İlgili Kategoriler
Pil Gücü (mAh)
Hızlı Şarj
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
USB Çıkış Sayısı
Garanti Süresi
Ağırlık
Garanti Tipi
Kablo Ucu
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Xiaomi Taşınabilir Batarya

" araması için 25 sonuç listeleniyor
Xiaomi 22.5w 10000 Mah Powerbank
Kargo Bedava

Xiaomi22.5w 10000 Mah Powerbank

949 TL
Sepete Git
Xiaomi 22.5w 10000mah Powerbank
Kargo Bedava

Xiaomi22.5w 10000mah Powerbank

1.099 TL
Sepete Git

Yüksek Kapasiteli Xiaomi Taşınabilir Batarya Çeşitleri Trendyol'da!

Yaşanan teknolojik gelişmeler dünya ile irtibat halinde olabilmek için telefonları zorunlu kılar. Fakat telefonların şarj konusunda belli başlı kısıtlamaları olur. Siz de bu durumdan şikayetçi iseniz iletişim akışını engelleyen bu durumu ortadan kaldırabilmek adına Xiaomi powerbank seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ürünler tasarım özellikleri sonucunda çeşitli koşullarda telefonların şarj ihtiyacını karşılar. Telefon dışında çeşitli elektronik cihazlar içinde kullanılan modeller bulunur. Bu özelliği sonucunda ürünler oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Farklı kapasitelere sahip modeller bulunur. Kapasite açısından sunduğu çeşitlilik sayesinde değişik istek ve ihtiyaçları bulunan kişilerin beklentisini karşılar. Uzun yolculuklar ve seyahatlerde iletişimin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesine olanak tanır. Xiaomi powerbank 10000, 20000, 30000 gibi değişik özelliklere sahip modeller bulunur. Enerji kapasitesi bakımından sunduğu çeşitlilik çok sayıda değişik istek ve ihtiyaca sahip müşterileri beklentisini karşılar. Farklı enerji miktarı depolayabilen seçenekler kamplardan tatillere kadar istenen her yerde rahatlıkla kullanılır. Siz de çeşitli enerji kapasitesine sahip olan modelleri inceleyebilir, kullanım ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Ürünler beyaz, gri, siyah gibi pek çok değişik renk seçeneğine sahiptir. Renk açısından sunduğu çeşitlilik sonucunda müşteriler imaj ve zevklerine uygun seçim yapabilirler. Ürünler kaliteli materyallerin bir araya getirilmesi sonucunda oluşur. Kaliteli yapısı sayesinde uzun süre rahat bir şekilde kullanılır. Ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tasarım özelliği sonucunda dolum ya da şarj ediş esnasında müşterilere bilgi verir. Üzerinde yer alan ışık detayları sayesinde pil seviyesi hakkında müşterilerin fikir sahibi olabilmesini katkı sağlar. Xiaomi kablosuz powerbank tasarımları kabloya ihtiyaç duyulmadan şarj gereksiniminin karşılanmasına katkıda bulunur. Kablo özelliği bulunmayan bu modeller rahat ve kolay kullanım niteliğine sahiptir. Kullanım açısından sunduğu avantaj sayesinde çok sayıda kişinin favorileri arasındadır. Pek çok değişik markaya ya da modele sahip olan elektronik cihazlar ile pratik bir şekilde kullanılır. Kabloların oluşturduğu dağınık ya da karmaşık görüntünün önüne geçer. Hızlı bir şekilde şarj gereksinimlerinin karşılanmasına olanak tanır. Siz de etkileyici bir görüntü sunan ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Kullanışlı Xiaomi Powerbank Modelleri

