sevdiği bir çizgi film karakterini yerleştirerek onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca tasarımlar arasından yenilebilir pasta süslerini seçebilirsiniz. Özel günlere göre hazırlayacağınız modelleri noel baba, kar tanesi, melek kanadı, yıldız pasta süsü arasından üstüne eklediğiniz parçayla o güne göre hazırlarken siz de ortama yeni bir hava katarak günün önemini vurgulayabilirsiniz. Pasta süsleme aparatı sayesinde üstüne düz, kıvrımlı, çiçek desenli, boğumlu, ay veya yıldız desenler vererek üzerinde oluşan şekillerle sıkıcı bir halden kurtarıp gösterişli bir hale getirirsiniz. Bunu yaptıktan sonra hazır malzemelerden oluşmuş maket pasta süsleri kullanarak üstünde bir ağaç modeli, happy birthday yazısı, parti sahibinin ismi ya da baş harfi gibi süs çeşitlerini ekleyebilir bu sayede partinizi canlandırabilirsiniz. Keklerin boyunu büyük göstermek için daha çok kat ekleyerek yani pleksi, strafor pasta süsleme kullanmanız ile uzun katlı bir görünüm elde ederek misafirlerinizi hayran bırakabilirsiniz. Bu tarz uzun görünen çeşitleri düğünlerde kullanabilir üstüne ekleyeceğiniz gelin damat pasta süsüyle bir bütün haline getirebilirsiniz. Aynı kullanımı sadece düğünde değil bir nişan töreninde yaparak üzerine nişan pasta süsüyle tamamlarsınız. Bir oyun, film ya da çizgi film karakterini seven biri için figür seçimi yapabilirsiniz. Çocukların sevdiği pijamaskeli, taş devri, örümcek adam pasta süsü tasarımlarından birini tercih edebilir bu sayede onların istediği bir modeli yaratabilirsiniz. Seçtiğiniz masa örtüsü, ayarladığınız yiyecekler, üstüne eklediğiniz oyuncaklı pasta süsleri, altında bulunan kek kalıbıyla renklerin birbirine uyumu sayesinde özgün bir kutlama yaparak konuklarınızla eğlenceli bir atmosfer oluşturursunuz. Göz alıcı tüm bu renkleri ve modelleri Trendyol'dan arayarak bulabilir seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek alışverişe devam edebilirsiniz.

Her Konsepte Uygun Modeller

Her Konsepte Uygun Modeller

Süslemeler düğünlerde, eğlence ortamlarında, kutlamalarda, törenlerde kullanılarak ortamın havasına ve dekoruna uyum sağlar. Üstüne ekleyeceğiniz dekor ile birlikte eğlence sahibinin baş harfini yazabilir, iyi dileklerde bulunabilirsiniz. Çocuğunuz için 1 yaş pasta süsleri gibi yaşını gösteren modelleri kullanabilir ya da sevdiği figürleri kullanarak ona özel bir hale getirebilirsiniz. Bunun için hazır pasta süslemelerine sahip olarak seçtiğiniz bir ürünü üstüne dekoratif ya da yenilebilir tarzda koyabilirsiniz. Renkli bir görünüm elde etmek için kullanacağınız detaylar ve renkler kişiye göre değişebilir. Keklerin üzerine küçük şekillerden oluşan renkli yenilebilir öğeler yerleştirerek görüntüden ve tattan artı puan almayı sağlayabilirsiniz. Kelebekleri seven biri için kelebek pasta süsünü kullanarak tamamlayabilirsiniz.. Keklerinizin, dekoratif kurabiyelerinizin üzerine pasta süsleme glazürü ile yazılar yazabilirsiniz. İstediğiniz şekilleri vererek üzerinde kuruması sayesinde hem güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz hem de tadında bir bozulma olmadan keklerinizi hazır hale getirirsiniz. Rengarenk desenler vererek sade içerikleri eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Özel günlerden biri olan yılbaşı gecesi için hazırlanan yılbaşı pasta süslemelerini kullanarak o güne özel olan renklerin kullanımıyla bulunduğunuz yerdeki dekora uyum sağlayabilir gecenizi istediğiniz bir hale getirebilirsiniz. Çiçek desenlerini seviyorsanız sizin için uygun olan pasta süsü çiçek alarak rengarenk desenleri dilediğiniz zeminin üzerinde yer vererek görünümünü etkilersiniz. Bunlardan özelleştirilmiş bir çiçek deseni olan papatya pasta süsü kullanarak yeni bir ahenk katarsınız.

Uygun Fiyatlı Pasta Süsü Tasarımları

Uygun Fiyatlı Pasta Süsü Tasarımları

Pasta süsü fiyatları içeriğin zenginliğine, yapılacak süsleme tarzına göre değişir. Daha fazla süs çeşidi dışında uygun renkler ve desenler kullanarak uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilirsiniz. Kenarlarını belirtmek görünümü etkilemek isterseniz pasta süsü boncuk kullanarak hem üstüne detaylar ekleyebilir hem de kenarlarına dizerek kek katlarını belirgin hale getirebilirsiniz. Uygun olan dekorla beraber yanına ek olarak alacağınız pasta patlatma süsleri ortama ses ve renk getirirken eğlenceli bir yer haline getirirsiniz. Sevilen çizgi film karakterlerinden birini Frozen, Pamuk Prenses ve yedi cüceler pasta süsü modellerinden beğendiğinizi alarak çocukların istediği tarza uygun konseptler oluşturabilir kutlamaları daha renkli hale getirebilirsiniz. Balerin pasta süsü, bebek pasta süsü gibi modelleri baby shower kutlamalarında, bebek partilerinde, çocukların ve yetişkinlerin özel günlerinde zarif olan bu tasarımları kullanabilir ambiyansa uygun konseptler oluşturabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra açılan kağıt, şemsiye pasta süsü kullanarak hareketlendirebilir istediğiniz tasarımları keklerinizin üzerinde kullanarak farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Yüz ifadesi yapmak için göz pasta süsünü kullanabilirsiniz. Bu sayede emoji tasarımlarını keklerinizi üzerine işleyebilir ortaya esprili modeller çıkarabilirsiniz. Ortama uygun rengi kek üstüne ekleyip yenilebilen kristal, simli, kürdanlı pasta süsü tasarımları kullanarak gökkuşağı renkleri elde edebilirsiniz. Özel günlerinizin parçası olan kutlamaların yanında oyuncaklar ve pasta süsü unicorn gibi farklı çeşitleri ile ister çocuk isterseniz de yetişkinler için çubuk pasta süsü ile göz alıcı kekler oluşturabilirsiniz. Trendyol'da çeşitlerin bulunduğu süslemelere ulaşabilir plastik pasta süslerine renkli detaylar eklemek için kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürün yelpazesiyle beğenizine uygun ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.