İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kordon Materyali
Kasa Çapı
Kordon Renk
Su Geçirmezlik
Mekanizma
Kasa Materyali
Ek Özellik
Cam Tipi
Cam Şekli
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Şeffaf Saat

" araması için 617 sonuç listeleniyor

Şeffaf Saat Modelleri ile Modern Şıklık Trendyol'da!

Geçmişten bu güne kadar vazgeçilmez aksesuar arasında yer alan saat, pratik işlevi ve modası asla geçmeyen etkisi ile kalıcılığını sürdürmektedir. Şeffaf saat birçok kullanıcı için günlük hayattan kullandığı ve yanından asla ayırmadığı aksesuar olarak karşımıza çıkar. Bu kapsamda pek çok tasarım ve model ile marka özelinde geniş ürün yelpazesinde sunulur. Dijital modellerden klasik modellere kadar geniş bir skalaya sahip olan bu ürün modelleri, kullanıcıların tercihlerine ve beğenilerine göre değişiklik gösterir. Zamansız şıklığın simgesi haline gelen şeffaf saat modelleri modern dokunuşlarla kullanıcılarından tam not alıyor. Kadın ve erkek kullanıcılar için farklı özellikler barındırması, yapı ve tasarımlarda da çeşitlilik sunar. Tüm kombinlerle uyum sağlayan yapısı ve her ortamda kullanılabilir olması sıkça tercih edilme nedenlerinden biridir.

Zamansız Şıklık Sunan Şeffaf Saat

Saatlerin en büyük ve önemli özelliklerinden birisi zamanı göstermesidir. Bununla beraber şeffaf dijital saat farklı model seçenekleriyle kullanışlı aksesuar haline gelmiştir. Bu ürünün en önemli fonksiyonel özelliği takvim göstergesidir. Kasanın herhangi bir noktasında konumlandırılan bu takvim, gün içinde hayatınızı kolaylaştırır. Özellikleri içerisinde yer alan kronograf ise kronometre gibi zamanı ölçen ve sıfırlayarak kullanabileceğiniz fonksiyondur. Bazı modellerde kronograf yer alırken bazı modellerde kronometre yer alabilir. Bu durum tamamen kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen bir durumdur. Akıllı modeller arasında yer alan bu üründe alarm özelliği de yer alır. Böylelikle uyanacağınız amanlar için alarm kurabilirsiniz. Dalış yapan kullanıcılar içinde özel bir katkı sağlayan işlevi ise dinamik alarm özelliğidir. Dalgıçların belirli bir derinliğe kadar dalmalarını hatırlatan bu özel sistem uyarı gönderen özel bir fonksiyonu içerir. Farklı zaman dilimlerinde yer alan lokasyonlar ile bağlantısı bulunan Dual time özelliği, çift saat ya da çift zamanlı saat olarak da geçer. Bu özellik iki farklı zaman dilimini tek bir saat için ayarlamanızı sağlayarak kullanışlı bir kullanım sunmaktadır.

Şeffaf Saat Kullanımı

Şeffaf saat erkek modelleri yeni nesil saatler olarak zamana ayak uydurmanıza destek olur. Genellikle erkek saat modellerinin iç mekanizması zengin tutularak özel bir etki sunacak tasarımlarla sunulur. Model bazında saat mekanizmaları değiştirilip yenilebilir özellik taşır. Şeffaf saat kadın modelleri hem spor şıklığının hem de özel gün ve gecelerde önemli bir destekleyici aksesuardır. Pek çok kişinin ilgisini kazanan ve 7’den 70’ herkesi etkilemeyi başaran özel koleksiyonlara sahiptir. Şeffaf kordonlu saat model seçimlerinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi ise saatin model ve işlevsel özellikleridir. Kordon yapısının şeffaf olması kasa tasarımlarında farklılığa neden olabilir. Bu kapsamda satın alım öncesinde kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre ürün belirlemeniz önemli bir ayrıntı olacaktır.

Şeffaf Saat Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Transparan saat modelleri tüm cinsiyet ve yaş gruplarına hitap eden özel seçenekleri barındırır. Unisex özelliğinde olması tercih edilme nedenini artırmaktadır. Gelişen ve değişen moda algısı ile beraber bu ürün modelleri kombinlerde önemli bir aksesuar görevi görmektedir. Bileğinizi rahatsız etmeyecek ve özellikle yapısında sağlığınızı olumsuz etki bırakmayacak nitelikler barındırır. Kullanıma bağlı olarak kararma, ciltte kızarıklık gibi durumlar meydana gelmez. Şeffaf mekanizmalı saat marka özelinde tasarımlara sahip olduğu için her döneme damga vuran önemli bir üründür. İşlevsel özelliklerinin geliştirilmesi tasarımsal çeşitliliğe de neden olmuştur. Bu sayede kasa tasarımlarında renkli vintage, klasik ya da modern dokunuşları görmek mümkün. Trendyol üzerinden şeffaf saat modelleri, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.