Kullanışlı Xiaomi Powerbank Modelleri

Xiaomi Wireless powerbank seçeneği 1000 mAh kapasitesine sahiptir. İdeal kapasite özelliği sonucunda birçok kişinin tercihlerinden biri olur. 4 saat gibi kısa bir sürede dolum ihtiyacı karşılanır. Hızlı dolum özelliği sayesinde beğeni toplar. Yoğun iş temposunda çalışan ya da telefon ile iletişimi yüksek olan kişilerin favorileri arasında yer alır. Ürün üzerinde şarj durumu hakkında bilgi veren çeşitli bölgeler bulunur. 4 farklı seviye aracılığı ile şarj bilgisini müşterilere sunar. Ürün içerisinde yer alan doluluk göstergesi powerbankin kullanışlı bir yapı kazanmasına imkan tanır. Aynı zamanda iki farklı çıkışa sahiptir. Çıkış sayısı sonucunda aynı anda çeşitli cihazların şarj edilebilmesine katkı sağlar. Hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Bu niteliği sayesinde zamandan tasarruf edebilmeye kaynaklık eder. Xiaomi powerbank 50000 mAh seçeneği ideal boyutlara sahiptir. Boyut açısından sunduğu avantaj sayesinde çantalarda rahat bir şekilde taşınır. Cepte de kolaylıkla taşınabilen bu tasarımlar çok sayıda kişinin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alır. Taşıma esnasında müşterilere sağladığı kolaylık sonucunda pek çok ortama rahat bir şekilde götürülür. Günlük hayatta telefonların şarj ihtiyacının karşılanmasına olanak tanırken çeşitli özel gün ve davetlerde de kurtarıcıdır. Telefon gibi elektronik cihazların kapanmasına engel olan modeller her an, duraksamadan iletişim kurulabilmesine katkı sağlar. Tasarım özellikleri sonucunda ürünler farklı model ve özelliğe sahip telefonlar ile rahat bir şekilde kullanılır. Telefon bataryasına herhangi bir olumsuz etkisi söz konusu değildir. Bu özelliğe sayesinde ekran kayması ya da renk bozukluğu gibi teknik sorunlar görünmez. Telefonların şarj ömrünü uzatırken enerji ihtiyacının karşılanmasına olanak tanır. Xiaomi hızlı şarj powerbank modeli zamandan tasarruf edebilme olanağı sunar. Hızlı şarj niteliği sonucunda elektronik cihazların hızlı ve kolay bir biçimde şarj ihtiyacını karşılar. Şarj açısından sunduğu avantaj ürünün çeşitleri arasından öne çıkmasına kaynaklık ederken çok sayıda kişinin sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olmasına sebebiyet verir. Dijital göstergelere sahip olan tasarımlar da bulunur. Bu seçenekler müşterilere dolum hakkında çeşitli bilgiler sunar. Dijital göstergeleri sayesinde beklenmeyen sürprizlerin oluşmasına engel olur. Eksik dolum ya da şarj olmama gibi istenmeyen durumların önüne geçer. Xiaomi taşınabilir şarj aleti tutma askısına sahiptir. Ürün bünyesinde yer alan bu askı kullanım ya da taşıma esnasında müşterilere avantaj sağlar. Bu özelliği sayesinde çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile karşılanır. Ürün üzerinde yer alan askılar oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dayanıklı yapısı sayesinde kopma, deforme ya da zedelenme gibi çeşitli durumlar görülmez. Aynı zamanda insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi bulunmaz. Bu niteliğe taşıma esnasında bilekte tahriş, kaşıntı ya da kızarıklık gibi problemlerin oluşmasının önüne geçer.

