"

Philips Avent Alıştırma Bardakları

" araması için 206 sonuç listeleniyor

Philips Avent Alıştırma Bardağı Çeşitleri ile Hızlı Eğitim

1984 yılında kurulan bu marka, bebeklerin sağlıklı ürünlerle buluşmasına imkan tanımaktadır. İngiltere’de kurulan marka 2006 yılında Philips bünyesinde birleşerek daha güçlü adımlarla geniş üretimi de beraberinde getirmektedirler. Anne-bebek bakım kategorisinde de faaliyet göstermeye başlayan marka, global bir dünya firması olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Özellikle tasarladığı biberon ve alıştırma bardakları ile adından sıkça söz ettiren Avent, birçok bakım ürünlerinin de ilk üreticisi olması ile patentlerle desteklenmiştir. Anneler için bebekleri dünyadaki en değerli varlıklarıdır. Hal böyle olunca anneler bu ürünleri seçerken son derece titiz ve sağlıklı olması açısından detaylı araştırmalar yaparak seçerler. Philips Avent alıştırma bardağı ürünleri tüm dünyada değerli anneler tarafından tercih edilen markaların başında gelmektedir. Kendi üretim sağladıkları hijyenik laboratuvarlarda bu ürünler, sağlığa uygunluk açısından denetlenip daha sonra piyasaya sunulmaktadır. Aynı zamanda ergonomik tasarımları ile de anneleri memnun etmeye yardımcı olmaktadır. Elde kolay şekilde tutumu ve bebeklerinde avuç içlerinde rahat hareket ettirilebilir olması sayesinde şık bir tasarım görünümünü sizlere sunmaya çabalamaktadır. Philips Avent, anne ve bebeklerin hayatını kolaylaştırma mottosu ile sektörde faaliyetlerini devam ettiren bir şirket olma yolunda emin adımlarla yürümektedir. Özellikle bebekler her biberon ucu ve emziği kabul etmeyebilirler. Avent ürünleri, bu anlamda emzik uçlarının bebeklerin ağız yapısına uygun bir şekilde tasarlanması ile anneler tarafından özellikle tercih sebebidir. Philips Avent alıştırma bardakları tasarladığı tüm ürünlerle hayatın her alanında kolaylık sağlamaya yardımcı olmaktadır. Avent alıştırma bardağı ürünleri, damlatma yapmayan özellikleri ile son derece kaliteli olması ile bilinmektedir. Bu ürünü kullanan bebekler içecekten yudum almayı kolaylaştırır ve bardağı kolayca taşıyabilirler. Aynı zamanda damlatma yapmayan bardak minik ellerin rahatça bardağı kavrayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Anneler için pratikliği düşünülerek tasarlanan bardak kolay kapaklanması ve hızlı takılabilir olması ile zahmetsiz çözümler sunmaktadır. Yumuşak silikon ucu bebeklerin hassas damakları düşünülerek tasarlanmış ve zarar vermeyecek niteliktedir. Philips Avent ürünlerinin hiç birisi BPA içermeyen sağlığa zarar vermeyecek niteliktedir.

Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Philips Avent Alıştırma Bardağı

Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Philips Avent Alıştırma Bardağı

