İlgili Kategoriler
Renk
"

Duracell Taşınabilir Batarya

" araması için 5 sonuç listeleniyor

Duracell Taşınabilir Batarya

Duracell Taşınabilir Batarya Avantajları

Duracell Taşınabilir Batarya Avantajları

Hızlanan hayat düzenini kolaylaştıran taşınabilir bataryalar priz ihtiyacını gidermeyi hedefler. Bir diğer ismi “powerbank” olan taşınabilir şarj cihazları harici cihazları ara kablonun olduğu her an şarj edebilir. Cep telefonu, tablet, hoparlör, PSP oyun konsolu vb. pek çok teknolojik cihazın enerjisini yenileyen ürünler fonksiyonel kullanım alanı yaratır. Özellikle cep telefonlarının en büyük sorunu haline gelen şarjın çabuk bitme derdine kökten çözüm getiren, ileri teknoloji ürünü aletler fotoğraf makineleri adına da rahatlıkla değerlendirilebilir. Telefonların içerisinde yer alan bataryadan pek de farklı olmayan yapıları sayesinde dilediğiniz an dilediğiniz yerde elektronik cihazları şarj edebilirsiniz. Prize ulaşma sorununu ortadan kaldıran teknoloji harikası ürünler şarj etmek istediğiniz cihazı yanınızda tutmanıza yardımcı olur. İş ve okul hayatında oldukça kullanışlı olan ve kişilerin yoğun günlerinde kurtarıcı rol üstlenen taşınabilir bataryalar elektrik şebekesine bağlı kalmamanızı sağlar. Kısaca anlatmak gerekirse, çalışma prensipleri; iç kısmında yer alan bataryaya USB kablo yardımıyla ulaşarak orada yer alan enerjiyi şarj edilmek istenen cihaza aktarmaktır. Bataryanın şarj edilmesi ise, bu sefer powerbank cihazının USB giriş bölümünden yapılır. USB çıkışından cep telefonlarına aktarılan enerji, USB girişinden bataryaya iletilir. Bu nedenden ötürü genellikle iki adet giriş-çıkış bölümü bulunan taşınabilir şarj aletleri; prize veya bilgisayara takılarak şarj edilebilir. mAh (Milliampere Saat) cinsinden ölçülen kapasitelerinin fazla olması avantajlı bir özellik olarak yer alır. Zira mAh kapasitesi yüksek cihazlar daha fazla süre şarj edebilirken doğal olarak depolama alanları da fazladır. Kompakt tasarımları sayesinde çantada veya cepte rahatlıkla taşınabilen Duracell powerbank ergonomik yapısıyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasında bulunur. Duracell, doğduğu 1965 yılından bu yana dünyanın önde gelen batarya ve pil üreticilerinden biri olarak ismini duyurur. Uzay görevlerinde rol oynayarak zorlu görevlerin üstesinden gelen marka, değişen hayat düzeninde pek çok soruna yenilikçi çözümler üretir. Kaliteli ürünlerini güvenle piyasaya süren marka, taşınabilir batarya çeşitlerinde inovatif yaklaşımları ve akılcı donanımlarıyla ön plana çıkar. Elektrik prizine ihtiyaç duymadan, nerede olursanız olun, rahatlıkla şarj edebileceğiniz telefonlarınızın en değerli yardımcıları olan taşınabilir bataryalar, outdoor aktivitelerinde sıklıkla tercih edilir. Geniş ürün yelpazesinde bulunan Duracell taşınabilir bataryalar, farklı tüketici ihtiyaçlarına hitap etmeyi hedefler.