İşlevsel Xiaomi Powerbank Özellikleri

İşlevsel Xiaomi Powerbank Özellikleri

Xiaomi powerbank 3. nesil, 4. nesil, 5. nesil modelleri değişik özelliklere sahiptir. Nesil powerbank üzerinde bulunan özelliklerin ifade edilmesi için kullanılır. Nesil açısından farklılıklar teknolojik gelişmeler, üretim aşamaları gibi değişik verilerin müşteriler tarafından anlaşılır bir hale getirilmesini sağlayan bilgilerdir. Son teknoloji gelişmeler ekseriyetinde tasarlanan bu modeller müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını cevaplandırılmasına katkı sağlar. Seçenekler aşırı ısınma gibi çeşitli istenmeyen durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özelliği ürünlerin tercih edilirliğini olumlu yönde etkiler. Ürünler 1, 2 ya da 3 gibi farklı port giriş sayısına sahiptir. Port giriş sayısı sayesinde aynı anda 2 ya da 3 farklı cihazın şarj edilmesine olanak tanır. Bu özelliği ürünlerin geniş kullanım alanına sahip olmasına kaynaklık eder. Powerbank seçenekleri kaliteli materyallerin bir araya getirilmesi sonucunda oluşur. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür. Uzun süre müşteri istek ve gereksinimlerinin karşılanmasına katkıda bulunur. Xiaomi 18 W, 45 W powerbank duvar prizine gereksinim kalmadan, hızlı bir şekilde elektronik cihazların şarj edilmesine katkı sağlar. Bu özelliği ürünlerin günlük hayatta vazgeçilmez ihtiyaçlardan bir tanesi olmasına aracılık eder. Kamplar, seyahat gibi çeşitli uzun yolculuklarda telefonların kapanmasının önüne geçer. Farklı mAh değerine sahip seçenekler vardır. 1000 mAh ile 50000 mAh arasında değişiklik gösteren tasarımlar bulunur. Müşteri isteklerinin karşılanmasına kaynaklık eden kapasiteleri farklı özelliğe sahip cihazlar ile uyum sağlar. Siz de cihazlarınızın gereksinimlerini göz önünde tutarak uygun mAh derecesine sahip olan modelleri temin edebilir, telefon kapanma derdi olmadan uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Çeşitli seyahatlerin olmazsa olmazları arasında yer alan bu tasarımlar günlük hayatta da çok sayıda kişinin kurtarıcısıdır. Xiaomi 20 binlik powerbank tasarımları dikkat çeken ve göz alıcı bir görüntüye sahiptir. Görsellik açısından sunduğu başarı ürünlerin çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile kullanılmasına imkan tanır. Sade ve zarif bir görüntünün sahip olan modeller de bulunur. Bu tasarımlar çok sayıda farklı imaj ve tarza sahip olan müşterilerin favorileri arasında bulunur. Siz de farklı renk ve tasarımlara sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Xiaomi Powerbank Seçenekleri

Kaliteli Xiaomi Powerbank Seçenekleri

Xiaomi taşınabilir batarya modelleri pek çok seyahatte müşterilerin hayatını kolaylaştırır. Günlük hayatta da rahat ve pratik bir şekilde kullanılan tasarım, gün boyu iletişim imkanı sunar. Ürünler üzerinde kulp detaylarına yer verilir. Bu detaylar taşıma esnasında müşterilere büyük kolaylık sağlar. Taşıma sırasında elden kayma, düşme gibi olumsuz durumlar görülmez. Ürün üzerinde bulunan kulp ayrıntıları silikon, plastik gibi değişik materyallerden üretilir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan bu modeller çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile kullanılır. Xiaomi powerbank orijinal modeller, USB girişine sahiptir. USB girişi bulunmayan, çeşitli kablo ihtiyacı olmaksızın şarj ihtiyacını karşılayan tasarımlar da vardır. USB girişine sahip olan modeller kolay kullanım özelliğine sahiptir. Cihaz ile rahat bir şekilde eşleşen bu seçenekler hızlı şarj etme niteliği bulunur. Hızlı bir şekilde enerji ihtiyacının karşılanmasını sağlayarak müşteri memnuniyeti kazanır. USB girişi bulunmayan, kablosuz şarj özelliğini olan seçeneklere talep fazladır. Bu ürünler kablonun sebep olduğu karışıklık ya da karmaşa gibi çeşitli istenmeyen durumların önüne geçer. Cihaz ile hızlı bir şekilde bağlantı kurarak enerji ihtiyacının kısa bir sürede karşılanmasına olanak tanır. Xiaomi powerbank Type C kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Kullanışlı tasarımı sayesinde çok sayıda kişinin sıklıkla tercih ettiği modellerden bir tanesi olmayı başarır. İşlevsel yapısı sonucunda pek çok kişinin hayatını kolaylaştırır. Kısa sürede çeşitli elektronik cihazların şarj ihtiyacının karşılanmasına olanak tanır. Aynı zamanda ürünün kendisi de hızlı bir şekilde şarj olur. Bu sayede zamandan tasarruf edebilme imkanı tanıyarak müşterilerin hayatı kaçırmasına engel olur. Siz de özellikleri sayesinde müşteri memnuniyeti kazanan, kullanışlı tasarıma sahip Xiaomi powerbank modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Çevre Dostu Xiaomi Powerbank Çeşitleri

