İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Marka
Renk
"

Setrms Tunik

" araması için 416 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Setrms Tunik

Giyim sektöründe hiç durmadan artan teknolojik, teknik ve görsel gelişmeler herkesin beğenilerine uygun binlerce model yaratılmasını sağlar. Başlarda kısıtlı olan kesim, kalıp ve tasarım unsurları zamanla kişilerin binlerce model arasında kaybolmasına neden olacak kadar çoğalır. Bu sınırsız sektör içerisinde elbiseler, pantolonlar, şortlar, taytlar, tişörtler, tunikler, bluzlar, ceketler, montlar ve daha fazlası göz alıcı kombinler yapılmasını sağlar. Tunikler diğer üstlerden daha uzun ve bol kalıplarıyla özellikle konfordan yana olanların gardroplarının vazgeçilmez parçaları olur. Kalça ve diz arasında herhangi bir yerde biten boylarıyla etek, tayt ve pantolonlarla kolay kombinler yapılabilmesini sağlar. Setrms tunik modelleri genellikle kalça hizasının altında biten boyları, etek, kol ve yaka modelleri, renkleri, materyalleri ve tasarım unsurlarıyla çeşitlenir. Bunlar özellikle nerede olursa olsun rahat olmaktan hoşlananların ve vücut hatlarını kamufle etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olur. Diğer giysilerden daha bol ve uzun kesimleri, kullanıcıların sürekli düzeltme yapmadan özgürce hareket edebilmesini sağlar. Böylece kişiler görünümleriyle ilgili endişe duymak yerine yaptıkları işe daha fazla yoğunlaşabilir. Setrms tunik modelleri, kişilerin bu rahatlığın yanında şık olabilmesi için farklı renkler, süsler, desenler ve unsurlarla bezenmiş halde sunulur. Kişiler kendi beğenilerine uygun modellerle hoş kombinler yapar. Çeşitli tarzlara uygun modeller günlük hayatta, resmi ya da özel günlerde pratik görünümler sağlar. Kişiler bu ürünleri farklı boylarda olmalarından dolayı çeşitli giysilerle eşleştirerek kullanabilir. Kimileri tayt, etek, pantolonlarla düz bir şekilde kombinlemeyi tercih ederken kimileri de beline bir kemer takarak süslemeyi tercih eder. Setrms yeni sezon tunik çeşitleriyle modaya kendi tercihlerinizden vazgeçmeden ayak uydurabilirsiniz. Her sezon revaçta olan ve çeşitli materyallerle süslenen bu giysiler modern ve hoş kombinler yapılmasını sağlar. Tek başına sunulan bu farklı parçalarla eşleştirebileceğiniz gibi Setrms tunik takım çeşitlerini tercih ederek bütünlük sağlayabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen takımlar günlük hayatın, iş hayatının ve davetlerin vazgeçilmez giysileri arasında yer alır. Herkesin beğenisine ve bütçesine uygun modellerini Trendyol’dan temin edebilir ve her ortamda rahat olabilirsiniz.