Duracell Powerbank Özellikleri

Duracell Powerbank Özellikleri

Teknolojik aletler, günümüzde pek çok işlev gördüklerinden ötürü enerjilerini daha çabuk tüketir. Özellikle cep telefonları, temel fonksiyonlarından olan konuşma işlemi haricinde; fotoğraf çekme, video izleme, dizi-film takip etme, sosyal medyada sörf yapma, alışveriş yapma, görüntülü iletişim gibi pek çok eylemi gerçekleştirdikleri için enerjileri çok daha kısa sürede tükenebilir. Elektrik kaynağının, prizlerin olmadığı noktada kişilerin imdadına yetişen taşınabilir bataryalar, kişileri büyük bir yükten kurtarır. Duracell powerbank 6700, 48 saate kadar dayanıklı yapısıyla ilgi çeker. Gündelik hayatınızda şarjınızın tam, kafanızın ise rahat olmasını sağlayan bu cihazların çantanızda olması, her an güvende hissetmenizi sağlar. Estetik tasarımı sayesinde göze hoş gelen taşınabilir bataryalar, Duracell pilinin dizaynını yansıtır. Daha yüksek Miliamper Saat kapasitesine sahip Duracell Powerbank 10050 mAh, 72 saate kadar dayanarak telefonların 2 kat daha hızlı şarj edilmesini sağlar. Portföydeki en yüksek kapasiteli cihazlar arasında üst sırada yer alan model, uzun seyahatlerde ve yolculuklarla priz bulamadığınız anlarda yedek güç kaynağı sağlar. Eşzamanlı şarj imkânı yaratan donanımı, kendisi şarj olurken gücünü bir başka cihazla paylaşabilir. Bluetooth teknolojisi ile çalışan kulaklıkların gün içerisinde gerekli ara kablo yardımıyla enerjisini yenilemesine aracı olan bataryalar, çok yönlü kullanım alanları oluşturur. Duracell taşınabilir şarj cihazı çeşitleri, farklı ihtiyaçları karşılamak adına kapasite seçenekleri içerir. Örneğin; telefonunuzu yeni aldıysanız bataryası uzun süre sizin işlemlerinizde destek olur. Bu durumda daha az mAH kapasiteli ürünlere yönelebilirsiniz. 1 seneden daha fazla kullanılan elektronik cihazlarda bataryanın kısa süre dayanması günlük yaşamda zorluklar yaşatır. Duracell taşınabilir şarj aleti ile gelen adaptör Powerbank’in enerjisini depolamasına aracı olur. Hafif ve kompakt tasarımları sayesinde yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hayat temponuzun düşmesine izin vermemek adına enerjinizin yüksek tutulmasını sağlayan taşınabilir cihazlar, müzik severler adına müziğin susmasına izin vermez. Aynı anda birden fazla elektronik cihaza ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda size yüksek kapasitede batarya sunan Powerbankler, prizlerden alınan enerji verimini eksiksiz yansıtır. Multimedya araçlarından yoğunlukla faydalanılan teknoloji çağında şarjın tükenmesi gibi yarı yolda bırakan durumlarla karşılaşmamak adına çözümler üreten Duracell Powerbank, yüksek performans örneği sergiler. Tatilde, işte, konserde, okulda; kısacası her yerde, her an gerekli cihazlarınızın tam performansla işlemesi için gerekli enerjiyi servis eden taşınabilir şarj aletleri sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Duracell Powerbank İnceleme

