İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
"

Seiko Duvar Saati

" araması için 141 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Seiko Duvar Saati Modelleri Trendyol’da!

Hayatın her alanında gerekli olan saatler, tarihte çeşitli formlarıyla var olur ve zaman dilimini öğrenmek için kullanılır. Güneş, su, kum saati gibi çeşitli saatlerden sonra gelişen teknoloji ile modern formda olanlara geçilir. Modern tasarımların pek çok çeşidi vardır. Analog, otomatik, cep, kol, sarkaçlı, müzikli, masa ve duvar saatleri bunlardan bazılarıdır. Duvar saati ev dekorasyonu için de tercih edilen modellerden biridir. Farklı tasarımlarıyla bulundukları mekanın havasını değiştiren duvar tipi ürünler, oldukça çeşitlidir. Japonya menşeli Seiko markasını bu ürünler için tercih edebilirsiniz. 1881 yılından beri bilinen ve güvenilen bir marka olan Seiko duvar saati konusunda da başarısını ispatlar. Japonca bir kelime olan Seiko, dakik ve başarılı anlamlarına gelir. Markanın zengin ürün çeşitleri vardır. Hem antika tasarımlı hem de modern tasarımlı analog duvar saati Seiko markasının bünyesinde dikkat çeken ürünlerden bazılarıdır. Klasikten vazgeçemiyorsanız Seiko antika duvar saati çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Markanın klasik haline gelmiş imza tasarımlarına modern dokunuşlar katılarak üretilen bu modeller, müşteriler tarafından beğenilerek tercih edilir. Bu ürünler geçmişten nostaljik dokunuşlar katarak kullanacağınız mekanlara estetik bir duruş getirir. Odanızı klasik ve antika objelerle dekore ettiyseniz son dokunuş olarak mekana farklı bir hava katan antika analogları tercih edebilirsiniz. Özellikle ahşap kaplama objeler vintage seven müşterilerin tercihidir. Seiko duvar saati antika tasarımlarını Trendyol’da bulabilir, detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Evinize Yakışacak Duvar Saatleri

Evinize Yakışacak Duvar Saatleri

Zamanı yönetmenin kolay ve şık bir yolu olan duvar saatleri, evinizin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Ürünlerin işlevsellikleri kadar göze hitap etmeleri ve zevkinize uygun tasarlanmış olmaları önemlidir. Göze çarpan modeller ile dekorasyonunuzu tamamlayıp misafirlerinize tarzınızı yansıtabilirsiniz. Onlarca modelden biri olan dijital duvar saatleri özellikle son dönemlerde işlevsellikleri ve kullanım kolaylıkları ile müşterilerin tercihlerinde ön plana çıkar. Bunlar analog modellerin aksine dijital bir ekranda yalnızca sayıları gösteren modellerdir. Seiko dijital duvar saati çeşitleri de kolay kullanımları ve modern tasarımlarıyla ön plana çıkar. Birçok modelde tarih ve alarm özelliği de bulunur. Bu özellikler müşterilerin dijital modelleri mutfaklarında ya da yatak odalarında kullanmalarının başlıca sebebidir. Son yıllarda kullanımları oldukça artan dijital ürünlerle yemek yaparken saati takip edebileceğiniz gibi alarm özelliğini de aktifleştirerek pişirme için gereken süreyi ayarlayabilirsiniz. Seiko duvar saati melodili özelliğe de sahip olabilir. Özellikle dijital ekranı olan modellerde görebileceğiniz bu özellik, alarmlarda ve saat başlarında kulağınıza hoş gelecek bir melodiyle sizi uyarır. Bu tasarımlarda parlaklık ayarlama özelliğini de bulabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bulundukları ortamın ışık oranına göre ekran parlaklığı ayarlanır. Böylece gözünüzü yormaz, üstündeki yazıları okuyabileceğiniz kadar da aydınlık olur. Aradığınız modelin karanlıkta parlaması sizin için önemli bir özellik ise Seiko fosforlu duvar saati modellerine de göz atabilirsiniz. Karanlıkta parlayan fosfor malzemesinden üretilen bu ürünler, kullandığınız ortama farklı bir hava katarken geceleri belirgin şekilde okunan rakamlarıyla da kullanışlı alternatiflerdir. Araştırdığınız üründe aradığınız özellik sade, klasik ve modern çizgiler ise Seiko metal duvar saati modellerini tercih edebilirsiniz. Metal malzemelerden üretilen bu ürünler, sade görüntüleriyle aradığınız minimal dokunuşu yakalamanızı sağlar. Aynı zamanda metalden yapıldığı için oldukça sağlamdır. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz dayanıklı bir ürün arıyorsanız tercihinizi bu modelden yana kullanabilirsiniz. Bazı duvar saatlerinin çalışması, içlerindeki çarkı döndürmesi ve akrep ile yelkovanın hareket etmesi için pil enerjisine ihtiyaçları vardır. Pilli Seiko duvar saati çeşitlerini Trendyol’da bulabilir ve ilginizi çeken ürünlere detaylı görselleriyle birlikte göz atabilirsiniz.

