İlgili Kategoriler
Fiyat
Cinsiyet
Altın Ayar
Garanti Süresi
Taş Cinsi
Renk
Karat
Ortam
Ayar
Boyut/Ebat
Berraklık
Bordür Modeli
Kesim
Model
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Yüzey Tipi
Satıcı Tipi
"

Pırlanta Bileklik

" araması için 1740 sonuç listeleniyor

Şık ve Zarif Su Yolu Pırlanta Bileklik Çeşitleri Trendyol'da!

Pırlanta bileklikler, özel günlerin vazgeçilmez mücevherleri arasında yer alır ve pek çok insan tarafından kusursuz hediyeler olarak görülür. Kadınlar ve erkekler için farklı tasarımlar kullanılır. Erkek pırlanta bileklik çeşitleri farklı tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Özel günlerde kullanmak ya da hediye etmek amacıyla alınan siyah pırlanta bilekliklere göre değişiklik gösterir. Hediye denildiğinde kişilerin aklında ışıltılı ve ağır gelse de ürünler arasında günlük hayatta kullanabileceğiniz nazar boncuklu pırlanta bileklik çeşitleri de vardır. Kendi zevkinize ve bütçenize uygun kaliteli tasarımlardan sizi yansıtan alternatifleri inceleyebilirsiniz. Modellere göre pırlanta bileklik fiyatları değişiklik gösterir. Bu nedenle alacağınız modelin hangi özelliklere sahip olduğu hakkında bilgi sahibi olmanız da yarar vardır. Pırlantalı bileklik modelleri genellikle standartların üzerinde tasarımlara sahiptir. Su yolu pırlanta bileklik başta olmak üzere pek çok çeşit müşterilerin beğeninize sunulur. Ürünlerin üzerindeki işçilik, tasarım farklılıkları, renk farklılıkları ise ürünlerin özellik olarak birbirinden ayrılmasını sağlar. Herkesin zevkine uyum sağlayabilecek pek çok ürünl ve çeşit olması sebebiyle sizlerin zevkine özel tasarım aksesuarı seçerek takılarınız arasına zarafeti katabilirsiniz. Özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak montür tasarım ise son derece zarif bir seçim olacaktır. Bu noktada en çok merak edilen konulardan birisi ise ürünlerin kullanım süresi olmaktadır. İnce pırlanta bileklik karatı fark etmeksizin dayanıklılığı ve kalitesi sebebiyle uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Su ile kararmaması sebebiyle de ürünler hem özel gün hediyeleri hem de kişisel kullanım için oldukça fazla tercih edilmektedir. Baget tasarımlar da ise tek bagetle ya da çoklu baget seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Seçim sürecinde ise modeli alacağınız kişinin ya da kendinizin kullanım alanına, zevklerine ve hayat tarzına göre ürünleri inceleyebilirsiniz. Pırlanta bileklik modelleri arasında seçim yaparken fiyatları hakkında da detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. Bu ürünler her kıyafetinizle uyum sağlarken gün içerisinde kolunuzda herhangi bir ağırlık yapmayacaktır. Yonca tasarımların sadeliği ve şıklığı nedeniyle ürünler arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Özel günleriniz için tercih edeceğiniz tasarımlar ise ağır ve gösterişli ürünler olabilmektedir. Bu tür özel tercihlerinize uygun pek çok ürün müşterilerin hizmetine sunulur.

