placeholder
"

Rtrmax

" araması için 2088 sonuç listeleniyor
Rtrmax Rak122 Maket Bıçağı 18 mm Alüminyum
RtrmaxRak122 Maket Bıçağı 18 mm Alüminyum
25 TL
Sepete Git

Rtrmax

RTRMAX

Türkiye'nin en güçlü makine tasarımcılarından biri olan RTRMAX, yenilikçi iş makinesi modelleriyle inşaat, tesisat gibi alanlarda kolaylık sunmayı sürdürüyor. Akülü aletler, elektrikli aletler, hava kompresörleri, bahçe aletleri, jeneratörler, havalı aletler, aksesuarlar ve el aletleri alanlarında teknolojinin en son imkânlarından faydalanarak üretimler yapan ve günlük yaşamı kolaylaştıran çözümlere imza atan marka, Trendyol'da kullanıcılarıyla bir araya geliyor. Hem ev tipi kullanımlar için hem de ofis ve iş yaşamında kullanım için çözüm odaklı ürünler hazırlayan RTRMAX, kullanıcılara zaman kazandırarak en zorlu işlemlerin bile oldukça kısa sürede tamamlanmasına yardımcı oluyor. 

Akülü Aletler ile Kablosuz Kolay İşlem Olanağı 

RTRMAX akülü matkap ürünleri, duvar delme, vidalama, mobilya monte etme gibi işlemlerin basit bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Üzerinde bulunan tuşlar aracılığıyla hız ayarı, sertlik ayarı gibi seçenekler sunan akülü matkaplar, akülü olmaları sebebiyle kolay işlem yapma avantajı da sağlıyor. Kablosuz olarak tasarlanan akülü matkap modelleri, klasik RTRMAX matkap çeşitlerine göre 360 derece engellere takılmadan işlem yapabilme olanağı sunuyor. Burgulu ve kanallı uçlara sahip olan matkaplar, çok sayıda farklı uç sunarak çeşitli kalınlık seviyeleri kullanabilmenizi sağlıyor. Bu sayede daha küçük ya da büyük boyutta delik açma işlemleri yapılabiliyor. Kömürsüz motor özelliği taşıyan akülü matkaplar, takılıp çıkartılabilen mandren özelliğiyle pratik bir kullanım süreci sunuyor. 12V, 18V gibi farklı güç kapasitesi çeşitleri bulunan matkapların, 500DK ila 0-1800DK gibi aralıklar gösteren hız ölçütleri, istenilen seviyede kullanılabiliyor. Matkapların delici, kırıcı, darbesiz, darbeli, gibi kullanım amacına özel olarak üretilmiş olan çeşitleri de bulunuyor. RTRMAX şarjlı matkap modelleriyle ise yine kablosuz kullanım sağlanabiliyor. 

Akülü aletler arasında RTRMAX akülü vidalama ve RTRMAX akülü taşlama ürünleri de bulunuyor. Akülü vidalama ürünleri, kömürsüz darbeli vidalama ya da hobi seri olarak satışa sunuluyor. Vidalama ürünleriyle, bir tornavida kullanarak yapıldığında oldukça fazla vakit alan vidalama işlemleri, saniyeler içerisinde tamamlanabiliyor. Özellikle kullanım sırasında zor ulaşılan kör noktalar için oldukça etkili çözümler sunan el aletleri, seri vidalama yaparak yüzeylere hasar vermeden hızlı işlem yapabiliyor. Özellikle kontraplak, alçıpan gibi hassas yüzeylerde pürüzsüz bir şekilde vidalama işlemi yapmak için akülü vidalama ürünleri tercih edilebiliyor. RTRMAX akü şarj cihazı akülü vidalama ürünlerinin ve diğer akülü makine ürünlerinin şarj edilerek kullanılmasına yardımcı oluyor. Bazı akü şarj cihazları, akülü ürünlerin yalnızca birine özel olarak hazırlanırken, bazıları tüm akülü ürünleri şarj edebiliyor.

Akülü taşlama ürünleri ise hızlı dönen çarkları sayesinde kesme ve aşındırma gibi işlemleri hızla yapabiliyor. Örneğin, kesilmesi oldukça güç olan metal, mermer gibi materyalleri RTRMAX akülü taşlama makineleri aracılığıyla hızlı ve pürüzsüz bir şekilde kesebilirsiniz. Kestikten sonra yüzeyde herhangi bir pürüz gördüğünüzde ise bu pürüzleri yine taşlama makineleri aracılığıyla giderebilirsiniz. RTRMAX devir ayarlı avuç taşlama modelleri ise kesme ve pürüz giderme işlemlerinin yanı sıra zımparalama işlemi de yapabiliyor. 115, 125, 150, 180 mm gibi farklı başlık seçenekleri bulunan makineler, istenilen ağız çapında kesim yapma imkânı da sunuyor. Makinelerin motor gücü, elektrik gerilimi ve devir özellikleri ise modele göre değişiklik gösterebiliyor. Ürünleri satın almadan önce özelliklerine göz atarak güç kapasitelerini öğrenebilir, yapacağınız işlemin gerektirdiği güç performansını bu sayede karşılayabilirsiniz. RTRMAX kırıcı delici fiyatları ise ürünlerin performans ve özellikleri baz alınarak çeşitli farklılıklar gösterebiliyor. 

