placeholder
"

Piknik Seti

" araması için 1369 sonuç listeleniyor

Piknik Seti

Piknik Seti

Huzurlu ve doğada vakit geçirilen bir yaşam çoğu insan için oldukça sağlıklıdır. Şehrin kalabalığından kaçmak için kısa doğa gezileri oldukça idealdir.

Piknik, kamp, kısa mesafe yürüyüşleri ya da orman yürüyüşleri tüm stresinizi kolaylıkla alır. Ailenizle gittiğiniz bir piknik hem birlikte vakit geçirmenizi hem de işinizden bir nebze de olsa uzaklaşmanızı sağlar. Piknik ve kamp gibi tüketeceğiniz ürünleri yanınızda götürdüğünüz etkinliklerde hijyen ve düzen için tercih edebileceğiniz birçok ekipman mevcuttur.

Evdeki konforu size doğada da sağlayan piknik sepeti setinin çeşitli renk ve boyut seçenekleri bulunuyor. Kullanacağınız alana ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz piknik setlerine uygun fiyatlarla sahip olarak kısa tatilinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kaliteli Piknik Seti Modelleri

Kolay taşınabilen ve kaliteli piknik setleri oldukça fazla tercih ediliyor. Setler çeşitli ürünler barındırıyor. Bardak, tabak, çatal gibi yemek yemek için kullanacağınız tüm parçalar, piknik setleri içerisinde mevcut. En hafif ve uygun fiyatlı setlerin başında plastik piknik seti geliyor. Genellikle kendi kutuları içerisinde bulunan bu ürünler, hafiflikleri sayesinde rahatça taşınıp temizlenebiliyor.

Piknik seti ekipmanları arasında paslanmayan çelikten üretilmiş tencereler ve bardaklar da tercih ediliyor. Özellikle kampçıların tercih ettiği bu ekipmanlar sayesinde yemeğinizi ısıttığınız kaptan yiyebiliyor, sıcak su ile rahatça temizleyebiliyorsunuz.

Piknik setleri çeşitleri kişi sayısı ve içeriğine göre de farklı kategorilere ayrılıyor. Set içerisinde genellikle bardak, tabak, çatal, kaşık ve bıçak bulunuyor. Bir kişi set içerisinden 5-6 parça ürün kullanıyor. Altılı piknik seti az kişi seyahat edenler arasında en çok ilgi gören çeşit. Çoğunlukla tek kişiye uygun ve hafif olan bu setler size uygunsa bu ürünleri tercih etmeniz oldukça kolaylık sağlayabilir.

4 kişilik bir ailenin rahatlıkla kullanabileceği setler 32 parça olarak üretiliyor. 32 parça piknik seti de kendi kutusu içerisinde satılıyor ve bu sayede düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi oldukça kolay. Daha kalabalık gruplar için 12 kişilik piknik seti de rahatlık bulunabiliyor. Tüm ürünleri bir arada alabileceğiniz gibi eksik ürünlerinizi de kolaylıkla temin etmeniz mümkün. Harici olarak satılan çatal ve kaşık setlerine de kolayca erişebiliyorsunuz. Çantanıza ya da torbanıza rahatlıkla sığdırabileceğiniz setlere ‌Trendyol’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Konforlu Piknik Seti Çantaları

Huzur bulmaya, ailenizle vakit ayırmaya gittiğiniz seyahatlerde herhangi bir malzemenin eksik olmaması ve sorun çıkmaması için birçok önlem alınır. Günübirlik ya da uzun süreli doğa tatillerinde olmazsa olmaz düzenleyicilerin başında piknik sepeti seti geliyor. Piknik setinin aranan özellikleri arasında hacimlerinin büyük olması ve kolay taşınması mevcut. Boy ve renk seçeneklerine göre seçim yapabiliyorsunuz.