Şık ve Zarif Su Yolu Pırlanta Bileklik Çeşitleri

Şık ve Zarif Su Yolu Pırlanta Bileklik Çeşitleri

Tektaş bileklik her zevke uyum sağlayabilmesi ve pek çok kişi tarafından tercih edilebilmesi adına çeşitlilik göstermektedir. Siz de takı seçerken ürünler arasında kalmayarak model çeşitliliği içerisinde ister bir başkasına aldığınız hediye ürünü ister kendinize alacağını ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Cartier pırlanta bileklik modelleri de size sunulur. Bazılarında safir ve pırlanta şahmeran bileklik gibi çeşitlilik göstermektedir. Ürün seçime karar verdikten sonra ise renk tercihinizin farklı olması durumunda modelleri altın ya da gümüş renklerde tercih edebilme şansına sahipsiniz. Ürünlerin çeşitlilik göstermesi kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek farklı tasarımlara kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır. Safir pırlanta bileklik arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken tek şey tasarımları hangi günlerde kullanacağınıza karar vermeniz olacaktır. Günlük hayatta kullanmak için seçtiğiniz ürünlerin sade ve ince olması olasıdır. İpli pırlanta bileklikler gösterişiyle pek çok insanın beğenisini kazanırken bunun yanı sıra özellikleri nedeniyle de tercih edilmektedir. Dış görünüş güzelliğinin yanı sıra pek çok özelliği ile beğeni kazanan tasarımlar dört başlık altında sınıflandırılır. Bu başlıklar 4C özellikleri olarak; Cut, Clarit, Colour, Carat olarak toplum içerisinde bilinir. Değerli bir taş olan gümüş pırlanta bileklik kalitesi sayesinde uzun süreli kullanımlarda kararmalara yol açmaz. Bu bağlamda kadın pırlanta bileklik çeşitleri uzun ömürlü olur ve kullanım sırasında herhangi bir problem yaşamasına sebep olmaz. Dayanıklılığı ve çok zor koşullarda bile deforme olmamasından dolayı da oldukça avantajlı bir tercihtir. Işık seli pırlanta bileklikler küçültülebilir formda olmaları sebebiyle herkese uygun hale getirebilmektedir ve bu özelliğiyle birlikte de insanlar tarafından hediyeleşmede oldukça tercih edilen ürünlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Dikkat Çekici Pırlanta Bileklik Modelleri

Dikkat Çekici Pırlanta Bileklik Modelleri

Seçiminizi yaparken ürünü belirledikten sonra rengini beğenmemeniz gibi bir durumla karşılaşmanız olasıdır. Bunun yanı sıra bazı durumlarda ise renk beğenilmesine rağmen tasarım beğenilmemektedir. Bu tür olası olumsuzlukları önleyebilmek adına tamtur pırlanta bileklik çeşitlerinde farklı renk seçenekleri sizin beğenisine sunulmaktadır. Kelepçe pırlanta bileklik çeşitleri arasından beğendiğiniz tasarımı tercih ederken modelin altın ya da gümüş renkli olmasına da karar verebilirsiniz. Bu çok seçenekli yapısı sayesinde kişilerin bir başkasına hediye alırken ya da kendisi için bir model beğenirken zevkleriniz doğrultusunda alışveriş yapmanıza imkan sağlamaktadır. 0.01 karat pırlanta bileklik görüntüsü ve uzun süre kullanımda dahi ilk günkü kadar sağlam olması sebebiyle tercih edilen modellerden olmayı başarmıştır. Bu ürünler her yaş grubundan insanın severek ve kolaylıkla kullanabileceği ürünler arasında bulunur. Renkli taşlı pırlanta bileklikler ise kişilerin beğenileri, tercihleri ve zevkleri doğrultusunda çeşitlilik gösterir. Kolunuzda çok fazla yer kaplamayacak, ten renginiz ile uyum sağlayacak tasarımlar müşteriler için tasarlanmakta, hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Renk seçenekleri sunulurken modellerin kısıtlı renkler etrafında çeşitlendirilmelerinin nedeni ise alacağınız takının değerinin düşmemesi ve sizlerin beğenisine sunulurken estetik değerinde oluşabilecek kayıpları engellemektir. Mücevher her ne özellikte olursa olsun seçim yaparken karat ibaresi pek çok yerde duyulmaktadır. Bir mücevherin değerinin artmasını sağlarken aynı zamanda fiyatı da etkileyen karat kısaca Ct olarak belirtilmektedir. Pırlanta göz bileklik modellerinde ürünün büyüklüğü karatının fazla olduğu anlamını taşımamaktadır. Bu nedenle seçimlerinizde fiyat farkları taşın büyüklüğüne göre değerlendirilmemektedir. Siz de bu hususlara dikkat ederek istediğiniz tasarımı uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Etkileyici Tasarımıyla Pırlanta Bileklik

