İlgili Kategoriler
Pil Gücü (mAh)
Fiyat
Kablo Ucu
Renk
Garanti Süresi
Ağırlık
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Philips Taşınabilir Batarya

" araması için 128 sonuç listeleniyor

Hafif Tasarımlarla Philips Taşınabilir Batarya Çeşitleri Trendyol'da!

Philips taşınabilir batarya, son yıllarda özellikle telefonların hayatının merkezinde yer almasıyla önemi artmıştır. vazgeçilmez bir parçası olduğu bir gerçek. Bununla birlikte telefonun şarjının sürekli bitmesi sonucu izlenen filmlerin yarıda kalması, görüşme sırasında telefonun kesilmesi, sosyal medyadaki araştırma yapanlar için oldukça sinir bozucudur. Philips Powerbank, telefon aletinin sahip olduğu kapasitenin çok üzerinde bir kapasite sunarak müşterisine her şeyi tam ve keyifle izleme avantajı sunar. Küçükten büyüğe herkesin elinde telefon olması sosyal medyada saniyede girilen entry, günlük görüntülü görüşme sayısı, günlük film izleme sayısı derken oldukça yüksek sayılarla ifade edilecek günlük aktiviteler telefon şarjlarının ortalama beklentiden kısa bir zamanda bitmesi anlamına gelir. Teknolojinin insan beklentilerini öngörüp ihtiyaca yönelik elektronik cihazları kullanıma sunması hayatı kolaylaştıran çok önemli bir avantajdır. Philips Powerbank 10000 mAh hızlı dolmasının yanında uzun süre dayanması ile dikkat çeken önemli bir cihazdır. Eskiden sadece iletişim amaçlı kullanılan telefonlardan sosyal ağlara bağlanma, oyun oynama, Office dosyalarına ulaşabilme gibi farklı özellikler beklenmesi telefonların her an verimli çalışma gerekliliğini ortaya koyar. Philips prizli Powerbank sağladığı kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Telefonun her alanda farklı konularda müşteriye destek olması sürekli aktif ve çalışır olmasını gerektirir. Sadece iyi vakit geçirmek için değil iş amaçlı da kullanılan ürünler, yaşamı kolaylaştırmada iddialı cihazlardır. Bununla birlikte taleplerin her geçen gün arttığı dijital dünyada telefonların kişilerin beklentilerini kesintisiz karşılaması Philips Powerbank beyaz modeller ile mümkündür. Telefon kapasitesi genellikle ortalama kullanım üzerinden hesaplanırsa da sürekli kullanıldığında ve kapasitesi büyük dosyalar üzerinden çalışmak ya da tüm gün film izleme durumunda çabuk biter. Bunun yanında her telefonun bir pil ömrü vardır. Bir süre sonra telefonun pil ömrünün azalması da şarjın çabuk bitmesine sebep olur. Philips Powerbank prizli modeller, özellikle seyahatlerde şarj edilecek priz olmadığında müşteriler bu şekilde uzun süre telefonunu kullanamaz. Hiç kullanmadığı ya da sadece telefon görüşmelerinde kullanacağı telefonu uzun süreli kullanılabilse de yolculukların vazgeçilmezi iyi film izlemektir. Siz de Trendyol’dan avantajlı bu ürünleri bulabilirsiniz.