En şık ve tercih edilen çantaların başında hasır piknik sepetleri geliyor. Harici olarak çanta kullanmak istemeyenler de piknik seti çantası tercih ediyor. Çantası ile birlikte üretilen setlerin kullanımı oldukça kolay. İçerisindeki ürünlere özel olarak dizayn edilmiş sepetler sayesinde tüm ürünlerin çanta içerisindeki yerleri belirli oluyor. Piknik seti çantası toplanmanızı kolaylaştırıyor. Çantalı piknik setleri çoğunlukla omuzda ya da elde taşınmaya uygun oluyor. Omuz askısı tam ortadan çıktığı için iki kapaklı modelleri tercih etmek kolaylık sağlıyor.

Pikniğe giderken kullanılan çantalarda aranan bir başka özellik ise soğuk ya da sıcak tutabilme özelliği. Termoslu olarak da isimlendirilen çantalar yiyecekleri sağlıklı bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Özellikle uzun mesafelerde kullanılan termoslu çantalar sayesinde yiyeceklerinizi çok daha taze bir şekilde tüketmeniz mümkün oluyor. Çantanın içerisine koyduğunuz buz aküsü saatlerce koruma sağlamanıza yardımcı oluyor.

Termos piknik çantaları, içerisindeki yalıtımlı ve sağlığa zararlı olmayan malzeme sayesinde uzun süre keyifle kullanılabiliyor. Pikniklerin ve kampların vazgeçilmezi olan piknik çantaları yiyeceklerinizi sağlıklı ve uzun süre muhafaza etmenize yardımcı oluyor.

Piknik çantası seçerken yemeklerinize düzenli ve sağlıklı tutacak bir piknik çantası tercih etmeniz gerekiyor. Eğer mangal ağırlıklı piknikler yapmayı seviyorsanız mutlaka etinizi muhafaza edebileceğiniz bir çanta tercih etmeniz önemli. Yanınızda götüreceğiniz içeceklerin muhafazası ile ilgili de size uygun termoslar tercih etmeniz gerekiyor. Çayınızı sıcak, meyve suyunuzu soğuk tutabilecek özellikte birçok termos çeşidi bulunuyor. Piknik esnasında içeceklerimizi de yiyeceklerimiz kadar güzel tüketmenizin önemi büyük. Saklama koşullarının önemli olduğunu unutmadan seçim yapmamız keyifli bir piknik yapmamıza olanak sağlıyor.

Kendinize Uygun Piknik Setini Seçin

Piknik setleri kişi sayısı ve çeşitliliğe göre de farklı kategorilere ayrılıyor. Set içerisinde genellikle bardak, tabak, çatal, kaşık ve bıçak bulunuyor. Bir kişi set içerisinden 5-6 parça ürün kullanılıyor. Altılı piknik seti az kişi seyahat edenler arasında en çok ilgi gören çeşit. Çoğunlukla tek kişiye uygun ve hafif olan bu setlere uygun fiyatlarla sahip olmak oldukça kolay.

Kalabalık gruplar için üretilen 12'li piknik setleri sayesinde sevdiklerinizle pikniğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mor, beyaz, siyah piknik seti en çok tercih edilen renkler arasında yerini alıyor. Bunun yanı sıra pembe ve kırmızı piknik setleri de oldukça fazla tüketiliyor. Renkli ve şık sofralar hazırlamak için bambu, mika ya da ahşap piknik setleri de çok tercih ediliyor. Kullanacağınız bardak, tabak ve çatal gibi malzemelerin kolay temizlenebilir olması tercih sebebi. Bu sayede kullanım sonrası rahatlığı kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz.

Tek kullanımlık piknik setleri de tercih edilen setler arasında bulunuyor. İki kişi gidilen bir piknikte sonrasında toplama ya da temizleme yapmak istemiyorsanız iki kişilik, kullan at piknik setlerini tercih edebilirsiniz. Kullan at piknik setleri ince plastikten üretiliyor. Plastik tabak, çataldan oluşan setler yemeğinizi yedikten sonra direkt olarak çöpe atabileceğiniz hızlı tüketim ürünleri arasındadır. Düzenli piknik ya da kamp alışkanlığınız yoksa tek kullanımlık setler daha az maliyetli olacaktır.

