İlgili Kategoriler
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Sandalye Minderi

" araması için 18033 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlara Sahip Sandalye Minderi Trendyol’da!

Oturma esnasında konforlu ve rahat hissetmeniz önemli olabilir. Sandalyeler, yapıları gereği sert malzemelerden üretildiklerinden oturum esnasında rahatsızlık hissiyatı verebilir. Bu durumun önüne geçme adına sandalye minderi, faydalı bir ürün olarak görülebilir. Kullanmayı tercih ettiğiniz yüzeye ve ürünlerin tipine göre değişebilen farklı tasarımları bulundurur. Sandalye üstü minder, farklı şekillerde ve ölçülerde bulunabilir. Malzemelerin tiplerine göre oldukça değişiklik gösterebilir. Bu bakımdan uygun olabileceğini düşündüğünüz ürünü kullanmanız gerekebilir. İnce sandalye minderi, süngerli yapısıyla konfor hissiyatı sağlar. İnce yapıda olması sayesinde temizlik bakımından avantajlı olabilir. Yıkanabilir sandalye minderi üzerinde çeşitli işaretler bulunur. Bu işaretler, yıkanma esnasında dikkat etmeniz gerekenleri gösterir. Maksimum sıcaklık derecesine uygun yıkama yapmanız önemli olabilir. Ürünün iç yapısına uygun belirlenen bu değeri aşmanız durumunda boyutunda küçülme meydana gelebilir. Bazı tipler de yıkamaya elverişli değildir. Nemli bir bez yardımıyla yüzeyini temizlemeniz yeterli olur. Kaymaz sandalye minderi içerisinde özel tutucu malzemeler bulunur. Genel olarak silikonlu malzemeler, bu kaymazlığı sağlayan işleve sahiptir. Bu yapıya sahip ürünlerin makinede yıkanması sakıncalı olabilir. Katlanır sandalye minderi, arkalıklı yapıyı bulundurabilir. Kenarlarından sarkan bir ip yardımıyla yanlara bağlanabilir. Sahip olduğunuz oturakların hepsine aynı modelde ürünleri yerleştirebilmeniz için 4’lü, 6’lı sandalye minderi çeşitleri faydalı olabilir. Böylece takımı bozmadan bütüncül bir görünüm sağlayabilirsiniz. Trendyol’dan ürünlere kolaylıkla erişim sağlayarak detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Sandalye Minderi Modelleri

Sandalye minderi modelleri, oldukça fazla çeşittedir. Modellerin tipine göre değişen ürünlerle ihtiyaçlarınıza yönelik olanları bulmanız oldukça kolaylaşabilir. Üretildiği materyale göre değişebilen birçok model bulunur. Bu ürünlerin kalınlığı ve iç yapısı; yüzeyin sertliğine göre değişir. Ahşap, demir, bambu, plastik sandalye minderi ; kalın yapıdadır. Bu malzemeler, oturum esnasında rahatsızlık hissiyatı verebilir. Konforlu oturum deneyimini yaşayabilme adına ürünlerin içi kalın olarak üretilebilir. Böylece sertliği hissetmeden uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Rattan sandalye minderi de kalın üretilen modeller arasında sayılabilir. Yüzeyinin materyalinin yanı sıra şekli de önemli bir unsur olabilir. Oturulan alanın geometrisi, model seçimi konusunda önemlidir. Oval, kare, yuvarlak sandalye minderi ile uygun olanı seçebilirsiniz. Oval ve yuvarlak şekilli yapıdakiler için özel üretilen modeller tercih edilebilir. Genel olarak oturum genişlikleri 42 santimetreden az değildir. İnsan vücut ölçüleri göz önüne alınarak tasarlanmaları, konfor deneyimini maksimuma çıkarabilir. Bilgisayar sandalye minderi, oyuncu koltuklarında kullanılan türlerdendir. Uzun süreli bilgisayar başında oturan müşteriler için ideal bir üründür. Oyun keyfini yaşatmanın yanı sıra masa başında çalışanlar için de faydalı sayılabilir. Oturma esnasında rahatsızlık hissettirmeden verimli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Fermuarlı, fırfırlı, süngerli sandalye minderi; çeşitli tasarımlarıyla ön plana çıkar. Fermuarlı modeller, yıkanabilirlik bakımından avantajlı sayılabilir. Fermuar kısmı sayesinde kılıfı süngerden ayırabilirsiniz. Böylece kılıfı ayrı şekilde yıkayarak süngerini ıslatmazsınız. İsterseniz başka kılıflar da takarak farklı dekoratif görünümler yakalayabilirsiniz. Fırfırlı modeller, estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Kılıf desenleri, zevklerinize göre tercih edebileceğiniz çeşitliliğe sahiptir. Yeşil, kırmızı, gri, siyah sandalye minderi ; büyük beğeni toplar. Yeşil renk, psikolojik olarak dinginliği ve doğayı çağrıştırabilir. Kullanımı sağlanan her ortama sakin bir hava kazandırabilir. Kırmızı, sıcak renkler grubundadır. Canlılık ve hareketlilik kazandırması ile farklı bir atmosfer oluşturulabilir. Gri ve siyah tonları, her türlü renk grubuyla tam olarak uyum sağlayabilir. Kirlenme durumlarında gözle görünürlüğü azaltabilir tonlardır. Puantiyeli, çizgili, desenli sandalye minderi; göz alıcı tasarımlarıyla kullanılan ortamda şık bir hava kazandırabilir. Trendyol’dan çeşitli tasarımlara sahip ürünlerin modellerine erişim sağlayabilirsiniz.