Hem Şık Hem Rahat Modeller

Hem Şık Hem Rahat Modeller

Tunikler kimilerinin kullanmaktan vazgeçemediği kimilerinin ise farklı kombinler yaratmak için tercih ettiği giysiler arasında bulunur. Rahat hareket edebilmeyi sağladığı ve hoş görünümler yarattığı için kadınlar tarafından oldukça talep görür. Bu nedenle markanın ürün gamına her gün bir yenisi eklenir. Marka, kadınlardan oldukça beğeni gören bu modelleri farklı kumaş, desen, renk ve kesimlerle üretir. Setrms gömlek tunik çeşitleri farklı boy ve kalıplarda gömlek modelleri sunar. Kişiler normal gömleklerden daha uzun ve bol yapıya sahip bu ürünleri birçok alt giyim türüyle eşleştirebilir. Örneğin dize yakın kısımlarda biten arkası öne nazaran daha uzun gömlek modelli havuç pantolonlarla ya da taytlarla hoş bir eşleşme yaratabilir. Yarasa kol yapısına sahip kalçanın alt kısımlarında biten süslü bir gömlek ise maxi ya da midi boy eteklerle şık davetler için iyi alternatifler olur. Setrms triko tunik çeşitleri, son zamanlarda oldukça ilgi gören triko malzemeden imal edilerek genellikle takım halinde sunulur. Kişiler özellikle alt ve üst triko takımlarını uzun trençkot veya kabanlarla soğuk günlerde sıcak kalmak ve hoş görünmek için kullanır. Takım halinde ya da tek olarak sunulan bu ürünler ince dokuma yapısıyla uzun ve bol olmasına rağmen ağırlık yaratmadan ve sünmeden hoş bir görünüm kazanmanızı sağlar. Triko ürünler aynı zamanda rahat kumaş yapısıyla sportif faaliyetlerde ya da tempolu günlerde de iyi alternatifler olarak tercih edilir. Kişiler bu ürünleri topuklu botlar ve kabanlarla kış kombinleri haline getirebilir. Aynı zamanda bir bel çantası ve spor ayakkabılarla gezilere, doğa turlarına ya da alışverişlere gidebilir. Bu ürünler kumaş yapısının yanı sıra üzerlerinde kullanılan materyallere göre de farklı çeşitlere sahip olur. Örneğin süslü ve şık olmayı sevenler için üzeri pullar, payetler, tüller, yazılar ve desenlerle tasarlanmış ürünler bulunur. Daha sade ve tarz görünmeyi sevenler ise bu ürünlerin farklı kesimlerdeki tek renk olanlarını tercih edebilir. Örneğin desensiz gömlek biçimli ve arkası uzun önü kısa lacivert tunik çeşitleri, bol beyaz bir pantolon ve stilettolarla şık bir görünüm kazanır. Bu ürünler ek süsleme unsurlarıyla değil kumaşın kendinden olan desenler, pliseler ya da katlarla şık hale getirilir. Bu sayede kullanıcılar dilerse bunları daha öne çıkaracak parçalarla tamamlayıcı unsur olarak ya da sade parçalarla ana unsur olarak kullanabilir. Onlarca farklı modelin bulunması kişilerin belirli kesim ve desenler çerçevesinde seçim yapmak zorunda kalmasının önüne geçer. Kişiler tarzına ve gideceği yere uygun parçaları farklı çeşitler arasından seçerek beğenilerine göre diğer parçalarla eşleştirir. Setrms tunik outlet fiyatları farklı bütçelere sahip herkesin tarz kombinler yapabilmesini sağlar. Trendyol her bütçeye ve tarza uygun binlerce bu tarz modeli kullanıcılarının beğenilerine sunar. Siz de her ortamda kullanabileceğiniz modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Özel Davetlerde Göz Alıcı Kombinler

