placeholder
"

Sementa

" araması için 3160 sonuç listeleniyor

Sementa

Yaratıcı Tasarımların Öncüsü Sementa

Tekstil sektörünün önde gelen firmalarından olan Sementa 1970’li yılların ortalarında başladığı üretim hayatını günümüze kadar büyük bir başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Başlarda yalnızca penye üretimi ile sektöre adım adan marka daha sonraları triko ile devam etmiş ve ürünlerinin günümüze kadar çeşitlendirmeyi başarmıştır. Kadın ve erkek giyim anlamında piyasada aranan kalite ve özgün çizgileriyle kendisini ön plana çıkaran bir markadır. 1992’li yılların başlarından itibaren Sementa triko üretimine ağırlık vermesiyle trikonun ülkemizde öncü üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. Teknolojinin tüm gelişmelerini süreç içerisinde üretim bantlarında uygulayarak modern bir fabrikasyon atılımına da girmiştir. Sementa giyim birbirinden farklı ve yaratıcı tasarıma sahip ürünleri sayesinde kadın ve erkek giyimini aranılan markası olmayı da başarmıştır. Ürün çeşitliliği anlamında farklı yaklaşımlar içerisine benzersiz giyim modelleri oluşturmuş ve her sezona koleksiyonlarıyla bomba gibi girmektedir. Markanın müşteri odaklı bakış açısıyla memnuniyet ve beğenilirlik ilkeleri ile üretimden satış ağına kadar her aşamada titizlikle hareket etmektedir. Gerek günlük hayatta gerekse de iş hayatında rahatlıkla giyebileceğiniz tarzda ve çeşitte ürünler ortaya koyarak her ihtiyacınıza karşılık gelebilmektedir. Tamamen kendine has çizgileri ve moda anlayışı sahip olan marka bu anlamda da sektörün diğer firmalarına ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Tasarımcılarının uçsuz bucaksız hayal gücü sayesinde kendine has bir moda anlayışını piyasaya kabul ettirmiş ve kullanıcılarına sunmaktadır. Ürünlerinin en büyük özelliği kalite anlamında belirli bir standardın altına asla düşmeden rahatlığı ve konforu sağlayabilmesidir. Ürünleri denediğinizde ve kullandığınızda çok hemen fark edebileceğiniz bir özelliği de sanki üzerinizde yokmuş gibi bir hissiyat uyandırmasıdır. Rahatlığı her anlamda fark edebileceğiniz gibi markanın kalite fiyat dengesini de çok iyi gözettiğini anlayabilmeniz mümkün olacaktır. Markanın en büyük politikası kaliteli ürün ve ulaşılabilir olma anlayışıyla herkesin bu konforu yaşamasına olanak sağlamasıdır. Özellikle kadın giyiminde ışıltılı ve renkli ürün modelleri markayı bu anlamda daha da tercih edilir hale gelmesine sağlamaktadır. Kendinizi daha genç hissettiren detayları tüm ürünlerinde karakteristik bir özellik olarak ortaya konmaktadır. Türkiye de giyim anlamında farkını ve tarzını hem fiyat hem de kaliteli özgün tasarımlarıyla daima hissettirmeye devam etmektedir. Geniş satış ağı, kaliteli ürün skalası ve kendine has moda çizgisiyle tekstil sektörünün lokomotif markası olarak sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Kadın Giyimde Sementa Şıklığı

