"

Lol Surprise

" araması için 602 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çocukların Bayıldığı Lol Suprise Modelleri Trendyol'da!

Lol Surprise Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

Lol Surprise Oyuncaklarının Özellikleri Nelerdir?

Oyuncakların çocuklarda düşünme, hayal etme, ruhsal, dil ve kas gelişimi açısından büyük bir önemi olduğu herkes tarafından bilinir. Bu durum uzmanlar tarafından da her zaman ifade edilir. Bu sebeple oyuncak seçimi ile ilgili pek çok yol gösterici açıklama yapılır. Çocuklar oyun esnasında kendi başlarına olduklarında, hayal güçlerini geliştirme açısından yoğun bir gelişme yaşamaya başlarlar. Bu durum oyun arkadaşlarıyla birlikteyken onların dil ve sosyal beceri gelişimini de destekler.

Lol surprize OMG çeşitleri miniklerin oyunlarını keyifli ve öğretici hâle getirir. Oyuncaklar, keyifli zaman geçirmenin yanında çocukların gelişimine olan katkıları sebebiyle çok değerlidir. Her şeyin iyisini istediğiniz çocuklarınızın eğlenirken öğrenmeleri amacıyla Lol Surprise uygundur. Bu marka temel olarak değişen boyutlarda koleksiyon bebeklerden oluşur. Farklı serileri içeriği açısından değişiklik gösterir. Diğer oyuncaklardan en büyük farkı ambalaj tasarımında meydana çıkar. En içte yer alan ve ona ulaşana kadar içinde hangi bebeğin yer aldığının belli olmadığı, katlı ambalajla kaplı bir yapısı vardır. Her seriye göre ambalaj katındaki sayı değişiklik gösterir. Bu ambalajlar çocukların çözmeleri gereken sırlar, bir araya getirmesi gereken ipuçları içerebilirler. Bunu yanında bebekler için oyun sırasında kullanılabilecek çanta, şişe, gözlük, ayakkabı gibi aksesuarlar ve kıyafetler de yine ambalaj katmanlarında çıkabilir. Ambalajlardaki görevlerin yerine getirilmesi çocuklarda düşünme ve problem çözme gibi becerilerinde gelişim göstermelerinde katkı sağlar.

Çocuklar açısında kaldırılıp kenara atılan bir yapıdan çok uzakta yaklaşımla tasarlanması, ambalajların eğlenceye başlangıçtan itibaren kavuşmalarını mümkün kılar. Lol surprise mini boyutlarda bebekler ve aksesuarlar içerir. Sürpriz yumurtayı andıran görünümdeki ambalajlar ortalama 7 katmandan oluşur ve her seferinde farklı bir senaryo ile ayrı heyecan yaşanmasını sağlar. Serilerine göre ambalaj içeriğinde ve bebeklerin görünümünde de farklılıklar mevcuttur. Bebeklerin yetenekleri ve görünümlerine örnek olarak; ağlama, tükürme, altına yapma, suyun içine konulduğunda renk değiştirme verilebilir. Bunun dışında baş, kol ve bacakları hareket edebildiği için sandalyeye oturma veya dikilme gibi istenilen pozisyona getirilebilir. Bu hareketlilik özelliği oyuncakların farklı senaryolarla oynanabilmesine imkan verir. Lol Surprise Egg, top ve star çeşitleri özel temalarıyla keyifli bir kullanım sağlar. Bu kategoride Lol 15 ve 70 Surprise gibi farklı boyut seçenekleri de yer alır. Lol Surprise lila gibi farklı renk seçenekleri de miniklerin zevklerine hitap eder.