Özel Davetlerde Göz Alıcı Kombinler

Kişiler dışarı çıkarken yapacağı faaliyete uygun giyinmek için ayrıca özen gösterir. Bu hem bulunulan ortamdaki kişilerin bakışlarına maruz kalmamak hem de kendini daha şık ve göz alıcı hissetmek için önemli olur. Örneğin öğle saatlerinde hoş bir kafede gerçekleşecek arkadaş buluşması için pullu abiye giysiler yerine mevsime uygun konforlu ve şık parçalar tercih edilir. Bunun gibi özel bir davete katılırken de sportif giysiler yerine her gün tercih edilmeyen özel parçalar kullanılır. Setrms abiye tunik çeşitleri özel günlerde şık ve rahat kombinler yapmak için ideal giysilerdir. Altına tercih edeceğiniz tayt, pantolon ya da eteklerle özel davetler sırasında farklı ve şık görünebilirsiniz. Abiye modele sahip olanlar diğerlerine nazaran daha farklı kumaşlara, pilelere, süsleme ürünlerine sahip olur. Örneğin jarse, saten ya da şifon kumaşlar günlük kullanımdan çok abiye ürünler için tercih edilir. Abiye ürünler tek satın alınabileceği gibi takım halinde edinilerek şık günler için garanti bir görünüm yakalanabilir. Setrms şifon tunik seçenekleri ise öncelikli olarak davetlerde kullanılsa da bu modellerin günlük faaliyetlere uygun olanları da bulunur. Şifon kumaşın dökümlü, hafif ve narin havası bu ürünleri özellikle farklı kesimlerdeki kumaş pantolonlarla daha hoş bir görünüme sokar. Aynı zamanda hafif geçirgen yapısı direkt bir üst olarak kullanmak yerine giysilerin üzerine bir aksesuar olarak kullanılma imkanı sunar. Kişiler bu ürünleri genellikle soft renklerden oluşan alt üst takım giysilerinin üzerine geçirerek kullanır. Setrms elbise tunik çeşitleri özel davetlere hazırlanırken vücut hatlarını gizlemeyi tercih eden kadınların gözdesi olur. Herkesin şıklık yarışına girerek hazırlandığı kutlama ve davetlerde beğenilmesi garanti kombinler hazırlamak için bu ürünleri çeşitli ayakkabı ve aksesuarlarla eşleştirerek çok şık hale getirebilirsiniz. Giysilerin abiye olması için kumaş ve süsler önemlidir. Bu süsler ve çeşitli desenler de şık davetler için iyi alternatifler olur. Örneğin Setrms leopar tunik çeşitleri hem davetlerde hem de günlük hayatta kullanılabilecek ürünler arasında yer alır. Trendyol, markanın farklı tasarım unsurlarına sahip bu tarzları kadınların şık günlerinde yanlarında olması için onlarca çeşidiyle sunar. Siz de sevdiğiniz renkteki modelleri tercih ederek her ortamda rahat olabilirsiniz.

Sportif Günlerde Hareketi Kısıtlamayacak Giysiler

Sportif Günlerde Hareketi Kısıtlamayacak Giysiler

Kadın giyim ürünleri planınız ne olursa olsun kullanıcıyı hem şık göstermek hem de rahat ettirmek için üretilir. Bunun için çeşitli kumaşlar, kalıplar ve tasarımsal unsurlar kullanılır. Bazı giysiler ise hareket aralığını kısıtlamaması için vücut hatlarını gizleyecek tarzda üretilir. Davetler, kutlamalar, geziler, sportif faaliyetler, toplantılar ve daha birçok iş için farklı tarzlarda rahat giysiler mevcuttur. Fakat günlük hayatta ya da spor yaparken rahatlık kullanıcılar için çok önemlidir. Setrms penye tunik çeşitleri kadınların evde ya da dışarıda hem rahat olmasını hem de hoş görünmesini sağlar. Nefes alan yapısı sayesinde her mevsim tercih edilebilen penye kumaşlar çeşitli aksesuarlarla süslenerek daha şık hale getirilir. Bu ürünler esneyebilmesiyle evde de rahat giysiler olarak kullanılır. Dışarı çıkarken aynada birkaç düzeltmeyle sportif ve hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Vücuda yapışmayan kumaş dokusu daha konforlu bir kullanım sağlar. Bu ürünleri günlük hayatın yanında sportif faaliyetler için de kullanabilirsiniz. Bir eşofman altıyla birlikte kapalı ya da açık alanlardaki tüm sporlar için ideal giysiler haline gelir. Fakat yine de bu iş için ayrıca üretilen Setrms spor tunik modelleri bulunur. Eşofman olarak da isimlendirilen bu ürünler zaman zaman file detaylı, paraşüt kumaşlı ya da penye olarak üretilir. Üzerlerindeki cepler sayesinde ayrıca bir çanta taşıma gereksinimini ortadan kaldırır. Tok ve rahat kumaşları kişilerin zorlu sporlarda bile hareketlerini kısıtlamadan hedefine odaklanmasını sağlar. Setrms kapşonlu tunik modelleri hem spor yaparken hem de günlük hayatta daha genç bir görünüm için tercih edilebilir. Şık bir görünüm ve rahatlığı aynı anda arıyorsanız Trendyol’dan bu seçenekleri temin edebilirsiniz.