Etkileyici Tasarımıyla Pırlanta Bileklik

Tek taş pırlanta bileklik taşı her ne kadar büyük olursa olsun ağırlığı tamamen farklı bir özellik olarak değerlendirilir. Ağır ve büyük olanların oldukça nadir bulunmaları ve yüksek fiyatlar taşımaları nedeniyle ideal boyutlar kullanılmaktadır. Bu ürünler tasarlanırken ve oluşturulurken sizler için hassas terazilerde ölçülmekte ve karatına, işçiliğine uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Karatı ne kadar yüksek olursa seçtiğiniz modelin fiyatında da bu bağlamda artış olacaktır. Gram ağırlığı olarak ölçülen değerli taşlardan olmayan ürünler, fiyatlandırırken karat ağırlığına uygun olarak olmasına dikkat edilir. Gram cinsinden ifade edildiğinde karat, gramın beşte bir oranına denk gelmektedir. Bu nedenle pırlanta ip bileklik çeşitleri arasından tercih yaparken büyüklük ve değeri kıyaslamak oldukça yanlış bir değerlendirme ölçütü olacaktır. Karat değerlerin kesim ve tasarıma göre de değişim göstermektedir. Geçmişten bugüne kadar asla değerini kaybetmemiş olan pırlanta künye modellerinin değeri gün geçtikçe artmakta ve mücevherlerin vazgeçilmez parçaları arasında yerini korumaktadır. Tercihinizi yaparken karatına dikkat ederek alacağınız mücevherin değerli olmasını ve ilerleyen dönemlerde değerine değer katmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok insan tarafından karata dikkat edilerek alınan pırlanta şans bilekliği de mevcuttur. Karata dikkat etmek demek aynı zamanda büyük ve kaba ürünlere sahip olacağınız anlamına gelmemektedir. Yüksek karat küçük ve ağır olanlar da bulunabilmek bunun yanı sıra oldukça sade olanlar kullanılmaktadır. Sizler de kısa süren aramalar sonucunda ideal, güvenilir, kaliteli, yüksek karatlı, şık ve değerli tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Her Ortama Uygun Pırlanta Bileklik Seçenekleri

Her Ortama Uygun Pırlanta Bileklik Seçenekleri

Pırlantalı çelik bileklik çeşitleri arasında pek çok farklı tasarım yer alıyor olsa da sahip oldukları özellikler, fiyatlar ve renkler bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Her modelin her alanda kullanılmaması sebebiyle ihtiyaca uygun olanı tercih etmek oldukça faydacı bir yaklaşım olacaktır. Özellikleri açısından karat ilk etapta dikkat çekerek fiyatlandırılmasını da etkileyen bir madde olacaktır. Takınızı seçerken karatının yüksek olmasına dikkat etmek istiyorsanız bu durumda sizlerin seçmiş olacağı model son derece değerli ve gün geçtikçe değerine değer katan bir tasarım olabilir. Pek çok insan modelin yanı sıra bu gibi durumlarda karatına da oldukça dikkatli yaklaşmaktadır. Özellikle karatları açısından iki ana başlığa ayrılmaktadır. Yüksek karatlı ürünler ve düşük karatlı harfli pırlanta bileklik gibi birbirinden ayrılan ve sınıflandırılan takılar diğer özellikleriyle de birleştirilerek fiyatlandırılmaktadır. Müşterilerin özellikle dikkat etmesi gereken nokta ise bu bağlamda ürünlerin nerede ve nasıl kullanacakları olur. Pek çok ürün size sunulurken günlük hayatta ya da özel günlerde veyahut yatırım yapmak amacı ile almış olacağınız takının hangi amaç doğrultusunda tercih edileceğinin önemi oldukça fazladır. Günlük hayatta kullanma ihtiyacı doğrultusunda tercih edilen kar tanesi pırlanta bileklik modelleri genel anlamda sade ve sizlerin kolunda kaba durmayacak, ağırlık yapmayacak modellerden oluşmaktadır. Kişinin zevkleri doğrultusunda değişim gösterilmesinin yanı sıra genel anlamda değerlendirmede bu gibi durumlarda sade modellerin tercih edildiği gözlemlenmektedir. Yatırım yapmak amacıyla alınan pırlanta nazarlık bileklik modelleri özellikle yüksek karatlı olmaktadır. Karatının artmasıyla birlikte değerinin de artış gösterdiği bu tür ürünlerin yatırımını bu ürünler üzerinden yapmak isteyen pek çok insanın tercihi olmaktadır.

