Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Yaş
Fiyat Geçmişi
Yaş
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pj Masks

" araması için 149 sonuç listeleniyor

Çocukların Favorisi PJ Masks Modelleri Trendyol’da!

Çizgi diziler, çocukların öğrenmelerini destekler ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlar. Çocuklar, çizgi film karakterlerini kendi dünyalarına yakın bulurlar ve bundan dolayı favori çizgi kahramanları vardır. Pijamaskeliler, özel güçlere sahip üç küçük çocuğun başından geçen hikayeleri konu alan, dünya çapında yayınlanan bir çizgi dizidir. Sahip olduğu teması ile yardımlaşmanın ve arkadaşlık duygusunun önemini anlatır. Ayrıca, ekip ruhuna vurgu yapar. Çocuklara, lisanslı çizgi film ürünleri hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Çizgi dizi temalı oyuncaklar, hayal dünyalarını genişletir ve yaratıcılık özelliklerinin gelişmesine yardımcı olur. Zengin ürün koleksiyonuna sahip PJ Masks çizgi dizi ürünlerine Trendyol’dan sahip olabilirsiniz. Amaya, Connor ve Greg bu çizgi filmin ana karakterleridir ve gündüzleri okula giderler. Kahramanlar şehirlerdeki problemleri çözme amacıyla geceleri Baykuş Kız, Kedi Çocuk ve Kertenkele Çocuk adında kahramanlara dönüşürler. Çizgi dizi temalı kıyafetler, kahramanlar ile bağ kurulmasını sağlar. PJ Masks tişört, severek giyilen kıyafetler arasında yer alır. Böylece, tişört ile çocuklar kendilerini çizgi kahramanlara yakın hissederler. PJ Masks ayakkabı modelleri bantlı, bağcıklı ve bağcıksız olarak kategorilere sahiptir. Bazı ayakkabı çeşitleri her adımda ışık saçar. Çocukların fiziksel gelişimleri için aktif olmaları gereklidir. PJ Masks bisiklet, çizgi kahramanların ana renkleri olan kırmızı, mavi ve yeşil renklere sahiptir. Böylece çocukları bisiklet sürmeye teşvik eder. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Çocuklar İçin Hediyelik PJ Masks Ürünleri

Çocuklar İçin Hediyelik PJ Masks Ürünleri

Çizgi filmler hem eğitici hem de öğretici olup çocukların hayal dünyasını zenginleştirir. Çocuklar öğrendikleri bilgi ve deneyimi, çizgi filmler aracılığı ile pekiştirirler. Bu sebepten dolayı, çizgi film temalı oyuncaklar ve ürünler öğrenme hızında artış sağlar. Çocuklar oyuncaklarla oynamayı çok severler. Oyuncaklar, çocukların psikolojik ve sosyal gelişimlerini destekler. PJ Masks Pijamaskeliler oyuncak çeşitleri çocukların severek oynadıkları ürünler arasında bulunur. Çizgi film temalı ürünler ile onların eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz. İdeal boyutlu Pijamaskeliler figürleri kolayca tutulur ve çocuklara sıkılmadan zaman geçirme imkanı sağlar. Oyuncaklar, çocukların motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Plaj seti, maskeler, yapbozlar ve birçok farklı Pijamaskeliler oyuncak çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda, çocuklar oyun oynarken kendilerine özel alan yaratmayı severler. PJ Masks arabası koleksiyonu, kahramanların çizgi filmde savaşırken kullandıkları araçların oyuncağıdır. Arabaların renkleri, her kahramanın sahip olduğu süper güce göre belirlenir. Kırmızı, mavi ve yeşil renkli araba modelleri oyuncaklar ilgi çeker. PJ Masks oyun çadırı, çocukların özgürce oynamalarına imkan verir. Çadır, sahip olduğu boyutu ile çocukların arkadaşları ile sosyalleşmesine katkı sağlar. Bir adet perdeli kapısı vardır. Hava alan dizaynı ile güvenlidir. Çadırı, evin herhangi bir odasına dakikalar içerisinde kurabilirsiniz. Oyun çadırı hafiftir ve kolayca taşınabilir. Dilerseniz bahçeye veya yeşil alana kurulum yapabilirsiniz. PJ Masks balon serisi, folyolu bir yapıya sahiptir. Doğum günü partileri ve oyun günleri için aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Dayanıklı olup uzun süreli kullanımı bulunur. Opsiyonel olarak balonları helyum gazı ile şişirebilirsiniz. Çoklu kullanıma uygun olup içindeki havayı alarak diğer zamanlarda kullanma amacı ile saklayabilirsiniz. Muhafaza ederken katlamanız kolaylık sağlar. PJ Masks ürünleri birinci sınıf malzemeden üretilir. Üretim çocukların güvenliği ve sağlığı ön planda tutularak gerçekleştirilir. Ürün çeşitleri, sağlığa zararlı kimyasal madde içermez. Avrupa standartlarında üretim yapılır. Böylece çocukların uzun süreli temasında istenmeyen bir durum yaşanmaz. Aynı zamanda ürünler, sağlam olup kolayca kırılmazlar. PJ Maskeliler ürün çeşitlerini uygun fiyatlar ile Trendyol’dan hızlı bir şekilde sipariş ederek sahip olabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile PJ Masks Fiyat Bilgileri

