İlgili Kategoriler
Marka
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Şekil
Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Özellik
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Porland Yemek Takımı

" araması için 351 sonuç listeleniyor

Sofraları Güzelleştiren Porland Yemek Takımı Çeşitleri Trendyol'da!

Ev içinde en çok vakit geçirilen alanlar mutfaklardır. Mutfaklar, gün içerisinde tüm ailenin bir araya geldiği zaman dilimlerine eşlik eder. Gün içinde oldukça fazla vakit geçiriliyor olması sebebi ile bu alanda kullanılan eşya sirkülasyonu da fazladır. Yemek esnasında kullanımı en önemli olan malzemeler tabak ve çatal bıçak türlerinin yer aldığı takımlardır. Yemek takımı seçimi birçok farklı kriter göz önünde bulundurularak yapılır. Kullanım sağlanacak alan, zaman dilimi, kişi sayısı, müşteri beklentileri, zevk ve tercihler belirleyici kriterlerdir. Bunun yanı sıra önemli bir bütçe ayrılarak yapılan alışverişler uzun ömürlü kullanıma uygun olmalıdır. Temizlik ve bakım talimatlarının uygulanabilir ve pratik olması müşteriler açısından önemli bir avantajdır. Konukların ağırlandığı en özel ve özenli mekanlar olan masalar, bu seçenekler ile gösterişli hale gelir. Porland farklı beklentileri, kullanım amaçlarını ve müşteri zevk ve tercihlerini karşılayabilen model seçeneklerini bir araya getirerek müşteriler için beğeniye sunar. Markanın farklı serilerinde klasik tasarımların yanı sıra modern seçenekleri de bulabilirsiniz. Geniş bir skalada çeşitlenen bu çeşitler, günlük hayatta ya da davet sofralarında kullanıma uygundur. Trendyol aracılığıyla Porland yemek takımı online alışveriş imkanını değerlendirebilirsiniz.

Şık Porland Yemek Takımı Modelleri

Şık Porland Yemek Takımı Modelleri

Sofralarının temel parçalarından olan tabak ve çatal kaşık setleri için birbirinden farklı modeller bulunur. Porland yemek takımı modelleri, kullanım alanları, zevk ve tercihler, beğeniler, ihtiyaç duyulan parça sayısı, geometrik şekil gibi birçok kriteri değerlendirerek ürün çeşitliliği sunar. Seçim yapılırken müşterilerin dikkate aldığı ilk durum paketteki parça sayısıdır. Müşteriler, günlük aile içi kullanım ya da kalabalık misafir sofraları için farklı tercihlerde bulunabilir. Porland yaldızlı, çiçekli, renkli yemek takımı seçeneği; ortalama büyüklükte olan aileler için genellikle günlük kullanımda tercih edilir. Günlük kullanım için belirlenen tabak modelleri, gün içinde çok kez kullanılır ve yıkanma ihtiyacı duyulur. Bu sebeple bu ürünlerin uzun süreli kullanıma dayanıklı olması önemlidir. Yıkama şartları da kolay olmalıdır. Porland beyaz, mavi, siyah, gri yemek takımı seçenekleri; benzersiz tasarımlarıyla sofraları renklendirir. Tüm ailenin bir araya geleceği sofralarda, ortamın enerjisini yükselten renk, desen ve modeller tercih edilebilir. Aile bireylerinin ortak zevkleri göz önünde bulundurularak markanın çeşitleri arasından tercihte bulunulabilir. Daha kalabalık aileler ya da misafirler için kurulacak özel sofralarda, parça sayısı çok olan modellerin tercih edilmesi uygun olur. Porland Hazan, Çırağan, Etnik yemek takımı; içinde bulundurduğu parça sayısı ile misafir sofraları için kullanılmaya uygundur. 12 kişilik olan modeller içinde de parça sayısında değişiklikler olabilir. Porland Nevra, Ocean, Ottoman, Valeria, Bride yemek takımı; paket içeriğinde servis tabağı, tatlı tabağı, kase ve salata tabakları bulundurur. Parça sayısına bağlı olarak daha fazla kullanım amacına uygun tabaklar eklenir. Misafirlere özel hazırlanan sofralarda, parça sayısının yanı sıra modelde tercih edilen renk, desen ve geometrik şekil de oldukça önemlidir. Porland Cosmos, Alumilite, Bohem, Night Magic, Riva yemek takımı modeli masa içerisinde bütünlük oluşturmasıyla büyük beğeni toplar. Masada tercih edilen masa örtüsü, servislikler ve bardaklar; renk ve desen olarak birbirleri ile uyum içinde olmalıdır. Daha fazla parça ile uyum sağlayabilmesi için zamansız desenler, sade ve şık modeller arasından seçim yapılabilir. Porland Chopin, Hope, Palms, Azelya, Flower Garden yemek takımı etkileri; benzersiz tasarımlarıyla ön plana çıkar. Bu çeşitlerde tercih edilen altın ve gümüş rengi detaylarla da sofra üzerindeki bardak, servislik gibi diğer ürünlerin uyum sağlaması oldukça önemlidir.