Siz de çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesini istiyorsanız Trendyol’da markanın bebeklerine kolaylıkla ulaşabilir, güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.Her üründe olduğu gibi oyuncaklarda da seriler büyük ilgiyle takip edilir. Serilerin mantığı diğerlerinden farklılıklar içermesidir. Bu açıdan diğerlerinden farklı olmayı isteyenlerin sıkı takibinde yer alırlar. Lol OMG dolls oyuncakları çocukların eğlenmeye ve öğrenmeye daha ambalajı açarken başladıkları bir yapıda tasarlanması yönüyle öne çıkar. Bu eğlence çocuklar tarafından büyük bir heyecanla yaşanır. Motivasyonu artıran yapısı ile katmanlarda yer alan gizli mesaj ve ipuçları, çözülmeyi bekleyen sırları ortaya çıkarmalarını sağlar. Başarma duygusunu yaşamaları çocuklarda çok önemlidir. Lol Surprise yeni seri ile çocuklar tarafından ilgi ve heyecanla beklenir.

Oyuncak edinmelerinin yanında bilişsel gelişimlerini de desteklemesi farkını ortaya koyar. Her seri kendisine has bir içerikle birlikte gelir. İçeriklerinin değişmesinin yanında gizem sayılarında da farklılık söz konusudur. Lol bebeklerinin Glam Glitter, İnci stili 2, Casus 1A ve 2A, Bling, Sparkle, Erkekler, 60+ sürpriz ve Gerçek Saçlı gibi pek çok bebek içeren serisi mevcuttur. Ayrıca Büyük Hareketli ve Evcil hayvanlar 4, Mega Deluxe Parti, Gizli Mesaj, Mücevherler, Süsleme ve Dekorasyon paketi, 3’ü 1 arada Pop-Up Mağazası gibi farklı tasarımda ve içerikte serileri de bulunur. Evcil hayvan konseptine sahip Lol Surprise Fuzzy Pets keyifli ve öğretici bir oyuncaktır. Lol Surprise boyama oyuncakları süsleme yaparak yaratıcı tasarımlar oluşturmak için idealdir.

Lol bebek Surprise inci serisi ambalaj açısından iki farklı renk ile üretilir. Bu renkler deniz mavisi ve mordur. İçeriğinde sınırlı sayıda üretilen bebeklerin olması yanında çanta, istiridye şeklinde bir stant, saklama kutusu, 6 adet gizem ve banyo aksesuarları da yer alır. Bling serisi ise suya girdiğinde rengi değişen ya da ıslandığında ağlayan bebekler içerir ve çocukların banyo yaptıkları sırada eğlenmelerini mümkün kılar. Köpüren sürpriz serisi de benzer şekilde ılık su ile temas ettiğinde görünümünde değişimler olan pek çok karakterden oluşur. Lol Surprise Pets, çocukların hayvanlarla olan ilişkilerini geliştirmek için ideal bir üründür. Yine bu kategoride yer alan Lol Surprise House öğretici bir konsepte sahiptir.

Genel olarak 6 adet sürpriz içerir. Bunlar içecekle dolu mini bir şişe, farklı amaçlar için kıyafetler, evcil hayvanlar için kostümler, ayakkabılar ve peruklar ile oyun hamuru ve daha sayısız kombinasyondan oluşur. Bu kategoride yer alan Lol Surprise Confetti Pop ürünleri çocuklara hediye etmek için ideal bir yapıdadır. Lol Bigger Surprise Türkiye’de sık tercih edilen bir konsepttedir. Oyuncaklar arasında özel temalarla sunulan ürünler bulunur. Lol Surprise Car modelleri buna örnek gösterilebilir.

Casus serilerinde yer alan gizemli kılık değiştirme aksesuarları ve ajan gözlüğü ve büyüteçler, maskeler çocukların ilgisini çeker. Başlarına kıyasla kocaman gözleriyle ilgileri üzerine çeken bebekler birçok görünüşte üretilir. Lol Surprise 2. seri farklı karakterlerle çocukları buluşturur. İnsan ve hayvan karakter çeşitlerini farklı seriler ile çocuklara sunması, merak ve heyecanı her zaman üst seviyede tutar. Böylece hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlar.

Lol Surprise simli ürünler kız çocukları için uygundur. Bu bebekler, süslenebilen bir yapıdadır. Serilerde ayrıca Lol bebeklere makyaj yapabilmeyi mümkün kılan malzemeler, saç şekillendirme için kuaför araç gereçleri ve peruklar gibi daha sayısız seçenek bulunur. Bu eğlenceli ve merak dolu içerikleriyle birbirinden şaşırtıcı oyuncak çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Arama yapmanıza olanak tanıyan listeleme özelliği sayesinde Trendyol müşterilerine hızlı ve güvenli alışverişi olanaklı hale getirir. İhtiyacınız olan ürüne Trendyol’dan hemen ulaşabilirsiniz.

