"

Samsung Galaxy Watch 3

" araması için 24143 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Samsung Galaxy Watch 3 Çeşitleri Trendyol’da!

Samsung Watch 3 iç yüzeyi siyah ve dış kasası gri renkten oluşan akıllı ve teknolojik özelliklere sahip bir saattir. Ekran boyutu ise 1 ve 1,5 milimetre arasındadır. Android işletim sistemine sahip olan akıllı saat müşterilere birçok deneyim imkanı sunar. Bir saatten daha fazlasını sunan ürün, içindeki programları sayesinde müşterilere yaşam koçluğu yaparak hayat kalitelerinin artırmalarına destek olur. Sadece zamanı göstermekle kalmayan son teknoloji saatin üreticisi Samsung markasıdır. Çağın ötesinde bir rahatlık sağlayan ürün hem müşterilere şık bir aksesuar hem de telefon yerine kullanılacak özellikler sunar. Samsung Galaxy Watch 3 müşterilere sağlık açısından da büyük avantajlar sunar. Bunlardan bazıları sağlık verilerinin kaydedilip gerekli durumlarda müşterilere uyarı vermesidir. Sesli görüşme seçeneği sayesinde telefonu arayıp bulmaya gerek kalmadan saat aracılığı ile rahatça aramalara cevap verebilirsiniz. Günlük su tüketim miktarını kaydedip sonrasında yeterli miktarda tüketim yapıp yapmadığınızı görebilirsiniz. Ürün adımsayar uygulaması ile günde kaç kilometre yürüdüğünüzü görebilir ve haftalık hareket özetine ulaşabilirsiniz. Titreşim özelliği sayesinde gelen mail ve mesajları anında takip edip işlerinizi pratik ve hızlı bir biçimde halledebilirsiniz. Saat nabzın arttığı durumlarda ölçüm yaparak müşteriye sağlığı ile ilgili yönlendirmelerde bulunur. Bildirimler müşterinin hızlı ya da düşük nabızda olduğunu ölçerek gerekli durumlarda acil uyarıda bulunur. Ayrıca Samsung Galaxy 3 Watch ile uyku takibini yaparak uykularınızı düzene sokabilirsiniz. Siyah renkli kordona sahip olan ürün 41 milimetre çapındadır. Ürünün batarya kapasite aralığı ise 200, 300 mAh aralığındadır. Samsung akıllı saat, toza ve suya karşı dayanıklıdır. Klasik ve üst segmentte yer alan bu cihaz, asil ve şık tasarımı sayesinde çok fazla tercih edilir. Hem günlük hayatta hem de iş yaşamında birçok fonksiyonu ve özelliği sayesinde ilgi çekici ve oldukça popülerdir. Ürün hem bir yaşam koçu, hem bir antrenör hem de bir doktor gibi gelişmiş özellikleriyle müşterinin en yakınında yer alır. Uzun süre giden bataryası ile müşterileri yarı yolda bırakmaz. Dilerseniz bu ürünün tüm özelliklerinden yararlanmak için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Etkileyici Kalitede Özellikler Sunan Samsung Watch 3 45 mm

