Avantajlı Ürünler
Fiyat
Çocuk Cinsiyeti
Renk
Cinsiyet
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pijamaskeliler Kostümü

" araması için 140 sonuç listeleniyor

Pijamaskeliler Kostüm Çeşitleri Trendyol'da!

Çocuklar tarafından severek takip edilen pek çok çizgi film bulunur. Bu çizgi filmlerde yer alan karakterler de çocuklar tarafından oldukça sevilir. Bu karakterler gibi giyinmek ya da davranmak da çocuklarda görülen davranışlardır. Pijamaskeliler de çocuklar tarafından sevilerek izlenen ve karakterlerinin ilgi çektiği çizgi filmlerdendir. Bu çizgi film içerisinde birden fazla süper kahraman bulunması da ilgi görmesini sağlamıştır. Çocukların süper kahramanlara olan ilgisi de oldukça büyüktür. Bu nedenle süper kahraman kostümlerini giymek ve onlar gibi olmak isteyebilirler. Pijamaskeliler kostümü çocukların severek giyebileceği ve mutlu olacağı kostümlerdendir. Çizgi filmde yer alan kahramanların farklı kostümleri bulunur. Bu nedenle pijamaskeliler kostümleri oldukça çeşitlidir. Pijamaskeliler baykuş kızın kostümü gibi kahramanların kostümleri ayrı olarak üretilmiştir. Farklı kostüm çeşitlerinin yanı sıra pijamaskeliler kostüm 3-4 yaş ya da 7-8 yaş gibi farklı yaş grupları için de tasarlanmıştır.

Pijamaskeliler Kostümü Çeşitleri

Pijamaskeliler Kostümü Çeşitleri

Pijamaskeliler kostümleri kahramanlara göre farklılık gösterir. Pijamaskeliler kertenkele kostümü bu çeşitlerden biridir. Yeşil renge sahip bu kostüm tulum kesimiyle dikkat çeker. Terletmeyen kumaşlardan üretilen bu model maskesiyle birlikte satışa sunulur. Pijamaskeliler kedi kostümü diğer bir farklı çeşittir. Açık ve koyu mavi tasarımıyla öne çıkan kedi kostümü yaş gruplarına göre tasarlanmıştır. Kertenkele kostümünden farklı olarak kuyruklu tasarımıyla dikkat çeker. Mavi maskesi de bulunan kedi kostümleri erkek ve kız çocukları tarafından tercih edilebilir. Pijamaskeliler gece ninjası kostümü de koyu mavi renkli tasarımıyla dikkat çeker. Beden seçimleri de yapılabilir. Pijamaskeliler Romeo kostümü de farklı bir karakterin kostümüdür. Çocukların sevdikleri karakterlere göre kostümler arasında seçim yapılabilir. Doğum günü partileri ya da farklı çocuk aktiviteleri için kostümler tercih edilebilir.

Yaş Gruplarına Göre Pijamaskeliler Kostüm Seçenekleri

Yaş Gruplarına Göre Pijamaskeliler Kostüm Seçenekleri

Pijamaskeliler kostüm 2-3 yaş gibi küçük yaştaki çocuklar için de bulunabilir. Kostüm modellerine göre farklı beden seçenekleriyle karşılaşılabilmek de mümkündür. Beden seçimlerinde yaş grubunun yanı sıra ölçülere de mutlaka dikkat edilmelidir. Pijamaskeliler kostümü 3 yaş için belirlenmiş ölçülerde bulunabilir. Ancak çocukların gelişimleri farklı olabileceği için bu konuya dikkat edilmelidir. Pijamaskeliler kostüm 5 yaş ya da 8 9 yaş gibi büyük yaştaki çocuklar için de uygundur. Bedenler yaş gruplarının yanı sıra S ve M gibi ölçülerde de belirtilebilir. Karakter kostümüne karar verildikten sonra beden seçimi yapmak basit işlemler arasında yer alır. Yetişkinler için de pijamaskeliler kostümleri bulunur. Farklı bedenlere uygun şekilde seçim yapabilmek mümkündür. Hediye de olarak da alınabilecek bu kostümler çocukları mutlu etmek için tercih edebilir.