Tüm bunların yanı sıra desenlerine göre de birçok ürün bulunuyor. Papatya piknik seti desenler arasından doğaya uyum sağlaması ve rengi sayesinde en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Kişisel zevkinize uygun, parça sayısına bakarak karar verebileceğiniz kaliteli piknik setlerine kampanyalı fiyatlarla Trendyol'dan ulaşmanız çok kolay. Çok kez kullanmak istiyorsanız, tüm bu unsurlara dikkat ederek alım yapmanız önemli. Kullanımı sizin için uygun olmayan bir piknik takımı aldığınızda ikinci kez kullanmamanız olası. Defalarca alım yapmamak için size en uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor.

Mangal Piknik Setleri Dilediğiniz Yemeği Pişirin

Mangal keyfi de pikniklerin vazgeçilmez bölümlerinden biridir. Kalabalık aile ve arkadaş toplantılarınızda sevdiğiniz yiyecekleri keyifle pişirmenize yardımcı olacak birçok ekipman bulunuyor. Sebzenizi ve etinizi pişirebilmeniz için üretilmiş mangallar ya da ocaklar sayesinde doğada lezzetli bir akşam yemeği mümkün. Ateşi yakarken ister ocağınızdan ister mangal kömüründen yardım alabiliyorsunuz.

Ev tipi ocakların gazını açtıktan sonra çakmak veya kibrit yardımıyla kolayca yakabiliyorsunuz. Sonrasında evinizde pişirdiğiniz ekipmanlarla dilediğiniz yemeği pişirmeniz mümkün oluyor. Özellikle kamp tatili yapmayı sevenler için tüplü ocaklar oldukça avantajlı. Ocağı kolayca yakarak su kaynatmak, yemek yapmak ya da ısıtmak zahmetsiz olduğu için tüpler en çok tercih edilen pişirme araçları arasında üst sıralara çıkıyor. Tüpler üst ocaklarından ayrı ya da ocaklar ile birlikte satılabiliyor. Tüpün üzerine takılan ocak kısmını satın aldıktan sonra, alt kısımdaki tüpü bittikçe yenileyebiliyorsunuz. Piknik tüplerine ve ocaklarına oldukça uygun fiyatlarla ulaşarak lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Tüpün yanı sıra yemeklerinizi mangal kömürüyle de pişirmeyi tercih edebilirsiniz. Mangal ekipmanlarını da piknik ekipmanları arasında değerlendirmek mümkündür. Mangal piknik seti sayesinde ateşinizi yakabilir, közde lezzetli yiyeceklerle keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Mangal yakabilmek için gerekli olan çıra, kömür, tel ‌gibi malzemeleri satın alarak mangal piknik setinizi tamamlayabilirsiniz. Ateşinizi daha iyi bir şekilde yakmak için destek alabileceğiniz birçok ürün de bulunuyor. Yakıcı jeller ve mangal yelpazeleri manuel olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra pratik mangal fanları da bulunuyor. Yorulmadan, sadece körüğünü çevirerek ateşinizi harlayabileceğiniz bu ürünler sayesinde zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

Ateşin üzerine koyacağınız tel, tencere, sac gibi ürünleri uzun süre kullanabilmek için kaliteli ürün tercihi yapmanız gerekiyor. Sıkça kullanacağınız pişirme aparatları yemeklerinizin lezzetinde büyük rol oynuyor. Mangalda pişireceğiniz yemeklerin lezzetli olması için, bir diğer önemli öge ise mangal kömürü. İyi yanan, ıslak olmayan ve kaliteli bir kömür tercihi hem cebinize hem de yemeklerinizin lezzetine katkı sağlıyor. Pikniklerini mangal üzerine yapan ve bunu alışkanlık haline getirmiş kişiler için daha detaylı ürünler de bulunuyor. Bu ürünler arasında, tavuk ve kuzu pişirmeyi kolaylaştıran ürünler bulunuyor. Daha çok kalabalık mangal etkinliklerine kullanılan bu ürünlere sahip olarak uzun süre kullanabilirsiniz.

