İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Özellik
Materyal
Boyut/Ebat
Desen
Şekil
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Piknik Örtüsü

" araması için 1565 sonuç listeleniyor

Birbirinden Renkli ve Kaliteli Piknik Örtüsü Çeşitleri Trendyol'da!

Piknik, temiz havanın tadını çıkarmayı sağlıyor. Mesire için hazırlanan mütevazı yemekler doğanın verdiği sakinlikle bir ziyafete dönüşüyor. Bu mükemmel organizasyonla aile üyeleri ve dostlar bir arada toplanıyor. Doğal olarak aile bağları kuvvetleniyor, dostluklar pekişiyor. Bu aktivite sadece açık havada yenilen yemeği değil, eğlenceyi, top oynamayı, çocukların koşuşturmasını, hoş sohbetleri, demlenen sıcak çayı, doğayı, etrafta dolaşan sevimli kedi ve köpekleri, piknik için yer örtüsü gibi hazırlıkları hatırlatıyor. Mesire menüsü özeldir. Herkesin sevdiği yemeklerle birlikte pikniğe özel, her zaman yenmeyen yemekleri de içerir. Günlük rutinden farklı olan aktivite için özel bir hazırlık yapılması gerekiyor. Bu planlama mesire menüsünün belirlenmesini, katılacak kişilerin haberdar edilmesini ve iyi bir piknik oturma örtüsü seçimini içeriyor. Bu seçim kişilere dinlenme ve yemek alanı sunuyor. Dolayısıyla eğlencenin bütün yükünü üzerinde taşıyor. Bu sebeple seçiminiz hem sağlam hem de yumuşak olmalı, kişi sayısına göre doğru büyüklükte seçilmeli. İyi bir piknik sofra örtüsü eğlence deneyimini zirveye taşımada başrolü oynuyor. Seçilirken öncelikle örtü boyutuna dikkat edilmesi gerekiyor. Bu yaygıların önemli görevi, konforlu bir yemek keyfi için rahat bir yüzey sağlamak. Bu yüzden eğlenceye katılacak kişi sayısı ve menüsü değerlendirilerek doğru ölçüde bir yaygı seçimi yapılmalı. Aksi takdirde tabaklar yaygının dışında kalabiliyor. Mesire bir doğa organizasyonu olduğu için dışarıda kalan tabaklar karıncaları çekiyor. Doğru yaygı boyutuyla bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek mümkün oluyor. Aynı zamanda doğru boyutlarda seçilmiş yaygı, eğlenceye katılan kişilerin yere oturmasını önlüyor. Böylelikle, giysiler çim ve toprak lekelerinden korunuyor. Örtü altında kalan dal, taş ve yapraklar kişileri rahatsız etmiyor. Doğru renklerde seçilen yaygı, mesireyi keyifli hale getiriyor. Çünkü renkler kişilerin ruh halini doğrudan etkiliyor. Nötr renklerde bir yaygı ile yenilen yemekler ne kadar lezzetli olursa olsun, iştah kapanabilir. Mesela, kırmızı enerji veren bir renktir. Dolayısıyla kırmızı renklerde seçilmiş bir yaygıyla çocukların iştahlarının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımıyla Su Geçirmez Piknik Örtüsü Seçenekleri

Kaliteli Tasarımıyla Su Geçirmez Piknik Örtüsü Seçenekleri

Eğlenceli işler söz konusu olduğunda renk seçimi kişiliği yansıtıyor. Stile uygun renkler seçilmesi eğlence deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Renk fotoğrafları da bir üst noktaya taşıyor. Mesirede bir özçekim yaparak anın ölümsüzleştirilmesi söz konusu olduğunda canlı renklerde tercih edilen dekor fotoğrafa çok güzel bir fon oluşturuyor. Mesirenin mütevazı unsurlarına rağmen, yaygılar çimenle birleştiğinde bir açık hava ziyafeti başlıyor. Yaygı tercih ederken doğru kumaşı seçmek konforu ve eğlenceyi destekliyor. Üzerine bir şey dökülmesi ihtimaline karşı suyu çabuk emek ve çabuk kuruyan kumaşlardan seçilmesi gerekiyor. Güzel dokunmuş keten bir model bu iş için ideal. Ayrıca bu durumu destekleyen su geçirmez piknik örtüsü modelleri de tercih edilebilir. Çimenlere sere serpe oturmak mesirenin güzel taraflarından. Bu rahatlığı sağlayan yumuşak kumaşlardaki yaygılar da bu keyfi destekliyor. Çünkü, kaba dokunmuş sert bir kumaş cildi tahriş edebiliyor. Dolayısıyla sağlamlığını korurken yumuşak bir dokunuş sağlaması da önemli. Pek çok yaygı tasarımda taşıma kayışları ve ayarlanabilir fermuarlarla üretiliyor. Bu durum ürünleri taşımayı kolaylaştırıyor. Ağır bir kumaş, mesireye taşınacak eşyalarda ekstra ağırlığa sebep olabilir. Bu sebeple, kolaylıkla katlanabilen, hafif kumaşların tercih edilmesi aktivite sırasında konforu destekliyor. Kenarlarındaki elastik bant sayesinde rahatça katlanır piknik örtüsü kolay taşınıyor ve yer tasarrufu sağlıyor. Ayrıca bu elastik bant sayesinde neredeyse cebe bile sığacak kadar küçülüyor. Tercih edilen modelin kişi sayısına uygun, bütün yiyecekleri taşıyacak sağlamlıkla olması gerekiyor. Zemine serilmeye uygun sağlam bir kumaşla tercih edilmeli. Sağlam kumaşlar, üzerine konulan eşyaları taşırken aşınmıyor. Çok sayıda tabak ve yiyeceği taşırken basit bir kumaş yırtılabilir ve bu güzel günü kabusa çevirebilir. Dayanıklı kumaş seçimi ile bu sorunun üstesinden gelmek mümkün. Sağlam dokunmuş bir sıvı geçirmez piknik örtüsü aktivite sırasında yırtılma gibi olumsuz durumları engelliyor. Bu aktivitenin güzel tarafı çimenlerde oturup, doğayla baş başa kalabilmek. Dolayısıyla, bazen çimenler nemli olabiliyor. Her koşulda zeminin nemli olma ihtimaline karşı alt astarı su geçirmeyen yaygı modeli seçmek eğlence deneyimini bir üst noktaya taşıyor. Mesireye giderken hava koşullarının önceden değerlendirilmesi gerekiyor. Eğer aktivite gününden bir gün önce hava yağmurluysa zemin nemli olabilir. Güzel bir deneyimin ıslak pantolonlarla son bulmaması için su geçirmez alternatifler tercih etmek gerekiyor. Bununla birlikte, yemek yenilecek yerin zemini iyi değerlendirilmeli. Çimlerde yemek yemek ne kadar keyifli ise kumsal mesiresi de o kadar keyifli. Bu nedenle kumsalda yapılacak aktivite için, çimlerde yapılana nazaran kalın piknik örtüsü tercih edilmeli. İnce yaygılarla yapılan sahil aktivitelerinde kum oturanları rahatsız edebilir hatta yemeklerin, tabakların ve ikramlıkların içine girebilir.