Etkileyici Kalitede Özellikler Sunan Samsung Watch 3 45 mm

En etkileyici ve gelişmiş özelliklere sahip akıllı saat ile müşteriler konforlu ve kontrollü bir hayat yaşar. Samsung Galaxy Watch 3 45 mm ile dijital doktoru her an yakınınızda hissedebilirsiniz. Bu model, oldukça gelişmiş bir ürün olarak karşınıza çıkar. Cihaz, akıllı özellikleri sayesinde önemli sağlık teknolojilerini tek bir ürün altında toplar. Müşterilerin kendi sağlıklarının takibini yaparak kendi doktorları olmalarının yolunu açar. Tüm sağlık verilerine zahmetsiz bir şekilde akıllı saatiniz ile ulaşabilirsiniz. Dijital doktorunuz sayesinde nabız ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda uyku takibi, aldığınız su miktarını ve adımsayar ile adım takibini kolay bir şekilde cihazınızdan görüntüleyebilirsiniz. Ürün, uygulamalar arası geçişte bezel kontrol sağlar ve bu konuda tek cihaz olma özelliği taşır. Bu özellik ile uygulamalar arası geçiş yaparken dakika ve saati ayarlayabilirsiniz. Bezel özelliği daha çok hemşire ve doktorlar tarafından saat kontrolünü sıklıkla yapmak için kullanılır. Bu teknolojik özellik sayesinde uygulamalar arası bu ayarı tercih edebilirsiniz. Samsung Galaxy Watch 3 41 mm seçeneğini daha ince bileklerde kullanabilirsiniz. 45 mm ve 41 mm seçenekleri ile aynı özellikleri müşterilere farklı boyutlarda sunar. Ürünün farklı kordon ve renk seçenekleri mevcut olup ülkeden ülkeye farklılık gösterir. Akıllı saatin ekranı Samsung tarafından geliştirilerek hem daha rahat hem de daha ince bir yapıya sahiptir. Böylece müşteriler bezel teknolojisinden daha fazla yararlanarak kontrol deneyimlerini bir üst noktaya taşırlar. Yenilenen tasarımı ile daha büyük ekran aynı zamanda daha ince bir boyuta taşınır. İnce ve küçük tasarımı ile ürün %15 daha hafif bir ağırlığa sahiptir. Müşterilere konforlu, şık ve minimalist bir tasarıma sahip olma şansı sunar. Müşterilerin kıyafetlerini tamamlayacak şık bir aksesuar, aynı zamanda teknolojik bir koç görevine sahiptir. Bu modelin kordonu plastik veya farklı bir materyalden değil yalnızca gerçek deri kayıştan üretilir. Gerçek deri kayıştan üretilen tasarım, görünüşünden ödün vermek istemeyen müşteriler için özel olarak tasarlanır. Dış görünüşünü şık bir saatle tamamlamak isteyen, klasik görünümüne özen gösteren müşteriler deri kordonlu akıllı modeli tercih ederek stillerini tamamlar. Tasarımında eskitilmiş deri kullanılarak doğal bir görünüm elde edilir. Kordonun ters yüzeyinde ise renk değişimine karşı önlem olarak bir koruyucu yer alır. Bu şekilde müşteri ürünü ne kadar kullanırsa kullansın herhangi bir yıpranma yaşamaz. Kordonunuz, ekran seçenekleriniz ve ekran görünümünü eşleyerek uyumlu bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Samsung Watch 3 45 mm ile ekran seçeneklerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İç görünüşü dış görünümle birleştirerek güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Ürün müşteriye 40’tan fazla seçenek sunarak farklı gövdeler yaratma imkanı sunar. Trendyol’da bu seçeneklerden yararlanarak tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Farklı Modelleri ile Dikkat Çeken Galaxy Watch 3 Çeşitleri

Farklı Modelleri ile Dikkat Çeken Galaxy Watch 3 Çeşitleri

Samsung Galaxy Watch 3 fiyat olarak farklı ve avantajlı seçenekler sunar. Boyutlarına göre değişen fiyatlara sahip olan ürün, aynı özellikleri içerir ve gelişmiş bir teknoloji sunar. Saatinizi farklı ekran seçenekleri ile yeniden yaratabilirsiniz. 40’tan fazla ekran seçeneği sunan Galaxy model akıllı model aynı zamanda saatin kayışı ile uyumlu hale getirilir. Müşteriler böylece farklı seçenekler sayesinde farklı model avantajlarına sahip olur. Akıllı model aynı zamanda dijital doktor görevini üstlenerek nabzı bilekten ölçerek kontrol eder. Böylece nabzınızın ne durumda olduğunu kontrol ederek sağlığınızı stabil şekilde devam ettirebilirsiniz. Sadece nabız değil, ayrıca vücuttaki oksijen seviyesini ölçen cihaz sayesinde daha rahat nefes alıp verebilirsiniz. Samsung Galaxy Watch 3 kordon ile şıklığınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Gerçek deriden yapılan kayış ve koruyucu alt yüzey sayesinde saatinizi yıpranmadan uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Hem modaya yön veren hem de sağlıklı alışkanlıkları pekiştiren bu son teknoloji ürünü müşterilere kişisel antrenörlük de yapar. Egzersiz alışkanlıklarınızı akıllı saatiniz sayesinde bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Egzersiz sırasında kandaki oksijen oranını ölçen cihaz kırmızı LED ışıklardan ve mor ötesi ışınlardan yararlanır. Oksijen doygunluğu direkt olarak fiziksel hareketlilik ile alakalı olduğu için SpO2 seviyesinin ölçümü büyük önem taşır. Ani düşüşleri algılayan sensörleri ve gelişmiş hız ölçümleri ile konum hemen acil durum olarak bildirilir. Böylece müşterilerin attığı her adım güvende olur. Deliksiz bir uyku seçeneğini akıllı saatiniz ile mümkün kılabilirsiniz. Ürün müşterilerin REM döngülerini kaydeder ve uyku kalitesini artırmak için bir rapor oluşturur. Farklı ipuçları ve kaliteli bir uyku için nelerin gerekli olduğu konusunda müşterilere faydalı bilgiler sağlar. Rahat ve deliksiz bir uyku deneyimi yaşamak için Watch 3 modelini kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel özellikleri ve şık tasarımı ile hem kullanışlı hem de göz alıcı bir aksesuarı tercih edebilirsiniz. Birçok farklı kıyafetiniz ile kolayca kombinleyebileceğiniz bu model sayesinde siz de hem şık olabilir hem de teknolojik özelliklere sahip olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Samsung Galaxy Watch 3 Saat