Philips Avent alıştırma bardağı ucu bebeklerin ağız yapısı ile kolayca uyum sağlayabilen ve yumuşak silikondan yapılmış geniş ürün çeşitliliğine sahip kategoriden oluşmaktadır. Anne ve bebek ürünleri hem anneler, hem de bebeklerin rahat ve konforlu kullanabileceği geniş ürün yelpazesine sahip olmalıdır. Anne ve bebek ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan alıştırma bardakları, hayatı kolaylaştıran zamandan tasarruf edilmesini sağlayan ve pratiklik sunan pek çok seçeneğe sahiptir. Bebeğinizle evde, işte dışarıda ve seyahat halindeyken dahi sizlere büyük anlamda kolaylık sağlar. Her zaman elinizin altında olmasını isteyeceğiniz bu ürünler, bebekleriniz için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Avent ürünlerinin sunmuş olduğu geniş hareket imkânı ve konfor sayesinde pek çok aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tek elle dahi kolay bir şekilde tutulması ve aynı zamanda ürünün hafifliği zahmetsiz bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Anne sütünün devamlılığı bebekler açısından son derece önemlidir. Anne sütü ya da mamalar bu alıştırma bardakları ile bebeklere verilerek bebeğinizin beslenmesinde katkı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ek gıda sürecinden sonra kullanabileceğiniz alıştırma bardakları ile ebeveynlerin işi büyük ölçüde kolaylaşmaktadır. Özellikle bu tarz ürünleri peşinizde taşıyarak dışarıda yemeğe çıktığınızda ya da bir yerde bulunduğunuzda bebek bakım çantanızdan çıkartarak rahat ve hijyenik bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Evin dışındayken de pratik bir kullanım sağlamaktadır. Anne bebek ürünleri içerisinde bulunan ve çeşitli amaçlarla kullanılan bu tür beslenme gereçleri ebeveynlere büyük kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Ayrıca alıştırma bardağı uçları, dişleri kaşınan bebekleri rahatlatmaya yardımcı olmaktadır. Sevimli tasarım görüntüleri ile de bebeklerin ilgisini çekerek bu tarz ürünlerin bebekler tarafından kullanımını daha da artırmayı desteklemektedir. Philips Avent pipetli alıştırma bardağı oldukça şık tasarımı ile dikkat çeken ürünlerden biridir. Pipetli yapıda olması, bebeklerin dikkatini çekmeye yardımcı olacak ürünlerin başında gelir. Sıkıca kapanan kapağı sayesinde asla damlatma yapmayan özelliğe sahiptir ve bu özellik anneler tarafından çok beğenilerek kullanılır. Çantalarda kolayca sızdırmadan ve dökülmeyerek taşınacak olması kullanım konforunu beraberinde getirecektir. Esnek pipeti sayesinde alıştırma bardağı içerisinde yer alan içecek son damlasına kadar bebeğe aktarılır bardak içerisinde herhangi bir şey kalmaz. Pipetli bardağın tasarımı bebeklerin damak ve ağız yapısını geliştirmeye ve desteklemeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede pipetli Avent alıştırma bardakları, bebeğinizin sağlıklı ağız ve diş gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Bu ürünlerin temizlenmesi oldukça kolaydır. Çünkü ürünlerin temizlenmesi anneler tarafından pratik olması açısından düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca Avent ürünlerinin çoğunluğu diğer bardak ve biberon başlıkları ile uyumludur. Alıştırma bardağını satın alarak bebeğinizin en sevdiği uca sahip olan bardakları yerleştirerek sevdiği ürün içerikli olmasına dikkat edebilirsiniz. Alıştırma bardakları kesinlikle BPA içermeyen yapıdadır. Kaydırmaz dokuya sahip olması ile bilinir ve masa üzerinden yere düşmesi engellenir.