Dekoratif Özelliklere Sahip Hasır Piknik Örtüsü Çeşitleri

Dekoratif Özelliklere Sahip Hasır Piknik Örtüsü Çeşitleri

Kalın bir yaygı sail gibi kumlu yerlerde yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçmeye yardımcı oluyor. Plaj zemininin de nemli olma olasılığı çok yüksek. Piknik plaj örtüsü plaj kullanımına özel olarak üretiliyor. Plaj zeminine dayanıklı özellikler taşıyor ve plajda ince kıyafetlerle oturmaya uygun olarak ekstra kalın ve yumuşak tasarlanıyor. Oldukça kalın özellikte, renkli ve kapitoneli, desenli, puantiyeli, kareli piknik örtüsü modellerine sahip. Çoğu plaj çantasına konulabilecek kadar küçük boyda katlanabiliyor. Bu yaygılarla sadece aktivite sırasına değil, yiyecek ve içecek olmadan her yerde hayata kısa bir mola verilebilir. Bu ürünler, yeşillik bir alanda yenilen öğle yemeğinden spor etkinliklerine hatta plajda gün batımını izlemeye kadar birçok aktiviteye uyum sağlayabilir. Hasır piknik örtüsü modelleri de nemli zeminler için oldukça uygun. Dolayısıyla plaj eğlencesinde suya dayanıklılık, rahatlık ve kumu geçirmeme görevlerini başarıyla yerine getiriyor. Hasır, suya dayanıklı, küflenmeyen oldukça dayanıklı bir materyal olduğu için plajda çok sık kullanılıyor. Özel yapısı sayesinde küflenmiyor ve güneşte solmuyor. Temizlenmesinin çok kolay olması da ekstra avantaj sağlıyor. Hasır modeller araçlarda sürekli taşınmaya uygun. Hasır ürünlerin arabada ya da evde sürekli ulaşılabilecek bir yerde saklanması güneşin tadını çıkarmaya hazır olmayı sağlıyor. Büyük piknik örtüsü modelleri her zevke uygun renkte ve desende üretiliyor. Ayrıca zemine, hava koşullarına dayanıklı ve kullanım kolaylığı sunan modelleri de mevcut. Mesireyi bir aile geleneği haline getirmiş kalabalık aileler için de ani bir şekilde verilen aktivite kararı için kullan at piknik örtüsü modelleri kullanılabilir. Bir kamp alanında uzun süre konaklama yapılacaksa kalın ve ekstra sağlam kumaşlı örtü modelleri tercih edilebilir. Güneşli havalar için de çok renkli ve desenli modeller şıklığın ve konforun yardımcısı oluyor. Sıklıkla gezi yapan ailelere özel çantalı piknik örtüsü modelleri taşıma kolaylığı sunuyor. Aktivite hazırlığı sırasında, mesire sepeti içerisine tabaklar, çatal ve bıçaklar, kesme tahtası ve ikramlıklar konuluyor. Sepet tasarımlı bu örtüler sayesinde hem taşıma hem de örtü görevini üstlenecek bir rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Konforlu Tasarımı ile Çanta Şeklinde Piknik Örtüsü

Konforlu Tasarımı ile Çanta Şeklinde Piknik Örtüsü

Çanta şeklinde piknik örtüsü modelleri örtüyü rahatlıkla taşıma imkanı sağlıyor. Çünkü, kolaylıkla katlanıp çanta haline gelebiliyor. Kalın ve yumuşak üretilen bu modeller katlanarak çanta haline gelince çok şık görünüyor. Şıklıklarıyla da gezi severler tarafından çok seviliyor. Her koşula, her zemine uygun olan bu örtüler oldukça konforlu bir aktivite olanağı sunuyor. Şık çantası tek hareketle açılıp kolayca zemine serilmeye uygun. Açıldığı zaman çok renkli özellikle kırmızı, pembe yaygılar halini alıyor. Yuvarlak piknik örtüsü modelleri alternatif bir şıklık sunuyor. Klasik dikdörtgen ve kare ürün modellerinden çok farklılar. Bunlar yuvarlak şekilleri ve ilginç desenleriyle olaya eğlence katıyorlar. Desenli modelleri arasında canlı renkli olanları yuvarlak şekilde tasarlanmış modeller. Aynı zamanda sadece zemin aktivitelerinde değil yuvarlak çardak masalarında da kullanılmaya uygunlar. Büyük tek başına kullanılabilen modelleri mevcut olduğu gibi küçük üretilenler de renkli şekilleri ve ilginç modelleriyle kabalık eğlencelerde çocuklar için fazladan bir alan olan oluşturmak için seçilebilir. Çocuklar bu desenleri çok sevecekler. Bazı mesire alanlarında çardaklar bulunuyor. Çardakta eğlence yapmak da çok keyifli. Çardağın üzerinde tahtadan yapılan yağmuru ve güneşi engelleyen bir gölgelik buluyor. Bu sayede yağmurlu ve güneşli havalarda mesire keyfi yaşanıyor. Çardak masalarına serilmeye uygun piknik masa örtüsü çok seviliyor. Masa paktivitelerinde pötikareli modeller sofra yaygısı olarak sıklıkla tercih ediliyor. Pötikare, küçük kareli deseniyle eğlenceye samimiyet ve sıcaklık katıyor. Aynı zamanda boyut olarak doğru tercih edildiği takdirde bu modeller çimenlerde de kullanılmaya uygun. Seçenekler arasında tek kullanımlık piknik örtüsü son yılların popüler ürünleri arasında. Bu modellerin verdiği avantaj sayesinde yıkama, kurutma derdinden kurtulabilirsiniz.