Duracell Powerbank İnceleme

Yarı yolda bırakmayan cihazlar yıllarca kullanılabilecek dayanıklılıkta tasarlanır. Kısa sürede telefonun bataryasını şarj eden Powerbank’ler, görüntüleriyle oldukça estetik durur. Çantada ve cepte taşınmaya uygun ebatları, kompakt tasarımlarıyla pratiklik kazandırır. Uçuş onaylı olmaları sayesinde uçak seyahatlerinde yanınızda vazgeçilmez yardımcınız olacak cihazlar her alanda müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlar. Bazı modellerinde aynı anda iki cihazın şarj edilmesine olanak tanıyan ürünler hızla şarj olarak kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Telefon modellerine göre değişen şarj etme süresi bataryaların durumlarına göre de şekillenir. Zaman içerisinde gücünü kaybeden telefon bataryalarının şarjı daha çabuk biterken bu durumun taşınabilir şarj aleti ile ilgisi bulunmaz. Pil gücü 7900 – 11500 mAh arasında bulunan Duracell 10000 Powerbank 10 – 12 V pil voltu ile sorunsuz performanslar sunar. Silindir şeklinde bulunan modellerinin yanı sıra dikdörtgene benzeyen fakat kenarları oval biçimde uzanan tasarımlar da koleksiyonda yerini alır. Pil ve batarya sektöründe lider firmalardan olan Duracell, Powerbank üretimlerinde pillerinin dizaynından destek alır. LED ve ışıklı göstergeleri sayesinde ne kadar enerjiniz kaldığını size gösteren ürünler kullanıcıların güvenle tercih etmelerini sağlar. Kalabalık ortamlardaki şarj ihtiyacınızı telefonunuzdan uzaklaşmanıza gerek olmadan karşılayan taşınabilir bataryalar, farklı donanımlara sahip çeşitleriyle pek çok kullanıcıya hitap eder. Pil konusunda lider markalar arasında ilk sıralarda bulunan Duracell kalitesini taşıyan bataryalar, prize oranla daha hızlı şarj edebilir. Elektrik kesintisinin ani olduğu durumlarda imdadınıza yetişen cihazlar, zor durumlarda kurtarıcınız olur. Kullanıcıların birçoğunun tereddüt etmeden müşterilere önerdikleri bataryalar, ideal boyutlarıyla fonksiyonel donanımlarını kompakt tasarımlarla harmanlar. Bir tek şarj aleti sayesinde birden fazla telefonun ve cihazın bataryasının dolmasına yardımcı olan taşınabilir ürünler, talimatlarına uyulduğu takdirde uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Genellikle lityum iyondan veya lityum polimer materyallerinden üretilen pilleri dayanıklı yapılarıyla önemli anlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Prizden uzak kalınan yolculuklar düşünüldüğünde tam dolu haliyle birden fazla kez şarj edebilme şansı veren taşınabilir bataryalar, ideal kapasiteleriyle uygun profil çizer. Geliştirilen teknolojinin eşsiz donanımlarıyla kişilerin hayatlarını kolaylaştıran ürünler, doğru adaptörler ve kablolar ile birlikte kullanıldığı müddetçe güvenle yıllar boyunca yardımcınız olarak sizlere eşlik etmeyi hedefler. Otomatik olarak ayarlanabilen düşük şarj özelliği sayesinde kulaklıklar, işitme cihazları gibi ufak aletlerin şarjını minimum enerji ve maksimum verimle tamamlayan taşınabilir bataryalar, birçok ihtiyaca aynı anda cevap verir.

Duracell Powerbank Yorumları

Duracell Powerbank Yorumları

Powerbank satın almak isteyenlere bilgi kaynağı olan Duracell Powerbank yorumları olumlu seyreder. Telefon modeline göre değişen şarj etme vakitleri elektrik prizlerine oranla daha kısa sürer. Taşınabilir bataryaların kaç saat şarj edebildiği ise ürünün mAh kapasitesine göre farklılık gösterir. Duracell Powerbank’in 72 saat dayanan modelleri genellikle 7900 – 11500 mAh aralığında olur. Markanın en yüksek kapasitedeki modeli 10050 mAh olurken bu ürün 72 saate kadar şarj etme özelliğine sahiptir. Bu süre, şarj edilecek cihazın modeline göre değişkenlik gösterir. Örneğin; büyük ekranlı telefonlar ve tabletler daha fazla şarj ihtiyacı barındırır. Bataryaları daha büyük olan bu elektronik cihazların şarj edilmeleri için gereken süre ve enerji daha fazla olur. Yüksek ısı koruması sağlayan Duracell 6700 mAh taşınabilir şarj cihazı donanımsal özellikleriyle ilgi çeker. Koleksiyonun beğenilen modelleri arasında yer alan ürün, aşırı yüklemeye veya birden boşalmaya karşı koruma sistemi içerir. Duracell Powerbank 48 saat dayanabilen çeşitleri 6700 mAh kapasitede bulunan modeller olarak koleksiyonda yer alır. Alev geciktirici kasası, herhangi bir ateşle karşılaşması durumunda içerisindeki pili koruyarak olası kazaların önüne geçer. Pil ve bataryalar için ideal olan düşük ısıda çalışarak donanımını koruyan yapısı yüksek ısılara karşı korunur. Güvenlik esas alınarak yapılan tasarımı, güçlü bir güç bankası olarak çalışır. Şarj etmek istediğiniz elektronik aletin hareketlerine göre şekillenen taşınabilir bataryalar, düşük ve yüksek voltaj korumalı giriş sistemi içerir. Voltaj farklılıklarına karşı korunan batarya, uzun ömrünü güvenle sürdürür. Tüm beklentilere cevap vermeyi ve ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen taşınabilir cihazlar, her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği ergonomik tasarımıyla ilgi çeker. İstenilen her alana taşınabilme olanağı veren taşınabilir bataryalar mobilize yapılarıyla birçok avantaj sunar. Prize olan bağlılığı azaltmayı hedefleyen teknolojinin getirilerinden olan akıllı ürünler minimum seviyede enerjiyle maksimum performans alanı yaratır. Enerji kaynağı olan bataryaların şarj edilmeleri prizler veya bilgisayarlar yardımıyla gerçekleşir. İdeal boyutlarıyla ve zorluk çıkarmayan ağırlıkları sayesinde, tercih edilme sayıları artan ürünlerin birçok sefer şarj etme imkanı yaratıyor olmaları, ilginin yoğun biçimde üstlerine çevrilmesini sağlar. Kendisine bağlı aygıtları hızlı şarj etme yeteneklerinin yanı sıra, kendileri de kısa sürede dolu hale gelen Powerbank çeşitleri yüksek performans örneği gösterir.

