İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Alt Kalıp
Üst Model
Üst Kesim
Desen
Kap
Ortam
Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Bikini Takımı

" araması için 5576 sonuç listeleniyor

Siyah Bikini Takımları Trendyol’da

Bikini, kadın müşterilerin rahat yüzmesi için tasarlanmış deniz giysisidir. Çok sayıda farklı çeşidi bulunan siyah bikini takımı seçenekleri, modern ya da klasik kesimlerle tercih edilebilir. Bu modellerin kaliteli kumaş yapısı sayesinde yüzme esnasında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Şık ve modern tasarımlara sahip siyah bikini takımları modelleri arasından beğendiğiniz birini seçerek plajlarda tarz sahibi bir görünüm kazanabilirsiniz. Uzman modelistlerin elinden çıkan tasarımlar, fırfır, dantel, boncuk, taş veya pul payet işleme gibi detaylarla hareketlendirilir. Bu ürünlerin konforlu olması müşteriler için oldukça önemlidir. Zira yüzme aktivitesinde kullanılacağı için kişiyi kısıtlamaması ve sıkmaması gerekir. Bikini modelleri farklı bedenlerde üretilir. Siz de kendinize uygun bedende bir bikini modelini Trendyol üzerinde kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Siyah Bikini Takımı Modelleri

Kullanışlı Siyah Bikini Takımı Modelleri

Bikini modelleri kişinin vücudunu düzgün bir şekilde kavrayacak tasarımlarda üretilir. Bu tasarım sayesinde müşterilerin satın aldıkları bikiniler üstlerine tam oturur. Kullanılan modelin dar gelmesi ya da bol olması gibi durumlar, kullanılabilirlik açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bikini müşteri kitlesi oldukça çeşitlidir. Üreticiler bu yoğun çeşitliliğe karşılık verebilmek amacıyla modellerdeki beden skalasını da yüksek tutarlar. Siyah yüksek bel bikini takımı kadın müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bu modellerde normal çeşitlerden farklı olarak bel kısmı yüksektir. Ürünün bu özelliği sayesinde kişi oldukça zarif ve estetik bir görünüm kazanır. Kumaş yapıları yüzme gibi suyla yakın temasta olan aktiviteler için uygundur. Kadın müşteriler tarafından yaygın olarak tercih edilen bir diğer model ise siyah üçgen bikini takımı seçenekleridir. Bu çeşitler de yine şekli itibariyle kişiye estetik ve göz alıcı bir görünüm kazandırır. Trendyol üzerinden pek çok farklı bikini takımı modellerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yorumlar kısmına da göz atarak satın almak istediğiniz ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Siyah Bikini Takımı Fiyatları

Siyah Bikini Takımı Fiyatları

Bikini takımı modellerini satın almak isteyen kişilerin sıklıkla merak ettiği bir diğer konu da fiyatlardır. Siyah bikini takımı fiyatları çokça faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kumaş yapısı, dikiş yöntemi, kumaşın üretildiği hammadde ve işçilik, bu faktörlere örnek olarak verilebilir. Bazı çeşitleri üretmek maliyet ve zaman isterken bazı modellerin üretilmesi tasarımları nedeniyle kolay olabilir. Bu durum da ürünün nihai fiyatına etki eder ve değişikliğe sebep olur. Siyah bikini takımı modelleri artan talep ve değişen müşteri kitlesi nedeniyle çok sayıda çeşide ayrılır. Bu çeşitler de kumaşları ya da kullanım şekilleri açısından farklılık gösterebilir. Siyah ipli bikini takımı kadın müşteriler tarafından sıcak yaz aylarında sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. İpli detaylara sahip olan takımlar, bronzluk için bütünlük kazanmak isteyen kişiler için de öncelikli tercih olabilir. Ürün askıları gerektiğinde çözülerek güneş izlerinin dengelenmesi sağlanabilir. Bikini takımı siyah renk seçeneklerine sahip modelleriyle Trendyol’da kolayca bulunabilir.

Konforlu Siyah Bikini Takımı Çeşitleri

Konforlu Siyah Bikini Takımı Çeşitleri

Bikini gibi gün boyunca giyilecek bir ürün için konforlu bir kumaş oldukça önemli bir faktördür. Kadın müşteriler kullandıkları modellerin tasarımı ve rengine dikkat ederken aynı zamanda rahat olmasına da özen gösterir. Üretici markalar bu tür taleplere cevap verebilmek açısından siyah destekli bikini takımı gibi modeller üretir ve satışa çıkarır. Bu bikini çeşitleri kişinin kullanırken rahat etmesi için özel kalıplara sahiptir. Yüzerken rahatlıkla giyebileceğiniz bu modeller profesyonel işçilikle ve kaliteli kumaşlarla üretilir. Bu özellikleri sayesinde renginin solması, yırtılması gibi olumsuz durumları geciktirebilirsiniz. Siz de plajlarda estetik bir görünüm elde etmek için yüksek bel siyah bikini takımı gibi çok sayıda farklı modele Trendyol üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.