Tercih Edilen Kamp Örtüsü Modelleri

Tercih Edilen Kamp Örtüsü Modelleri

Bazı yaygılar ihtiyaç kadar olanının kesilip kullanılabilmesi için genellikle rulo şeklinde üretiliyor. Tatillerde, yazlıkta, kumsalda veya arabada acil durumlar için bu ruloyu taşımak mantıklı olabilir. Bu sayede uygun bir ortam bulunur bulunmaz kullanmaya olanak tanıyor. Genellikle yıkama, temizleme derdi olmaması için kalabalık, çok gruplu mesire ve parti organizasyonlarında kullanılıyor. Aynı zamanda ağaçlık alanda yer alan işletmelerde bu tarz ürünler kullanmayı tercih ediyor. Kamp yapmayı sevenler doğru ürünü seçmeye ihtiyaç duyuyor. Özellikle kamp örtüsü kamp alanlarında kullanılmaya son derece uygun. Üstün kumaş teknolojisiyle hava koşullarına dayanıklı. Sağlam alt kaplaması zeminden gelecek soğuğa karşı koruyor. Bu özelliğiyle soğuk havada bile keyifli dakikalar geçirmeye olanak sağlıyor. Su ve kum geçirmiyor ve neme karşı dayanıklı. Dolayısıyla kişilerin ıslak zeminden etkilenmesini önlüyor. Kamp piknik yer örtüsü hem yiyip içmeye hem de dinlenmeye olanak tanıyor. Özel yapımı sayesinde birkaç silkelemeyle üzerindeki kum, yiyecek taneleri itiliyor. Genellikle üst kısmı yumuşak kumaştan üretiliyor. Bu sayede konforlu bir dinlenmeye olanak tanıyor. Çoğu modeli katlanarak çanta haline geliyor ve sırt çantasına asılacak şekilde tasarlanıyor. Bu sayede taşıması çok kolay. Birbirinden şık, sağlam ve dayanıklı modelleriyle outdoor piknik örtüsü her eğlenceye eşlik etmeye aday. Su geçirmeyen, kolay silinen ve rahat yıkanan kamp piknik örtüsü modelleri çok işlevsel. Yemek sırasında kumaş yaygılara damlayan yağı anında temizlemek mümkün olmuyor. Ancak, muşambalı modeller nemli bir bez yardımıyla hemen temizlenebiliyor. Bu sayede plastik piknik örtüsü çok sevilenler arasında. Bazen tek başına özellikle masada bazen de kumaş ürünlerle birlikte kullanılıyor. Zemine renkli, büyük kumaş, hemen üstüne de yemeklerin altına gelecek şekilde muşambalı yaygı serebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Piknik Örtüsü Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Piknik Örtüsü Fiyatları