Kaliteli Philips Taşınabilir Batarya Modelleri

Kaliteli Philips Taşınabilir Batarya Modelleri

Özellikle teknolojiden uzakta geçirilen doğa aktivitelerinde ek şarj sağlayacak cihaz kurtarıcıdır. Ayrıca taşınabilir olması sayesinde müşteriler şarj ederken bir yere bağlı kalmaz. Telefonun kapanmasına az bir süre kaldığında müşteriler genellikle yakında kullanabileceği bir priz arar. Yeteri kadar dolması için ise bir süre olduğu yerde beklemesi gerekir. Bu da zaman kaybı anlamına gelir. Philips 10000 mah powerbank, 5-8 Volt ile çalışır. USB bağlantısı sayesinde pil gücü 7900 ila 11500 mAh arasında pil gücüne ulaşan cihaz nerede olursa olsun müşterilere kesintisiz deneyim yaşatır. Siyah ve ince tasarımı ile ise hem taşıması kolay hem de oldukça şık duran bir cihazdır. Sadece iyi vakit geçirmek için değil günlük iş rutininde hazırlanması gereken raporları incelemek, gerekli okumaları telefon üzerinden yapmak için de cihaz iyi bir güç kaynağıdır. Gelen maile acil cevap vermek gerektiği bir anda telefonun kapanması herkesin kabusudur. Elektrik kesildiğinde sunduğu uzun süreli dolum imkanı her işin sekteye uğramadan tamamlanmasına olanak sağlar. Philips powerbank yorum kısmında yazılara göre bir ürün belirleyebilirsiniz. Philips 10.000 mAh Powerbank 2 adet USB çıkışı ve polymer batarya özelliğine sahiptir. Şarj kablosunun girişi type-C girişlidir. Bu haliyle minimum 2000 mAh’lik pil kapasitesine sahip bir cihazı 4 ila 5 kez tam kapasite ile dolabilir. Powerbank kapasitesi genellikle mevcut akıllı telefonun pil kapasitesine göre karar verilecek bir durum olsa da elektrik bağlantısına ulaşmada uzun süreli zorluk yaşanacaksa biraz fazla kapasite tercih edilebilir. Philips Powerbank özellikleri arasında USB çıkış değerleri cihazın ne kadar zamanda bağlı olduğu aleti şarj edebileceğini gösteren bir sistem de bulunur. Hızlı dolum özelliği olan Philips taşınabilir batarya modelleri duruma göre kişilere avantaj sağlar. Şarjın bittiği durumlarda powerbank’den beklenti telefonu mümkün olduğu kadar hızlı doldurmasıdır. Çalışanlar acil bir işi olması durumunda beklemeye tahammülü olmadığından bir an önce işine devam etmek ister. Cihazın ne kadar kısa zamanda şarj ederek müşteriye destek olduğu oldukça önemli bir ayrıntıdır. Philips powerbank dlp6710cv, alüminyum dış kaplamaya sahip olup 10.000 mAh pil kapasitesine sahiptir. 2 farkı USB çıkışı olan cihazın Philips Powerbank type C girişi 5V/2A özelliğinin yanında cihaz 1 adet USB kablo üzerinden akıllı telefonları tam dolum haline gelir. 2 farklı USB çıkışının avantajı 2 ayrı telefon ya da hem telefon hem de tableti aynı anda kullanan müşteriler için avantajlıdır. Her ne kadar tek çıkış yeterli olsa da 2 çıkış farklı durumlarda da avantajlı olabilir. Böylece hem telefon hem de aynı anda şarj olur ve müşteriye zaman tasarrufu sağlar. Philips powerbank kılıf modelleri ile de ürünleri darbelere, çizilmelere karşı koruyabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Philips Taşınabilir Batarya Çeşitleri

