Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Mekanizma
Kordon Materyali
Renk
Fiyat
Kasa Çapı
Kordon Renk
Kasa Materyali
Kadran Şekli
Cam Tipi
Su Geçirmezlik
Kasa Renk
Ek Özellik
Tip
Cam Şekli
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ürün Değerlendirmesi
"

Seiko

" araması için 2297 sonuç listeleniyor

Özgün ve Şık Tasarımları ile Seiko Ürünleri Trendyol’da!

Zamanı öğrenmek için saatler önemli bir araçtır. Hangi zaman diliminde olduğunu öğrenmek için uzun süre dayanabilen ve dış etkenlere karşı dayanıklı bir ürün kullanmak herkesin hakkıdır. Seiko saat, yıllarca müşterilerine verdiği güvenle uygun fiyata kaliteli ürün kullanımı sunar. Kasa materyalleri çelikten yapıldığı için paslanma yapmaz böylelikle bilekte pas lekesi ve pas lekesine bağlı cilt hastalıkları meydana gelmez. Seiko markası yalnızca kol saati değil aynı zamanda masa saatleri de üretir. Alarm, alarmı erteleme, sesli konuşma gibi özellikleri olan masa saatleri piramit şeklindeki tasarımıyla fazla yer kaplamadan büyük işlevsellik sağlar. Seiko Presage, kadın ve erkek müşterilere yönelik modelleri ile satışa sunulur. Özellikle davetler için iyi bir tercih olan bu ürünler, dış tasarımıyla olduğu kadar dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. Kordonu deri olan ürünler daha çok günlük hayatta kullanıma uygundur. Her durumda ve her yerde kullanıma uygun ürünler kombinlerin tamamlanması açısından bir kurtarıcı niteliğindedir. Ürün çeşitliliği ile göz kamaştıran marka, her modele aynı özeni göstermeyi başarır. Böylelikle hem tasarım hem de kullanış amacı olarak kusursuz tasarımlar ortaya çıkar. Grand Seiko modelleri, her yaştan insanın kullanımı için uygundur. Birçok farklı renkte tasarıma sahip olan ürünler zamansız parçalar olarak adlandırılır. Ayrıca su geçirmezlik özelliği sayesinde müşteriler tarafından daha çok tercih edilir. Su geçirmez özelliği her modele entegre edildiği için özel bir yemekte veya sahil kenarında da gönül rahatlığıyla kullanılır. Camların dayanıklılığı konusunda uzmanlaşmış olan firma, özellikle bombeli cam tercih ederek hava transferi açısından buhar yapma gibi olumsuzlukları ortadan kaldırır. Yağmur, çamur ve rüzgar gibi etkenler bu ürünleri en az seviyede etkiler. Dış tasarımının yanı sıra iç tasarımda kullanılan akrep, yelkovan ve sayıların özenle imal edilmesi ve yerleştirilmesi firma tarafından takip edilen konulardan biridir. Çünkü sağlamlık konusunda zaten güvence veren marka aynı zamanda modayı takip ettiğini de gösterir. Seiko Velatura modelleri, her bileğe uygun kayış materyali ve rahatlığı ile kullanıma sunulur. Sürdürülebilirliği hedef alan markanın tasarımlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Seiko Modelleri