Hayatın her alanında giyim ve tarz olma konusunda karakterinden asla ödün vermeyen kadınlar şıklığı ve farklılığı sementa ile yakalamayı başarmaktadırlar. Kadınlara kendilerini daha genç ve daha göz alıcı hissetmelerini sağlayan binlerce çeşit ürünüyle hizmet etmeye devam etmektedir. Kazaktan cekete, tişörtten eteğe kadar kadınların hayatında ihtiyaç duyabilecekleri tüm giyim argümanlarını onlara sunmaktadır. Sementa tekstil bu anlamda kurulduğu ilk yıllardan bu yana üretim politikalarını oluşturmuş ve insanları baştan aşağıya kendi ürünleriyle giydirmeyi bir hedef haline getirmiştir. Sementa tekstil üretim politikasında birkaç önemli hususu özellikle dikkatlice işlemektedir. Kadın giyiminde en önemli nokta farklı tasarımların ortaya konmasıdır. Sementa bluz modellerinde bu anlayışı daima kullanıcılarına hissettirmektedir. Kadınların en büyük şanssızlığı ve korkusu girdikleri ortamlarda diğer kadınlarla aynı kıyafeti giymiş bir şekilde bulunmak zorunda kalmalarıdır. Sementa bu yönüyle farklılığı ve özgün tasarım anlayışıyla kadınlar tarafından aranılan bir marka olmuştur. Günlük hayatta kadınların en çok kullandığı ürünlerden birisi tuniklerdir. Sementa tunik ince detaylardaki ayrıştırıcı tematik özellikleriyle bu anlamda kadınların en büyük yardımcısı olmuştur. Haftanın bazen ayın her bir gününde farklı kıyafet giyme anlayışına sahip olan kadınlar gardıroplarını sementa ürünleriyle zenginleştirme fırsatına sahiplerdir. Her sezona kendine haz ürün portföyü ve özgün tasarımlı ürünlerinin bulunduğu koleksiyonlarıyla bomba gibi giriş yapmayı başarmıştır. Kadınların giyim konusundaki hassasiyetini bilerek onların bu hassasiyetine yönelik ürünler geliştirerek onlara günün her anında ve her ortamda yol arkadaşlığı etmektedir. Gün içerisinde tüm kıyafetlerde rahatlığı arayan ve bunu tüm ürünlerde bulmayı isteyen kadınlar markanın tüm ürünlerine bu anlamda teveccüh göstermiştir. Kadınların markaya olan bu yaklaşımı Sementayı daima gelişime ve farklılaşmaya zorlamıştır. Her yönüyle bir giyim markası olmayı başaran Sementa gerek moda gerekse de teknoloji anlamındaki atılımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Alanında uzman Türk tasarımcılarının ortaya koyduğu ürünler Sementayı daima aranılan ve tercih edilen bir marka haline getirmiştir. Öncü marka olmanın yüklediği sorumlulukları ve gereklilikleri içselleştirerek gerekli tüm şartları sağlamak suretiyle giyim sektörünü domine etme hedefinden asla vazgeçmemektedir. Sementa tüm bu özellikleriyle hem markanın hem de kendi tarzını harmanlama fırsatı bulan kadın kullanıcılarına bu anlayışla kendilerine has bir tarz oluşturma noktasında kendilerini farklı bir noktaya getirebilmektedir.

Erkeklerin İlk Tercihi Sementa

Gerek iş hayatında gerek spor yaparken gerekse de günlük hayatta kıyafet tercihlerinde kaliteyi ve karizmatik görünmeyi hedefleyen erkekler bu anlamda marka tercihlerinde çok hassas olmuşlardır. Markalar ürettikleri tüm ürünleriyle erkekleri cezbetmeye ve kullanıcıları arasına katmayı amaçlarlar. Sementa erkeklere yönelik tüm ürünleriyle kullanıcılarına kendisini kabul ettirmiş ve sektörün önemli erkek giyim markası haline gelmeyi başarmıştır. Erkeklerin sıklıkla kullandığı bir ürün olan Sementa yelek modelleri kullanıcılarına kendine has çizgilerinin deneyimini sunmaktadır. Pantolondan kazağa, gömlekten cekete kadar erkekler için birçok ürünü satış ağına dâhil eden marka bu anlamda çeşitliliği ön plana çıkarmaktadır. Erkekler giyim konusunda en hassas oldukları nokta kullandıkları kıyafetlerin kendilerini daha cool ve karizmatik göstermesidir. Tercih ettikleri tüm ürünlerde bu özelliği yaşamak ve deneyimlemek isterler. En az kadınlar kadar özgün bir stil oluşturmaya ve bunu bir kimlik haline getirmeyi isterler. Sementa tüm özellikleriyle her bir ürününde erkeklerin bu isteklerine fazlasıyla karşılık verebilmektedir. Ürünler arasında tarzın en dikkat çekici parçası ceketlerdir. Sementa ceket modelleriyle erkekler farklılığa ve karizmatik duruşa sahip olabilmektedirler. Bununla birlikte bazı ürünler tamamlayıcı ufak dokunuşlara ihtiyaç duyarlar. Bu anlamda da kombin oluştururken markanın sunduğu tüm ürünler birbiriyle mükemmel bir uyum içerisinde olmaktadır. Ürünlerindeki farklılıklar ve özgün detaylar bir modeli birkaç kombin içerisinde değerlendirmenize olanak sağlamaktadır. Bu özelliğiyle gardırobunuzda daha az kıyafetle daha çok kombin oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Sementa tekstil sektörüne girdiği ilk andan itibaren gerek kadın gerekse de erkek kıyafet çeşitleri anlamında ilkeli duruşunu hiçbir şekilde bozmadan kaliteden ve sağlamlıktan asla ödün vermeden teknolojinin de tüm imkânlarını içselleştirerek modern bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Erkeklerin hem vücut yapılarına hem de günlük hayattaki rol model olma özelliklerine dokunan ve bu anlamda onları destekleyen ürün çeşitliliğiyle marka yükselmeye devam etmektedir. Erkeklere giyim konusunda sunmuş olduğu tüm bu olanaklar sayesinde onları daha bir özgüvenli hayata daha da güler yüzlü bakmalarını sağlamaktadır. Sementa pijama çeşitleriyle bile bu özelliğini evinizde de olsanız sizlere sonuna kadar hissettirmeyi amaçlamaktadır. Nerede ve ne için bulunursanız bulunun kıyafetiniz ilk intiba da sizin kimliğiniz yerine geçmektedir. Kullanılan marka kendinizi en iyi şekilde tanıtmanızı sağlamalıdır.

