"

Puf Minder

" araması için 37254 sonuç listeleniyor

Puf&Minder

Yatak odasından salona kadar evin her alanında kullanılan puf ve minderler, kullanışlı ev mobilyalarından biridir. Giyinme odalarında, makyaj masasının altında, salonda veya antre mobilyaları arasında tamamlayıcı parça olarak kullanılan puflar, şık tasarımları ile ortama capcanlı bir hava katarken sandalye veya tabure üzerinde kullanılan minderler yaşam alanlarına konforlu bir dokunuş kazandırır.

Şık ve Kaliteli Puf Modelleri

Kullanıldığı ortama şıklık katan puf çeşitleri, ayaklı ve ayaksız modeller olarak değişir. Ayaklı puflar; ceviz, kayın veya çam rengi ahşap ayakları ile kaliteli bir görünüm sergiler ve daha esnek bir kullanım sunar. Keten, kadife, deri veya kürk gibi kaliteli kumaşlarla kaplı sünger kısmı ise ile konforlu bir oturma deneyimi yaşatır. Yeşil, kırmızı, pembe, gri gibi birçok renk seçeneğine sahip olan ahşap ayaklı puflar; dikdörtgen, kare, oval veya kalp gibi farklı şekillerde bulunabilir. Kişisel zevklere, dekorasyona ve kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak seçilmesi gereken renkli ahşap ayaklı ürünler arasında çift kişilik ve tek kişilik ürünlere erişebilirsiniz. Oturma süngerinin kalınlığı değişen puflar içinde kalın süngere sahip puf modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Ayaksız klasik puf modelleri arasında tek renk ve desenli ürünler bulunur. Gri, siyah, beyaz gibi tek renk puflar, daha klasik bir duruş sergilediği için farklı dekorasyonlara kolayca dahil edilebilir. Desenli puflar arasında ise etnik desenlerden çocuk odaları için sevimli figürlerle süslü ürünlere kadar birçok ürün çeşidi yer alır.

Sandıklı Puf Modelleri

Puf modelleri arasında minder kısmı açılan sandık tipi ürünler, çeşitli eşyaları muhafaza etmek için ideal bir kullanım sunar. Genellikle yatak odasında yatak bitimine eklenerek kullanılan çift kişilik sandıklı puflar klasik tasarımlara ve canlı kumaşlara sahiptir. Dekoratif düğmeli üst kısmı ile hoş bir duruş sergileyen ve silinebilir kumaş dokusu ile kolayca temizlenen klasik biçimli puflar, antre ve hol mobilyası olarak da esnek bir kullanım sunar. İster tek kişilik ister çift kişilik puf modellerini ayakkabılığın yanına yerleştirerek evinize modern bir hava katabilirsiniz. Antre mobilyaları içinde tamamlayıcı parça olarak tercih edebileceğiniz sandıklı puflardan ayaklı tasarıma sahip ürünleri seçebilir, gerektiğinde yerini kolayca değiştirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Minder Çeşitleri

Ahşap sandalyelerin ve taburelerin üzerinde kullanılan minderler, canlı renklere ve farklı temalara sahiptir. Tek renk minderler; kırmızı, sarı, mor gibi canlı renkleri ile hoş bir konsept oluşturmayı mümkün kılar. Baskılı minder çeşitleri arasında ise çiçek, yaprak, deniz gibi yaz temalarına sahip ürünler öne çıkar. Bahçe ve balkon takımlarında ideal bir kullanım sunan baskılı minder modelleri, takım halinde alınıp uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Ebatları modeline göre değişen minderler arasında 43 x 43 cm standart ölçüleri ile birçok sandalye tipinde rahatlıkla kullanılabilen minderler öne çıkar. Oturma bölümü geniş sandalyeler için daha büyük ebatlara sahip minder modelleri de ürünler arasından temin edilebilir. Modeline göre iki kenarından veya dört kenarından bağlama ipi bulunan minderler, sandalyeye kolayca sabitlenebilir ve böylece kayma yapmaz. Oturma minderlerinin yanı sıra ürünler arasında sandalyeler için sırt minderleri de bulunur.

Konforlu Şezlong Minderleri

Minder modelleri arasında şezlong minderleri de yer alır. Şezlonga uygun olarak sırt bölümü de bulunan ürünler, yumuşak ve kalın dokusu ile rahat bir kullanım sunar. Kenarlardan bağlama ipleri sayesinde şezlong üzerinde hareket etmez. Genellikle tek renge sahip olan şezlong minderleri, oturma minderlerinde olduğu gibi farklı temalarda da bulunabilir. Şık baskılar ile renklendirilmiş minder modellerini Trendyol’un puf ve minder koleksiyonundan inceleyebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanarak beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.