Beğeni Toplayan Samsung Galaxy Watch 3 Saat

Samsung Watch 3 41 mm, 42 mm, 44 mm seçenekleriyle müşteriye farklı boyutta tercih edeceği ekran boyutları sunar. Bu seçenekler müşterilerin tercihine göre değişiklik gösterir. İnce ekran yapısına sahip olan cihaz, müşterinin fiziksel özelliğine göre ya da beğenisine göre farklılaşır. Ürün kişisel spor antrenörüne gerek kalmadan müşteriye eşlik eder. Spor ve sağlıklı yaşam yolunda aynı bir yaşam koçu gibi egzersiz programları sunarak kişiyi motive eder. 120’den fazla evde egzersiz programı ile spor salonuna gitmeden sağlığınızı ve kilonuzu kontrol etmenin yolunu açar. Spordan ve sağlığınızdan haberdar olmanızı sağlayan ürün ayrıca hareketsiz bir yaşamı rafa kaldırır. Müşterilerin zamanım kalmadı bahanelerine son vererek farklı zaman dilimlerine uygun program seçenekleri sunar. Dilerseniz istediğiniz videoyu seçip ekrana yansıtılabilir aynı zamanda kalp ritminizi eşzamanlı olarak takip edebilirsiniz. Kontrol ederken daha doğru sonuçlar almak için Ridge Sport Band seçeneğini kullanabilirsiniz. Cihazın bu özelliği genel olarak bir spor rutini ve sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandırmak için tasarlanır. Cihazı akıllı telefonunuzla eşleştirerek tüm sağlık verilerinizi uzun süreli kaydedebilirsiniz. Adımsayar özelliği sayesinde adımlarınızı her an kaydedip geliştirmeniz için özel teknolojilerden yararlanır. Temponuzu korumanız için algoritmalar geliştirerek hareketlerinize katkı sağlar. Tüm bunları yaparken VO2 değerlerinizi de aynı anda ölçebilirsiniz. Müşterilere kesintisiz bir sohbet olanağı sağlayan akıllı saat eski konuşmaları ve yenileri bir araya getirir. Bu sayede karşılaştırma yaparak verimli ve performansı yüksek bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Telefona gelen tüm bilgileri eşleşme olduğu takdirde saatin ekranına yansıtarak bilgilendirme yapar. Bu sırada mesajlara ve maillere hızlı cevap verme olasılığı sağlar. Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri ile birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun ve Konforlu Watch 3 Akıllı Saat

Her Yaşa Uygun ve Konforlu Watch 3 Akıllı Saat

Quick answer özelliği ile mesaj atan kişiye kısa bilgilendirme mesajı atarak cevap verebilirsiniz. Böylece telefondan uzun uzun mesaj atmadan hemen dönüş yapabilirsiniz. Watch 3, gelen mesaj ve iletileri analiz ederek müşteriye en uygun cevap seçeneklerini sunar. Kutlama, doğum günü ve yemek gibi konuların geçtiği mesajlara daha fazla seçenek sunarak cevap verir. Samsung Galaxy Watch 3 şarj aleti ile kısa süre içinde 200, 300 mAh kapasite aralığında şarj bataryası ile doldurabilirsiniz. Ürün çok kısa bir süre içinde şarj olarak işlemlere kaldığı yerden devam eder. Akıllı cihazın bir diğer özelliği ise arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle mesajlaştığınız sırada bitmoji seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde mesajlarınıza hareket ve eğlence katabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bitmojiler ile size en çok benzeyeni seçip mesajlarda siz varmışsınız gibi bir algı yaratabilirsiniz. Mesajlarınıza farklılık katmak ve emojilerden daha değişik bir tarz yaratmak isterseniz tercih edebilirsiniz. Bitmojiler, yalnızca mesaj uygulaması ile kullanılır. Telefonda yapabildiğiniz birçok şeyi akıllı saatinizle senkronize ederek kullanabilirsiniz. Fotoğraflara bakabilir, telefonda bulunan müzik uygulamasını saatten kontrol edebilir ya da hatırlatmaları saatten kontrol edebilirsiniz. Samsung Galaxy Watch 3 46 mm boyutu ile ince ve büyük ekranın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki seçeneklerin içinde en büyüğü olan 46 mm ile ekran boyutunun en geniş halini yaşayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm uygulamaları saat üzerinden kontrol edebilirsiniz. Telefonunuzu kaybettiğiniz sırada saaten konum bulma özelliği sayesinde kısa sürede yerini tespit edebilirsiniz. Telefonu sürekli kaybeden müşterilerin en çok saati tercih etme sebebi konum bulma özelliğidir. Tüm bu özelliklere sahip olmak, istediğiniz şekilde uygulamaları kontrol etmek ve büyük ekranın tadını çıkarmak için Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat kullanabilirsiniz.