Geniş Ürün Yelpazesi ile PJ Masks Fiyat Bilgileri

PJ Masks çanta çeşitleri, okul ve seyahat amacıyla kullanılabilir. Çanta kulpları süngerli yapısı ile çocukların omuzlarını acıtmaz. Kulpların boyu ayarlanabilir. İhtiyaca göre çanta boyunu uzatabilir ve kısaltabilirsiniz. Geniş iç hacmi ile birçok eşyayı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Kız ve erkek çocuklar için kullanıma uygundur. Ayrıca beslenme çantası modelleri mevcuttur. Beslenme çantası, öğle yemeği ve atıştırmalıkları güvenli bir şekilde taşıma olanağı verir. Kaliteli kumaşı ile yiyeceklerin kokusunu dış ortama sızdırmaz. Çantalar, paslanmayan metal zincire sahiptir. Sayıca fazla bölmeleri sayesinde çocuklar kişisel eşyalarını rahatça yerleştirebilirler. Boyama setleri, çocukların duygu ve düşüncelerini kağıda dökme biçimi olarak açıklanır. PJ Masks boyama setleri, renkleri öğretir ve çocukların sahip oldukları duyguları anlatmalarına olanak verir. Çocuklar, sevdikleri kahramanların kostümlerine sahip olduklarında rol yaparlar, bu sayede empati yetenekleri gelişir. Olaylar karşısında stratejik kararlar vermeye meyilli olurlar. Kostümler, yaratıcı düşünme becerileri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. PJ Masks kostüm serisi, yaş gruplarına veya boy uzunluğuna göre kategorilere ayrılır. Üç süper kahraman arasından istediğiniz karakterin kostümleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kostümler, tek parça şeklinde olup tulum modele sahiptir. Kostümler zincirlidir ve kolay bir şekilde giyilir. Ayrıca, pelerin ve yüz aksesuarları dahildir. Ürünler doğal ham maddeye sahip kaliteli kumaştan üretilir. Hava alarak serin tutar. Böylece kötü koku oluşumuna sebep olmaz. PJ Masks pasta, tematik ve son derece lezzetli bir pastadır. Doğum günleri için unutulmaz bir fırsattır. Zengin ürün çeşitleri, özel kampanyalar ile Trendyol’da yer alır. PJ Masks fiyat listesi, her çocuğun keyifli vakit geçirmesi için ekonomik seçenekler ile sizlere sunulur. Ürünler arasında detaylı araştırma yaparak alışverişinizi, cazip fiyat seçenekleri ile hızlıca Trendyol’dan yapabilirsiniz.

Maceraperest Çocuklara Pijamaskeliler Oyuncağı Modelleri

Maceraperest Çocuklara Pijamaskeliler Oyuncağı Modelleri

Oyuncakların örgü kullanılarak özgün bir biçimde örülme sanatı amigurumi olarak adlandırılır. Örülme işlemi tamamlanınca oyuncakların iç kısmı doldurulur. Amigurumi oyuncaklar, orta yumuşaklıkta bir dokuya sahiptir. 3 yaşından küçük çocuklar dahil tüm yaş grupları için tercih edilebilir. Amigurumi oyuncaklar, güvenli ve sağlıklı oyuncak modelleri arasında bulunur. Bu sebeple, anne ve babaların sıklıkla tercih ettiği oyuncaklardan birisidir. PJ Masks amigurumi oyuncak çeşitleri ile farklılık sunabilirsiniz. PJ Masks Karargah serisi, çizgi filme dair farklı oyuncak aksesuarlarının bir araya gelmesi ile oluşur. Karargah set içerikleri, seçilen ürüne göre değişiklik gösterir. Bazı modeller, iyi ve kötü karakterlerin mücadelesini konu edinir. Bazı karargah ürünleri, çocukların kendi oyunlarını kurmalarına olanak verir. Uzay üssü karargah oyuncağı, roket şekline sahip olup iki katlıdır. İçerisinde fırlatma rampası, kontrol kısmı, kahraman figürü ve arabası vardır. Fırlatma rampası ile Kedi Çocuk figür arabası hızlanarak ilerler ve aksiyon sunar. Karargah açılır kapanır özelliğe sahiptir. Oyuncak kapandığında uzay üssüne dönüşür. Taşıma sapı ile kolayca taşınabilir. Böylece çocuğunuz istediği yere taşıyıp açıp oynamaya başlayabilir. Bu oyuncak serisi, çocukların figürleri rahat bir şekilde hareket ettirebileceği aksesuarlara sahiptir. PJ Masks Ay Kızı karakteri, beyaz saçlı ve siyah kostümlü bir karakterdir. Çizgi filmin kötü karakterleri arasında yer alır. Bu çizgi film, iyiyi ve kötüyü ayırt etmeyi öğretir. Olaylar arasında yapılan iyilik ve kötülük geçişleri bölümlerin ana temasını oluşturur. Pijamaskeliler kahramanları, sorunları mantıklı ve akıllı bir şekilde çözer. Karakterler örnek davranışlar sergiler. Bu davranışlar çocukların aklında kalarak davranışlarına yansıyabilir. Çocukların ilgisini çeken renklere sahip Pijamaskeliler oyuncağı çeşitlerini Trendyol üzerinden bulabilirsiniz. Beğendiğiniz PJ Masks oyuncak modellerini kolayca satın alabilirsiniz.