Boyut/Ebat
Özellik
Dolgu Materyali
Renk
Dış Materyal
Fiyat
Ağırlık
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Viscofoam

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Yenilikçi Anlayışıyla Ortopedik Viscofoam Yastık Trendyol’da!

Sağlıksız bir uyku düzeni gündelik hayatı olumsuz yönde etkiler. Verimli bir uykuya sahip olmak için yastık seçimi oldukça önemlidir. Yastıklar burnunuzla beraber tüm vücudunuzu etkilediği için ürünün şekli, sertliği seviyesi ve hava alma kapasitesi gibi birçok özelliği uyku kalitenizi etkiler. Viscofoam boyun desteklidir ve müşterilerin rahat uyku uyuması için tasarlanır. Boyun ve kaslarını destekleyerek olası ağır sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Gece boyunca istenmeyen dönme hareketlerini azaltarak, vücudunuzdaki kan dolaşımını rahatlatır. Yüksek performansıyla dikkatleri üzerine çeker ve sevilen markalar arasında yerini alır. Trendyol aracılığıyla Viscofoam yastık satın alarak gün boyu kendinizi enerjik ve dinamik hissedebilirsiniz.

Yüksek Performansıyla Viscofoam Yastık Özellikleri

Yüksek Performansıyla Viscofoam Yastık Özellikleri

Visko Elastik teknolojisini bünyesinde barındıran markanın, boyun destekli modelleri ısıya ve basınca duyarlıdır. Viscofoam yastık geceleri dönme esnasında hareketle birlikte başın şeklini alır ve kaliteli uyku deneyimi sunar. Başınız alçakta veya yüksekte kalmaz. Boyun ve omuz kaslarında oluşabilecek herhangi bir ağrının önüne geçer. Bu teknoloji sayesinde vücudumuzda oluşan sıkıntılar büyük ölçüde engellenir. İlgili ürünün desteğiyle ağrılarla uyandığınız günlere veda edebilirsiniz. İçerdiği teknoloji sayesinde kendinize uygun yastığı aramaktan kurtulursunuz. Maksimum verimi gece boyunca hissedebilirsiniz. 4 mevsim rahat edebileceğiniz ürün, içerisinde milyonlarca hava bileşeni bulunan ferahlatıcı özelliğe sahiptir. Terlemeye karşı etkili olan içerik aynı zaman fermuarlıdır ve yıkanabilir. Özel dokusu ve kumaşı sayesinde uyku esnasında vücut şeklini alır. Bu sayede yatarken bile omurgayı destekleyerek mükemmel uyku ortamı oluşturur. Viscofoam fiyatları ürünün tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ortopedik özelliklere sahip olması müşterilere konfor sağlar. Viscofoam indirim avantajlarından yararlanarak Trendyol’dan uygun fiyatlarda alışveriş yapabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Viscofoam Yastık Modelleri

Farklı Tasarımlarıyla Viscofoam Yastık Modelleri

Ortopedik modeller çeşitli rahatsızlıkların uyku sırasında yol açtığı sorunları minimuma indirmek için tasarlanır. Bu tarz yastıklar, bel ve boyun rahatsızlığından şikayetçi olan insanların sıkça tercih ettikleri tasarımların başında gelir. Marka kendine has tarzı ve uygun fiyat seçenekleriyle dikkat çeker. Sektörün gelişmesiyle ürün yelpazesi de oldukça genişler. Çeşitli sıkıntılara maruz kalanların oturma zorluğu olduğu Viscofoam minder ağrıları ortadan kaldırır. 4 mevsim kullanıma uygun olan Viscofoam nevresim takımı pamuklu kumaş yapısıyla terletmez. Şık ve modern görüntüsüyle de gözünüze hitap eder. Viscofoam yastık kılıfının tak çıkar özelliği sayesinde fermuarlı olan yastıkları kolayca değiştirebilir, yenisi takarak kullanabilirsiniz. Model alternatifinin bulunması müşterilere kolaylık sağlar. Nefes alabilen yapıda olan yastık kılıfları terlemeyi ve koku oluşumunu engeller. Ferah ve hijyenik bir deneyim sunar. Viscofoam yastık modellerine Trendyol’dan göz atabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Viscofoam Yastık Kullananlar

Beğeni Toplayan Viscofoam Yastık Kullananlar

Ortopedik özelliklere sahip model sayesinde uykudan uyandığınızda sırt, boyun ve kemik ağrılarınızdan kurtulma şansını yakalayabilirsiniz. Viscofoam yastık kullananlar rahatlık ve konfor açısından ürünün başarılı olduğunu ifade ederler. Gece boyu aralıksız uyunan uykuyla bütün ağrıları yok eden ortopedik yastık müşterilerden tam not alır. Hem keyifli bir deneyim sunar hem de vücudunuzda oluşacak bütün kas ağrıların önüne geçer. Değişebilir kılıflar ürünün ekstra avantajlı olmasını sağlar. Viscofoam yastık tavsiye ve önerilerden faydalanarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Model detayları, özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi almayı kolaylaştıran Viscofoam yastık yorum kısmı sayesinde müşteri memnuniyetlerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda doğru seçim yapabilirsiniz. Gün boyu rahat edeceğiniz uyku düzeninizi destekleyen konforlu çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Viscofoam yastık online alışveriş seçeneğiyle alışverişlerinizi keyifli hale getirerek Trendyol’dan dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.