İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Şekil
Tema / Stil
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Yemek Takımı

" araması için 445 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Siyah Yemek Takımı Modelleri Trendyol’da!

Ailenizle, arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle geçirdiğiniz her an özel ve önemlidir. Bu keyifle ve sohbetle geçen anlarda siyah yemek takımı günü güzelleştirirken aynı zamanda sofralara şıklık katar. Bu setler sayesinde servis edilen öğünün görünümü ve havası değişir. Siyah yemek odası takımı aynı zamanda evin genel renklerine veya sıklıkla kullanılacak ortamın görünümüne göre seçilebilir. Birçok desen, şekil, modele sahip olan mat siyah yemek takımı kullanılan rengin asil duruşuyla öne çıkar. Sade, şık ve çarpıcı bir görünüm yaratır. Sadece özel gecelerde veya davetlerde kullanılmayan siyah günlük yemek takımı her öğünü özel kılmaya yardımcı olur. Aynı zamanda siyah yemek takımı porselen oluşuyla sağlığa da son derece uygundur. Bu birbirinden farklı modele ve tarza sahip setleri Trendyol’dan incelebilirsiniz.

Şık ve Asil Görünümlü Siyah Yemek Takımı Setleri

Şık ve Asil Görünümlü Siyah Yemek Takımı Setleri

Siyah renk yemek takımı gerek önemli misafirler için gerek organizasyonlarda gerekse özel akşamlarda kullanılarak günü anlamlı hale getirir. Bu setler, renginin sadeliği ve şıklığıyla tercih nedeni olur. Bunun yanında üzerinde bulunan desenlerle ortama farklı bir hava katar. Hem modern hem klasik bir görünüm isteyenler için tasarlanan siyah çiçekli yemek takımı dijital teknolojiler kullanılarak üretilir. Siyah yaldızlı yemek takımı sade, düz ama detaylı bir set isteyenler tarafından sıkça kullanılır. Siyah desenli yemek takımı ise genel anlamda beyaz renkle beraber harmanlanarak karşınıza çıkar. Farklı desen ve motiflerle süslenen bu setler, kişisel zevklere göre tercih edilebilir. Beyaz üzerine işlenen siyah fileli yemek takımı sadelikten yana olan müşteriler için uygundur. Gerek ince detayları gerekse spor görünümüyle dikkatleri üzerine çeken siyah çizgili yemek takımı ise hem günlük kullanım hem de özel geceler için ideal bir tercihtir. Sizler de birbirinden farklı model, desen ve özelliğe sahip bu setleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Ürün bilgilerini ve müşteri yorumlarını dikkate alarak kendi zevkinize göre bu setleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Siyah Yemek Takımı Modelleri

Siyah Yemek Takımı Modelleri

Tercihi sadelikten yana olanlar veya günlük olarak kullanım düşünenler için düz siyah yemek takımı ideal olabilir. Bunlar, aynı zamanda klasikleşen ve alışılagelmiş masa düzenine tezat bir görünüm yaratır. Siyah yemek takımı 12 kişilik kalabalık ailelere sahip müşteriler veya evinde fazla misafir ağırlamayı sevenler için rahatlık sağlar. Günlük kullanımda kişi sayısı az olan ailelerin sıklıkla tercih ettiği siyah 6 kişilik yemek takımı, birbirinden farklı modelleriyle dikkat çeker. Genel görünüme spor ve sevimli bir hava katmak isteyenler ise siyah puantiyeli yemek takımı kullanarak bunu sağlayabilir. Son yıllarda oldukça popüler olan ve hemen her yerde karşılaşılan desenler, siyah mermer yemek takımı ile dikkatleri üzerine çeker. Trendyol’dan siyah 24 parça yemek takımı alırken müşteri yorumlarını da değerlendirebilirsiniz.

Dikkat Çekici Siyah Yemek Takımı Modelleri Trendyol’da!

