"

LG Batarya

" araması için 202 sonuç listeleniyor
LG K9 Batarya Pil
Bugün Kargoda
Kargo Bedava
LGK9 Batarya Pil
(68)
K9 Batarya Pil
169 TL
Sepete Git
LG K10 2017 Batarya
Kargo Bedava
LGK10 2017 Batarya
(1)
272,80 TL
Sepete Git
LG K8 Batarya BL-46ZH 2125 mAh
Kargo Bedava
LGK8 Batarya BL-46ZH 2125 mAh
(6)
189 TL
Sepete Git
LG V20 Batarya Pil
Bugün Kargoda
Kargo Bedava
LGV20 Batarya Pil
(5)
190 TL
Sepete Git
LG K8 2017 Pil Batarya Bl-45f1f
Kargo Bedava
LGK8 2017 Pil Batarya Bl-45f1f
(38)
147 TL
Sepete Git

Lg Batarya

Uzun Süre Kullanıma Uygun LG Batarya Modelleri

Günümüzde neredeyse her alanda yapılan işlerde elektronik aletler kullanılır. Yemek yaparken, dizi izlerken ya da telefonda oyalanırken bir şekilde elektronik aletlerle iç içe olunur. Bu aletlerin bulunduğu ortamlarda ise her zaman priz olmayabilir. Bu durumda aletin kendi haznesindeki bataryanın gücünden yararlanılır. Batarya, elektronik cihazın prize bağımlı kalmadan güç sağlamasıdır. İçerisindeki kimyasal enerjiyi gerektiğinde elektrik enerjisine çevirir. Bir aletin ne kadar süre boyunca elektriksiz kalacağını belirten en önemli detay olduğu için bu ölçüte dikkat edilir. Elektronik aletlerde 1947 yılından bu yana olan Lg markası da bu konuda detaylı çalışmalar yapar ve Lg Batarya priz olmadan uzun süre elektronik aleti kullanabilmenizi hedefler. Kaliteli bir ürün sunan marka, elektrik enerjisini oldukça fazla depolayabilir ve uzun saatler kullanma imkanı tanır. Telefon ya da bilgisayarlar ilk alındığında içlerinde bulunan malzeme zamanla verimsiz hale gelebilir. Bunda; ürünün yanlış ya da sık şarj edilmesi etkili bir faktördür. Yanlış kullanımında cihazın kullanım süresi düşebilir ya da şişme yapabilir. Bu durumda değiştirilmesi gereken cihazın yerine iyi bir model yerleştirmek uzun süreli kullanım için doğru olur. Lg orijinal batarya eskisinin yerine kusursuz bir şekilde uyum sağlar ve uzun süreli kullanım için olanak tanır. Lg markasına ait size uygun modelleri incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Uzun Süre Kullanıma Uygun LG Batarya Modelleri

Bilgisayarların, telefonların ya da akıllı cihazların içinde bulunanlar sayesinde cihaza enerji depolayabilirsiniz. Elde edilen enerji sayesinde priz olmadan saatlerce cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Gün içinde genellikle hareket halinde olunduğu için bu özellik insan hayatını verimli bir hale getirir. Özellikle metroda, otobüste ya da yürüyüş yaparken bu aletlerin bataryasından kolaylıkla yararlanılabilir. İşe giderken dizi izleyebilir veya yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Priz olmayan bir ortamda cihazın ne kadar süre dayanacağını kestiremediğiniz için güçlü bir batarya seçmeniz önemlidir. Güçlü bir cihazla saatlerce elektriksiz bir ortamda işlerinizi halledebilirsiniz. Bu durumda cihaza uygun üretilen ürün seçimi büyük önem taşır. Eğer bir Lg g4 kullanıcısıysanız; tercihiniz Lg g4 batarya olmalıdır. Kullanım süresi düşen bataryayı yenisiyle değiştirirken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Genellikle arka kapak çıkarılıp, yerine yenisi takılan bataryanın ilk kullanım süresi boyunca şarja takılmaması önemlidir. Bataryanın kısa süreli ve sık olarak şarj edilmesi cihazın ömrünü azaltır. Lg v10 batarya değişimi yapıldıktan sonra da yeni cihazın kullanımı sırasında telefonun şarjının tamamen bitmesi cihaza fayda sağlar. Batarya % 10 ve % 5 arasındayken cihazı prize takmak, kullanım sürenizi uzatır. Kullanım süresini artırmak için yapabileceğiniz başka bir ölçüt daha vardır. Cihazınızın şarjı tamamen dolmadan prizden çıkarmamalı ya da telefonunuzu kullanmamalısınız. Batarya kullanımında karşılaşılan en sık sorunlardan birisiyse; cihazın şişmesidir. Bu durum genellikle yan sanayi ürün kullanılmasından kaynaklanır. Trendyol’da bulabileceğiniz Lg k10 batarya ile aldığınız ürünün orijinal olduğuna emin olabilirsiniz. Böylelikle cihazınıza yan sanayi bir ürün takarak hem cihaza zarar vermezsiniz hem de yeni bir ürün satın almanıza gerek kalmaz. Orijinal batarya aldıktan sonra bir şişmenin meydana gelmemesi için ilk olarak fazla soğuk ya da fazla sıcak ortamlarda şarj edilmemelidir. İkinci olarak da tamamen şarjı dolduktan sonra prizden çıkarılması gerekir. Enerji depolamasının bitmesine rağmen cihazı şarj etmeye devam etmek cihaza zarar verebilir. Bu detaylara dikkat ederek cihazın kullanım ömrü uzatılabilir. Siz de kullandığınız modele uygun orijinal batarya çeşidine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanımı ile Lg Batarya

