İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Materyal
Ürün Tipi
Parça Sayısı
Fiyat
Şekil
Tema / Stil
Özellik
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Tabak

" araması için 2420 sonuç listeleniyor

Siyah Tabak Modelleri ile Sofranda Şıklığı Yakala

Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan siyah tabaklar çeşitli isimlerle karşınıza çıkar. Çay tabağı, pasta tabağı, yemek tabağı, servis tabağı bu isimlerden yalnızca birkaç tanesi. Bu tabak çeşitleri tek tek satılabildiği gibi takım olarak da karşınıza çıkabilir. Siyah tabak tercihinizi kullanım alanına göre belirlemelisiniz. Günlük kullanım için düz siyah porselen tabak tercih edebilirsiniz. Ancak davet masaları için çok daha gösterişli modelleri tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Sofraların Vazgeçilmezi Siyah Tabaklar

Sofraların Vazgeçilmezi Siyah Tabaklar

Sofra sunumunuzla konuşulan kişi olmak istiyor iseniz klasik modeller yerine üçgen veya kare gibi daha farklı şekillerdeki siyah yaldızlı tabak modeline yönelebilirsiniz. Standart çeşitlere kıyasla çok daha farklı motifler barındıran siyah tabak modellerinden birini tercih ederek masanıza sofistik bir hava katabilirsiniz. Yemek masaları için, dekor veya sunum için kullanılan siyah renk tabak göz alıcı desenleriyle mükemmel görünüm sağlar. Ayrıca siyah tabaklar yalnızca evlerin mutfaklarında değil büyük işletmelerde de misafirlerin odak noktasıdır. Tabak içerisinde sunulan yemekler karınları doyururken farklı dizayn ve modelleri ile dikkat çeken siyah yemek tabağı da gözleri doyurur. Her geçen gün daha özgün motiflerle satışa sunulan tabaklar sofraların yıldızı olmaya devam ediyor.

Siyah Tabak Çeşitleri

Siyah Tabak Çeşitleri

Modern çizgilerinin yanında renginin asaleti ile her zaman öne çıkan siyah tabak modellerindeki özenli işçilik gözlerden kaçmıyor. Tabak denildiğinde artık zihinlerde klasikleşmiş tek bir tabak türü belirmiyor. Gerek evlerde gerek restoranlarda masaları süsleyen tabaklar çok farklı şekillere ve desenlere sahip. Son zamanların trend modellerinden olan siyah mat tabak özel sofraların şık detaylarını yansıtabildiği gibi günlük kullanım için de tercih ediliyor. Her geçen gün kendine daha çok değer vermeye başlayan insan sadece misafirler için saklanan tabaklarını kendileri için de raflardan indirmeye başladı. Sıradanlıktan oldukça uzak desenlere sahip olan siyah et tabağı evlerdeki akşam yemeği masalarının baş tacı. Farklılık sadece yemek tabaklarında görülen bir özellik değil. Sunum tabağı olarak bilinen siyah fincan tabağı muhteşem görünüşüyle kahve keyfinizi pekiştiriyor. Siyah çay tabağı ise uzun süren pazar kahvaltılarına eşlik ediyor. Sofra sunumunun bir sektör olduğu günümüzde siz de zevkinize uygun siyah tabak modellerinden tercih ederek kendi sunumunuzun efendisi olabilirsiniz. Yemekleri lezzetli kılan sadece içindeki malzemeler değil aynı zaman da o yemeğin nasıl sunulduğudur.

Trendyol Güvencesiyle Siyah Tabak Fiyatları

Trendyol Güvencesiyle Siyah Tabak Fiyatları

Siyah tabak fiyatları ürünün kalitesine ve kullanıldığı malzemenin türüne göre geniş bir yelpazeye dağılır. Ancak yüzlerce modeli bulunan siyah tabak kategorisinde her bütçeye uygun seçenekler bulunabilir. Tabakların el yapımı işçiliğe sahip olması, özel desenler bulundurması ve sıradanlığın dışına çıkmış olması gibi ayrıcalıklı unsurlar da fiyatlar üzerinde etkilidir. Klasik tabaklar dışında siyah oval tabak, siyah yamuk tabak ya da siyah yaprak tabak modellerinden birini tercih ederek sofranıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Misafirlere sunulan siyah çerez tabağı da farklı modellere sahip. Küçük kulp detaylarıyla şık görünüm kazanan tabak modeli her anlamda farkını öne çıkarmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Siyah tabakların tekli ya da set olması da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Kahvaltı setleri 6, 8 veya 12 kişilik olabilir. Set içerisinde kahvaltı tabağı, sosluk, çay tabağı altı gibi parçalar yer alır. Setlerin içeriğine göre fiyatlar da değişiklik gösterebilir. İhtiyacınıza en uygun olan siyah tabak modelini satın almak ve ürünlere göz atmak istiyor iseniz; güvenle Trendyol’u ziyaret edebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz