İlgili Kategoriler
Marka
"

Lol Oyuncak Bebek

" araması için 196 sonuç listeleniyor
LOL Minikler 5 Sürpriz
KARGO BEDAVA
LOLMinikler 5 Sürpriz
(237)
120,80 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

LOL Bebek Oyuncak

Çocukların Vazgeçilmezi LOL Bebek Oyuncaklar

Çocukların Vazgeçilmezi LOL Bebek Oyuncaklar

Tahmin etmek zor değildir ki; çoğu insan çocukluk dönemini oyuncaksız geçirmemiştir. Belli bir yaşa kadar evdeki sıradan eşyalardan sonra oyuncaklara geçiş yapmak, her çocuk için önemli bir geçiş dönemi olarak kabul edilir. Dikkatli bir şekilde incelemek istersek; oyuncaklar veya oyunlar, aslında çocukların kendisini ifade ediş biçimleri olarak adlandırılabilir. Oyunlar, çocukların yaşamının çok önemli bir parçasıdır. Gelişim döneminde oynanan oyuncaklar ve dolayısıyla da oyunlar, çocuğun zihinsel gelişimine yardım eder, hareketlerde ve kendilerini ifade ediş biçimlerini geliştirmelerine oldukça yardımcı olur. Renkleri, simgeleri, şekilleri ve diğer somut cisimleri; oyun ve oyuncaklar yardımı ile öğrenmek, çocuğun zihninde daha kalıcı bir yere oturmasını sağlar. Bir başka deyişle oyun oynamak, onların içindeki (zihinlerindeki) dünyanın dışa yansıması olarak yorumlanabilir. Özellikle 0- 2 yaş grubu çocukların oynadığı oyunlara akıl sır erdirmek mümkün olmayabilir. Bu yaş grubunun oynadığı oyunlar daha çok çevreyi keşfetmeye, somut cisimleri algılamaya ve onlara değişik gelen her şeyi öğrenmeye odaklıdır. Daha sonrasında işin içine simgeler ve dil girdiğinde, onların dilinden anlamak daha kolay hale gelir. Daha da büyüdükçe kurallar devreye girer ve çocuk da bu kurallara uyum sağlamaya çalışır ve büyüdükçe disiplin prensibini kendine huy edinmeye başlar. Örneğin kız çocukları bu kurallara, yapıları ve doğaları gereği daha rahat uyum sağlayabilirler. Küçük yaşlarından beri tehlike seviyesi daha düşük olan oyuncakları tercih eden kız çocukları, gelişimlerinde de aynı tedbire uymaya oldukça özen gösterirler. Özellikle 2-6 yaş grubu kız çocuklarının vazgeçilmezi olan oyuncak bebekler, gelişim ve el becerilerinde önemli rol oynarlar. Geçmişten günümüze gelişmeye devam eden oyuncak bebek ürünleri, kız çocuklarının ve ebeveynlerin beğenisini toplamaya tüm hızıyla devam ediyor. Günümüzde çocukların en çok beğenisini toplayan LOL bebekler serisi, hem estetik üretimi hem de herhangi bir katkı maddesi içermeyen modelleri ile tüketiciye sunulmaktadır. 0-2 yaş grubu bebeklerin de rahatlıkla oynayabileceği LOL bebek peluş oyuncak serisi de ebeveynler tarafından oldukça beğeni ve talep toplamaktadır. Yumuşak dokuları ve kolay kolay kopmayan yapıları ile özenle üretimi sağlanan LOL oyuncak bebekler, her yaş grubuna uygun binbir farklı çeşidi ile satışa sunulmaktadır.