Annelerin 1 Numaralı Tercihi Philips Avent Alıştırma Bardağı

Annelerin 1 Numaralı Tercihi Philips Avent Alıştırma Bardağı

Philips Avent Truman Magic alıştırma bardağı kullanım konusunda ilk adımı bu ürün yardımı ile atacaktır. Akıtmadan kolay içim sağlayacak emzik ucu bulunmaktadır. Bebeğinizin diş etlerine nazik davranacak silikondan oluşmuş bir yapısı vardır. Magic Valf sahip olduğu esneklikle kesintisiz bir sıvı akışınızın bebeğinizle buluşmasına izin verir. Bebek beslenme halindeyken sorunsuz bir şekilde bu eylemi gerçekleştirecektir. Kullanılmadığında ise kapanan kapakları sayesinde tamamen sıvıyı kontrol altına alarak akıtılmasını önlemeye yardımcı olur. Kolay tutulabilen kulpları ile bebeğin hem hareketlerinin aktifleşmesine katkı sağlar, hem de elleri ile özgürce kavrayabilme potansiyelinin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Bebeğiniz bu sayede size ihtiyaç duymadan kendi kendine tutup içmeyi öğrenecektir. Bebeğinizi biberonla beslemeden geçişi daha rahat ve sorunsuz bir şekilde geçirmek istiyorsanız bu anlamda işinizi kolaylaştıracaktır. Bu ürünleri bebeğinize tanıdık bir şişe kullanımı ile daha kolay sevdirebilirsiniz. Bebeğiniz bu ürünleri kullanmanın keyfine varır. Yumuşak emzik ucu sıvı akışını kademeli olarak artırabilmenizi sağlayan değişken akış özelliğine sahiptir. & aylık ve üzeri bebeklerin kullanımı için önerilmektedir. Ürün içerisinde yumuşak bardak ucu bulunur ve bu uç yardımı ile bebekler içimi daha kolay hale getirebilir. Alıştırma bardağı üretiminde kullanılan malzemeler, son derece dayanıklı yapıdaki girdilerden oluşmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı oluşu ürünü uzun süreli kullanma konusunda annelere yardımcı olmaktadır. Çatlamalara, çarpmalara ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı olan ürünlerin başında gelmektedir. Konik kapak, vidalı halka ve magic kulpları sayesinde ürünün kurulumu oldukça basit bir hal alır. Philips Avent Truman Magic Alıştırma Bardağı kullananlar bu üründen oldukça memnun kaldıklarını ve çevresindekilere de önerdiklerini belirtmişlerdir. Özellikle bu ürünün anneler tarafında oldukça beğenildiği ve yüksek puan aldığı bilinmektedir. Philips Avent penguen alıştırma bardağı ile çocuklara beslenme eğitimi daha keyifli hale gelebilmektedir. Kolay bir yudum için açılı bardak ucuna sahiptir. Yumuşak bardak ucu sayesinde çocukların son yudumlarını dahi kafalarını hareket ettirmeye gerek kalmadan kolayca almalarına yardımcı olmak için özel teknolojilerle geliştirilerek tasarlanmıştır. Bebekler bardaktan içerken boyun pozisyonlarını doğal bir şekilde kendiliğinden ayarlayabilmektedir. Küçük eller için özel olarak tasarlanmış yumuşak dokulu bardaklar, bebeğinizin bağımsız olarak bardağı tutmasını ve eğitici figürleri ile içeceği daha keyifli bir şekilde içmesine yardımcı olur. Bu bardan BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Avent ailesi, bebeğinizi en az sizin kadar sağlığı konusunda düşünmektedir.

