Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Riot Games

" araması için 118 sonuç listeleniyor
Riot Games 200 RP League of Legends RP

Riot Games200 RP League of Legends RP

(6233)
200 RP League of Legends RP
22,92 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 850 Rp

Riot GamesLeague Of Legends 850 Rp

(5922)
League Of Legends 850 Rp
113 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 200 Rp

Riot GamesLeague Of Legends 200 Rp

(70)
League Of Legends 200 Rp
22,92 TL
Sepete Git
Riot Games 115 VP Valorant Points TR

Riot Games115 VP Valorant Points TR

(16168)
115 VP Valorant Points TR
23 TL
Sepete Git
Riot Games 485 VP Valorant Point TR

Riot Games485 VP Valorant Point TR

(13066)
485 VP Valorant Point TR
109,40 TL
Sepete Git
Riot Games 2200 Valorant Points

Riot Games2200 Valorant Points

(16)
440,44 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 3125 RP

Riot GamesLeague Of Legends 3125 RP

(57)
League Of Legends 3125 RP
447,90 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 850 Rp

Riot GamesLeague Of Legends 850 Rp

(80)
League Of Legends 850 Rp
112,55 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 850 RP

Riot GamesLeague Of Legends 850 RP

(15)
League Of Legends 850 RP
113 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 10275 RP

Riot GamesLeague Of Legends 10275 RP

(14)
1.349,40 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 210 RP

Riot GamesLeague Of Legends 210 RP

(8)
League Of Legends 210 RP
32,45 TL
Sepete Git
Riot Games League Of Legends 200 Rp TR

Riot GamesLeague Of Legends 200 Rp TR

(15)
24,50 TL
Sepete Git
Riot Games Valorant Points 485 Vp Tr

Riot GamesValorant Points 485 Vp Tr

(55)
Valorant Points 485 Vp Tr
114 TL
Sepete Git
Riot Games 7300 Valorant Points

Riot Games7300 Valorant Points

(12)
1.366,98 TL
Sepete Git

Riot Games Oyun Çeşitleri ile Sevenlerini Bekliyor

Geçmişte oda arkadaşı olan Brandon Beck ve Marc Merrill ortaklığında 2006 yılında Kaliforniya’da kurulan Riot Games’in amacı, oyuncu merkezli oyunlar geliştirmek ve yayınlamaktır. 2009 yılına gelindiği zaman, Riot Games markasının ilk oyunu olan League of Legends yayınlanmıştır. Dünya çapında oyunculardan büyük beğeni toplayan League of Legends oyunu, çıkarıldığı günden itibaren en çok oynanan oyunlar arasında yer almıştır. League of Legends, kısa adıyla LoL; e-sporun gelişimine katkı sağladığı gibi e-spor dalı olarak da büyük gelişme göstermiştir. Dünya çapında League of Legends espor karşılaşmaları büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. League of Legends adının Türkçe karşılığı “Efsanelerin Ligi” ya da “Efsaneler Ligi” anlamına gelmektedir. Oyun dünyasında birçok oyuncunun dikkatini cezbeden MOBA oyun türünde olan ücretsiz bir oyundur. MOBA kelimesinin açılımına bakacak olursak Multiplayer Online Battle Arena kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır.

Riot Games Ürünleri

Riot Games Ürünleri

Multiplayer Online Battle Arena oyun türünün Türkçe çevirisi “çevrimiçi çok oyunculu muharebe meydanı” olarak karşınıza çıkmaktadır. MOBA oyun türünde oyuncular çevrimiçi anlık olarak birbirleriyle mücadele ederler. League of Legends oyunundaki temel amaç da çevrimiçi bir ortamda takım arkadaşlarıyla birlikte rakip takımın ana üssünü yok etmektir. Rakip takımın ana üssü ya da ana binası olarak anılan “Nexus”u yok etmek pek de kolay olmamaktadır. Bu bölge savunma binalarıyla korunmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda rakip oyuncularla mücadele etmek gerekmektedir. Takım arkadaşlarıyla birlikte rakip takıma üstünlük kurup oyunu kazanmak oyunculara büyük keyif vermektedir. Oyunun içerisinde büyüsel bir atmosfer olduğunu söylemek yanlış olmaz. LoL oyununda “uğursuz koruluk”, “sonsuz uçurum” ve “sihirdar vadisi” adlarında oyun haritaları mevcuttur. Oyun içindeki mücadeleler bu haritalarda gerçekleşmektedir. League of Legends’i daha da eğlenceli kılmak için birtakım içerikler mevcuttur. Bu içerikler arasında kostümler, geliştirme kartları ve deneyim puanları gibi şeyler bulunmaktadır. Tüm bu içeriklere erişmek için Riot Games RP satın almanız gerekmektedir. RP kısaltması Riot Point anlamına gelmektedir. Türkçe karşılığıyla Riot puanları demektir. Oyun içi satın alımların hepsini Riot Point ile yapabilmektedirler. Riot Games RP fiyatları farklı sitelerde farklı fiyatlarda satılabilmektedir. Size en uygun seçeneği tercih etmelisiniz. Riot Pointler farklı seçenekler ile satılmaktadır. Bu seçenekler 400 RP, 840 RP, 1780 RP, 3620 RP, 6450 RP gibi olabilmektedir. RP satın alırken, satın aldığınız RP’lerinizi oyun içinde aktif hale getirebilmeniz için Riot Games RP kodları verilir. Riot Games RP kullanımı oldukça basittir. Satın almış olduğunuz RP’ler için verilen kodlar oyun içerisinde aktif edilebilmektedir. Bunun için oyun içerisinde RP satın al seçeneğinden Riot Games RP codes alanına satın alınan kodların girilmesi yeterlidir.