Mangal yapılan malzemelerin temizliği, zaman zaman sizi zorlayabiliyor. Mangal için temizlik setleri bu noktada imdadınıza yetişiyor. Telleri ve mangalı temizlemenize yardımcı olan sprey ve fırçaları güvenle kullanabilirsiniz. Mangal yaparken ellerinizin kömür ya da yağ olmaması için eldiven ve maşa kullanmanız da tavsiye ediliyor. Lezzetli bir yemeğin kötü bir deneyime dönüşmemesi için tüm önlemleri ve ekipmanları almanız küçük kaçamaklarınızı güzelleştirecektir.

Araç Piknik Seti Kolaylığı

Eviniz dışında yaptığınız bir yemek etkinliğinde ekipman eksikliği yaşamanız oldukça doğaldır. Kullanıcının zorlanmaması için setleri bir araya getiren üreticiler tüm seçenekleri göz önünde bulundurarak size kolay bir deneyim sunuyor. Ekipmanların rahat bir şekilde taşınabilmesi için çoğunlukla araç kullanan piknikseverler buna uygun ekipmanlar tercih ediyor. Araç piknik seti olarak da tanımlayabileceğimiz çeşitli setler bulunuyor. İhtiyaca uygun tercih yapmak uzun süreli kullanım için önemli bir unsur. Sürekli kamp ya da piknik yapmaktan keyif alıyorsanız, ekipmanlarınızın tam ve pratik olması size kolaylık sağlar. Yediğiniz yemeklere, sevdiğiniz aktivitelere göre çeşitli ürünler satın almak sizin için en faydalısı olacaktır.

Piknikleriniz ya da kamplarınız sırasında özel bir tesiste değilseniz, hava şartları da keyfinizin kaçmaması için oldukça önemlidir. Güneş altında dinlenmek ya da hazırlık yapmak zor olduğu için uygun bir şemsiye tercih etmeniz sizin için sağlıklı olacaktır. Kişi sayınıza göre kaliteli ve uçmayacak bir şemsiye tercih etmeniz gerekiyor. Güneşten korunamadığınız doğa etkinlikleri sonucunda tatsız durumlar yaşamanız mümkün oluyor. Önceden önlem almak tüm bu kötü durumların önüne geçiyor. Şemsiyenizin yere çakılabilir olmasına ve aparatlarının sağlam olmasına dikkat ederseniz bir sorunla karşılaşmamış olursunuz. Deneyimleyerek ve araştırarak size en uygun piknik seti malzemelerine sahip olmanız Trendyol sayesinde artık çok kolay!

Kamp Piknik Setleri ile Evdeki Rahatlığı Yaşayın

İçerisinde bulunduğumuz zaman diliminde kamp ile seyahat da çok revaçta olan bir seyahat şekli. Dolayısıyla kampseverler için özel olarak üretilmiş piknik ekipmanları da çok tercih ediliyor. Kutu içerisinde tek ya da iki kişilik setler hafif oldukları ve az yer kapladıkları için yüksek oranda kullanılıyor. Kaliteli piknik seti sahibi olmak evinizdeki konforu sağlamanızı kolaylaştırıyor. Yemeğinizi pişirdiğiniz kaptan yemek, suyunuzu içtiğiniz bardakla ısıtabilmek mümkün. Ateşe dayanıklı piknik tabak bardak setleri sayesinde hem yerden hem zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Kamp piknik setlerinin en dikkat edilmesi gereken özelliklerinden biri uzun süreli kullanıma uygun olmaları.

Piknikten farklı olarak kampın olanakları doğa ile daha iç içe. Kamp kurduğunuz bir yerde masa ya da sandalyeniz olmayabiliyor. Aynı durum piknikler için de geçerli olmakla birlikte, buradaki temel ihtiyaç masa ve sandalye edinmek oluyor.