Elektrikli Aletler: Büyük İşler İçin Küçük Çözümler 

RTRMAX elektrikli aletler; ağaç kesme motorları, basınçlı yıkamalar, boya makineleri, RTRMAX çim biçme makineleri, çit budama makineleri, çok amaçlı kesiciler, daire testereler, dalgıç pompalar, dekupaj testereler, freze makineleri, gönye kesmeler, hava üfleme araçları, inverter dönüştürücüler, kanal açma makineleri, karıştırıcı mikser, karot makinesi, kırıcı ve deliciler, RTRMAX koyun kırKma makinesi, matkaplar, RTRMAX şarjlı vidalama planya, su pompaları ve profil kesmeler, RTRMAX polisaj zımpara makinesi, vinçler ve daha çok sayıda elektrikli aletten oluşuyor. RTRMAX elektrikli testere ve RTRMAX gönye testere gibi ürünler ise hızlı ve kolay kesim yapmak için kullanılıyor. Özellikle açı kesme işlemleri için yaygın olarak kullanılan gönye testerelerle, geniş alanlar üzerinde kesim yapılabiliyor. Ahşap kesme, kartonpiyer ya da sunta kesme gibi işlemler için de kullanılabilen gönye testerelerle her türlü ağaç ürününü kesebilir, özel açılar kullanarak kesim işlemleri de yapabilirsiniz.

RTRMAX tilki kuyruğu makineleri bir diğer adıyla panter testere çeşitleri ise el testereleri olarak tanımlanabiliyor. Bu cihazlar aracılığıyla basit kesme işlemleri yapabilir, bütün olarak kestiğiniz parçaların daha detaylı kesme işlemi gerektiren bölümlerini kesebilirsiniz. Bıçak biçiminde bir uca sahip olan bu testere türüyle, kemik, dondurulmuş gıda, metal, çivili yüzey, beton, tuğla gibi yüzeylerde de kesme işlemi yapabilirsiniz. Tilki kuyruğunu alüminyum, plastik gibi zorlu materyal türlerinde ve ytong gibi oldukça sert materyalleri kesmek için de kullanabilirsiniz. RTRMAX su pompası dalgıç pompa türleri, 9 m ila 30 m arasında derinlik ölçülerinde kullanılabiliyor. Bu ölçüler dışında farklı derinlik ölçülerinde çalışabilen pompalar da bulunuyor. Paslanmaz özelliklere sahip olan pompalar, temiz su içerisinde de kullanılabiliyor ve insan sağlığını tehdit eden paslanma problemlerine yol açmıyor. RTRMAX RTM şarjlı tornavida ürünleri ise farklı güç seçimleri sunarak vidalama ve matkap işlemleri yapmanıza yardımcı oluyor. 

Karşı Konulamaz Güç: RTRMAX Hilti ve RTRMAX Kaynak Makinesi Modelleri 

Elektrikli aletler arasında bulunan RTRMAX hilti, kaynak makinesi ve RTRMAX hidrofor gibi ürünler de yer alıyor. Oldukça güçlü ürünlerden olan hiltilerle duvar yıkımı, duvar delme, oyuk açma gibi çok sayıda işlev hızla gerçekleşebiliyor. Farklı modları bulunan hiltilerle, kırım işlemleri yaparken hız ve güç ayarı yapabilirsiniz. Yer seramiği sökmek için de kullanabileceğiniz hiltilerle asfaltta delik açma, toprak üzerinde kazı yapma gibi işlemleri hızla gerçekleştirebilirsiniz. Hiltilerin üç farklı modu bulunabiliyor. Bu modlar; darbeli matkap modu, darbesiz matkap modu ve kırıcı modundan oluşuyor. Bir hilti satın alarak aynı anda üç ayrı cihazın işlevini yerine getirebilirsiniz. Kaynak makineleri metal materyallerin eritilerek birbirine yapıştırılmasını sağlıyor. Uzmanlık gerektiren ürünlerden olan ve kaynak alanında profesyonelleşmiş ya da teknik eğitim almış olan kişilerce kullanılması gereken makineler, amper ayarı özelliğiyle metal parçaların puntalanmasını sağlıyor. Yüksek ısı uygulaması yaparak metallerin erimesini sağlayan kaynak makineleri, çok sayıda alanda ihtiyaçlara çözüm üretebiliyor.

RTRMAX Hobby serisi ürünleriyle ise maket yapımı ve diğer küçük uğraşlarınız için, vidalama, kesim gibi işlemleri yapabilirsiniz. RTRMAX şarjlı set çim biçme makineleri ise bahçe çimlerinin hızlı bir şekilde biçilmesini sağlayarak bakımlı bir bahçe görünümü elde etmenize yardımcı oluyor. Hafif ve kolay taşınabilir yapıya sahip olan makineler, RTRMAX tırpan ürünleriyle birlikte de satın alınabiliyor. Çok sayıda kullanıcı tarafından bahçe düzenlemesi ve tarım işlemleri için satın alınan RTRMAX çapa makinesi fiyatları ile her kesimden kullanıcının ulaşabileceği seçenekleri bir araya getiriyor. RTRMAX hava kompresörü yıkama makinesi modellerinin de bulunduğu Trendyol, hayatınızı kolaylaştıracak olan el aletlerini birbirinden özel fiyat seçenekleriyle sunuyor. Siz de hayatınızı kolaylaştırmak, zaman kazanmak , simetrik ve doğru uygulamalar yapmak için RTRMAX el aletlerini tercih edebilir, Trendyol'la ekonomik ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.