Kutu Tasarımlarına Göre Lol Surprise Seçenekleri Nasıldır?

Kutu Tasarımlarına Göre Lol Surprise Seçenekleri Nasıldır?

Lol Amazing Surprise ve bu markada yer alan diğer bebek çeşitleri farklı serilerde üretilir. Her serinin farklı bir adı ve içeriği vardır. Serilerle birlikte içeriğinde yer alan nesneye göre de ambalajların şekli değişiklik gösterir. Bu kutular genellikle, top ve silindir şeklindedir. Bazı kutuların şekilleri kalp modelinde olabilir. Lol bebekleri çocukları her zaman şaşırtmayı ve heyecanlarını yukarıya taşımayı amaçladığı için orjinalliğini korur.

Tek parçadan oluşan kutular 5 veya 7 kattan oluşur. Her katta çocukların çözmesi gereken bir sır ya da bilmece olabilir. Ayrıca katmanlarda bebekler için aksesuar, kıyafet, ayakkabı gibi farklı parçalar da yer alır. Casus serisinde yer alan özel büyüteç ile ambalajın üstündeki görünmeyen gizemleri bulabilir, böylelikle sıraları açığa çıkarabilirsiniz. Bazı kutuları açamanız için ılık ya da soğuk suya daldırmanız ve etkileşime girip erimesiyle içeriğinin ortaya çıkmasını beklemeniz gerekebilir. Giant Lol Surprise gibi büyük boy konseptli seçenekler de bu kategoride bulunabilir.

Oyun sırasında çocuklar birçok beceri kazanır ve gelişim sağlarlar. Lol Surprise kutu açılımlarını çocuklarınızla birlikte o eğlenceyi paylaşma ve beraber zaman geçirme adına yapabilirsiniz. Kutu açılımlarında önemli olan sırların ve bilmecelerin çözülmesi, söylenen görevlerin yerine getirilmesi olabilir. Merakınızı artırmak amacıyla kelime oyunlarıyla bir sonraki katmanda ne olduğunu tahmin etmeniz istenebilir. Bunun da hayal gücü ve dil gelişimi açısından büyük önemi bulunur. Kutulardan çıkan aksesuarlar tüm Lol bebeklerine ve hayvanlara uyumludur. Böylece çocuklarınız sıkılmadan istediğiniz zaman oyuncakların görünümünü değiştirebilir, yeniden aynı heyecanla eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Marka çocukların bilişsel ve sosyal becerilerine katkı sağlamasıyla birlikte eğlenerek öğrenmelerini mümkün hale getirir.

Oyun eğlenirken öğrenmenin mümkün olduğu ortamlar arasındadır. Doğru ve bilinçli değerlendirilmesi gerekir. Kutuların her katmanında farklı bir senaryo ile karşılaşan çocuklar, yaşlarına uygun şekilde eğlenerek keyifli vakit geçirir. Trendyol çocukların gelişimini destekleme özelliği olan pek çok ürünü müşterilerine sunar. Bu amaçla dönemsel olarak kampanyalar düzenler ve her bütçeye hitap etmeyi hedefler. Listeleme sırasında istediğiniz kriterlere göre filtreleme yapabilir ve bütçenize uyan oyuncaklara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Favorilere ekleme özelliği de bu konuda size yardım eder. Fiyatındaki indirimler hakkında bildirimler alabilir ve takip edebilirsiniz.

Lol Surprise Karakter Çeşitleri Nelerdir?

Lol Surprise Karakter Çeşitleri Nelerdir?