En Sevilen LOL Bebek Modelleri

En Sevilen LOL Bebek Modelleri

Çocuklar oynadıkları oyuncaklar ve oyunlar ile analiz – sentez yapmayı öğrenirler. Yani bu; çocuğun psikolojik gelişimini de oldukça etkiliyor demektir. Bu gibi kavramları zihinlerine yerleştirerek, ilk adımda paylaşma yetisini benimserler. Fakat bu paylaşımlar bazı durumlarda tehlikeli hale gelebilir. Örneğin oyuncak; adi, özensiz üretilmiş ve kenarı köşesi sivri olur ise hem sahibi olan çocuğa hem de paylaşılan kişiye zarar verir. Başka bir örnek olarak; özensiz ve basit üretilen bir ürünü, çocuğun ağzı ile temas ettirmesi, sağlık açısından oldukça kötü yan etkiler yaratabilir. Bu yüzden satın alınan oyuncakların boyalarına, sertliğine, dokularına, yapılarına ve fiziksel olarak ona zarar verip vermeyeceğinden emin olunarak alınmalıdır. Her çocuk ayrı ayrı mucizedir ve özeldir. Bu sebeple gözümüz gibi koruduğumuz çocuklarımıza alacağımız oyuncaklar da mükemmel olmalıdır. Erkek çocuklarının vazgeçilmezi nasıl arabalar ise kız çocuklarının ki de oyuncak bebekler olduğunu muhtemelen bilmeyen yoktur. Özellikle bu oyuncaklara yoğunlaştığımızda; arabaların köşe ve kenarlarına, oyuncak bebeklerin de sertliğine ve boyalarının kolay çıkıp çıkmadığına oldukça dikkat edilmelidir. Kız çocukları için oldukça güvenli olarak özenle üretilen LOL bebekler, tüm tasarım prensiplerine uyularak üretilir ve satışa sunulur. En sevilen serilerden biri olan LOL omg bebek serisi, hem gerçekçi üretimi hem de rengârenk birbirinden farklı modelleri ile oldukça sevilen çeşitlerdendir. Kız çocukları genellikle süslü, renkli ve gösterişli bebekleri tercih ederler. Bütün bu kriterlere uyan LOL bebekler, çoklu olarak da satışa sunuluyor. Örneğin LOL bebek 8’li seri, 4’lü LOL bebek, LOL bebek 4. seri, LOL bebek 5. seri, 3’lü LOL bebek, LOL bebek 8. seri ve LOL bebek 5’li gibi serileri LOL bebek hayranı olan kız çocuklarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Birbirinden farklı karakterler ve gerçekçi görselleri ile çocukların ve dolayısıyla ebeveynlerin ısrarlı talebi haline gelen LOL serilerinin çeşitleri saymakla bitmiyor. Örneğin, cleosem LOL bebek olarak adlandırılan ürün, farklı tasarımları ile çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Simli saçları ve gösterişli kıyafetlere sahip olan bu seri, yoğun bir şekilde talep edilmeye devam ediyor.

LOL Bebek Modelleri ile Çocuklarınızı Sevindirin

LOL Bebek Modelleri ile Çocuklarınızı Sevindirin

Çocuklar kendilerini, iç dünyalarını, hayatı ve çevrelerini; oyun ve oyuncaklar yolu ile tanırlar. Oyun oynarken, çevrelerindeki her şey ile iletişim içerisinde oldukları için; hafızaları, zekâları, düşünce yapıları, duyguları ve kelime bilgileri gün geçtikçe gelişmektedir. Rastgele seçilerek alınan oyuncaklar, onlar için herhangi bir anlam ifade etmezken, bilinçli bir şekilde, belli kriterler kapsamında seçilen oyuncaklar onlara ve dolayısıyla çevrelerine de etkili mesajlar verir. Oyuncaklar; eğlenceli ve eğitici oldukları kadar çocukların çevrelerini ve kendilerini tanımalarına da yardım eder. Bu oyuncakların seçiminde; çocuğun yaşı ve becerileri göz önünde bulundurularak seçildiğinde, gelişimleri üzerinde oluşan olumlu etkileri net bir şekilde görülebilir. Ebeveynler özellikle kız çocuklarının tercih ettiği oyuncaklar konusunda epey endişeliler. Çünkü kız çocukları, yapıları gereği her konuya, her nesneye ilgi duyabilir ve bir konudan bir başka konuya alakasız bir şekilde geçiş yapabilirler. Bu durum da doğal olarak ebeveynleri, güvenli bir ortam oluşmasını sağlamak konusunda endişelendirebiliyor. Bu sebeplerden dolayı, her olasılığı göz önüne alarak tercih yapmak gerekir. Tüm bu örneklere, her özelliği ile uyan LOL surprise bebekleri, en çok tercih edilen ürünlerin en başında gelmektedir. Evcilik oyununu, oyun hayatlarının en başına oturtan kız çocukları için düşünülen jestler de var elbette. Örneğin; oyuncak LOL bebek kıyafetleri ile oynayarak el becerilerinin gelişiminin sağlanması amaçlanmıştır ve aynı zamanda evcilik oyunlarında, oyunun bir parçasıdır. Bir başka örnek olan LOL bebek çanta oyuncak ve LOL bebek çantalı oyuncak versiyonları, yoğun şekilde tercih ve talep edilen modeller arasındadır. Aksesuar meraklısı olan kız çocukları için düşünülerek üretilmiş olan LOL bebek oyuncak çantası, simli görünümleri, şık yapısı, parlak ve desenli tutacakları ve birbirinden çeşitli yüzlerce farklı modeli ile çocukların gözdesi haline gelmiştir. Yani farklı bir açıdan yorum yapacak olursak; çocuklar, cinsiyetlerine, kendi oluşturdukları kişisel karakter özelliklerine ve kriterlerine göre oyuncak tercihlerini yaparlar. Bu sebeple ne olursa olsun oyuncak seçimi yapılırken; oyuncakların, çocukların psikolojisinden duygusal ve fiziksel gelişimlerine kadar etki yarattığı her zaman ve her koşulda ciddiye alınmalıdır.