Duracell Powerbank Fiyatları

Duracell Powerbank Fiyatları

Taşınabilir şarj aletlerinin fiyatları modellerine ve mAh kapasitelerine göre değişkenlik gösterir. mAh değerinin artması daha uzun süre teknolojik aletleri şarj edebildiklerini gösterir. Bu durumda ürünün fiyatı farklı seyreder. Işıklı göstergelerin ve LED’lerin bulunması ise kalan enerjiyi göstermek adına önemli bir donanım olarak karşınıza çıkar. Önemli donanımsal özellikler fiyat skalasının değişimine yol açar. Lityum pilden ve Lityum iyondan üretilmesi de materyal farklılığından dolayı ayrı kategoride değerlendirilir. Duracell Powerbank kullananlar üründen oldukça memnun kalırken, cihazların tam olarak fiyat/performans beklentilerini karşıladığını belirtir. Şarj edilmesi istenen cihaz Powerbank’e bağlandığı anda, taşınabilir şarj aletinin güçlendirici devresi çalışır. Böylece şarj akımı başlamış olur. Kullanıcı dostu olan cihazlar, enerjisini dengeli biçimde kullanarak verimli performans ömrü sunar. Birden fazla fonksiyonu bulunan cihazların fiyatlarının artmasına neden olabilir. Bilgisayar veya priz eşliğinde enerjilerini depolayan Powerbank’ler, uzun süre bu enerjiyi muhafaza eder. Genellikle bir kablo eşliğinde gelen ürünler adaptör yardımıyla prizlerden veya sadece bu kablo kullanılarak bilgisayar üzerinden şarj edilebilir. Aylarca kullanmasanız dahi, bu enerjiyi saklayarak gerektiği anlarda size sunan taşınabilir şarj aletleri, sorunsuz deneyimler yaşamanız adına üretilir. Şarj etmek istediğiniz elektronik cihazın ara kablosunu Powerbank’a takarak şarj etme işlemine başarıyla adım atabilirsiniz. Ardından dilediğiniz vakitte kabloyu çıkararak şarj işlemini kesebilirsiniz. Taşınabilir batarya içerisinde ne kadar enerji kaldığını gösteren ışıklı göstergeler veya LED’ler, gelecek eylemleriniz adına size yol gösterir. Çoğunlukla ışıklı küçük noktalar biçiminde tasarlanan göstergeler, tek ışığın yandığını belirtiyorsa bu durumda cihazı şarj etmeniz faydalı olur. Duracell taşınabilir bataryalarda yer alan çıkış portu aşırı voltaja karşı korunur. Şarj edilmesi istenen elektronik aygıtın Powerbank’e takılması esnasında, güç kaynağının yükünde aşırı gerilimin olması durumunda, iki cihazı da koruyan bu özellik, olası hasarların önüne geçer. Kullanıcıların farkında olmadığı tepkimelerin taşınabilir batarya içerisinde gerçekleşmesi sonucunda anlık oluşabilecek aşırı gerilimin cihazları etkilememesi adına gerekli önlemleri tasarım aşamasında alan Duracell, tüm donanımlarıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutar. Kabloların devreye uyumunu sağlayan ve şarj süresince dengeyi koruyan taşınabilir bataryalar, bütçe dostu fiyat seçenekleri ve tüketici ihtiyacına göre çeşitleri bulunan modelleriyle fiyat/performans açısından beklentileri karşılamayı hedefler.