Oyuncaklarda önemli olan çocukların yaşlarına uygun içerikte tasarlanmalarıdır. Bunun yanında hayal gücünü desteklemesi, bilişsel, sosyal ve kas becerilerinin de gelişmesi yönünde katkıları olmalıdır. Duygularını ve tepkilerini ifade ederek de öğrenmeleri mümkündür. Eğlenerek öğrenmelerini destekleme adına çocuklarınız Lol Surprise karakterleri ile farklı senaryolar oluşturarak yaratıcılıklarını sergiler. Her seferinde ayrı oyun imkanına kavuşmaları, az sayıda oyuncak ile çeşitli hikayeleri oluşturmaları imkanı sağlar. Kutunun en son katmanında ulaşılan bebekler de serilere göre farklılık gösterir. Ayrıca her bebeğin eşsiz bir adı vardır. Bu isimler genellikle dış görünüşleri ve içinde yer aldıkları seri ile bağlantılıdır. Öne çıkan karakterler şunlardır; kraliçe, şarkıcı, dansçı, denizci, kaptan ve casus. Bunların da serilere göre farklı isimleri mevcuttur. Özel konseptlerle sunulan Lol Surprise Winter Disco House paketinde de farklı ve eğlenceli karakterler bulunur.

Crystal, Glitter, Bass, Madame, Bling ve Cosmic Queen öne çıkan Kraliçe karakterlerden bazılarıdır. Fancy, Fresh, Majorette, Sugar, Luxe, Curious O.T., Super B.B., Hoops Mvp karakterleri süslülükleriyle öne çıkar. Roller Sk8ter, Surfer Babe, Line Dancer, Cheer Captain, Sis Swing, Center Stage, Rocker, Diva, Queen Bee, M.C. Swag ise gösterişli kıyafetleri ve sanatsal hobileri ile ön plana çıkar. Leading, Miss, Cat, Leading, Snuggle Baby, aynı isimli karakterleri kardeşleri olarak daha küçük boyda üretilirler. Lil Cheer Captain, Center Stage, Roller Sk8ter aynı isimli hobi karakterlerin kardeşleridir. Midnight, Touchdown, Rip Tide, King Bee, Sunny, Boy Next Door, Night Tall da merakla koleksiyona ekleme amacıyla yumurtalardan çıkması beklenen Lol Surprise erkek karakterlerindendir. Angel, Foxy Lol bebek, Unicorn, Teacher’s Pet de öne çıkan hayvan karakterlerden bazılarıdır. Lol Surprise Unicorn Doll keyifli konsept tasarımıyla hayvan temalı oyuncaklara örnek gösterilebilir. Ayrıca koleksiyonunuzu sergilemeniz için Lol Surprise evi de görünümü ile dikkatleri üstüne çeken bir stant ve oyun ortamıdır. Birbirinden farklı görünümde ve özelliklerde seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada Lol Surprise 1, 2, 3 ve 4 series gibi çeşitleri bulabilirsiniz. Özel karakterler içeren Lol Surprise Boy serileri de çocuklar için eğlenceli bir kullanım sağlar.

Şıklığıyla Öne Çıkan Lol Surprise Aksesuarları Nasıldır?

Şıklığıyla Öne Çıkan Lol Surprise Aksesuarları Nasıldır?

Çocuklar tüm eşyalarının sevdikleri karakterleri içeren tasarımlardan oluşmasını sever. Kalem kutuları, çorapları, sulukları, sırt çantaları, beslenme kutuları hep bu karakterlerin baskılarından oluşur. Trendyol’da L.o.l. karakter desenli çok sayıda aksesuar bulabilirsiniz. Okul çantaları, kalem kutuları, şapkalar hızlı bir şekilde listeleyerek görüntülenebilir. Çocuklar oyun oynarken zaman geçirmenin yanında sosyalleşir, dil kullanım becerilerini geliştirir ve paylaşmayı öğrenir. Bazı durumlarda etraflarında gördükleri bir olayı canlandırır ve kendi bakış açılarından yorumlar ve tepkilerini koyarlar. Aksesuarlar gerçek hayatta olduğu gibi oyunda da tamamlayıcılığı açısından önemlidir. Lol Bigger Surprise çeşitleri çanta içinde satılır. Bu oyuncakları satın alarak miniklere aynı zamanda keyifle kullanacakları bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Birden çok ürün içeren Lol Surprise Box da bu tür bir hediye alternatifidir.