Penguen figürler zor yiyen ya da daha hareketli bebeklerin dikkat dağınıklığını önleme konusunda daha motive edici etkene sahiptir. Bebeklerin farklı renklerde oluşturulmuş penguenlere yoğunlaşması sağlanarak aktif bir şekilde yemek yemesini desteklemektedir. Tüm satın aldığınız parçalar annelerin işini kolaylaştırabilmek adına bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Kesinlikle bu ürünler son derece dayanıklı malzemelerden yapıldığı için sızıntı yapmayacak ve size zorluk çıkarmayacaktır. Ürün içerisinde yer alan hijyen kapağı sayesinde bardağın her zaman temiz bir şekilde korunmasında ve saklanmasında son derece önemlidir. Evde ve dışarıda her daim temiz kalarak kolay taşınabilirliği de beraberinde getirmektedir. Ürünü satın aldıktan sonra daha hijyenik ve bebek sağlığını desteklemesi açısından ilk kullanımdan önce 5 dakika boyunca kaynatarak üzerindeki mikrop ve bakterilerden arındırabilirsiniz. Yeni valfları sayesinde yalnızca bebeğiniz içme eylemini gerçekleştirirken suyun dışarı gelmesi sağlanır. Valfı kaldırdığınızda damlatmaz bardak serbest akış sağlayan bardağa dönüşmektedir. Bebeklerin kendi başına yiyip içmeyi öğrenmeleri anneler tarafından gurur verici bir tablodur. Ebeveynleri heyecanlandırıp mutlu eden ancak bir o kadarda kaygılı ve yorucu bir süreci kapsar tüm bu anlarda Avent ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılama doğrultusunda yanınızda bulunur.Philips Avent alıştırma bardağı mor seçeneği genellikle anneleri tarafından kız bebeklerine satın alınmaktadır. Mor rengi enerji ve dikkat çeken bir renk olduğundan yeme ve içme sırasında bireyi motive edici unsurlara sahip olmaktadır. Minik bebeğiniz yardım almadan beslenmeyi kendi kendine gerçekleştirirken etrafına ve kıyafetlerine dökerek bu işlemi gerçekleştirebilir. Ancak bu esnada bebeğinizi kısıtlamanız özgüven ve yeme açısından olumsuzluklara neden olabilir. Bu esnada bebeğinize seçtiğiniz ürünler dökülmelerin önüne geçebilmektedir. Ağız boyutuna ve kolay tutumuna yardımcı olacak ürünleri seçerek hem sizin, hem de bebeğinizin beslenme alışkanlıkları doğru bir şekilde şekillenebilir. Bebeğinizin el ve ağız yapısına uygun olmayan gereğinden büyük ya da gereğinden daha fazla küçük ürünler zor tasarımlara sahiptir ve yeme-içme esnasında bebeğinizin gereğinden fazla yorulmasına sebebiyet verecektir. Philips Avent alıştırma bardağı pembe çeşitleri ile tam kız bebeklerin favori tercihleri arasında şekillenmektedir. Her ne kadar cinsiyetlerin renginin olmadığını belirtiyor olsak da pembe rengi kız bebekler ile bütünleşmiş bir hal almaktadır. Küçük ve şirin ellere tam uyum sağlayan ergonomik tasarımları ile sizin ve bebeğinizin en sevdiği ürünler arasında yer almaya ve çevrenize tavsiyede bulunmaya aday olacak ürünlerin başında gelecektir. Pembe rengi etrafta bulunurken de dikkat çekici renkler arasında yer almaktadır. Özellikle yeme işlemini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Bebeklerin renkli dünyasında pembe, mavi, sarı, yeşil ve mor renkler bebeklerin hayal dünyasını geliştirmeye ve enerji katmaya yardımcı olacaktır. Tüm bu sıralanan ürünler bebeklerin ve annelerin keyifle kullanımını gerçekleştireceği ürün bantları arasında yer alacaktır. Siz de sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyerek ürünlere daha detaylı bir şekilde erişebilirsiniz.