Duracell Taşınabilir Bataryalar Trendyol’da

Duracell Taşınabilir Bataryalar Trendyol’da

Trendyol güvencesiyle birleşen Duracell kalitesi sorunsuz deneyimler vaad eder. Çift korumalı devreler ile korunan yapılar, olası tüm tehlikeler düşünülerek teknolojinin harika donanımlarıyla tasarlanır. Şarj etme veya edilme esnasında aşırı yüklemeye ve birden enerji boşaltımına karşı korunan ürünler hem kendilerini hem de kendilerine bağlı olan aygıtları üst düzey yöntemlerle korur. Telefonların enerjilerini yenilemeleri esnasında birden ve aşırı voltajda gücün uygulanması bataryaya zarar verirken çok daha büyük tehlikelerin oluşmasına yol açabilir. Bunun önüne geçmek adına teknolojik aletlerin donanımında giriş ve çıkış bölümlerinde aşırı gerilimin önlenmesi ve gücün dengeli biçimde aktarılmasına ilişkin özellikler bulunur. Duracell, pil üretimi konusundaki yeteneklerini taşınabilir bataryalar adına da kullanarak uzun ömürlü güvenli deneyimler sağlayan cihazları piyasaya sürer. Kompakt tasarımı ve hafifliği gittiğiniz her yerde size destek olurken, günlük işlerinizi engellememek üzere tasarlanır. Taşınabilir batarya seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, ihtiyacınız olan kapasiteyi belirlemek olur. Taşınabilir şarj aletinin tam dolu haliyle cihazlarınızı kaç kere veya ne kadar süre şarj etmesini arzu ettiğinizi belirleyerek seçiminizi buna göre yapabilirsiniz. Powerbank özelliklerinde yer alan mAh değeri miliamper/saat cinsinden hesaplanır. Bu değer şarj edilmek istenen cihaza iletilecek gücün sayısal göstergesi olarak karşınıza çıkar. Bu sayı arttıkça taşınabilir şarj etme süresi artar. Yüksek mAh değerine sahip cihazların kapasitelerine oranla boyutları da büyük olurken, bazı modellerinde ufak tasarımı dikkat çeker. Duracell Powerbank tasarımında, pilleri için kullandığı estetik stili baz alarak avuç içine sığabilecek kompakt cihazları müşterilerine sunar. Birden fazla cihazı şarj etmeye yarayan girişlerinin bolluğu ise fonksiyonellik açısından öne çıkan donanımlar arasında yer alır. Powerbank’e entegre kablolarla birlikte sunulan paketler, tüketicilere oldukça rahat kullanım sunar. Uygun ara kabloları ile birlikte kullanıldıkları zaman tüm telefon modellerini şarj edebilen taşınabilir bataryalar, her alanda işlevselliği ön plana alır. Fiyatları, ekstra donanımlarına, güç çıkışlarına ve kapasitelerine göre farklılık gösteren cihazların şarj etme süreleri ise teknolojik aletlerin modeline göre değişir. Bir Powerbank cihazının bir tablet ile telefonun bataryasını aynı süre zarfı içerisinde doldurmasını beklemek doğru bir durum olmaz. Modeller arasındaki nüans farklılıklarıyla her ihtiyacın karşılanmasına yönelik üretimler yapan Duracell, pek çok cihazı kısa sürede şarj etmeyi hedefler. Güvenilir alışverişin adresi Trendyol ile sizlere sunulan Duracell taşınabilir bataryalar, zorlu anlarda kurtarıcınız olur.