Kaliteli Porland Yemek Takımı Seçenekleri

Kaliteli Porland Yemek Takımı Seçenekleri

Markanın ürünleri; birbirinden farklı renk, desen ve model seçenekleri satın alma kolaylıkları ile müşterilerin beğenisine sunulur. Trendyol üzerinden yapılan tüm alışverişlerde olduğu gibi ürünlerin seçiminde de dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Öncelikle sunulan modelin özellikleri ile müşteri beklentilerinin örtüşmesi gerekir. Bu seçenekler, masaların en çok ihtiyaç duyulan ve yer kaplayan ürünleri olması sebebi ile seçimi özenle yapılmalıdır. Kullanım sağlanacak olan alan ve zaman dilimi, kişi sayısı belirleyici kriterler arasındadır. Porland günlük yemek takımı modelleri, daha az parça sayısına sahip olabilir. Bunun yanı sıra kişisel kullanım sağlanacağı için renk ve desenlerin enerjisinden faydalanmak mümkündür. Seçimi yapılırken dikkate alınması gereken bir diğer konu ise üretiminde kullanılan malzeme kalitesidir. Yüksek sıcaklıklarda temizlenen ürünlerin, çeşitli kullanım koşullarına uyum sağlaması önemlidir. Marka, ürünlerini ince ve şık porselenler ile tasarlar. Porland 18 parça yemek takımı, gerekli olan tüm malzemelerden oluşur. Parça sayıları, temel ürünler dışında paket içinde bulunan servis ürünlerini ifade eder. Daha fazla parça sayısı ve dolayısıyla servis ürünü bulunan modellerde, birbiriyle uyumlu görünen bir sofra kurmak mümkündür. Yeni bir ev düzeni kurarken de bu çeşitler, alınması gerekli olan başlıca parçalar arasında yerini alır. Porland yemek takımı çeyiz seti içinde bulunan ürünler, paket içinde bulunan parça sayısı sebebi ile yeni bir evin tabak ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir. Bu sebeple birbirleri ile uyumlu parçaları birleştirmek için ekstra bir efor sarf etmeden çeyiz seti tercih edilebilir. Nihai olarak ürün seçiminde zevk ve tercihler en önemli rolü oynar. Markanın seçenekleri, her model ve tasarımda, ihtiyaca uygun olarak farklı parça sayısına sahip ürünlerde her zevke uygun ürünler tasarlar. İlgi çekici tasarımlara sahip, şık sofraların başrolü olan modelleri müşterileri ile buluşur.

Estetik Porland Yemek Takımı Tasarımları

Estetik Porland Yemek Takımı Tasarımları

Ev içinde en sık kullanılan araç gereçler arasında olan bu çeşitler, sevdikleriniz için kurduğunuz şık sofraların baş mimarıdır. Bu sebeple model seçimi oldukça özenli yapılması gereken bir konudur. Marka, müşteriler için birbirinden şık tasarımlara sahip modeller sunar. Renk ve desen dışında geometrik olarak ilgi çekici tasarımlar da tercih edilen modeller arasında yer alır. Klasik olarak yuvarlak tasarlanan seçeneklerin dışında; Porland düz, üçgen yemek takımı gibi sıradışı tasarımlar da bulunur. Yuvarlak ve oval modellerden sonra Porland kare, dikdörtgen yemek takımı en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Konuklar ya da aile bireyleri için uzun süren uğraşlar sonucu hazırlanan ara sıcaklar, aynı özenle kurulan sofralarda ikram edilir. Masası için gösterilen özen, konuklar için yemeğin lezzeti hakkında öncü bir fikir verir niteliktedir. Bu sebeple masadaki tüm detaylara ayrı olarak özen gösterilmesi gereklidir. Şık ve diğer birçok parça ile uyum sağlayabilecek olan model seçenekleri uzun yıllar farklı kombinlerle kullanılabilir. Porland Glamorous, Moon, Ruby, Elenco, Floransa yemek takımı seçenekleri bu modeller arasında yerini alır. Porland porselen yemek takımı, porselenin zarif şıklığı ile tasarlanmıştır. Bu modeller, paket içeriklerinde bulunan parça sayısı ile oldukça kullanışlıdır. Paketin temel parçaları olan, çorba, tatlı ve büyük servis tabakları dışında; salata kaseleri, tuzluk ve biberlik, çorba tenceresi ve fincanlar bazı model seçeneklerinde ek olarak bulunur. Platin 57 parça seçeneği, 12 kişinin aynı zamanda yiyebileceği kalabalık masalar kurulması için oldukça idealdir. Şık ve sade tasarımının yanı sıra alışılmışın dışında dikdörtgen şekle sahiptir. Sade ve tek renk bir model olmasından dolayı masa örtüsü, servislikler, çatal bıçak ve bardak gibi diğer sofra malzemeleri ile kombinlemek oldukça kolaydır. İçinde bulunan farklı boyutlarda salata ve servis tabakları, kaseleri oldukça kullanışlıdır. Bu set, müşteriler için sunduğu farklı ve özgün tasarımlarla her ihtiyaca ve beğeni grubuna hitap eder. Genel olarak zamansız tasarımlar tercih edilir ve bu sebeple uzun yıllar aynı modelin kullanılması mümkün olur. Porland gün ışığı yemek takımı, şık tasarımı ile 6 kişilik en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Renk detayları, içinde servis edilen ürünün dikkat çekici olmasını sağlar. Porland belgi, cam, platin yemek takımı ise camın sade şıklığını seven müşteriler için tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Kullanışlı Porland Yemek Takımı Çeşitleri