İhtiyacınıza Uygun Philips Taşınabilir Batarya Çeşitleri

Dijital dünya ile iç içe yaşayanlar için olmazsa olmaz cihazlara arasında Philips ultra Compact Powerbank ön sıralarda gelir. Cihazın pil gücü 10.000 ila 19.990 mAh arasındadır. Üründe 2 adet USB çıkışı vardır. Üzerindeki LED ekran durumunu gösterdiği için müşteri pilin ne kadar dayanacağı hakkında fikir sahibi olur. Farklı özellik ve kapasitedeki cihazlar müşterisini zor durumda bırakmaz. Başka bir modelde hızlı ve kablosuz ürün olanağı vardır. Uluslararası bir standart olarak tanımlanabilen Qi teknolojisinde kablo ya da adaptör olmaksızın sadece indüksiyon transfer ile şarj olanağı sunar. Söz konusu teknolojiye uygun olarak tasarlanan lityum polimer pil güvenli ve hızlı dolum kablo olmaksızın garantiler. Type C bağlantısı ve 2 USB çıkışı sayesinde akıllı telefon ya da tablet gibi ürün ile uyumlu cihazları tam dolum kapasitesine getirmek oldukça kolaydır. Dayanıklı yapısı sayesinde çarpma veya düşme de kolay hasar almaz. Philips kablosuz Powerbank, özellikle birden çok kişi olduğunda oldukça işe yarar. Bunun yanında smart protecton özelliği sayesinde herkes için güvenli ortam yaratır. Pil kapasitesi 10.000 mAh olup günlük enerji ihtiyacı için yeterli bir kapasitedir. Kablosuz olmasının yanında hızlı şarj özelliği cihazın diğer avantajıdır. Q1 5W hızında güç sağlaması sayesinde USB bağlantısı ile şarj olabilen cihazlara 2.1A hızında bağlantı olanağı sunar. Aynı anda 3 farklı cihazın bir kerede şarj edilebilmesi ise oldukça önemli bir avantajdır. Her haliyle müşteri dostu olarak tasarlanmış olan cihazın yüzeyi nano jel yüzeydir. Bunun yanında üzerinde bulunan şarj göstergesi cihazın durumu hakkında bilgi verir. 155x70x15 mm ölçüleri ve 278 gr ağırlığı ise cihazın kolay taşınabilmesini sağlar. Cihazda kablosuz özelliğin yanında USB kablosu da vardır. Böylece ürün, kablosuz şarj imkanı olan cihazları kablosuz olarak şarj edilebilirken desteklemeyen cihazlar için kablolu ürünleri kullanmayı olanaklı kılar. Philips powerbank kullananlar cihazın sıkıntılı durumlarda sağladığı kablolu ya da kablosuz şarj imkanı sayesinde çalışanlara destek olduğunu bilirler. Siz de avantajlı bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Philips Taşınabilir Batarya Seçenekleri

Öne Çıkan Philips Taşınabilir Batarya Seçenekleri

Batarya sıfırlandığı anda bile sunduğu hızlı şarj imkanı sayesinde hiçbir iş yarım kalmayıp zamanında biter. Müşteriye gittiği her yere taşıyabildiği cihazın varlığı kendini güvende hissettirir. Modern dünyada insanların sosyalleşmesi ve iletişim şekli yüz yüze iletişimden sosyal ağlar üzerinden iletişime doğru kaymıştır. Bu değişiklik hızlı internet, kesintisiz görüşme, online oyun, farklı sosyal ağları takip etme, podcast dinleme, film izleme gibi birçok farklı aktivite şeklini beraberinde getirmiştir. İnsanların iş yapış şeklinin de değiştiği günümüz dünyasında kesintisiz iletişim çok önemli hale geldi. Toplantılar telekonferans şeklinde yapıldığından şarj yüzünden görüşmenin kesilmesi iş dünyası için birçok zaman kabul edilebilir bir durum değildir. Özellikle serbest çalışmanın getirdiği ofis dışından çalışma insanlara istedikleri yerde çalışma olanağı yaratır. Philips Powerbank 20000 mAh hem çalışıp hem de doğanın keyfini çıkarmak isteyenler için oldukça faydalı bir alettir. Taşınabilir Philips İnverter Powerbank şık tasarımıyla da herkesin beğenisini kazanır. Macbook ile uyumlu olması sadece telefonun dışında diğer aletleri de şarj etmeye olanak sağlar. Hızlı şarj özelliği sayesinde ürünlerin 4 kat hızlı dolması mümkündür. Lityum iyon pil yapısı, LED ekranı, 5V-2A mikro input, DC 5V3A/9V2A USB-C input, DC 5V3A/9V2A/12V1.5A USB-C gibi farklı özellikleri ve 170x84x23,5 mm boyutlarıyla müşterilerin hayatını kolaylaştıran ürünler arasındadır. Yeni nesil kablolar ile olan uyumu sayesinde yeni nesil ürünler ile uyumu aleti güncel kılar. Tabletlerin de hızlı dolmasına olanak veren 18W PD gücü, 20.000 mAh pil kapasitesi ile müşteri uzun süre herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymaz. Yeni nesil cihazın diğer bir özelliği de şarjda ne kadar kalırsa kalsın pile zarar vermez. Ürün tam olarak dolduğunda ise güç kesilir. LED ekranlı modellerinde ise dolum seviyesi göründüğü için anlamak kolaydır.