Riot Games VP Çeşitleri

Riot Games VP Çeşitleri

Riot Games’in ana merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı California Los Angeles’ta bulunmaktadır. Kurulduğu 2006 yılından itibaren çok büyük başarılara imza atan şirket; bünyesinde League Of Legends gibi çok büyük sükse yaratan bir oyunu da barındırmaktadır. 2009 yılında diğer başka şirketlerin etkisi olmadan ürettikleri ilk oyun olan LoL’den sonra 2019 yılına kadar daha ufak oyunlar olarak ifade edilebilecek oyunlar çıkartmışlardır. 2017 yılında piyasaya sürülen “Ziggs Arcade Blast” oyunu; arcade oyun türünde piyasaya sürülmüş mini oyunlar arasında sayılabilir. Bir diğer örnek olarak 2018 yılında “Star Guardian: İnsomnia” çıkmıştır. Aynı yıl içerisinde piyasaya sürülen “Project Execute” ve “Super Zac Ball” gibi oyunlar da anılması gereken yapımlar arasındadır. 2019 yılında büyük yapımlardan olan “Teamfight Tactics” oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Bu oyun Auto Battler türünde güzel bir örnektir. 2020 yılı itibariyle “League of Legends: Wild Rift” ile birlikte LoL heyecanı iOS ve Android kullanıcıları için mobil ortama taşınmıştır. Yine 2020 yılında “Legends of Runeterra” ismiyle çevrimiçi kart oyunu olarak piyasaya sürüldükten sonra, 2009 yılında piyasaya sürülen LoL’den bu yana oyuncular için çok büyük bir heyecan yaratan “Valorant” piyasaya sürüldü. Riot Games tarafından 7 Nisan 2020’de piyasaya sürülen Valorant; birincil şahıs nişancı olarak çevrilebilecek “First Person Shooter” türünde bir oyundur. First person shooter yani kısa adıyla FPS oyun türünde, oyuncular nişancılık işlemini karakterin gözünden nasıl görünüyorsa o şekilde yapar. Yani oyuncular, karakterin bedenindeymiş hissiyatı yaratılır. Valorant bu özelliğiyle FPS türünde piyasada hâlihazırda var olan diğer yapımlara sağlam bir rakip olmaktadır. League of Legends’ten alışık olduğumuz büyüsel ortam Valorant’ta FPS modunda oldukça başarılı bir şekilde işlenmiştir. Riot Games RP kullananlar oyun içerisinde farklı kostümlere sahip olabilirler. Riot Point benzeri oyun içi sanal para olan Valorant Point, Valorant oyun içi mağazasından alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. Riot Games Valorant VP ile oyun içi mağazasından ajanlar, kostümler ve silah etiketleri gibi itemler satın almak mümkündür. Riot Games VP fiyatları satın alınan noktalara göre farklılık gösterebilmektedir. Valorant Pointler kısaca VP’ler miktarlarına göre sınıflandırılarak satılmaktadır.

Riot Games RP Kartları

Riot Games RP Kartları

Riot Games’in önde gelen yapımlarından olan League of Legends ve Valorant oyunları, geniş bir oyuncu kitlesi tarafından beğenilerek takip edilmektedir. Oyunlara gelecek olan yeni eklentiler, güncellemeler ve düzeltmeler; her iki oyunun da oynanabilirliğini katlayarak arttırmaktadır. Böylece her geçen gün oyuna olan ilgi de katlanarak artmaktadır. Bilindiği üzere Riot Games her iki oyunu da “free to play” yani oynaması ücretsiz olarak yayınlamışlardır. Ancak oyun içi satın almalar mevcut bulunmaktadır. Örneğin Riot Games RP cards olarak bilinen RP puan kartları çeşitli sitelerden satın alınarak, oyun içi alışverişte rahatlıkla kullanılabilmektedir. İlk oyun olan League of Legends oyunu eğlenceli mücadeleleri kuş bakışı ve tanrısal bir gözle oyuncuya sunarken, diğer bir Riot Games yapımı oyun olan Valorant, Fps oyun modunda karakterin gözünden bizlere oyunu oynatmaktadır. Her iki yapımın da en dikkat çeken özellikleri arasında sihirsel ya da büyüsel diyebileceğimiz gerçek üstü bir ortamın varlığıdır. League of Legends dünyasında “base” yani alan ele geçirme gibi hedefler varken, Valorant’ta bu durum biraz daha farklıdır. Çok farklı oyun modları barındıran Valorant’ta da alan savunma mantığı hiç yabancı değildir. Spike adındaki bombayı belli bir alana yerleştirmek ile görevli bir takım varken, karşılarında bombayı etkinleştirilmeden karşı takımı yok etme ya da etkinleştirildikten sonra bombayı etkisiz hale getirme görevi olan bir başka grup vardır. Oyunda ajan adı verilen karakterler çeşitli yeteneklere ve silahlara sahip olabilmektedir. Bu noktada Riot Games VP kullananlar avantajlı duruma gelebilmektedir. Oyun içi satın almalar ile bazı avantajlar elde eden oyuncular olması doğaldır. VP satın alımları sırasında daha önce VP kullanan oyuncuların bu konu hakkındaki görüşlerine başvurmak sizin için en doğru seçeneği daha kolay tercih etmenize yardımcı olabilir. Riot games VP yorumları VP satışı yapılan yerlerden elde edilebilir. Aynı durum Riot Games RP yorumları için de geçerlidir. Ayrıca Trendyol üzerinden de kullanıcıların yaptığı yorumları incelemek mümkündür.