Sementa, Büyük Bedende Modanın Belirleyicisi

İnsanlar çok çeşitli nedenlerle kilo anlamında birbirlerinden farklı özelliklere sahip olabilmektedirler. Günlük hayatlarında bu özellikleriyle giyim konusunda uygun kıyafet bulabilme noktasında önemli birkaç marka sayesinde oldukça rahat edebilmektedirler. Her neye ihtiyaç duyarlarsa duysunlar büyük beden bulabilmek artık çok daha kolay ve zevklidir. Başlı başına kendi modasına ve sektörüne sahip olan ve bu özelliğiyle yatırımcıların da dikkatini çekmektedir. Sementa büyük beden kıyafetler ve ihtiyaç malzemeleri alanında markanın tüm politikaları doğrultusunda ürünler tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir. Bu konuda Sementa indirimli ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmayı da hedefleri arasına koymaktadır. Kilo ya da boy fark etmeksizin erkekler ve kadınlar giyim konusunda tarzlarından ve isteklerinden asla vazgeçmezler. Bu anlamda kıyafet tercihlerini daha çok markalara dayandırmaktadırlar. Markaları kendilerine daha uygun gelen ve yakışan ürünleri dolayısıyla tercih etme yoluna giderler. Günlük hayatta kullanılan tüm büyük beden giyim ihtiyaçları Sementa'nın ürün portföyü içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Büyük beden konusunda marka olarak sektörün aranan ve oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmeyi başarmıştır. Özgün tasarımlı ve yüksek kaliteli ürün ortaya çıkarma anlayışı büyük beden kategorisindeki üretim de de kendisini hissettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana hiçbir ürün çeşidinde bu özelliğinden taviz vermeyen marka büyük bedende de aynı hassasiyeti göstermektedir. Özellikle ev giyiminde rahatlığa ihtiyaç duyan insanlar pijamalarda bu özelliğe çok ayrı bir şekilde özen göstermektedirler. Sementa pijama takımı büyük beden kategorisinde en rahat ve en şık ürünlerle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Her anlamda kendisini hissettiren marka büyük bedenin öncüsü olma yolunda ilerlemektedir. Gün içerisinde rahatlığı sağlayamayan ve huzursuz hissettiren her ürün insan psikolojisini de olumsuz anlamda etkiler. Büyük beden ürünlerin bu anlamda olması gereken en büyük özelliği rahatlığı ve kaliteyi ön plana çıkarabilmesidir. Sementa tüm ürünlerinde olduğu gibi sektöre girdiği ilk andan itibaren büyük beden çeşitlerinde bu hassasiyeti göstermiştir ve göstermeye devam etmektedir. Başlı başına özel bir üretim tekniği olan büyük beden kıyafetler kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılama noktasında en işlevsel ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sementa'nın büyük bedene yönelik ürünlerinin gönül rahatlığıyla ve severek kullanabilmektesiniz. Girdiğiniz her ortamda her mecrada Sementa ürünleriyle farklılığın ve rahatlığı keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Sementa ile Ev Giyimin Rahatlığı