Rahatlık Deneyimini Yaşatan Sandalye Minderi Çeşitleri

Konforunuzu ön plana çıkararak tasarlanan ürünler, eşsiz deneyimlere kapı aralayabilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilen seçenekler, uzun ömürlü bir kullanım sürecine sahiptir. Sırtlıklı, arkalıklı sandalye minderi ; iki ayrı parçaymış gibi görünen bir yapıdadır. Birleşik olarak bulunabilen bu modellerin tipi, otururken sırtınızı da destekler. Böylece konforlu oturum imkanına erişebilirsiniz. Uzun süreler boyunca otursanız da rahatlık hissiyatını kaybetmezsiniz. Ferforje, hasır, deri sandalye minderi, kalın yapıya sahiptir. Ferforje, dövme demirin şekillendirilmesiyle oluşur. Sert malzeme olduğundan oturum esnasında yumuşak yüzeylere ihtiyaç duyabilirsiniz. Hasır yapıdakiler, ürün olmadan kullanıldığında bacağınızda iz çıkarabilir. Özellikle sıcak havalarda sert yüzeylere oturduğunuz zaman bacağınız o bölgeye yapışabilir. Kalkarken acı hissiyatı gelebilir. Yazlık terletmeyen sandalye minderi, nefes alan iç kumaş yapısına sahiptir. Özel materyalleri sayesinde oturum esnasında terleme durumu ortadan kalkabilir. Çeşitli ortamlar için kullanılmaya elverişli yapıda ürünleri vardır. Mutfak, salon, ev içi kapalı odalar, kafeler, restoranlar gibi suyla teması olmayan mekanlarda süngerli ve pamuklu yapıda modellerini tercih edebilirsiniz. Açık alanlarda da kullanım sağlayabileceğiniz türde modeller vardır. Mutfak, balkon, bahçe sandalye minderi ; açık havalar için özelleşmiş yapıya sahiptir. Yıkanması ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Kirlenmeye müsait mekanlarda bu tip ürünler kullanılması, işgücü bakımından avantaj oluşturabilir. Lastikli, cırt cırtlı sandalye minderi, özel parçalarla yüzeyine yerleştirilebilir. Kolayca takıp çıkarılabilir olması sayesinde istediğiniz gibi kullanım sağlayabilirsiniz. Sallanan sandalye minderi, keyifli vakit geçirmenize katkı sağlayabilir. Otururken bacağınızın yüzeyine yapışmasını engelleyebilir. Çocuk sandalye minderi, küçük bir yapıdadır. Çocuklara uygun ölçüler kullanılır. Çocukların ilgisini çekebilen tasarımlara sahip olabilir. Renkli pofuduk sandalye minderi, yumuşak dokusuyla eşsiz deneyimlere kapı aralayabilir. Trendyol’dan farklı mekanlar için kullanım fırsatı sunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Aralıkta Sandalye Minderi Fiyatları

Sandalye minderi fiyatları, ürünlerin tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünlerin kumaş yapısı, materyalleri, kalınlığı, boyutları gibi unsurlar; fiyatlar konusunda belirleyici olabilir. Bu bakımdan ihtiyaçlarınıza yönelik kriterleri belirleyerek incelemelerde bulunabilirsiniz. Geniş, uzun sandalye minderi ; iki veya daha fazla kişilik alanı kaplayabilir boyutlardadır. Uzun yapıdaki tipleri için idealdir. Bu modeller, genel olarak kafelerde ve bahçelerde tercih edilen ürünlerdir. Tabure minderi, tek kişinin oturumu için ideal boyutlara sahiptir. Birden fazla tabureniz var ise hepsinin bir bütün olarak görülebilmesi adına aynı ürünleri hepsi için kullanabilirsiniz. Böylece takım gibi algılanmasıyla mekana tamamlayıcı bir görünüm kazandırabilir. Tekerlekli sandalye minderi, ofis gibi alanlarda kullanılabilir. Tekerlekli olanların bazı modellerinde oturma kısmı, deri materyaller kullanılarak üretilebilir. Bu deri kısım, oturma esnasında bacağınıza yapışarak rahatsız edici bir hissiyat bırakabilir. Bu durumun önüne geçme adına yüzeyin oturma kısmına bu ürünlerden yerleştirerek konforlu dinlenme imkanını yakalayabilirsiniz. Hazır ofis sandalye minderi, çalışma esnasında rahatlık hissiyatını sağlayabilir. Uzun süreli masa başında çalışan kişiler için ideal bir ürün olabilir. Sandalye minderi ölçüleri, değişken olabilir. Birçok farklı tipte modeli olduğu için ürünler de çeşitli yapıdadır. Ölçü, tasarım ve kalınlık bakımından farklılık gösterebilirler. İki veya üç kişilik geniş bahçeye uygun olanlara uzun yapıda modeller, tercih edilebilir. Tek kişilikler için 35x50, 50x50, 60x60 sandalye minderi; yeterli olabilir. İnsan ölçüleri göz önüne alınarak tasarlanan bu ürünler, yüksek konfor hissiyatını yaşatmayı ön planda tutar. Uzun süreli otursanız da kendinizi rahat hissetmeniz önemli olabilir. Dinlenebilmeniz için bu yumuşak doku gerekli görülebilir. Sert yüzeylerin getirebileceği rahatsızlık hissini minimuma indirmeye katkı sağlar. Trendyol üzerinden sandalye minderi satın alarak eşsiz konfor deneyimiyle tanışabilirsiniz.