Farklı Zevkler İçin Pırlanta Künye Çeşitleri

Farklı Zevkler İçin Pırlanta Künye Çeşitleri

Deri pırlanta bileklik markaları sizler için pek çok farklı çeşidi sunmaktadır. Bu markalar müşterilerin beğenileri doğrultusunda şekillenmekte ve popüler markalar arasında yerini almaktadır. Size uyum sağlayan tasarımları ile tercih edilme oranlarını arttırırken aynı zamanda kaliteleri sebebiyle de ismini duyuran bu markalar farklı pırlanta isim bileklik modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Kalitenin önemi her mücevherde olduğu gibi bu ürünler de oldukça fazladır. Ürünleri tercih ederken kullanılan malzemenin önemi kadar mücevherin tasarımı, işçiliği, karatı, rengi ve diğer özellikleri de oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu konuda tercih yaparken dikkat etmeniz gereken şey ise ürünün değerinden ve kalitesinden emin olmak olacaktır. Bu sayede hiçbir problem yaşamadan müşteriler değerli mücevherlerden oluşan bu takılara sahip olabilir. Mücevherlerde kalite her mücevher için oldukça önemlidir. Bu durum bu tasarımları alırken de kendisini göstermektedir ve kişiler tercihini yaparken imitasyon ürünler yerine değerine değer katacak ve değerinden hiçbir şey kaybetmeyecek orijinal tasarımları tercih etmektedir. Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise tasarımları olur. Pek çok farklı seçeneği ile müşterilere sunulan ürünler arasında seçim yaparken zevkiniz doğrultusunda uzun süre kullanımını gerçekleştireceğiniz modelleri tercih etmek oldukça önemlidir. Pırlanta spor bileklik satın alındıktan sonra uzun yıllar boyunca sizlerle beraber olacak ve günlük hayat başta olmak üzere özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz takılar arasında yer alacaktır. Bu nedenle ürünleri satın alırken hangi markadan aldığınıza, markanın üretimdeki güvenilirliğine ve marka yorumlarına dikkat etmenizde fayda vardır. Bu bağlamda değerlendirmenizi yaptıktan sonra kaliteli markalara ve onların modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Markaların ürünleri değerli mücevherler arasında yer almakta ve güvenilirliği konusunda herkes tarafından ortak bir paydada buluşmaktadır. Tercih ettiğiniz markanın üretim güvenilirliğinden emin olduktan ve marka yorumlarını okuduktan sonra siz de birbirinden kaliteli tasarımlara sahip olabilirsiniz. Birçok marka uzun yıllardır bu çeşitleri doğrultusunda hizmet vermekte ve uygun fiyatlarla sizin de bu ürünlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu ürünlerin fiyatları değerli taşlardan oluşmaları sebebiyle belirli bir fiyat aralığı içerisinde bulunmakta ve ortalama olarak tüm firmalarda aynı değerde tutulmaktadır. Sizler seçiminizi yaparken fiyatının yanı sıra kalitesini ve güvenilirliğini de düşünerek seçim yaparsanız kusursuz mücevherlere sahip olabilirsiniz. Farklı modellerden ve fiyatlardan satışa sunulan kalpli pırlanta bileklikler her yaş grubundan insan tarafından tercih edilirken fiyatlandırması konusunda da pek çok soru bulunmaktadır. Değerli taşlardan oluşan pırlanta künye fiyatları hakkında net bir fiyat bildirmek mümkün değildir. Alınan her mücevher gün geçtikçe değerlenirken aynı zamanda fiyatlarında da değişim olmaktadır. Bu nedenle seçiminizi yaparken mücevherlerin farklı değerlerde olacağını düşünerek sağlıklı bir tercih yapabilirsiniz. Kullanımından kaynaklanabilecek deformeleri ise kolaylıkla ortadan kaldırmak bu değerli pırlanta yakut bileklikler açısından oldukça önemli bir faktördür. Bu sayede günlük olarak kullanabileceğiniz ürünlerin herhangi bir zarar görmesi durumunda kolaylıkla zararı ortadan kaldırabilir ve ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Pırlanta Bileklik Fiyatları