Hareket Seçeneği Sunan Akıllı Saat Kullanımı

Hareket Seçeneği Sunan Akıllı Saat Kullanımı

Ürün hareket etmek ve spor yapmak için teşvik edici uygulamalar sunar. Bu uygulamalar müşterilere sunduğu hatırlatıcılar, su uyarısı, nabız ve adımsayar gibi seçeneklerdir. Bu uygulamaların yanı sıra 120’den fazla antrenman seçeneği de sunar. Antrenman yaparken saatin camı ve ekranına zarar verme riskine karşı Samsung Galaxy Watch 3 ekran koruyucu tercih edebilirsiniz. Böylece hem saatin gövdesinin çizilmesini hem de ekran camının kırılma riskini en aza indirebilirsiniz. Watch 3 saati tüm Galaxy serisinde bulunan cihazlar ile kullanabilirsiniz. Cihazlarla eşleyebilir ve Samsung Cloud hesabı sayesinde dosyalarınızı açabilirsiniz. Galaxy Buds Live seçeneğine her an her yerde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bluetooth ve Galaxy Note 20 aracılığı sayesinde doğum gününde, spor sırasında, yolda ve partide kullanma şansına sahipsiniz. Ürün tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarla ve Galaxy serisi ile uyumlu bir şekilde çalışır. Samsung Galaxy Watch 3 titanyum rengi seçeneğine de sahiptir. Farklı renk skalasına sahip akıllı saat ile dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Doğal deri kayış ve farklı gövde seçenekleri ile kişisel bir saat yaratma şansına sahip olabilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu çalışma özelliğine sahip olan ürün Android 5.0 ve üzeri sürümlerle çalışır. Aynı zamanda kullanım için 1,5 GB hafıza gereklidir. Titanyum rengin yanı sıra Samsung Galaxy Watch 3 bronze seçeneği de mevcuttur. Gövdeyi bronze uyumlu bir renge ayarlayarak uyum içinde kullanabilirsiniz. Ürünü kullanarak spor aktivitelerine hız kesmeden devam edebilir, farklı renk seçeneklerini tercih edebilir ve tüm cihazlarla uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz. Birden çok fonksiyon ve avantajı beraberinde sunan akıllı saat ile aynı anda tüm profesyonel işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanyalı Fiyat Seçenekleri ile Samsung Galaxy Watch 3

Kampanyalı Fiyat Seçenekleri ile Samsung Galaxy Watch 3

Dijital doktor, spor antrenörü, dosyaları düzenlemeye yarayan bir bilgisayar ve şıklığı tamamlayan bir aksesuar görevi gören akıllı saat sayesinde konforlu bir deneyim edinebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri olan saat Samsung Watch 3 titanium rengi ile müşterilere farklı bir deneyim sunar. Özel kordonu ve farklı gövdeleri sayesinde saatinizi görünümünüze uygun olarak dizayn edebilirsiniz. Aynı şekilde farklı renk seçeneği Samsung Watch 3 gold ile hem modaya uygun hem de teknolojik avantajları çok fazla olan bir modeldir. Bu akıllı saat ile her zaman durumunuzu güncel tutabilirsiniz. Aynı anda hem egzersiz imkanı sunar hem de resimlere bakma şansı verir. İki işi birden yapma performansı sunar. Akıllı telefonunuz ile doğrudan bağlantılı olduğu için her adımınızı güvenle atabilirsiniz. Samsung Watch 3 kadın stillerine uygun olan modelleriyle de beğeni toplar. Çoğunlukla kadın modelleri için düşük milimetreli saatler tercih edilir. Son teknoloji ürünü olan akıllı saat klasik görünümünü bozmadan hem iş hem de günlük yaşam rutinlerinde müşterilere kollarında gerçek bir saat varmış hissi yaratır. Bunun yanında telefonla konuşma seçeneği sunarak ve sağlık desteği sağlayarak ekstra avantaj yaratmış olur. Watch 3 Samsung fiyat olarak üst segment grubunda yer alır. Müşterilere her açıdan birçok seçenek sunar. Teknolojik ve fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra takım arkadaşı gibi müşteriyle ekip çalışması yürütür. Kişisel asistan görevi gören saat müşterinin her an yakınında yer alır. Bildirimler gönderir, kısa mesaj atma olanağı sağlar ve telefona gerek kalmadan konuşma imkanı yaratır. Fiyat performans ürünü olan teknolojik saat müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Spor hocası, doktor, asistan ve cihaz olarak kullanılabilen ürüne sahip olmak için Trendyol’un cazip fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 3 Kordonları Kullanışlı Mıdır?

Samsung Galaxy Watch 3, 20 milimetre boyutlu silikon yapıda üretilmiş orijinal kordonuyla birlikte gelmektedir. Kordon alternatifleri oldukça fazla olduğundan kullanıcılar tarafından sıklıkla değiştirilen kordonlar, farklı bir saat takıyormuşsunuz görünümünü kazandırır. Silikon yapıları dolayısıyla uzun ömürlüdür. Suya ve tere dayanıklı olması, günlük kullanım için uygun olduğunun kanıtıdır. Sıcak günlerde güneş ışınlarının dik geldiği saat aralıklarında bile kordonlara zarar gelmez. Silikon kayışlar, diğer saat kayışı türlerine göre daha esnek ve rahattırlar, bu nedenle günlük olarak daha rahat kullanıma sahiptirler. Akıllı saatlerin çoğunda olduğu gibi, kullanıcıların cihazın menülerinde ve uygulamalarında gezinmesine olanak tanıyan dokunmatik ekranlara sahiptir ve birçoğunda Siri veya Google Asistan gibi basit bir sesli komutla etkinleştirilebilen sesli asistanlar da bulunur. İçerisinde bulunan fitness takibi, GPS navigasyonu ve mobil ödemeler gibi daha gelişmiş kurulum ve kullanım gerektirebilecek ek özellikler de sunar. Kullanıcı dostu ve gezinmesi kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Watch 3 Tansiyon Ölçer Mi?

Samsung Galaxy Watch 3'te yerleşik bir tansiyon monitörü yoktur ancak diğer ek özelliklere sahiptir. Galaxy Watch 3, kalp atış hızı monitörü, uyku takibi, stres takibi ve egzersiz takibi gibi çeşitli sağlık takibi özelliklerine sahiptir. Saati telefonunuza bağladığınızda indirebileceğiniz ek uygulamalarla kan basıncını ölçebilir, ancak bu uygulamaların doğruluğunun değişebileceğini ve bu tür uygulamaları kullanmadan önce bir doktora danışmanın en iyisi olduğunu unutmamak önemlidir. Sağlık ve fitness takibi uygulaması sayesinde saat ve kalp atışı hızınızı ve adımlarınızı aktif bir şekilde ölçülmektedir. Yaktığınız kalori sayısını ve uyku esnasında yaşadığınız derin uyku takibini de ölçebilen Samsung Galaxy Watch 3, otomatik antrenman algılama özelliğine de sahiptir.

Samsung Watch 3 Kaç Metreye Kadar Su Geçirmez?

Samsung Galaxy Watch 3, IP68 derecesine göre 50 metreye yani 165 fite kadar su geçirmezdir. Su geçirmez özelliği sayesinde yüzerken veya duş alırken rahatlıkla kullanılabilmektedir. Saatin dalış veya yüksek basınçlı su aktiviteleri için uygun olmadığını ve su geçirmezlik derecesinin laboratuvar koşullarında yapılan testlere dayandığını unutmamak önemlidir, bu nedenle saati suya maruz bırakırken dikkatli olmak her zaman iyi bir fikir olacaktır. Yüksek basınçlı ve derinliklerde yapılan dalış aktiviteleri için uygun olmasa bile, yüzeysel olarak yapılan yüzme aktivitelerinde oldukça kullanışlıdır ve birçok sporcu tarafından kullanılmaktadır. Yüzülen metre, kulaç sayısı ve dalış derinliğini de ölçebilen Galaxy Watch 3 kalori sayımı gibi birçok spor aktivitesi yapabilmektedir.