placeholder
"

Pijamaskeliler Kostümü

" araması için 403 sonuç listeleniyor

Pijamaskeliler Kostüm Çeşitleri Trendyol'da!

Çocuklar tarafından severek takip edilen pek çok çizgi film bulunur. Bu çizgi filmlerde yer alan karakterler de çocuklar tarafından oldukça sevilir. Bu karakterler gibi giyinmek ya da davranmak da çocuklarda görülen davranışlardır. Pijamaskeliler de çocuklar tarafından sevilerek izlenen ve karakterlerinin ilgi çektiği çizgi filmlerdendir. Bu çizgi film içerisinde birden fazla süper kahraman bulunması da ilgi görmesini sağlamıştır. Çocukların süper kahramanlara olan ilgisi de oldukça büyüktür. Bu nedenle süper kahraman kostümlerini giymek ve onlar gibi olmak isteyebilirler. Pijamaskeliler kostümü çocukların severek giyebileceği ve mutlu olacağı kostümlerdendir. Çizgi filmde yer alan kahramanların farklı kostümleri bulunur. Bu nedenle pijamaskeliler kostümleri oldukça çeşitlidir. Pijamaskeliler baykuş kızın kostümü gibi kahramanların kostümleri ayrı olarak üretilmiştir. Farklı kostüm çeşitlerinin yanı sıra pijamaskeliler kostüm 3-4 yaş ya da 7-8 yaş gibi farklı yaş grupları için de tasarlanmıştır.

Pijamaskeliler Kostümü Çeşitleri

Pijamaskeliler Kostümü Çeşitleri

Pijamaskeliler kostümleri kahramanlara göre farklılık gösterir. Pijamaskeliler kertenkele kostümü bu çeşitlerden biridir. Yeşil renge sahip bu kostüm tulum kesimiyle dikkat çeker. Terletmeyen kumaşlardan üretilen bu model maskesiyle birlikte satışa sunulur. Pijamaskeliler kedi kostümü diğer bir farklı çeşittir. Açık ve koyu mavi tasarımıyla öne çıkan kedi kostümü yaş gruplarına göre tasarlanmıştır. Kertenkele kostümünden farklı olarak kuyruklu tasarımıyla dikkat çeker. Mavi maskesi de bulunan kedi kostümleri erkek ve kız çocukları tarafından tercih edilebilir. Pijamaskeliler gece ninjası kostümü de koyu mavi renkli tasarımıyla dikkat çeker. Beden seçimleri de yapılabilir. Pijamaskeliler Romeo kostümü de farklı bir karakterin kostümüdür. Çocukların sevdikleri karakterlere göre kostümler arasında seçim yapılabilir. Doğum günü partileri ya da farklı çocuk aktiviteleri için kostümler tercih edilebilir.

Yaş Gruplarına Göre Pijamaskeliler Kostüm Seçenekleri

Yaş Gruplarına Göre Pijamaskeliler Kostüm Seçenekleri

Pijamaskeliler kostüm 2-3 yaş gibi küçük yaştaki çocuklar için de bulunabilir. Kostüm modellerine göre farklı beden seçenekleriyle karşılaşılabilmek de mümkündür. Beden seçimlerinde yaş grubunun yanı sıra ölçülere de mutlaka dikkat edilmelidir. Pijamaskeliler kostümü 3 yaş için belirlenmiş ölçülerde bulunabilir. Ancak çocukların gelişimleri farklı olabileceği için bu konuya dikkat edilmelidir. Pijamaskeliler kostüm 5 yaş ya da 8 9 yaş gibi büyük yaştaki çocuklar için de uygundur. Bedenler yaş gruplarının yanı sıra S ve M gibi ölçülerde de belirtilebilir. Karakter kostümüne karar verildikten sonra beden seçimi yapmak basit işlemler arasında yer alır. Yetişkinler için de pijamaskeliler kostümleri bulunur. Farklı bedenlere uygun şekilde seçim yapabilmek mümkündür. Hediye de olarak da alınabilecek bu kostümler çocukları mutlu etmek için tercih edebilir.

Pijamaskeliler Fiyatları

Pijamaskeliler Fiyatları

Pijamaskeliler ay kızı kostümü gibi daha sıralanabilecek çeşitler bulunur. Farklı kumaş türleri ya da malzeme kullanılarak da üretilebilen bu kostümler kız ve erkekler için farklı modellere sahip olabilir. Baykuş kostümleri kız çocukları tarafından tercih edilirken erkekler için kedi karakteri tercih edilir. Kostümlerin modellerinin yanı sıra fiyatları da merak edilir. Kostüm çeşitlerine ve markalara göre farklı fiyatlar görülür. Ürün içerikleri de farklı fiyatların görülmesine neden olur. Bu konulara da dikkat edilerek seçim yapılabilir. Sizler de çocuklarınız ya da yakınlarınız için pijamaskeliler kostümleri arasında seçim yapabilirsiniz. Pijamaskeliler kostüm 4 yaş 6 yaş ya da 12 yaş gibi farklı beden seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.