Kullanışlı Seiko Modelleri

Sıkça kullanılan aksesuarlardan biri olan saatler, cinsiyet ve mevsim fark etmeksizin kullanılır. Seiko Kinetic modelleri, akrep ve yelkovanın kinetik enerji ile çalışmasını sağlayan özel bir sistem ile geliştirilir. Böylelikle pil ömründen tasarruf edilir ve zaten uzun yıllar kullanımı garanti eden ürünün ömrü daha da uzar. Bilekten çıktığı andan itibaren kendisini durdurma özelliği vardır. Bu özelliğin yanı sıra 24 saat ile 4 sene aralığında tekrar bileğe takıldığı zaman yıl, ay, gün ve saati kendiliğinden ayarlama özelliğine de sahiptir. Takvim özelliği içinde bulunan saat dilimine hakim olabildiği gibi tarih bilgisine de kolaylıkla erişim sağladığı için müşteriler tarafından sıkça takip edilir. Camlarında kullanılan safir sayesinde çizilme olasılığını minimum düzeye indirir. Bu özelliği sayesinde kullanım yeri skalası da genişler. Ürüne zarar gelebilecek bir yerde olsanız bile dayanıklılığı sayesinde bilekten çıkarmak yerine rahatlıkla kullanmaya devam edilir. Genellikle spor ve gündelik kullanıma uygun olan Seiko Prospex modelleri, gerek kordon tasarımı gerekse sağlamlığı açısından müşterilerin ilk tercihi arasına girer. 20 atm ye kadar suya dayanıklılığı söz konusudur. Firma yalnızca tek bir renge takılı kalmayıp renk yelpazesi konusunda kendini olabildiğince geniş tutar. Gri ile yeşil, mavi ve kırmızı gibi renklerin kombinlenmesi ürünlerin şıklığını artırır. Kaliteden ödün vermeden üretilen her üründe olduğu gibi Prospex modelleri de uzun ve ayrıntılı bir gözetim sonucunda üretilir. Ortaya çıkan ürünler uzmanlar tarafından kontrol edildikten sonra piyasaya sunulur. Güvenilirliğinden ödün vermeyen marka her bir tasarımı özenle inceler. İnceleme sonrası çıkan hatalı ya da eksik ürünleri bir kenara atmak yerine geri dönüştürüp yeni modellerin yapımında kullanır. Bir diğer gelişmiş model olan Seiko Astron farklı özelliklerle donatılır. Tasarımlarıyla göze çarpan astron modeller kadınlar için feminen ve zarif; erkekler için maskülen ve asil bir görünüm sağlar. Bu ürünün ilk göze çarpan özelliği solar bir saat olmasıdır. GPS ile konum doğruluğu sağlar böylece bulunan konumdaki zamanı kendi kendine ayarlayabilir. Kasa tipi genellikle titanyumdan yapılan ürün, sağlamlığı ile bilinir. Solar saat olarak da bilinen ürünün karanlıkta bile enerjiyi depolayabilme özelliği önemli bir avantajdır. İlk olarak 1970’lerde üretilmeye başlayan solar saatler güneş enerjisini kullanarak çalışır. Gereksiz pil tüketiminin önüne geçen bu sistem doğayı korumak için önemli bir fırsattır. Küresel ısınmanın oldukça arttığı 21. yüzyılda doğa sağlığını önemseyen firma tüm ürünlerini bu ilkeye göre üretir. Seiko Chronograph modeline eklenen saf gümüş sayesinde davetlerde şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Gümüşün zarafeti ile hem ışıldayan hem de uygun fiyatlı modellere sahip olunur. 10 ATM suya dayanıklı olduğu için el yüz yıkarken veya duş alırken rahat bir kullanım sağlar. Suya dayanıklı ve bütçeyi zorlamayan saat modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Seiko Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Seiko Çeşitleri