Piknik ve kamp için en doğru seçim çoğunlukla katlanır masa ve sandalyeler oluyor. Böylece masa ve sandalyenizi istediğiniz alana kurarak mangalınızı ve pikniğinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Kampa giderken yanınıza aldığınız eşyaları minimumda tutmak kampınızı çok daha kaliteli ve kolay bir hale getiriyor. Çadır, uyku tulumu gibi uyumanız için gerekli olan ekipmanlar kadar beslenmeniz için gereken ekipmanlar da önem arz ediyor. Ocak, seyyar piknik setiniz, tencere ya da tavanız yemek pişirmeniz için yeterli oluyor.

Yiyeceklerini muhafaza ettiğiniz çantanın sıcak ve soğuk tutabilme özelliğinin olması, bir günü aşacak seyahatlerde sizin için mutlaka gerekli. Mümkün olduğunca düzenli ve küçük bir çanta almanız kampın sizin için yorucu olmamasını sağlayacaktır. Kamp piknik setiniz de az malzemeli ve hafif olursa kamp sizin için çok daha kolay olacaktır. Evinizi sırtınızda taşıdığınız kamp etkinliği doğa ile baş başa kalabilmek ve kafa dinlemek için ideal oluyor. Kamp yaparken huzurlu ve keyifli vakit geçirebilmek, güzel yiyecekler tüketebilmek için zevkinize uygun ve hafif ekipmanlar tercih etmeniz gerekiyor.

Kamp konusunda tecrübesi olmayan çoğu insan kampta rahat uyuyamayacağını öngördüğü için kamp yapmaktan kaçınıyor. Sıklıkla kamp yapan kişilerin de bildiği gibi kampta rahatça uyuyabilmek için de birçok ekipman kullanılıyor. Rahat bir mat, boyutları size uygun bir şişme yatak ya da uyku tulumu uykunuzu almanıza yardımcı oluyor. Düz bir zeminde matınızın üzerine serdiğiniz uyku tulumu sizi sıcak tutarken bir yandan da vücudunuzun rahat olmasını sağlıyor. Şişme yataklar ise kampın en konforlu parçaları arasında yer alıyor. Şişme yatakları şişirmek için manuel ya da şarjlı pompalar bulunuyor. Cebinize ve kullanım isteğinize uygun olarak ürünler arasından tercih yapabiliyorsunuz.

Piknik Sepeti Setleri ile Doğanın Keyfini Çıkarın

Siz de kamp ve piknik yapmayı seviyor, doğada güzel vakit geçirerek şehrin stresinden uzaklaşmak istiyorsanız, ilgili ürünlerden uygun olanları satın alarak deneyiminizi güzelleştirebilirsiniz. İş hayatının stresinden ve kalabalıktan yorulduğunuz zamanlarda yapacağınızın kaçamakları konforlu hale getirebilmek için birçok seçeneğiniz mevcut. Keyifli bir yolculuk yaptıktan sonra, sizi rahatlatacak bir alana ulaşıp ekipmanlarınızı kurarak tüm stresinizden uzaklaşmanız oldukça kolay.

Trendyol'da satılan tüm kamp ve piknik malzemeleri kaliteleri ve kampanyalı fiyatlarıyla tercih edebileceğiniz ürünlerin başında geliyor. İyi bir deneyim iyi ekipmanlarla mümkün. Bu sebeple size en uygun, moralinizi yüksek tutabilecek setlere ve malzemelere ulaşmanız hayatınızın tatil kısmını mutlu geçirebilmenizi sağlıyor.

En ideal tatile karar verip bu tatil için adımlar atmanın ilk aşaması uygun ekipmanı tercih etmekten geçiyor. Aracınızda ya da evinizde size uygun tatil ekipmanlarının olması, dilediliğiniz gibi kaçamaklar yapmanıza destek olacaktır. Piknik ve benzer aktiviteler sayesinde günün stresinden uzaklaşarak kendinizi dinleyebilirsiniz.