Seiko Tasarımları ile Benzersiz Duvarlar

Seiko Tasarımları ile Benzersiz Duvarlar

Satın alacağınız üründe olmasını istediğiniz özelliklere karar veremiyorsanız evinizin veya ürünü kullanacağınız odanızın mimarisinden ve eşyalarınızdan yardım alabilirsiniz. Dekorasyonu yoğun, eşyaları renkli ve kalabalık bir odanız varsa sade modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Satın alacağınız ürünü minimal ve az eşyalı bir mekanda kullanacaksanız gösterişli büyük modellere yönelebilirsiniz. Küçük odalarda fazla duvar dekorasyonu kullanmak, odayı olduğundan küçük gösterebilir. Bu durumdan kaçınmak için dekoratif obje olarak yalnızca duvar saati tercih edebilirsiniz. Tek bir dekoratif obje kullanacaksanız büyük boyutlu modellere yönelebilirsiniz. Bulunduğu alanı ince zevkli gösteren bu tasarımlar, müşterilerin gözdelerindendir. Tercih edeceğiniz Seiko büyük duvar saati bütün duvarı tek bir dekorasyon ürünüyle güzelleştirirken aynı zamanda gösterişli bir görünüm de elde etmenizi sağlar. Evinizde sıra dışı bir görünüm arıyor ve gözler ona dönüp baksın istiyorsanız tercihinizi Seiko transistör duvar saati gibi bir modelden yana yapabilirsiniz. Uzun yıllar öncesinde kullanılan ve eski tasarımlarla ilgilenen birçok müşterinin ilgisini çeken bu tasarımları keyifle kullanabilirsiniz. Transistörlü model günümüzde sık rastlanmayan bir tasarım olduğu için evinize farklı bir hava katar, gören herkesin dönüp bakmasını sağlar. Seiko eski duvar saati çeşitleri arasında başka antika tasarımlar da bulmanız mümkündür. Tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir diğeri sarkaçlı modellerdir. Görsel yönden zengin olan bu ürünlerin alt taraflarında bir sarkaç bulunur. Saatin hareketiyle senkronize olarak hareket eden sarkaç, ilk kullanıldığı yıllardan beri görenleri etkiler. Sarkaçlar saatin her 12’yi vuruşunda yüksek bir ses çıkararak size haber verir. Seiko sarkaçlı duvar saati çalışırken çıkardığı ritmik sesle de bilinir. Zengin Seiko duvar saati modelleri arasında çok sessiz çalışan modeller de mevcuttur. Siz de aradığınız Seiko markalı ürünü Trendyol’un geniş seçenekleri arasında bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bütçenizi Düşünen Seiko Saatler

Bütçenizi Düşünen Seiko Saatler

Fiyatlar üründen ürüne farklılık gösterebilir. Fiyatı etkileyen çok sayıda faktör bulunur. Ürünün malzemesi, boyutu, tasarımı, markası, çalışma mekanizması ve sahip olduğu ekstra özellikler fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Oldukça değişken olan Seiko duvar saati fiyatları da bu faktörler göz önüne alınarak belirlenir. Bütçenize uygun bir ürün seçimi yapmak istiyorsanız sizin için öncelikli olan ürün özelliklerini düşünerek buna göre bir yol izleyebilirsiniz. Fiyatları etkileyen nedenlerden birisi, ürünün yapıldığı malzemelerdir. Metal, ahşap, plastik gibi malzemelerden yapılan saatler olduğu gibi, nadiren de olsa altın kaplama gibi değerli malzemelerden üretilenler olabilir. Kullanılan malzemenin türüne göre fiyat değişir. Ahşaptan yapılmış olan tasarımlar uygun fiyatlı olabilir. Kullanılan ahşabın özellikleri de fiyatta etkili olan faktörlerdendir. Eski modellerde kullanılan ağır ve verniklenmiş ahşaplar hem nadir bulunur hem de yapımında kullanılan ağaçlar değerli olur. Bu ahşapla yapılan ürünlerin fiyatları yüksek olabileceği gibi yakın zamanda üretilmiş hafif, sağlam ama bütçe dostu olan Seiko ahşap duvar saati tasarımları da bulunur. Dilediğiniz her özelliği bütçenize uygun fiyatlarla Seiko markasıyla bulmanız mümkündür. Seiko dekoratif duvar saati evini zevkli dekoratif ögelerle donatmak isteyen müşteriler için ideal bir seçim olabilir. Hem bütçenize uygun hem evinize yakışacak şık bir tasarım arıyorsanız sizin için uygun olan bu ürünleri bütçenize göre sıralayabilir, filtreleme ile yalnızca kendi kriterlerinize hitap eden özelliklere göz atabilirsiniz. Önceliğiniz olmayan özellikleri eleyerek aradığınız modele kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece alışverişinizi keyifli hale getirir ve zamanınızdan tasarruf edersiniz. Siz de zamanı Seiko’nun şık modellerinden öğrenmek istiyorsanız aradığınız tüm Seiko duvar saati modelleri ve fiyatları için Trendyol’da araştırma yapabilir, beğendiğinizi cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.