Kolay Kullanımı ile Lg Batarya

İş, sosyal yaşam ya da okul zamanla teknoloji ile ilişkili hale gelir. Hayatın her alanında bulunan teknoloji ve elektronik ürünler yaşamın vazgeçilmez parçalarıdır. Dersleri takip etmek, iş durumundan haberdar olmak ya da sosyalleşmek için bilgisayar ve telefonlar kullanılır. Telefon ve bilgisayarın hayatın bu kadar merkezinde olması onlara olan düşkünlüğü de artırır. Bu aşamada seçimleri titiz yapmak çok büyük önem taşır. Seçilen ürünlerin kullanım ömrünün de olabildiğince uzun olması beklenir. Böyle bir durumda satın alacağınız aletlere gerekli özeni göstermeniz büyük önem taşır. Hem telefonun hem de bilgisayarın kullanımındaki en büyük avantaj; priz olmadan da çalışabilmesidir. Bu imkânı tanıyan batarya olduğu için cihaz içindeki bataryanın ömrü ve kalitesi oldukça önemlidir. Boyutları, şarj edilebilme özellikleri ve kapasitelerine göre kategorilere ayrılır. Almak istediğiniz cihazın bu özelliklerini bilmek doğru seçim yapmanızda size yardımcı olur. Örneğin; Lg g5 batarya kapasitesi 2.800 mAh olmalıdır. Seçim yapılırken de bu detaya dikkat etmek gerekir. Bazı durumlarda batarya patlayabilir ya da şişebilir. Bunda en etkili faktör; cihazın uzun süre kullanılmasından ötürü batarya ömrünün dolmasıdır. Genellikle ısınan telefon kullanılmaya devam edilir ve bataryanın bozulmasına neden olur. Bataryanın hızlı yıpranmasında yan sanayi olması etkili bir nedendir. Cihaza uygun ürün seçilirken cihazın özellikleri bilinmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Birçok yan sanayi ürünün bulunduğu sektörde orijinal ürün bulmak zor olabilir. Bu durumda ürün satın alınırken gerekli bilgilere ulaşılması gerekir. Trendyol’da bulabileceğiniz Lg g3 batarya modelleri hakkında gerekli bilgilere ulaşarak ürünün kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin için en ideal alışverişi sunan Trendyol’u ziyaret edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Lg Batarya Ürünleri Trendyol’da

Lg Batarya Ürünleri Trendyol’da

Hayatın her alanında kullanılan teknoloji ile teknolojik aletlere olan bağlılık da artış gösterir. Masraflı olan teknolojik aletler seçilirken özenli davranılmalıdır. Doğru modeli seçerek fazladan masraf oluşmasına engel olabilirsiniz. Birçok teknolojik aletin enerjisini depolayan bataryalar da bunun için oldukça önemlidir. Cihazla birlikte bütün olarak alınan bataryalar uzun süre kullanıldığında yıpranabilir. Patlayabilir, şişebilir ya da bozulabilir. Böyle durumlarda kullandığınız modelle en uyumlu bataryayı alabilir, cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Yan sanayi bir ürün alarak kaliteyi en aza indirmemek için alışveriş öncesinde düzgün araştırma yapmalı, ona göre eksiklerinizi gidermelisiniz. Online olarak alışveriş yapma imkanı sunan Trendyol’da arama özelliğini kullanarak dilediğiniz bataryayı inceleyebilir, farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Marka daima kullanıcı istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak üretimlerini gerçekleştirir. Sizin için ürünlere ait bilgileri sayfasında bulundurur. Siz de satın almak istediğiniz ürün hakkında yazılan bilgileri okuyabilirsiniz. Örneğin; batarya alacağınız zaman kapasitesini mAH değerinden anlayabilirsiniz. Lg‌ ‌g2‌ ‌batarya araştırırken de detaylı bilgi kısmından ne kadar süre kullanım sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sayfada yer alan kullanıcı yorumlarını okuyabilir, ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kişilerin tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Bu yorumdaki bilgiler ile ürünün size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Marka, kullanıcılarına yüksek kaliteyi sunmasının yanı sıra uygun fiyatlarla alışveriş yapmalarını da sağlar. Trendyol’da bulunan filtreleme özelliği ile size uygun Lg batarya fiyatları hakkında ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Aradığınız fiyat aralığını belirleyebilir ve araştırma kapasitesini daraltabilirsiniz. Trendyol uygulamasını indirerek bildirimleri açabilir, indirim günlerinden haberdar olabilirsiniz. Bütçenize uygun olacak şekilde tercihte bulunarak Trendyol’un fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Markanın sunduğu çeşitli modeller sayesinde cihazınızla en uyumlu seçimi yapabilir, kullanım sürenizi uzatabilirsiniz.