Pratik ve Şık Tunik Kombinleri

Pratik ve Şık Tunik Kombinleri

Kadınlar herhangi bir faaliyet için hazırlanırken kendi tarzını yansıtacak ve beğeni kazanacak kombinler yapmaya özen gösterir. Özellikle vücut hatlarını belli etmeden giyinmeyi sevenler için kombin hazırlamak zaman zaman zor olabilir. Bunun için bol ve uzun giysileri tercih edebilirler. Çok fazla kullanılanlar ise uzun yelekler, ceketler, hırkalar, bol elbiseler ve tunikler olur. Setrms yelekli tunikler kadınların kombin yapma derdini ortadan kaldırmak için birbirine uyumlu ve hoş tasarımlarla sunulur. Kadınları rahat hareket ederken vücut hatlarını kontrol etme gereksiniminden kurtarır. Bu nedenle hem şık hem de gerçek anlamda kurtarıcı ürünler olarak sunulur. Bunlar genellikle birbirinden bağımsız iki parça olarak üretilir. İç kısım kalça ve diz arasında bir bölümde biten uzun kollu giysilerden oluşur. Yelek ise içindeki parçadan daha uzun, yakadan tek düğmeli, kemerli ya da kuşaklı olarak kullanıma sunulur. Kullanıcılar, Setrms ikili tunik takımlarının renk ve tasarım uyumuyla hoş görünüm kazanabilir. Bu takımlar yelekli olabileceği gibi pantolonlu da olabilir. Pantolonlu olanlar, kişileri alt ve üst giysisini birbirine uydurma derdinden kurtarır. Klasik, günlük, abiye ya da spor takımlar uygun fiyatlarla hazır bir kombin edinebilmenizi sağlar. Takım halinde sunulan ürünler renk uyumlarıyla vakit kaybetmenize engel olur. Örneğin Setrms turuncu tunik ve krem bol kumaş pantolon katımı enerjik ve hoş bir görünüm kazanmanızı sağlar. Bunun gibi farklı parçalarla uyum yakalanması zor olan renkler tasarımcılar tarafından ayarlanarak hemen kullanabilmeniz için takım haline getirilir. Dilerseniz kombinlenmesi zor canlı renklerin yanı sıra soft ve ağır renklere sahip takımlar da edinebilirsiniz. Kiremit tunik ve pantolon takımlarıyla tarzınızı yansıtırken rahat olmayı tercih edebilirsiniz. Trendyol’dan markanın farklı renk ve tasarıma sahip cesitlerini tek ya da takım halinde satın alabilirsiniz.