Çevre Dostu Xiaomi Powerbank Çeşitleri

Xiaomi güneş enerjili powerbank modelleri çevre dostu tasarımları sayesinde çeşitleri arasında fark yaratır. Bu seçenekler enerji ihtiyacını güneşten karşılar. Güneş enerjisi ile dolum yapar. Güneş enerjisi kullanması sayesinde çeşitleri arasından öne çıkarken tasarruf edebilme imkanı sağlar. Elektrik enerjisi yerine yenilenebilir güneş enerjisi kullanımı sonucunda doğaya herhangi bir olumsuz etkide bulunmaz. Uzun süre müşteri beklentisini karşılayan modeller, enerji kullanımının azaltılmasını sağlar. Farklı kapasitelere sahip modeller vardır. Geniş kapasite çeşitliliği sonucunda farklı istek ve ihtiyaca sahip olan müşterilerin beklentisini cevaplandırır. Cep telefonu gibi değişik niteliği bulunan elektronik cihazların şarjı için sıklıkla tercih edilir. Bu özelliklerin yanı sıra ürünler elektrik enerjisi ile de şarj edilebilir. Böylelikle bulutlu ya da yağmurlu günlerde de çeşitli elektronik cihazların şarj gereksinimlerini karşılar. Farklı koşullara hızlı bir şekilde adapte olarak müşteri memnuniyeti kazanır. Duvar prizi ya da bilgisayar USB çıkışı aracılığı ile enerji gereksinimi kısa sürede cevaplandırılır. Xiaomi solar powerbank tasarımları kullanım açısından müşterilere büyük kolaylık sunar. Güneş alan herhangi bir ortama bırakıldığında şarj olabilen seçenekler çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile tercih edilir. Priz arama ya da şarj bitme tereddütü yaşanmadan rahat bir şekilde kullanılır. Bünyesinde yer alan LED göstergeleri sayesinde şarj durumu hakkında müşterilere bilgi verir. Kolay ve pratik bir şekilde anlaşılan dijital göstergeleri değişik özellikleri sahip olan çok sayıda kişi tarafından kolay bir şekilde anlaşılır. Beğeniyle karşılanan ürün özelliklerinden bir tanesi de hafif yapısıdır. İdeal ağırlığa sahip olan bu seçenekler taşıma esnasında müşterilere büyük kolaylık sağlarken pratik teknolojik aletlerden bir tanesi olmayı başarır. Siz de Xiaomi yeni powerbank seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dayanıklı Xiaomi Powerbank Yorumları