Nasıl kıyafetlerinizin şıklığını desteklemeyi önemsiyorsanız, çocuklarınızın da oyunlarında daha eğlenmesini istersiniz. Marka katmanlı ambalajı ile çocuklara daha bebeklere ulaşmadan eğlenmeleri fırsatını sağlar. Her katmanda serilerin özelliğine göre farklı bir durumla karşılaşırlar. Bu onların düşünme ve problem çözme becerilerini büyük ölçüde destekler. Sürpriz yumurta yapısı sayesinde paketteki katları açtıkça birbirinden şaşırtıcı ve dikkat çekici aksesuarlar edinmek mümkündür. Lol Surprise çanta 60’tan fazla sayıda gizem ve hediye ile doludur. Bu kategoride Lol Surprise Kitty Queen gibi özel konsept ürünler de bulunur.

Büyük boy bir çanta ebatlarında olması da çocukların kutuyu açmadan heyecandan yerlerinde duramamalarına sebep olur. Heyecanla her seferinde bir sonraki adımda ne olacağını düşünmenin eğlencesiyle keyifli zaman geçirirler. Lol Surprise araba çeşitleri de karakterlerdeki kadar fazla sayıdadır. Spor arabadan havuzlu limuzine, minibüsten jipe farklı tarzda araçlar edinebilmeniz mümkün. Fazla sayıdaki çeşitleriyle Lol Surprise arabası ile çocuklarınız bebekleriyle seyahat edebilir, yeni yerlere gidip keyifli zaman geçirebilirler. Lol Surprise t shirt seçenekleriyle modaya dair yaratıcılıklarını gösterebilirler. Ayrıca çanta, ayakkabı, terlik, şort, gözlük gibi daha sayısız aksesuarı da yine ambalajları açtığınız sırada edinebilmeniz mümkün. Siz de sayısız seçenek sunan markanın çeşitlerine Trendyol üzerinden erişebilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Yer Alan Lol Surprise Fiyatları Nasıldır?

Uygun Aralıklarda Yer Alan Lol Surprise Fiyatları Nasıldır?

Her üründe olduğu gibi oyuncakların da fiyatları tercih edilmeleri açısından bir kriterdir. Herkes bütçesine uygun davranmayı ister. Trendyol size uygun fiyatları, avantajlı fırsatlarla sunar. Çocuklar için içinde oldukları dünyayı keşfetme amacıyla oyun etkili bir öğrenme yoludur. Uzmanlar çocuklar hakkında çok önemli bir bilgi alma ortamı olan oyun hakkında, rol yapmadan kendileri oldukları nadir anlar olduğunun altını çizer. Aileler de çocuklarını bu sırada gözlemleyerek pek çok durum ile ilgili fikir sahibi olabilirler.

İçinde bulundukları duyguları ve bakış açılarını aslında kendi başlarına kaldıklarında açıkça ifade ederler. Bu durumda özellikle de oyuncak seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok faktör söz konusudur. Üretildiği malzemeler, şekli, boyutları renklendirmede kullanılan boyar maddeler, ağırlığı bunlardan bazılarıdır. Yaşına ve gelişim düzeyine orantılı içerikte oyuncak seçimi yapılması gereklidir. Çocuklar çoğu oyuncağı ağzına görüp ısırma eğilimindedir. Bu gelişim düzeyindeki çocukların küçük parçalardan oluşan oyuncakları yutma durumundan kaçınma amacıyla yekpare ve büyük kısımları olanların tercih edilmesi uygundur.