Her mekânın kendisine has giyim kuşam şekli olmasının yanında ev ortamının da bu bağlamda bir tarzı vardır. Daha salaş ve resmi olmayan kıyafetler ev yaşamında daha çok tercih edilmektedir. Bu tercihlerde mevsimin ne olduğu da önem taşımaktadır. Kış veya yaz mevsimi fark etmeksizin evlerinizde ihtiyacınız olan tüm giyim ürünlerine Sementa'nın birbirinden güzel modelleriyle ulaşabilirsiniz. Marka üretim ve pazarlama stratejisinin temeline müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını odak almaktadır. Gün içerisinde ya da uyku zamanlarında ihtiyacınız olan tüm ürünler markanın ürün portföyüne dâhil edilmiştir. Rahat giyim tarzını benimseyen kullanıcılar için Sementa eşofman modelleri çok çeşitli renk ve desenlerde özgün tasarımlı ve kaliteli yapısıyla oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Eşofmanlar hem renk olarak hem de adet olarak farklı farklı şekillerde satışa sunulmaktadır. Sementa 3'lü eşofman takım ürünleri tamamen tek model kıyafet giymek isteyenler için oldukça uygun bir ürün olarak karşımıza çıkar. İster evinizde ister spor yaparken esnek yapısıyla hareket kabiliyetiniz kısıtlamaya Sementa tayt modelleri de bu anlamda ihtiyacınız olan rahatlığı sizlere sağlamaktadır. Tüm bu özellikleriyle kendisine hayran bırakan bir marka olarak kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimler ve yorumlardan da anlaşılacağı üzere büyük bir teveccühle tercih edilmektedir. Özellikle soğuk kış aylarında evlerde de giyilebilen Sementa hırka modelleri sıcak ve samimi dakikalar geçirmenize olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda benzer işlevleri olan ve aynı amaçla da kullanılabilen Sementa yün yelek modelleri de marka tarafından birçok renk ve desende kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Kullanım tercihleri diğer kıyafetlerin rengi ve çeşidine göre değişiklik gösteren bir diğer ürün ise kazaklardır. Sementa kazak her türlü kombin için çok farklı renk ve tasarımlarda kullanıcılar tarafından sıklıkla alınabilmektedir. Sadece kendiniz için değil sevdiklerinizin özel günleri ve zamanlarında Sementa ürünleriyle onlara benzersiz ve unutulmaz bir hediye sunabilmektesiniz. Hem şahsi kullanımlarda hem de hediye olarak oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ev içi giyimlerde insanların ev ortamındaki rahatlıklarından taviz vermeden ancak aynı zamanda belirli bir tarzın dışına da çıkmadan giyimlerini şekillendirmektedirler. Marka kullanıcılarının bu hassasiyetlerini göz önünde bulundurmak suretiyle tasarımlarını ve ürün çeşitliliğini ortaya koymaktadır.

Sementa Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sektörün diğer temsilcilerinden birçok anlamda ve tüm özellikleriyle kendisini farklı bir noktaya konumlandıran Sementa outlet ürünlerinde dahi bunu fazlasıyla hissettirmektedir. Ürün anlamında neredeyse insanların tüm ihtiyacını karşılayabilecek çeşitlilikte ve zenginlikte olan marka bu zenginliği sağlarken kaliteden asla ödün vermemektedir. Gardırobunuzun her köşesinde markanın herhangi bir ürününe sahip olmak her şeyden öte dolabınızı oldukça zenginleştirecektir. Sementa hırka ve benzeri bazı ürünlerde yöresel dokuma teknikleri ve motiflerini de kullanmaktadır. Giydiğinizde kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz hırka çeşitlerinden herhangi birini tercih etmekte oldukça güçlük çekebilirsiniz. Ancak her kombininize özel bir modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sementa başlı başına kendi sektörüne ve alanına sahip olan bir diğer ürünü de bünyesinde çeşitlendirerek kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Sementa kaban çeşitleri birbirinden şık tasarımda ve birbirinden ulaşılabilir fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Her mevsime ve her sezona özel koleksiyonlarında neredeyse üretilen tüm ürünlerden bir parça bulmak mümkündür. En nadide ve özgün ürünlerini koleksiyonlarının bir parçası olarak sergilemeyi hiçbir zaman hafife almamaktadır. Sementa mont modelleri de aynı şekilde bu koleksiyonların bir parçası olmaktadır. Sonbahar ve kış aylarında kaban ve mont modelleri sayesinde istediğiniz sıcak bir giyim tarzına kavuşabilmeniz mümkündür. Özellikle günlük hayatta iş yerinde veya dış mekânlarda kullanılması tercih edilen bir diğer çeşit ürün pantolonlardır. Sementa pantolon oldukça farklı tarz ve kesimlerde üretilip zengin satış ağıyla beğenilerinize sunulmaktadır. Yalnızca bir ürününde değil neredeyse tüm ürünlerinde iddiasını ortaya koyan ve rekabet etmekten asla taviz vermeyen yapısıyla marka adını tüm piyasada duyurmaktadır. Belirli günler ve dönemlerde müşterilerinin Sementa kalitesini daha fazla kullanabilmesi, bir diğer deyişle dolapların Sementa ürünleriyle şenlenmesi açısından indirim kampanyaları da düzenlemektedir. Sementa indirim uyguladığı bu dönemlerde müşterileri tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Her bir parça ürünü fiyatının çok daha yüksek kalitesinde ve değerinde satışa sunarak daha ulaşılabilir bir marka olma yolunda ilerlemektedir. En basit tabiriyle insanların en iyi şekilde giyinmesini ve tarz sahibi olmasını sağlamaktadır. Marka teknolojik gelişmeleri üretim standartlarının yükseltilmesinde kullanmasının yanı sıra satış ve dağıtım bölümlerinde de bu gelişmelerden ziyadesiyle yararlanmaktadır. Özellikle online satış konusunda tamamen çağa ayak uyduran bir yapıya sahiptir. Sementa’nın istisnasız tüm ürünlerine stok ve temin sorunu yaşamaksızın Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilme imkânına sahipsiniz.