Dikkat Çekici Philips Taşınabilir Batarya Modelleri

Dikkat Çekici Philips Taşınabilir Batarya Modelleri

Akıllı telefon ve tabletlerin aynı anda şarj edilmesine olanak sağlar. Bunun yanında cihazın AC girişine de sahip olması notebook ya da bilgisayar gibi yüksek elektrik enerjisi ile çalışan cihazlar için uygundur. DC girişinden cihaz şarj edilebilirken 2 adet USB girişi aynı anda iki farklı cihazın şarjına olanak sağlar. LED göstergesi cihazın şarj durumunu gösterirken aşırı akıma karşı koruma, ısınma ve aşırı şarj olmasını engelleyen koruma devresi cihazı korur. Farklı özellikteki taşınabilir cihaz hakkında fazla bilgi almak ve müşterilerin fikirlerini öğrenmek için Trendyol’da yer müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz. Göstergeler de farkı özelliklere sahiptir. LED ekranlı olanlar, ışıklı göstergesi olanlar ve hem LED ekranı hem de ışıklı göstergesi olanlar cihazlarda üç farklı gösterge vardır. Dijital dünya ile kurduğu kesintisiz bağlantı sayesinde müşterilerine koca bir dünyanın kapılarını uzun süre açık tutan Philips powerbank alüminyum kasa,ve ABS plastik malzemeden üretilen aletler sarı, kırmızı, mavi, yeşil, lacivert gibi renkler ile oldukça şık durur. Ayrıca ince yapısı taşımada kolaylık sağlarken sağlam yapısı sayesinde kolay hasarlanmaz. Dağda, kampta veya bir köy evinde elektrik bağlantısının olmadığı herhangi bir alanda yaşam ile bağın kopmasının önüne geçerek müşterisini dünyadan haberdar eden ürünler, yeni nesil teknolojiler ile uyumu sayesinde de müşterilerinin beğenisini kazanır. Yeni nesil pil teknolojisi dikkate alındığında Philips Powerbank modelleri ilk şarj süresi olarak önerilen süre 8 saat olarak bilinir. Her ne kadar gösterge şarjın dolu olduğunu gösterse de 8 saat boyunca ürün şarj edilmeye devam etmesi önemlidir. Süresi dolmadan çıkarıldığında sonraki kullanımlarda ürün performansı ile ilgili sıkıntı yaşanması olasıdır. Philips powerbank yorumlar kısmında yazılanları okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güvenilir Philips Taşınabilir Batarya Çeşitleri