Kol saati ilk olarak 1810 yılında kullanılmaya başlar. Öncelikle kadınlar için üretilmiş olsa da günümüzde erkekler ve çocuklar için saatler olarak kategorilere ayrılır. Spor, gündelik veya şık olarak da gruplandırılabilen saatler gerekli birer aksesuardır. Özellikle spor salonunda ya da koşu yaparken kullanılan Seiko Sportura, bilekte ağırlık hissi yaratmaz. Böylelikle spor yaparken herhangi bir rahatsızlık vermez. Ayrıca kalp atış hızının çok artmasına bağlı olarak uyarı verir. Spor yaparken sağlığın korunmasını da önemser. Kaç dakika antrenman yapıldığını net bir şekilde gösterir. Mesleğini güneş altında veya dışarıda sürdüren kişiler için özel olarak geliştirilen Seiko Solar saatleri çalışması için gerekli olan enerjiyi güneşten alır. Firmanın solar saat sistemi kullanması insan sağlığı kadar doğayı da düşündüğü anlamına gelir. Bir solar saat güneş dışında herhangi bir ışık kaynağından da enerji depolayabilir. Tamamen karanlık olmayan her ortamda az da olsa enerji depolayan bu ürünler konum açısından rahatlık sağlar. Tüm gün güneşin altında kalma gibi bir zorunluluğu yoktur. Tamamen karanlık olan ortamlarda ise kendini durdurma konumuna alır ve önceden depoladığı enerjiyi boşa harcamaz. Kasa ve kordon materyalinde çelik kullanılan modeller Seiko Alpinist olarak adlandırılır. Özellikle dağcılık hobisi olanlar için uygun olan bu kategorideki ürünler; toz ve kum parçalarının kasaya girmesini önlemek için vidalı bir arka kasaya sahip olarak üretilir. Yerden yükseklik arttıkça terlemeye bağlı bilekten kayma dezavantajını önlemek için deri manşet bandı kullanılır. Saat ve dakika göstergeleri karanlıkta da yüksek okunabilirlik sağlar. Saat üç, altı, dokuz ve on iki konumları dağ şeklinde yerleştirilir. Böylelikle sağlamlığı dışında özel bir saat olarak da literatüre geçer. Seiko Türkiye’de uzun yıllar varlığını sürdüren bir markadır. Çok fazla rağbet görmesinin asıl sebebi kalitesidir. Suya, toza, kire ve darbelere karşı dayanıklılığı sayesinde müşteriler tarafından tercih edilir. Ayrıca firmanın yalnızca erkek değil kadın, unisex ve çocuk saatleri de üretmesi ürün yelpazesinin geniş olduğunu gösterir. Seiko kordon yapısı çoğu zaman farklılık gösterir. Günlük kullanıma uygun modellerde daha çok deri kordon kullanılırken; klasik modellerde çelik kordon tercih edilir. Herkesin zevkine uygun modelleri, Trendyol sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Davetleri Özel Kılan Seiko Seçenekleri

Davetleri Özel Kılan Seiko Seçenekleri

Bulunduğu ortama şıklık katmak isteyen herkes öncelikle aksesuarlara önem verir. Bir kombinin tamamlayıcısı olan saatler sayesinde gözlerin üzerinize çevrilmesi mümkündür. Şık bir davette çelik kordonlu ve gerçek gümüşlerle donatılmış parlaklığıyla göz alan bir Seiko quartz sahibi olmak ayrıcalık yaratır. Çelik kordonu ya da kasası zamanla kararma yapmaz. 200 metreye kadar su geçirmez olması su sporlarında da gönül rahatlığıyla kullanılabileceği anlamına gelir. Hızlı ve basit hesaplamalar için de uygundur. Çoğu modelde olduğu gibi quartz modelinde de kronometre özelliği vardır. Kordon ve kasası paslanmaz çelikle üretilen Seiko Sport modeli yaz kış kullanıma uygundur. Genellikle günlük hayatta kullanılan bu model bileği rahat tutan kayışa sahiptir. İndeksler, saat ve dakika ibreleri karanlıkta rahatça okunabilmesi için Lumibrite ile kaplanır. Marka, orijinal tasarıma sahip çıkarken teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanmayı da ihmal etmez. Seiko Military, saatlerin askeri koleksiyonundandır. Diğer modellere nazaran daha ağır ve sert duruşlu olan bu modelde önemli özellikler yer alır. Kasa kalınlığı 11 mm olan modelin görünüşünün aksine hafif bir kullanım sağlar. Seiko Nautilus gri ile mavi ve siyahın kombinlenmesinden ortaya çıkan ve fazlasıyla talep edilen bir üründür. Ancak nautilus modelinin en önemli özelliği saatin alıcısı tarafından dilediği gibi özelleştirilmesine olanak sağlamasıdır. Karaktere uygun bir model yaratabilmek için öncelikle temel parçalar satın alarak başlanır. Daha sonra istenilen renkte kadran ve diğer mekanizmaların seçimi yapılır. Böylelikle kişiye özel eşi benzeri olmayan bir saat ortaya çıkar. Seiko Panda vintage bir model olduğu için özel satıcılar tarafından satılır. Geçmişin izlerini taşıyan ürüne panda isminin verilmesinin nedeni ekranının beyaz arka plan üstüne saniye ve takvim detayını gösteren yerin siyah iki panda gözü gibi görünmesidir.