Dayanıklı Xiaomi Powerbank Yorumları

Xiaomi powerbank yorum müşteri memnuniyetini ortaya koyar. Ürün bünyesinde yer alan bağlantı kabloları kullanım açısından problem yaratacak kadar kısa ya da uzun değildir. İdeal uzunluktaki bağlantı kabloları, şarj dolum esnasında müşterilere avantaj sağlar. Kıvrılma, dolaşma gibi kullanım sırasında sorun yaratan çeşitli durumların görülmesi söz konusu değildir. Bu özelliği çok sayıda kişinin büyük beğeni ile ürünü tercih etmesine kaynaklık eder. Aynı zamanda bağlantı kabloları oldukça kaliteli bir yapıda bulunur. Kullanım esnasında müşterileri büyük kolaylık sağlarken oldukça uzun ömürlüdür. Kopma ya da zedelenme olmaksızın rahat kullanım imkanı tanır. Hızlı şarj olanağı göz önüne alınarak tasarlanan bağlantı kabloları kısa sürede enerji ihtiyacını karşılanmasına imkan tanır. Powerbankin şarj ihtiyacının da kolay ve pratik bir şekilde cevaplandırılmasına olanak sunar. Enerjinin doğrudan ve israf olmaksızın cihaza aktarılmasına yardımcı olur. Xiaomi powerbank kullananlar ürünü sıklıkla tercih eder. Müşteri memnuniyeti kazanan ürün özelliklerinden bir tanesi de tasarımıdır. Farklı zevklere sahip olan çok sayıda kişiye hitap eden tasarımları ile ürünler çeşitleri arasından öne çıkar. Dikdörtgen, kare, silindir gibi değişik geometrik desenlerin yer verilen tasarımlar bulunur. Tasarım açısından müşterilere sunduğu geniş çeşitlilik ürünlerin kullanışlı bir yapı kazanmasına kaynaklık eder. Müşterilere istek ve ihtiyaçları kapsamında seçim yapabilme imkanı sağlar. Renk açısından da oldukça zengin olan modeller çok sayıda kişinin vazgeçilmez ihtiyaçlarındandır. Pembe, turuncu ya da mavi gibi canlı renklerin kullanıldığı tasarımların yanı sıra beyaz, siyah ya da gri gibi klasik renklerin tercih edildiği seçeneklerde vardır. Xiaomi powerbank tavsiyeleri müşteri istekleri kapsamında yapılır. Siz de geniş renk çeşitliliğine ve tasarım özelliğine sahip olan modelleri inceleyebilirsiniz.

İdeal Xiaomi Powerbank Fiyatları

İdeal Xiaomi Powerbank Fiyatları

Xiaomi powerbank fiyatları çok sayıda kişinin rahat bir şekilde karşılayacağı miktar aralığında yer alır. Ürünler değişik ebatlara sahiptir. Çanta kullanan müşterilerin tercih edeceği büyük boyuta sahip olan modellerin yanı sıra cepte taşınmayı uygun olan küçük boyutları bulunan seçeneklerde vardır. Boyut açısından sunduğu çeşitlilik sayesinde müşterilere istekleri kapsamında seçim yapma imkanı sunar. Günlük hayatta arkadaş buluşmaları, sinema ya da tiyatro gibi çeşitli etkinliklerde rahat bir şekilde kullanılır. Farklı seyahatlerde de tercih edilirliği oldukça yüksektir. Yaz aylarında çıkılan yaylalardan kış mevsiminin olmazsa olmazı tatillere kadar pek çok farklı alanda müşteri ihtiyaçlarını karşılar. Telefonun kapanması ya da haber alınamaması gibi müşterileri rahatsız eden çeşitli durumların görülmesinin önüne geçer. Bu özelliği sonucunda ürünler her an iletişimin devam etmesine katkı sağlar. Xiaomi mini powerbank taşıma açısından sunduğu kolaylık sonucunda müşterilere avantaj tanır. Küçük ebatları sayesinde cepte rahat bir şekilde taşınırken insan hayatının kolaylaştırılmasına yardımcı olur. Minimal ebatları ürünü sempatik bir görüntü kazanmasına kaynaklık eder. Aynı zamanda ürünler çeşitli elektronik cihazların enerji ihtiyacını karşılar. Xiaomi powerbank slim tasarım özellikleri sonucunda çok sayıda kişinin favorileri arasındadır. Sağlam yapıları sonucunda beklenmeyen ani darbe, çarpma ya da düşme gibi çeşitli durumlara karşı dayanıklıdır. Bu özelliği ürünlerin uzun kullanım ömrüne sahip olmasına kaynaklık eder. Xiaomi taşınabilir batarya fiyat aralığı ürün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünün mah kapasitesi, tasarım özelliği gibi pek çok faktör belirleyici etkiye sahiptir. Siz de değişik kapasite özellikleri sayesinde müşteri istek ve ihtiyaçlarını cevaplandıran, farklı tasarımlara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Değerlendirmelerini sonucunda Trendyol aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde ürünleri satın alabilirsiniz.