Güvenilir Philips Taşınabilir Batarya Çeşitleri

Markanın yaşamın hızına ve beklentilerine uygun ürettiği taşınabilir ürünler sayesinde çalışanlar, sadece cihazda yer alan pil gücü ile sınırlı kalmayacağını bilir. Uzun seyahatlerde doldurduğu taşınabilir Philips şarj aleti Powerbank sayesinde beğendiği filmleri izleyerek vaktini verimli geçirdiği gibi tablette de kullanabildiği ürün sayesinde kalan işlerini de bitirebilmenin rahatlığını yaşar. Özellikle tüm gün sahada çalışmak zorunda kalan müşteriler için oldukça önemli bir ekipmandır. Tüm satış ve pazarlama ile ilgili ürün bilgilerini kağıt broşür yerine küçük bir tablete sığdırabilen saha çalışanı, taşınabilir cihazdan sağladığı güç sayesinde müşterilerine kesintisiz sunum yapabilmenin keyfini yaşar. Kapasitesini çalışma şekline ve kullandığı cihazların özelliğine göre seçenler, ürünün performansından memnun kalırlar. Seçerken mevcut cihazın pil gücü de tercihi etkiler. Ürün modelleri Philips powerbank 6000 mah, 10 bin mah, 30000 mah pil gücü seviyesi ile sizi yarı yolda bırakmaz. Bazı modellerde ürün beraberinde bulunan USB 2.0 kablo ve mikro USB bağlantısı özelliği olan cep telefonları ve diğer taşınabilir cihazlar kolaylıkla şarj edilir. Elektrik bağlantısı olmayan alanlarda taşınabilir ürünler günde iki kez tam şarj olanağı sunar. Böylece şarjının bitmesinden endişe duymaz. Özellikle yüklü programlar ve oyunlar şarjı çabuk bitirir. Günlük rutinine göre ihtiyacı olan pil gücüne sahip cihazı temin ettiğinde performansı ile ilgili sıkıntı yaşamaz. Powerbank tavsiye edebilmek için müşterinin ihtiyacını ve hangi ürünler ile kullanılacağını bilmek önemlidir. Birden fazla kişinin aynı anda şarja ihtiyacı olduğu durumda kablosuz taşınabilir ürün uygun olurken tablet, akıllı telefon gibi birden fazla akıllı ürünler ile çalışanlar için de kablosuz modeller uygun olur. Philips Powerbank 40.200 mAh gibi oldukça büyük bir pil gücüne sahiptir.

Dayanıklı Philips Taşınabilir Batarya

Dayanıklı Philips Taşınabilir Batarya

Her yaştan ve her gruptan insana hitap eden ürünleri ile marka, adından söz ettirmeyi başarmıştır. Fonksiyonunun yanında görseli ile de öne çıkan ürünler, Philips alüminyum powerbank ve sert plastikten oluşan dış görselleriyle de estetik durur. Ayrıca hem alüminyum hem de diğer materyalde kullanılan renkler ürüne ayrı bir hava katar. Philips Powerbank fiyatları özelliğine göre değişse de her müşteri kendi ihtiyacına uygun ürün modellerini zengin ürün gamı içerisinden mutlaka bulur. Sadece ihtiyacını iyi belirlemesi, ne kadar süreyle ek şarj süresine ihtiyacı olacağı ve elindeki akıllı cihazın durumu alım kararında etkili olur. Kolay taşınabilir kablolu modellerin yanında yüksek pil gücüne sahip kablosuz modeller de müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Philips taşınabilir batarya fiyat açısından size büyük kolaylık sağlar. Müşterilerin kolay alım gücü sağlayan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yeni nesil aletler ile uyumu ile dikkat çeken Philips 220 V powerbank ile aynı zamanda birden fazla cihazı şarj etmek mümkündür. Kalabalık aktivitelerde bu oldukça iyi bir özelliktir. Ayrıca kablolu olarak da çalışması müşteriye kolaylık sağlar. 10000 mah powerbank yorumları ile ilgili müşteriler; ürünün hafifliği ve kısa sürede şarj etmesi, günde birden fazla şarj edebilme özelliği ve ekonomik olması gibi konularda hem fikirler. Ürünün yanmaz ABS plastikten üretilmiş olması ise ürünün diğer avantajları arasında sayılabilir. Pil gücü, çıkış hızı ve LED pil göstergesine sahip modeller de günde birden fazla şarj edebilme özelliği ile müşterisine kesintisiz telefon ya da tablet kullanım deneyimi yaşatır. Philips powerbank inceleme konusunda görsel ve teknik incelemenin yanında müşteri deneyimleri dikkate alındığında cihazın kalitesinden şüphe olmadığı açıktır. Bu modeller hakkında fazla bilgiye Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.