Muşambalı modeller arasında sadece altı muşamba kaplamalı olarak üretilen seçenekler de var. Alt kısmındaki muşamba kaplama yaygının üst kısmını zeminden gelecek nemden koruyor. Altı muşambalı modellerin üst kısmı da yumuşak kumaştan üretiliyor. Bu yumuşak kumaş sayesinde kişilere konforlu bir oturma alanı da sağlıyor. Piknik örtüsü fiyatları kumaş özellikleri ve boyutlarına göre farklılık gösteriyor. Mesire bahar aylarının çok keyifli aktiviteleri arasında ilk sıralarda geliyor. Bu keyfin önemli aksesuarı olan mesire yaygılarında renk seçimi önemli etkenler arasında. Doğru renk seçimiyle hazırlanan sofralar iştah açıcı hale geliyor. Mavi tonlarında bir model, sıcak bir gündüz eğlencesine zarafet ve rahatlık katıyor. Ancak outdoor modellerinde açık mavi seçeneği kullanmak çok uygun değil, özellikle de kamp alanında kullanılacaksa. Çünkü, kamp alanında hava karardıktan sonra da yaygılar, yemeklere eşlik ediyor. Karanlık havada kullanılacak açık mavi örtü karanlık havanın olumsuzluğunu teşvik edebilir. Kırmızının hemen hemen her tonu çok seviliyor. Kırmızı, enerjiyi, neşeyi, sevgiyi ve aşkı çağrıştırıyor. Kırmızı renk alternatifi ise, her yerde kullanıma uygun. Çünkü doğanın rahatlatıcı etkisi örtüdeki kırmızıyla bütünleşiyor. Bu sayede enerjik ama sakin, keyifli ama cesaretli bir etki sağlıyor. Kırmızı kareli modellerde çok kullanılan renklerden biri. Bu tasarımlar beyaz, pembe, sarı, kırmızı piknik örtüsü modellerinden ve irili ufaklı karelerden oluşuyor. Bu yemekli aktivitelerle özdeşleşen yaygılar ortamı çok samimi, keyifli hale getiriyor. Doğada açık havada geçirilecek bir yemekte yeşile bol bol rastlamak mümkün. Yeşilin sakinleştirici ve huzur veren etkisi yaygı seçeneğinde de kullanıldığı zaman maksimum keyif, maksimum dinlenme vadediyor. Seçiminizi yeşilin huzur verici tonlarında kullanarak keyfinizi renklendirebilir, şık ve gösterici sofralar hazırlayabilirsiniz.

Eğlenceli Tasarımlara Sahip Renkli Piknik Örtüsü Modelleri

Eğlenceli Tasarımlara Sahip Renkli Piknik Örtüsü Modelleri

Uyum ve huzur duygusunu arttıran detaylardan biri de sunum sırasında kullanılan renklerdir. Bu renkler atıştırmalıkları samimi ve eğlenceli bir ziyafet sofrasına çeviriyor. Sarı neşenin, mutluluğun, iyimserliğin rengi olarak anılıyor. Mutlu ve neşeli bir eğlence ortamı oluşturmak için sarı beyaz tonlarıyla eşleştirilebilir. Aynı zamanda turuncu ve kırmızıyla birlikte kullanıldığı zaman ahenkli bir ortamın enerjisini yükseltiyor. Klasik yemek ve oturma yaygısı yerine farklılık arayanlar için ideal. Yuvarlak tercih edilen seçeneklerinde genellikle sarı, turuncu gibi renkler çok fazla kullanılıyor. Aynı zamanda yuvarlak, desenli ve kareli içerisinde mutlaka sarı tonlarında çiçekler ya da desenler bulunuyor. Sarı rengi sevenler için bu modeller çok uygun. Beyaz her türlü tasarımda çok kullanılan renklerden biri. Dolayısıyla beyaz ürünler desenleri için de çok kullanılan renk. Beyaz; saflığı, samimiyeti, temizliği ve huzuru yansıtıyor. Kolay kirlenebilir olduğu için tek başına kullanılmıyor. Genellikle kırmızı, sarı, mavi gibi renklerle birlikte ortama hareket ve neşe getirme amaçlı kullanılıyor. renkli piknik örtüsü modellerinde renkli ürünün üzerindeki beyaz puantiyeler mesire yaygılarında beyaz rengin kullanımının çok popüler olduğu yer. Pembe; romantik, arkadaş canlısı, duyarlı, şefkatli bir atmosfer yaratan sakin bir renk. Desenlerinde pembe kullanılan renkli yaygı tasarımı seçenekleri yiyecekleri tatlandırıyor ve samimiyeti arttırıyor. Genellikle ekoseli, altı muşambalı, pötikare piknik örtüsü modellerinde pembe, beyazla birlikte kullanılıyor. Eğer siz de bu güzel tasarımları, birbirinden ilginç alternatifleri bir arada görüp ihtiyacınıza uygun olanı seçmek isterseniz Trendyol’daki birbirinden farklı yaygı modellerine mutlaka göz atın. Dönemsel indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlarıyla Trendyol avantajlı alışveriş dünyasının kapısını aralayın. Trendyol birbirinden şık piknik örtüsü seti modellerini siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Sadece size özel indirimlerle, hızlı teslimat ve güvenli alışveriş fırsatından Trendyol aracılığıyla faydalanabilirsiniz.