Lol Surprise yumurta içerisindeki küçük parçalar sebebiyle 6 ile 12 yaş aralığına uygun yapıdadır. Marka ambalajlarıyla da çocukları eğlendirir ve heyecanlandırır. Hangi oyuncakla karşılaşacağını en sona adıma kadar bilememeleri, ambalaj açmanın bile eğlenceli deneyim hali almasını sağlar. Her katmanda yerine getirilmesi gereken bir görev bulunur. Bu görevler bir bilmecenin ya da sırrın çözülmesi gibi olabilir. Trendyol her bütçeye hitap etme adına dönemsel kampanyalar düzenler. Bu kampanyaları takip etmeniz halinde güncel ve uygun fiyatlı ürünleri bütçenizi aşmadan edinebilirsiniz. Trendyol müşterilerine fiyata göre sıralama imkanı sunar. Lol Surprise fiyatları da Trendyol’da listelenebilir. Böylece istediğiniz özelliklere göre filtrelediğiniz ürünleri rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Lol Surprise Çeşitlerine Trendyol’dan Ulaşabilirsiniz

Lol Surprise Çeşitlerine Trendyol’dan Ulaşabilirsiniz

Lol Surprise bebek fiyatları arasında araştırma yaparken konsepte göre bir seçim yapmak faydalı olur. Trendyol müşterilerine her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürüne ulaşma imkanı tanır. Aradığınız ürüne bu sayede hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aramanız sırasında marka seçebilme olanağınız vardır. Bu şekilde incelemeyi istediğiniz L.o.l. oyuncak çeşidini pratik yoldan listeleyebilirsiniz. Trendyol’u tercih ettiğiniz ürün yorumları size gerçek müşterilerin ürünle ilgili düşüncelerini öğrenebilmenizi sağlar. Böylece satın almaya karar vermenizde yardımcı olur. Filtreleri aramalarınızı daha da daraltma yolunda tercih edebilirsiniz. Bu sayede sonuca daha hızlı ulaşabilmeniz mümkün hale gelir. Filtre seçeneğini kullanmayı tercih etmeyen müşteriler, aramalarında hızlıca sonuca ulaşabilmesi için hızlı sekmelerde yer alan uygun seçimleri yapabilir, pratik bir şekilde aramalarını kişiselleştirebilirler.

OMG Lol bebek fiyatları, ürün serilerine ve konseptlerine göre değişiklik gösterir. Trendyol’da Lol Surprise Türkiye tarafından sunulan bebekleri sizler için kolay erişim sağlamanızı mümkündür. Sunduğu farklı özelliklerdeki bebekler ile birçok senaryo üretmelerini mümkün hale getiren L.o.l. bebekleri, çocukların yaratıcılıklarını her zaman destekler. Tatile gittikleri bir senaryoyu oynayan çocuklarınıza birbirinden gösterişli ve farklı kombin yapabilmeye olanağı tanır. Oyuncaklar sadece zaman geçirme ya da oyalama maksadıyla değil, başta eğitici yönüyle tercih edilmesi uzmanlar tarafından her fırsatta vurgulanır. İçinde bulundukları dünyayı tanımaları ve buna ait deneyimlerini oyun esnasında tekrarlamaları ve uygulamaları çok önemlidir. Lol Surprise oyuncak çeşitleri bu açıdan faydalı bir yapıdadır.

Bu kategoride çocukların gelişimini destekleyen ve keyifli kullanım sağlayan birçok ürün bulunur. Hayvan temalı Lol Surprise Pets Series 4 buna örnek gösterilebilir. Bulmacalar, şekiller ve renkler ile eşleştirme becerilerini destekler. Birlikte kullanıldığında başka kişilerin de oyuna dahil olmasını sağlayanlar sosyal ve dil becerilerini destekler. Müşterilerine daha iyi bir alışveriş deneyimi sunma amacıyla Trendyol, kayıtlı satıcılarını değerlendirdiği on puanlık bir sistem kullanır. Puanlamalar gerçekten alışveriş yapmış olan müşterilerin değerlendirmeleri ile oluşur. Yüksek puanlı satıcıları tercih etmeyi isterseniz, bu seçeneğin aramanızda eklenmiş olması yeterlidir. İhtiyaçlarınız için rahat ve güvenli alışverişi Trendyol’da yapabilirsiniz. Burada çocuklarınız için Lol Surprise çoklu paket seçeneklerini ya da tekil ürünleri bulabilirsiniz. Özel olarak dizayn edilmiş Lol Bebek Luxe çeşitlerini de buradan edinebilirsiniz.