Kullanışlı Porland Yemek Takımı Çeşitleri

Marka, farklı ihtiyaç, beğeni ve tercihlere göre model seçeneklerini müşteriler için sunar. Kullanımı oldukça yoğun olan bu çeşitlerin arayışında olanlar için, daha önce o seçeneği tercih etmiş olan kişilerin yorumları bir rehber niteliğindedir. Müşteriler, modelin tasarımı ve içeriğinde bulunan parça sayısının yanı sıra kullanım koşullarına da önem göstermelidir. Sofralarda sunumlar için kullanılan tabaklar, her kullanımdan sonra yüksek ısı derecelerinde yıkanır. Hijyenik açıdan bir sonraki kullanımda daha temiz olması için yüksek ısılara maruz kalan modellerin dayanıklı olması gereklidir. Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan ürünler, yüksek ısı derecelerinde zarar görmeden yıkanarak uzun yıllar ilk günkü şekli ile kullanılabilir. Müşteriler için tüm ürünlerinde kalite garantisi sunan marka, aynı zamanda tasarladığı modeller ile de beğeni kazanır. 6 ve 12 kişilik olmak üzere farklı büyüklük, parça sayısı ve geometrik şekle sahip ürün seçenekleri bulunur. Porland Grazia, vintage yemek takımı modelleri, farklı renk ve tasarımlara sahip olmakla birlikte uzun yıllar kullanıma uygundur. Şık tasarıma sahip yüksek kalite sunan bu seçenekler, sofrada diğer servis sunum materyalleri ile bütün bir görünüm oluşturarak sofraya şıklık katar. Konuklar ve özel günler için kullanılan ürünlerin yanı sıra gündelik kullanım için hareketli ve renkli tasarımlar tercih edilebilir. Porland Botanical yemek takımı, botanik esintisi hissettiren yaprak desenlerine sahip bir üründür. Günlük kullanımda aile arasında sevdiklerinizle yediğiniz yiyeceklere sıcak havası ile eşlik eder. Porland Frilly, Christina, Aicha, Copper yemek takımı; hareketli desen ve renklere sahip bir üründür. Günlük ve özel akşam sofralarında kullanıma uygundur. Aynı zamanda serinin ürünleri tamamlanabilir niteliktedir. İhtiyaca uygun olarak parça sayısı arttırılabilir. Serviste kullanılacak olan bardak, çatal ve kaşık gibi ürünler ile bir uyum yakalayarak özenli bir sofra kurulmasında etkili olur. Bu seçenekler arasında tercih yapılırken ev dekorasyonunda belirlenen tarz ve tasarım takip edilebilir. Şık bir yerleşim ve sunumla kurulmuş olan sofra, odaların vitrini niteliğindedir. Etnik tarz tercih eden müşteriler için Porland Arabesque, İdil, Morocco, Ege yemek takımı oldukça ideal olur. Dekorasyonda modern bir görünüm tercih edenler için ise mermer desenli seçenekler, şık ve oda ile bütünlük sağlayan bir görünüme olanak tanır. Markanın marbling modeli de mermer desen benzeri tasarımı ile şık ve modern sofralara eşlik eder. Farklı zevk ve tercihlere sahip olan müşteriler, iyi bir ürün kalitesi sunan Porland kahvaltı takımı modellerini inceleyebilir ve kolaylıkla tercih edebilirler.