LOL Bebek Modelleri ile Çocuklarınızın Gelişimine Katkı Sunun

LOL Bebek Modelleri ile Çocuklarınızın Gelişimine Katkı Sunun

Duygusal ve psikolojik gelişime doğrudan etki eden oyuncaklar yardımı ile çocuklar; isteklerini, arzularını rahatlıkla belirtebiliyorlar. Oyunlar ile beraber çocukların çevrelerine olan etki ve ilgileri büyük bir oranla artış gösterir. Bu oyunlar sırasında kendilerini güvende hissederek, duygusal gelişimlerini doğrudan olumlu etkiler. Dahası bu oyunlara ebeveynler de dâhil oldukları zaman çocuk ve ebeveyn arasında daha güçlü bir bağ oluşumu sağlanır. Bu yollar ile çocuğun sosyalleşmesi de sağlanmaktadır. Seçilen oyuncakların; çocuğun gelişim seviyesine ve yaş kategorisine uygun olması gerekmektedir. Cinsiyeti ve yaş grubu ne olursa olsun, bütün çocuklar oyuncak ve oyunlar ile büyümelidirler. Çocuklar, oynadıkları oyunlar sayesinde toplum ile bütünleşir, duygu ve düşüncelerinin açığa çıkmasını sağlarlar ve hatta ileride icra edecekleri mesleklere ilk adımı bile bu yolla atmış olurlar. Örnek verecek olur isek; kıyafet veya aksesuarlar ile oynayan bir çocuğun mantıksal yönden ziyade duygusal özellikleri benimsediği, bedensel yeteneklerinin ve el becerilerinin daha ön planda olup bu şekilde geliştiği ve bu sebepler ile meslek olarak moda tasarımcısı, kreatif direktör ya da oyunculuk gibi alanlarda çalışacağının bir nevi ilk izlenimlerini de vermiş olur. Bu nedenle oyuncak seçimlerinde, oyuncağın çocuğun ilgi ve alakasına yönelik olması en önemli unsurların en başında gelmektedir. Asıl önemli olan şeyin ebeveynlerin oyuncağı ne kadar beğenip beğenmedikleri değil, çocuğun dikkatini ve yaratıcılığını ne kadar ortaya koyabileceği olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Gün geçtikçe değişen ekonomik şartlar, oyuncak firmalarını da etkilemektedir. Bu nedenle ebeveynler de kendi maddi durumlarına göre çocuklarını olabildiğince mutlu etmeye çalışıyorlar. Bazı aileler durumları gereği daha düşük bütçeli oyuncaklara yönelirken, gelir düzeyi yüksek olan aileler daha yüksek bütçeli oyuncakları tercih edebiliyorlar. Bu kriter de göz önüne alınarak tasarlanan LOL bebekler; her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. Asıl amaç olarak ‘ çocukların yüzünü güldürmeyi ’ kendilerine prensip sayarak, bu disiplinle üretimi sağlanan LOL bebekler, gün geçtikçe daha fazla çocuğun gülümsemesini sağlıyor. Yüzlerce çeşidi, birbirinden farklı modelleri, gerçekçi görselleri ve göz kamaştırıcı aksesuarları ile tasarlanan LOL bebekler, hem ailelerin hem de çocukların gözdesi haline gelmiştir. Bahsettiğimiz gibi birbirinden farklı çeşidi olan bu oyuncakların LOL bebek şifreli olan modeli, hala yüzlerce beğeni toplamaya devam etmektedir. Diğer oyuncaklara nazaran değişik özellikleri ile üretilen bu seride yok yok da diyebiliriz. Fakat aileler açısından bu LOL bebekler fiyat olarak da her bütçeye uyum sağlayarak, tüketiciden en çok beğeniyi bu yönden topluyor.