Avantajlı Seiko Fiyat Aralıkları

Avantajlı Seiko Fiyat Aralıkları

Saatin tam olarak keşfedilmesinden önce uygarlıklar zamanı doğru öğrenebilmek için farklı araçlar geliştirir. En önemli zamanı ölçme aracı güneş olarak bilinir. Günümüzde halen saatler için kullanılan güneş enerjisi doğanın insanlığa bir armağanıdır. Seiko titanium modeli yapımında kullanılan titanyum sayesinde %30 hafif bir saat sunar. Ürünün kasası ve kordonu korozyona dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanımında dahi herhangi bir kopma ya da paslanma yapmaz. Çoğu modelde olduğu gibi safir cam kullanıldığı için çiziklere karşı dayanıklıdır. Bir diğer vintage model olan Seiko Bell Matic, 1979’larda üretilen zamanlama hareketinin kendisi otomatik ve alarmı olan ilk özel seri ürünlerden biridir. Özel bir hediye olarak alınabilecek olan bu ürün saatlere ait ilk özellikleri taşıması yönünden oldukça değerlidir. Özel seri olarak ve her birine çokça emek verilerek üretilen Seiko fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Gerçek gümüş, safir gibi maddelerin kullanımı dolayısıyla fiyatlarda değişiklik olsa da genellikle cep dostu olarak bilinir. Müşterilerine farklı seçenekler sunan firma, ürünlerini alıcı bütçesine göre fiyatlandırır. Seiko Pogue altın sarısı ile mavinin birlikte kullanıldığı ender parçalardan biridir. Bu model uzayda takılan ilk otomatik kronograf olarak bilinir. Sanatsal tasarıma sahip olan bu ürünü Trendyol’dan kolayca koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Özel materyallerle üretilen Seiko ürünleri hem tasarımlarıyla hem de her cebe uygun olmasıyla bilinir. Kalitenin şıklıkla harmanlanması ve teknolojinin entegre edilmesi ürünleri eşsiz kılar. Son teknoloji makineler kullanılarak üretilen tüm modeller üretiminden hemen sonra birden fazla testten geçer. Herhangi bir ürünü satın almadan önce yorumlarına bakmak, müşteriler için doğru bir alışveriş deneyimine yol açar. Trendyol’dan bulabileceğiniz Seiko yorumları sayesinde güvenilir ve detaylı bilgi elde etmek mümkündür.