Bütçenize Uygun Pırlanta Bileklik Fiyatları

Kişilerin 4 karat pırlanta bileklik mücevher seçimi yaparken dikkat ettiği bir diğer nokta ise fiyat aralığı olmaktadır. Değerli taşlardan oluşan ve farklı modeller doğrultusunda müşterilere sunulan çeşitlerde tercih edilen değerli taş, işçilik ve markanın üzerine aldığı sorumluluk doğrultusunda fiyatlar değişim göstermektedir. Tercih ettiğiniz marka doğrultusunda pırlanta künye çeşitleri için belirli koşullar markalar tarafından sağlanmaktadır ancak bu durum elbette markadan markaya değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz modele, fiyata ve markaya dikkat etmeniz oldukça önemlidir. İmitasyon olmayan ve oldukça değerli taşlardan oluşan takılar sınıfına giren bu tasarımların fiyatları pek çok kritere göre değişiklik göstermektedir. Gün geçtikçe değerine değer katacak olması sebebiyle fiyat aralığı ne olursa olsun pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve geleceğe yatırım haline getirilmektedirler. Sizler de herhangi bir model doğrultusunda kararınızı veremediyseniz karatı, işçiliği, modeli, kullanabileceğiniz alanlar ve beğeniniz doğrultusunda bir sonuca ulaşabilirsiniz. Aklınızda oluşan herhangi bir model yoksa belirlediğiniz kriterlere uygun arama sınırlandırması getirerek kolaylıkla model sıralaması sağlayabilirsiniz. Takı tercihi yaparken Cut, Clarity, Colour, Carat adı verilen ve 4C kuralı olarak adlandırılan bu özelliklere dikkat edilmesi oldukça faydalı olacaktır. 4C özellikleri doğrultusunda fiyatlar da değişim göstermekte ve belirli bir fiyat aralığı oluşturulmaktadır. Çıplak gözle bakıldığı zaman tüm modeller aynı gibi görünmekte olsa da değerli taş ve model kategorisi bu özellikler doğrultusunda değişim göstermektedir. Bebekler için de bu tasarımları uygun fiyata bulabilirsiniz. Bu sayede aramanızla eşleşecek pek çok bebek pırlanta bileklik modelini tek bir başlık altında bulma imkanından faydalanmanız mümkündür. Arama sınırlandırılmasında bütçenizi belirttiğiniz de belirlediğiniz fiyat aralığında ürün satışı yapan kaliteli ve güvenilir markalara da kolaylıkla ulaşmanız mümkün olacaktır. Mücevherlerde belirli özellikler bulunur ve genellikle bu özellikler etrafında sıralamaları ve değerlendirmeleri gerçekleşir. Kriterleriniz doğrultusunda kısıtlama yaparak arama gerçekleştirdiğinizde aramanızla eşleşen kaliteli ve güvenilir modeller sizlere sunulmaktadır. Mücevher satın almak isteyenler için ideal olan bu yol ile kolaylıkla istediğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Pek çok markanın farklı modellerde sizler sunduğu kaliteli ve güvenilir tasarımlar mevcuttur. Bu modelleri incelemek ve size uygun modeli belirleyebilmek adına Trendyol’u kullanabilir, aradığınız modele dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Kaç Ayardır?

Pırlanta bilezikler, genellikle 14 ayar ya da 18 ayar altın kullanılarak yapılır. Altın ayarı, altının saflık seviyesini gösterir. 24 ayar altın, saf altındır. Diğer metallerle karıştırılmaz. Ancak, 24 ayar altın çok yumuşaktır. Bu nedenle takı yapımı için uygun değildir. Dolayısıyla takı yapımında genellikle 14 ayar ya da 18 ayar altın kullanılır. 14 ayar altın, altının %58,3'ü ve diğer metallerin %41,7'si ile karıştırılarak elde edilir. Diğer metal türleri, altının daha sağlam ve dayanıklı olmasını destekler. 18 ayar altın ise altının %75'i ve diğer metallerin %25'i ile karıştırılarak elde edilir. Genellikle pırlanta bileziklerin kalitesi ve fiyatı altın ayarına göre belirlenir.

Pırlanta Bileklik Modelleri Nelerdir?

Tek taş pırlanta bileklikler, klasik ve zamansız bir seçenektir. Genellikle tek bir büyük pırlanta taşı bulunur. Bu taşın etrafı küçük pırlantalarla çevrilir. Bu modeller, basit ama zarif bir görünüm sunar. Pırlanta bileklik setleri, birçok farklı bileklikten oluşur. Setlerin içinde tek taş pırlanta, klasik, zincir ve daha pek çok farklı seçenek yer alabilir. Bu sayede farklı stillerde bileklikler kullanarak kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca her bilekliği tek başına kullanarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir diğer model pırlanta ve renkli taş bilekliktir. Pırlanta ve renkli taş bileklikler, son zamanlarda oldukça popüler haldedir. Bu bilekliklerde pırlantaların yanı sıra safir, zümrüt veya yakut gibi renkli taşlar kullanılır. Bu bileklikler, daha modern ve renkli bir görünüm sunar. Vintage pırlanta bileklik modelleri de popülerdir. Vintage pırlanta bileklikler, eski zamanların retro ve nostaljik stilini yansıtır.

Pırlanta Bileklik Kararır Mı?

Pırlanta bilekliklerde kullanılan altın ya da gümüş gibi metal malzemeler, zaman içinde oksitlenebilir. Bu durum da bilekliğin rengini değiştirebilir. Ayrıca bileklikteki pırlantalar da çeşitli nedenlerden dolayı kararabilir. Bunun başlıca nedenleri arasında kir, yağ, kozmetik ürünler ve ter yer alır. Ayrıca pırlanta bilekliklerinizi parfüm, saç spreyi, losyon ve benzeri kozmetik ürünler gibi maddelerin temasından korumalısınız. Bu ürünler, bileklikteki pırlantaların kararmasına neden olabilir. Bilekliğinizi takmadan önce bu tür ürünleri uygulamak yerine bunları uyguladıktan sonra bileğinize takmayı tercih edebilirsiniz. Pırlanta bileklikler duruma ve kalitesine göre kararabilir. Fakat belirli önlemler alınırsa kararması önlenebilir.