Dikkat Çekici Siyah Yemek Takımı Modelleri Trendyol’da!

Birçok farklı modele sahip setler tamamen müşterinin zevklerine uygun olarak tasarlanır. Yıllardır sofraları süsleyen yuvarlak setlerin aksine siyah oval yemek takımı masalara üç boyutlu bir görünüm getirerek farklılık yaratır. Siyah kare yemek takımı ise popülerliğini kaybetmeyen şekliyle beraber klasik bir şıklık havası verir. Zevkinize ve kişisel tercihinize göre satın alabileceğiniz oval şekilli setler sayesinde öğünler özel ve anlamlı hale gelir. Bütçenizi de göz önünde bulundurarak birbirinden farklı siyah yemek masası takımı seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hem cebinize hem zevkinize uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Kahvaltılar başta olmak üzere her öğünde kullanılan siyah cam yemek takımı kendine has şekliyle de fark yaratır. Sizler de kaliteli ve şık setlere sahip olmak isterseniz, siyah yemek takımı kullananlar tarafından yazılan önerilerden yararlanabilirsiniz. Siyah yemek takımı fiyatlarına göz gezdirerek Trendyol’dan stilinize uygun siyah yemek takımı seti satın alabilirsiniz.

Siyah Yemek Takımı Kaç Parçadan Oluşur?

Siyah yemek takımı modelleri; 3, 4, 6, 8 ya da 12 kişilik şekilde dizayn edilir. Dolayısıyla 24, 30, 85 ya da 90 gibi sayılarda parçalar mevcuttur. Bu takımların içeriğinde çorba kaseleri, yemek tabakları, ana öğün ve tatlı tabakları da bulunur. Ayrıca siyah renk yemek masalarına farklı bir uyum gösterir. Bu nedenle hanımların en çok tercih ettiği desenler arasında yer alır. Sofralarda estetik ve asil duruşundan dolayı insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır.

Siyah Yemek Takımı İle Hangi Renkte Masa Örtüsü Kullanılabilir?

Siyah yemek takımları ile kadınların en fazla tercih ettiği masa örtüsü rengi kahverengi, bej ya da yeşil olabilir. Bunlar siyah renk ile asil bir görünüm verir. Sofradaki bardaklarla uyum sağlar. Kahverengi masa örtüsü modelleri sayesinde siyah yemek takımları, kalabalık aile yemeklerinde ekstra bir ferahlık oluşturur. Kahverengi; parlak ve enerji veren yapısı ile siyah tonla ayrı bir ahenk verir. Çatal, kaşık ve bıçak takımları da masa örtüsü ile uyumlu olursa sofradaki enerji daha yüksek hale gelir. Bunun dışında bej masa örtüsü modelleri de siyah takımlar ile kullanılabilir. Bej ve kahverengi yanında yeşil renk de ortama ayrı bir hava katar. Sofralarda yeşil masa örtüsü çeşitleri de diğer yemek takımları ile kolaylıkla kombin edilebilir.

Siyah Yemek Takımı İle Hangi Renkte Bardak Kullanılabilir?

Sofraların zengin yapısını daha şık göstermek amacıyla siyah yemek takımları ile renkli bardak çeşitleri kullanılabilir. Bu tasarımlar; su ve meşrubat içmek amacıyla tercih edilebilir. Dostlarla samimi bir şekilde yenen akşam yemeklerinde siyah tabakların yanında kadeh şeklindeki bardak çeşitleri de kullanılabilir. Bu bardakların bir kısmı su içmek bir kısmı ise alkollü ya da alkolsüz içeceklerin konulması amacıyla tercih edilebilir. Yapısı camdan olduğu halde kolay kırılgan değildir. Aynı zamanda şeffaf bardak modelleri de siyah takımlar ile son derece hoş bir görünüm oluşturur. Bu sayede masalar hem görünüm hem de malzeme açısından kişileri fazlasıyla memnun eder.