Avantajlı Porland Yemek Takımı Fiyatları

Avantajlı Porland Yemek Takımı Fiyatları

Farklı beğeni gruplarına hitap eden Porland altın yaldızlı yemek takımı modelleri, müşteriler için çeşitlendirilmiştir. Bu modeller, mutfakların ve odaların en çok kullanılan ve dikkatleri üzerine çeken ürünleri arasında yer alır. Kullanım sağlanacak alan ve kişi sayısı, bu seçenekler arasında seçim yapılırken etkileyici ve belirleyici niteliktedir. Porland yemek takımı 12 kişilik, 6 kişilik seçeneklerindeki parça sayısı ise değişiklik gösterir. Bazı modellerin içinde temel parçaların dışında sofra kurulumunda yardımcı olacak ve sofra görünümünde bütünlük sağlayacak modeller de bulunur. Porland yemek takımı fiyatları, kişi sayısı ve içlerinde bulunan parça sayısı, üretimde kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösterir. Bu çeşitler, ev içinde en sık kullanılan ve zaruri ihtiyaçlar kategorisinde olduğundan dolayı satın alırken ayrılacak bütçe öncesinde belirlenmelidir ve bu ölçekte tercih yapılmalıdır. Her bütçeye ve her zevke uygun modeller müşteriler için sunulur. Porland romantik yemek takımı, sıcak enerji veren tasarımı ile çeşitli zaman dilimlerinde ve farklı misafir grupları için kullanılabilir. Benzer bir tasarımda ve klasik tasarıma sahip modellerden Porland Firuze, Gülsemin, Hüma, Mahpeyker yemek takımı; günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir. Yüksek sıcaklıkta ve makinede yıkamada renk ve desen solmaları ve atmaları yaşanmaz. Bu sebeple uzun yıllar kullanıma uygundur. Sunulan ürün çeşitliliği her zevke ve beğeni grubuna hitap eden tasarımları ile Porland yemek takımı kullananlar memnuniyetle uzun süreli kullanım gerçekleştirirler. Trendyol üzerinden dakikalar içerisinde bu seçeneklere sahip olabilir, Porland yemek takımı kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Benzersiz Tasarımıyla Porland Yemek Takımı Çeşitleri

Benzersiz Tasarımıyla Porland Yemek Takımı Çeşitleri

Günümüzün hız çağında alışveriş anlayışının ve şeklinin değişmesi ile Trendyol, onlarca ürün ve kategoriyi bir araya getiren sistemi ile müşteriler için büyük kolaylık sağlar. Marka, kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma olanak sağlayan, şık ve özgün tasarımlara sahip ürünlerini Trendyol’da müşteriler için buluşturur. Farklı beğeni ve ihtiyaç gruplarına hitap eden ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Günlük ve misafirler için ayrı ürünler tercih eden müşteriler için, ihtiyaçlarına uygun olarak seçenekler sunulur. Trendyol filtreleme özelliği kullanılarak aranan özelliklere sahip ürün dakikalar içinde bulunur. Ürün tercihi yapılırken Porland yemek takımı yorum bölümü de müşteri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Alışverişlerinizde satın alınacak olan ürünün canlı olarak görülmemesi müşteri açısından dezavantaj olarak değerlendirilebilir. Porland yemek takımı tavsiye ve önerileri, tarafsız bir değerlendirme yapılmasına olanak sağlar. Porland yemek takımı 24 parça seçeneği, olan 6 kişilik kullanıma uygun ürünler arasında yer alır. 6 kişilik bir seçenek arayışında olan müşteriler, filtreleme özelliğini kullanarak ürüne ulaşabilir. Porland Paola, Bride, Exotic, Evoke, Lebon yemek takımı da modern çizgilere sahip tasarlanmış ürünler arasında yer alır. 27 parça olan ürün, 6 kişilik sofralar kurulmasına uygundur. Porland yemek takımı modelleri, tasarımları ile diğer sofra ürünlerini tamamlar niteliktedir. Ürünlerde kullanılan renk geçişleri ve kenar detayları çatal ve bıçaklarla bütün bir görünüm sağlar. Porland Pure, Posh, Seasons, Abstract yemek takımı; ilgi çekici tasarıma sahip bir üründür. Serinin ürünlerinin tamamlanabilir olması, ihtiyaca göre eksilen ürünün yerine konulmasına imkan vererek uzun yıllar eksiksiz olarak ilk günkü haliyle kullanımını mümkün hale getirir. Ayrıca Porland yemek takımı indirim ve uygun fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.