Pijamaskeliler Fiyatları

Pijamaskeliler Fiyatları

Pijamaskeliler ay kızı kostümü gibi daha sıralanabilecek çeşitler bulunur. Farklı kumaş türleri ya da malzeme kullanılarak da üretilebilen bu kostümler kız ve erkekler için farklı modellere sahip olabilir. Baykuş kostümleri kız çocukları tarafından tercih edilirken erkekler için kedi karakteri tercih edilir. Kostümlerin modellerinin yanı sıra fiyatları da merak edilir. Kostüm çeşitlerine ve markalara göre farklı fiyatlar görülür. Ürün içerikleri de farklı fiyatların görülmesine neden olur. Bu konulara da dikkat edilerek seçim yapılabilir. Sizler de çocuklarınız ya da yakınlarınız için pijamaskeliler kostümleri arasında seçim yapabilirsiniz. Pijamaskeliler kostüm 4 yaş 6 yaş ya da 12 yaş gibi farklı beden seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Pijamaskeliler Kostümü Kaç Yaş İçin Uygundur?

Kostüm pijamalar; çocukların uyurken veya eğlence amaçlı giydikleri kıyafetlerden biridir. Her yaşa ve bedene uygun olarak üretilir. 2’den 14 yaşına kadar çocukların rahatlıkla giyebileceği ürünlerdir. Çeşitli renklerin yanı sıra desenlere ve çizgi film karakterlerine de sahiptir. Sevilen çizgi film karakterleri sayesinde çocukların eğlenmesine yardımcı olan ürünler arasında yer alır. Özellikle erkek çocuklar tarafından tercih edilen süper kahraman karakterleri, farklı tasarımlarla üretilir. Canlı renkleri ve geniş seçenekleriyle çocukların hayal dünyasının gelişmesine destek olan bu kostümler, farklı desenlere de sahiptir. Puantiyeli veya çizgili modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Erkek çocukların sık tercih ettiği renkler arasında yeşil, lacivert, gri ve siyah bulunur. Kız çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen renkler ise pembe, kırmızı, turuncu ve mor tonlarıdır.

Pijamaskeliler Kostümü Nerelerde Giyilir?

Desenli ve renkli kostümlerin giyim alanı oldukça geniştir. Çocuklar, bu kostümlerle uyumaktan keyif alabilir. Doğum günlerinde veya çocuk partilerinde de bu kostümler rahatlıkla tercih edilebilir. Kostüm içinde kendilerini rahat ve dinamik hisseden çocuklar, hemen hemen her yerde bu renkli kıyafetleri giymek isteyebilir. Kostümde yer alan süper kahramanların kişiliklerine bürünerek kıyafetleri daha eğlenceli hale getirebilir. Ürünlerde kumaşın kalitesine dikkat etmek önemlidir. Kaliteli kumaşlar, çocuklarınızın sağlığına zarar vermez. Bu kumaşlar arasında pamuk, keten, likra, akrilik ve bambu yer alır. Naylon ve polyester kumaşlar, özellikle uyku esnasında rahatsızlık verebilir ya da yakabilir. Beden aralığına da dikkat edilmesi gerekir. Çocuklarınızın bedenlerine uygun kıyafetler seçerek rahatça hareket etmelerini sağlayabilirsiniz. Hem uyku hem de çeşitli aktivitelerde kullanım için uygun olan bu ürünlere göz atabilir ve çocuğunuzun eğlenceli anlar geçirmesine destek olabilirsiniz.

Pijamaskeliler Kostümü Renkleri Nelerdir?

Farklı çeşitleri ve renkleri bulunan bu eğlenceli giyim ürünlerinin pek çok modelini bulmak mümkündür. Sıklıkla tercih edilen renkler arasında yeşil, mavi, sarı, gri, mor, pembe, kırmızı ve siyah bulunur. Bu çeşitlilikle hem kızlara hem de erkek çocuklara uygun renkler bulunabilir. Farklı renklerin kombinasyonları da mevcuttur. Açıklı koyulu yeşiller, maviler de tercih edilebilecek modeller arasında yer alır. Bu ürünler, geniş beden aralığıyla üretilir. Bu sayede giyim ürünlerinde her bedene uygun kostüm bulabilmek mümkündür. Çeşitlilik gösteren beden aralıklarının yanı sıra desen ve baskı olarak da farklı modeller bulunur. Kahraman baskılarının yanı sıra yazı, motto, kedi, kaplan ve köpek gibi çeşitli hayvanlar da kıyafetler üzerinde yer alabilir. Çocuklarınızın zevkine ve beden ölçülerine uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Pijama takımı olarak ya da eğlenceli aktivitelerde kullanma amacıyla bu kostümleri değerlendirebilirsiniz.