Şık Kombinler Yapabilirsiniz

Şık Kombinler Yapabilirsiniz

Kadınlar yalnızca beğenilerinden ya da vücudunun çeşitli bölgelerindeki fazlalıklarından dolayı bol ve uzun giyinmeyi tercih edebilir. Bol giyinirken tarzlarını da özgürce yansıtabilmeleri için elbise ve eteklerin yanında tunikler de iyi alternatifler olarak kullanılır. Setrms uzun tunik modelleri, kullanıcıların hatlarını kamufle ederek düzgün ve şık bir görünüm sağlar. Bunlar göğüs altından itibaren aşağı indikçe belli oranlarda genişleyen yapısıyla kişilerin bedenine oturmadan konforlu bir kullanım vadeder. Tasarım, giysinin modeline göre kimi zaman A kesim kimi zaman sık pileli kimi zaman da çan etek gibi oldukça genişleyen bir tarza sahip olur. Bu da kişilerin kombin yaparken seçim yapması gereken özellikler arasında yer alır. Kullanıcılar, beden yapılarına uygun kesime sahip ürünleri tercih ederek hayallerindeki görünüme kavuşabilir. Setrms çizgili tunik çeşitleri yukarıdan aşağıya doğru olan çizgileriyle kullanıcısını daha zayıf ve şık gösterebilir. Kişiler bu gibi ürünlerle birkaç beden küçük görünürken rahatça hareket edebilir. Bunlar genellikle desen ve kumaş yapıları nedeniyle günlük ve klasik tarza uygun ürünler olarak sunulur. Daha zayıf ve şık görünmek isteyenler siyah tunik seçenekleriyle siyahın alan daraltıcı etkisinden yararlanabilir. Asil ve gizemli bu renk sayesinde birkaç beden daha zayıf görünebilirsiniz. Bunları da krem, kırmızı, siyah bol pantolonlarla ya da jean pantolonlarla eşleştirerek şık bir gün geçirebilirsiniz. Siyah aynı zamanda her renkle uyum sağlayan yapısı sayesinde farklı renklere sahip eşarplar, ceketler, pantolonlar ve takılarla da kombinlenebilir. Setrms büyük beden tunik seçenekleri kişilerin gün boyu vücut hatlarını problem etmeden rahat olmasını sağlar. Kendinizi rahat hissedeceğiniz onlarca modeli Trendyol’da bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarda Tunikler Trendyol’da

Uygun Fiyatlarda Tunikler Trendyol’da

Kadınlar tarafından her mevsim tercih edilen ürünler arasında bu çeşitler de yer alır. Bunlar yaş fark etmeksizin her kadının kurtarıcı parçaları olarak gardıroplarda yer alır. Örneğin triko olanlar kışın streç pantolonlar ve çizmelerin üzerinde kullanılabileceği gibi pantolon etekler ve botlarla birlikte de tercih edilebilir. Bu sayede hemen hemen herkesin farklı kombinler yapmak için başvurduğu parçalardan biri haline gelir. Setrms tunik fiyatları ise her beğeniye ve bütçeye uygun belirlenir. Kullanıcılar mağaza mağaza gezmeden hem kolay hem de karlı bir alışverişle birçok kombin oluşturabilir. Tek tek ya da takım halinde alınabilen parçalar modaya uygun ve rahat günler geçirmek için iyi alternatifler olur. Fiyatlar üründe kullanılan kumaşa, süslere ve işçiliğe göre belirlenir. Fakat günlük penye tunikler gibi oldukça gösterişli abiye modeller de uygun fiyatlarda sunularak ürünlerin daha fazla kullanıcıya ulaşması amaçlanır. Setrms outlet tunik seçenekleri ise üzerinde bulunan küçük kusurlardan dolayı normalden daha düşük fiyatlara satışa sunulur. Bu kusurlar kullanımı engelleyecek ya da fark edilecek şekilde değil küçük rötuşlar sayesinde giderilebilecek tarzdadır. Daha uygun fiyatlarla birden fazla kombin satın almak isterseniz outlet ürünlere göz atabilirsiniz. Setrms mavi, turuncu, mor, kırmızı, yeşil, sarı gibi canlı renklerden siyah, beyaz, gri, krem gibi alışıldık renklere kadar geniş bir renk skalası sunar. Renklerle oynamayı sevenler katılacakları her faaliyet için farklı tasarımlara sahip cıvıl cıvıl parçalarla tarzını yansıtabilir. Trendyol renkli, sade, süslü, takım ya da tek onlarca ürünü uygun fiyatlarla sizlere sunar. Nerede olursanız olun şık kombinler için tercih edeceğiniz seçenekleri Trendyol’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.