Çocuklar İçin En Eğlenceli Aktivite LOL Bebek Oyuncak Çeşitleri

Çocuklar İçin En Eğlenceli Aktivite LOL Bebek Oyuncak Çeşitleri

Çocukların en çok eğlendiği aktivitelerden biri de hiç şüphesizdir ki; oyunlardır. Bebeklerin ilk aylık dönemlerinde, en başta ebeveynleri ile kurdukları ilişkiler oldukça önemlidir. Bu dönemlerde oyuncaklar ile oynamaktansa; duyma, görme, dokunma ve tatma gibi duyularının gelişiminin sağlanması çok daha önemlidir. Bu duyuların gelişimi için tercih edilen oyuncaklar daha çok; tutuşu kolay ve genellikle fazla ve değişik ses çıkaran oyuncaklardır. Böylece gelişimlerinin belli bir seviyesine erişmiş olan bebekler; iletişim kurmaya, ses çıkarmaya, emeklemeye, yuvarlanmaya ve hoplamaya başlarlar. Bu dönemde aileler; basıp – çekmeli, şarkı çalan ve neden – sonuç ilişkisi kurmayı sağlayan oyuncakları tercih ederler. Fiziksel aktiviteler gelişerek hız kazandıkça; itme – çekme, boşaltma, devirme, gibi fiziksel unsurlar devreye girer. İşte tam da bu dönemlerde çocuğu analiz ederek, ilgi alanlarını teşhis edip, bu yönde oyuncak tercihleri yapmak, çocuğun beceri gelişimlerini sağlayabilmek açısından oldukça önemlidir. Her yaş grubuna uygun olarak, özenle üretilen LOL bebekler, hiçbir şekilde yabancı madde içermeyerek çocukların becerilerinin gelişmesine oldukça yardımcı olur. Özellikle kız çocukları tarafından oldukça beğeni toplayan LOL bebek sukuşisi, çizgi film anime karakterlerine benzeyen görünümleri ile oldukça tatlı bir yapıya sahiptirler. Elastik yapıları, cilde zarar vermeyen plastik dokusu, birbirinden farklı renkleri, tahriş yönünden zararsız ve sağlığa da herhangi bir olumsuz etki yaratmayan içerikleri ile ailelerin gözünü arkada bırakmayan LOL bebek modelleri, günümüzde en çok tercih edilen oyuncak kategorilerinin en başlarında gelmektedir. Hem birbirinden çeşitli modelleri, hem de her bütçeye uyum sağlayan fiyatları ile çocuklar ve ebeveynleri tarafından talep edilen, her çeşit kritere uyum sağlayarak, en yüksek koşullarda üretimi sağlanan LOL bebek modelleri, her yaş grubuna uygun çeşitleri ile alıcısına sunulmaktadır.

LOL Bebek Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

LOL Bebek Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Oyunlar; çocukların en önemli işleri, oyuncaklar ise en değerli araç – gereçleridir. Büyüme ve gelişim süreçleri boyunca, çocuğun hal ve hareketlerine uyum aşılayan, tutarlılık sağlayan, yaratıcılığını ve hayal güçlerini kuvvetlendiren, zihinsel ve psiko-sosyal gelişimlerine yardım eden tüm oyun araçlarıdır oyuncaklar. Günümüzde ise bu oyuncakların bin bir çeşidine şahit oluruz. Farklı madde ve malzemelerden üretilen, değişik renk ve özelliklere sahip olan bu oyuncaklar, çocukta merak uyandırır ve bir amaç – sonuç bağlantısının kurulmasını sağlar. Yalnızca bu gibi özelliklerle de sınırlı kalmayarak; girişimciliği, zihin kaslarını, el becerilerini, mantıksal yetenekleri ve problem çözme özelliğini devreye sokarak gelişimin hızlanması sağlanır. Bunların yanı sıra; çocuk belli bir yaşa ve zekâ seviyesine eriştiği zaman, tercih hakkının öğretilip uygulamaya sokulması, çocuğun gelişim süreci, özgüven seviyesi, sosyalleşme hızı ve yeteneklerinin gelişebilmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca bahsini ettiğimiz bu oyuncaklar, çocuk ve ebeveyn arasında köprü görevi yaparak iletişiminin oldukça sağlıklı bir halde gelişmesini sağlarlar. Fakat ana fikir her zaman; oyuncakların çocuk için yararlı ve işlevsel nitelikte olmalarıdır. Mümkün olduğunca haşır - neşir oldukları konularda ve ilgilerini rahatlıkla o yöne çevirebilecek nitelikte olmalıdır. Bir o kadar da önemlisi; çocukların oynadıkları o oyunda kendilerini başarılı hissetmeleri ve bir işi veya görevi tamamlayabilmiş bir psikolojiye erişebilmeleri amaçlanmalıdır. LOL bebek oyuncakları, çantaları, çeşitli serileri ile her çocuğun yaşına, cinsiyetine, ilgi duyabileceği alanlara ve gelişim seviyelerini arttırmalarına yönelik olarak üretilmektedir. Bütün modelleri ile çocuklar ve aileleri tarafından beğeni toplamayı başaran LOL bebek modelleri; zihinsel gelişime, el becerilerine, psikolojik gelişime ve sosyalleşmeye oldukça yardımcı olur. Her yaş grubuna ve kategoriye olduğu gibi her bütçeye de uyum sağlayan LOL bebek modellerine Trendyol Online Mağazası’ndan göz atabilir ve çocuklarınıza en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.