Göz Kamaştıran Seiko Tasarımları

Göz Kamaştıran Seiko Tasarımları

Marka, üretim tarihine 1881 yılında Japonya’da başlar. 130 yıldır büyük bir özveriyle çalışmalarına devam ederken müşterilerinin istek ve ihtiyaçarını göz önünde bulundurmak firmanın ilkesi haline gelir. Küçük bir dükkanla üretim hayatına başlayan ve daha sonraları adını duyurarak cep ve kol saatleri üretmeye başlayan marka, geçmişten bugüne gelişerek son model saatler üretmeye başlar. Seiko satın alan birçok müşteri, görüşlerini ve memnuniyetlerini yorumlarla geri bildirerek firmanın güvenilirliğini doğrular. Saat üretiminde adını duyuran İsviçre ile Japonya önemli markaları bünyesinde barındırır. Seiko indirimleri sayesinde her müşteri, gelir durumunu düşünmeden kaliteli bir ürüne sahip olur. Avantajlı ürünler ile öne çıkan marka, çalışma prensibinden ödün vermeksizin tüm müşterilerinin hesabını da düşünür. Ürünlerden satın alan birçok müşteri, daha sonra diğer müşterilere de Seiko tavsiye ederler. Sağlamlığı, uygun fiyatlı olması ve şık tasarımları sayesinde müşterilerde tekrar satın alma isteği uyandırır. Koleksiyona eklemek için özel tasarımlar olduğu gibi sevdiklerinize hediye almak için de birçok çeşit mevcuttur. Ürün yelpazesindeki genişlik ile herkesin zevkine uygun model bulmak kolaylaşır. Seiko kampanyalar yaparak düşük ve orta bütçeli müşterileri için de alım gücü yaratır. Marka, saat sektörüne hem tarihi hem de teknolojik modeller kazandırır. Bu yönüyle özgün modeller yaratıp tarihe adını yazdıran firma günümüzde de üretimine hız kesmeden devam eder. Pek çok müşterinin de şiddetle tavsiye ettiği ürünler, uygun fiyatlarla müşteri karşısına çıkar. Dayanıklılığı dışında müşterileri cezbeden bir diğer önemli özelliği bilek ve cilt sağlığını önemsemesidir. Terlemeye bağlı deride kızarıklık olmasını önler. Kordonlarda kullanılan materyaller doğal içeriklerden oluştuğu için insan sağlığına zarar vermez. Çelik ve titanyum kullanılan modeller şıklığıyla ve zerafetiyle her ortamda dikkatleri üzerine çeker.

Kullanışlı Seiko Çeşitleri

Kullanışlı Seiko Çeşitleri

Saat kullanımı, eski zamanlardan beri bir ihtiyaçtır. Hangi zaman diliminde olduğumuzu öğrenmek için ihtiyaç duyulan bu ürünler satın alınırken kullanışlı, dayanıklı ve uygun fiyatlı olması müşteriler tarafından aranan niteliklerdir. Seiko online olarak rahat bir şekilde satın alınır. Renk, materyal ve fiyata göre filtrelenip zevke ve ihtiyaca göre satın alınır. Trendyol üzerinden yapılan alışverişlerde yorumlara bakıp ön bilgi alabilme özelliği vardır. İsteklerinizi karşılayan ürünü bulmak için online alışveriş oldukça önemlidir. Satın alma kararı verilirken birçok özellik göz önünde bulundurulur. Öncelikle rahatlık arayanların tercihi, bu marka olur. Seiko kullananlar deneyimlerini aktararak firmanın ufkunu açar. Olumlu ya da olumsuz her deneyimin paylaşılması gelecek tasarımlar için önemli bir harita niteliğindedir. Dünyadaki insanların büyük bir çoğunluğu sağ elini kullanır. Bu nedenle saatler genellikle sol bileğe takılır. Firmalar da genellikle sol bileğe uyumlu ürünler tasarlayıp satarlar. Marka, sol elini kullanan insanları da düşünerek her iki bileğe de oturabilen özellikli ürünler üretmeyi hedefler. Markanın her türlü detayı düşünüp ürünlerine entegre etmesi müşterilerine verdiği değeri gösterir. Pek çok farklı tasarımda, renkte ve özellikte olan Seiko modelleri spor, şık, hem spor hem şık ve klasik gibi onlarca kategoriye ayrılır. Ayrıca kişiye özel istenilen biçimde dizayn edilebilen modeller de mevcuttur. Vintage modeller ile özel koleksiyonlara şıklık katmak mümkündür. Marka, uygun fiyata yeni teknoloji ile üretilen modelleri kullanma imkanı sunar. Vintage olmayan tüm modellerde takvim, kronometre, kalp atış hızını ölçme gibi ek özellikler vardır. Davetlerde, günlük hayatta ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilen ürünler hayatı kolaylaştırabilecek küçük detaylarla donatılır. Her ürün için darbelere karşı korumaya yönelik testler yapılır. Böylelikle gönül rahatlığıyla satın alınır.