Philips Avent Alıştırma Bardağı Bardağa Geçmeye Yardımcı

Philips Avent Alıştırma Bardağı Bardağa Geçmeye Yardımcı

Bebeğiniz büyüdükçe ve kendini keşfetmeye başladıkça ona bazı ürünler yetersiz gelecektir. Bireysellik arayışı içerisinde olan bebekler, uzmanların belirlediği aylarda kontrolün kendisinde olmasını isteyeceklerdir. Anneler, bu özelliklerin zaman içerisinde var olacağı bilincinde olarak ürün seçimlerini gerçekleştirmelidirler. Bebeğin beslenirken biberona yeltenmesi, kendi elleriyle yardımsız bir şekilde tutmaya çalışması ve masada önünde duran ürünleri alıp kendi yeme davranışı becerileri gösteriyor olması, bunun en önemli özelliklerinden biri haline gelmektedir. Artık kendi başına yeme davranışını istediğini belirten bebeklerin bu istekleri anneleri tarafından belirli ürünlerle desteklenmelidir. Özellikle ek gıda sonrası dönemlerde bebeğiniz her zamankinden daha fazla ilgi beklemektedir. Bu aylardan sonra bebeğinizi yavaş yavaş alıştırma eğilimlerine yönelmeye başlayabilirsiniz demektir. Philips Avent alıştırma bardağı kullananlar ürünün getirmiş olduğu konfor ve kullanım pratikliğinden oldukça memnun kalmaktadırlar. Bu bardaklardaki rahat kavrama, tam bu dönemlerde bebeğinizin ihtiyacı olan beklentinin karşılanmasında yardımcı olacaktır. Tutma sapları ayrıca bebeğinizin ilgisini çeker ve kendi hareketi ve kavramasını kendi gerçekleştirecektir. Bebeğinizin bardağı kolayca tutup içebilmesine imkân tanır. Philips Avent pipetli alıştırma bardağı veya yumuşak silikon uçlu seçenekleri ile bebeğinizin ihtiyacı doğrultusunda ürünleri satın alabilirsiniz. Her bebek farklı tarzda tasarlanmış ürünleri beğenebilmektedir. Bebeklerin beğenileri, sevdiği ürünler ve hoşlandığı aksesuarlar çok çeşitlilik gösterebilmektedir. Ayrıca yalnız bebeklerin değil, bu ürünler sağladıkları konfor ile anneler arasında da adından sıkça söz ettirirler. Philips Avent bebek alıştırma bardakları hem kullanımı, hem de temizliği açısından oldukça kolay ürünlerin başında gelmektedir. Parçaları birbirinden tek tek ayrılabilir. Birçok modelinde düşürme riskine karşı malzeme kalitesinde önlem alınmıştır. Bu aylarda bebekler ellerine geçen her ürünü atma eğilimine sahiptirler.

Bilinçsiz olarak yapılan bu davranış ürünlerin kırılmasına ya da çatlamasına sebebiyet verebilir.Hijyen kapağı sayesinde bardağın ağız kısmı bakteri ve mikropların girişine engel olmaktadır. Sıvı sadece tek yönlü olarak akar bu da sızdırmalara karşı çok büyük bir koruyucu kalkan görevindedir. Araba ve çantalarda güvenle koruyucu bir şekilde taşınabilmektedir. Philips Avent bardak çeşitlerinin üretiminde zararlı maddeler kullanılmaz, polipropilen malzemeler kullanılmaktadır. Bu esnada ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği ürünler arasında yerini korur. Çeşitli figürlerle tasarlanmış olan çeşitleri de mevcuttur. Sevimli tasarımlar ve bebeklerin ilgisini çekecek renklerle bütünleşen alıştırma bardakları bulunmaktadır. Ayrıca tüm bu özelliklerin yanı sıra bebekleriniz için en doğru ürünleri tercih etmenin yanında fiyat içeriği de önem teşkil eder. Kaliteli yapısı ve temiz, aynı zamanda güvenli içerikli üretimi sayesinde geniş ve erişilebilir fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Her kesimden bütçeye hitap edebilecek ürün çeşitliliğine sahiptir. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ve marka bilinirliği adı altında üretimini gerçekleştiren firma oldukça kaliteli yapıdaki bebek ürünleri ile bireyin dikkatini çekmeye yardımcı olmaktadır. Tartışılmaz kalitesi ile dilediğiniz ürünü seçebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra sayfamızda Philips Avent ürünlerinde belirli dönemlerde meydana gelen indirimler ve kampanyalar ile alışverişinizi çok daha avantajlı ve ekonomik bir şekilde tamamlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Her ebeveynin bebeği için bulabileceği sevimli ve rahat ürün seçenekleri sayfamızda sizlerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyerek fırsatları yakından takip edebilir ve haberdar olabilirsiniz. Alışveriş sırasında bütçenize en uygun ürünleri belirleyebilir ve kolaylıkla bu ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı ürünler evlerinize konuk olmayı bekliyor. Anneleri ve bebekleri düşünen Philips Avent alıştırma bardağı yorum detaylarını inceleyebilir ve bu ürünleri sevdiklerinize de hediye ederek mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.