Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Fiyat
Şekil
Tema / Stil
Ürün Tipi
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dikdörtgen Tabak

" araması için 4276 sonuç listeleniyor

Kaliteli Dikdörtgen Tabak Çeşitleri Trendyol’da!

Pek çok alanda ihtiyaç duyulan tabak modelleri, hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Mutfak malzemesi olarak tercih edilen dekoratif dikdörtgen tabak seçenekleri, aynı zamdan tarzınızı ortaya çıkaran detaylar halindedir. Sevilen modeller arasında yer alan dikdörtgen tabak sık tercih edilen ürünlerdendir. Müşteriler, bu tabaklara dilediği şekilde sunum hazırlayabilir ve yiyecekleri istediği şekilde sergileyebilirler. Kaliteli ve dayanıklı olan dikdörtgen düz, kayık tabak modelleri, kısa süre içerisinde kırılma ve yıpranmaya neden olmaz. Bu durum sonucunda, müşterileri memnun eder. Hem evde zaman sık geçiren kişilerin hem de mutfak malzemelerinde pratiklik arayanların tercih edeceği dikdörtgen kahvaltı tabağı, günün ilk öğünlerini rahat ve sağlıklı bir şekilde atlatmaya yardımcı olur. Kolay kullanıma sahip ürünlere, Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Dikdörtgen Tabaklar

Kullanışlı Dikdörtgen Tabaklar

Tabağın geniş yüzey alanı, müşterilere kolay kullanım avantajı sunar. Bu sayede salata ya da kurabiye, börek gibi çeşitleri rahatlıkla içerisinde taşıyabilir. Şık ve güzel duruşuyla dikdörtgen tabak modelleri, içerisinde bulundurduğu pek çok farklı malzemeyi oldukça güzel gösterebilir. Hafif sıvı ya da dökülmeye müsait yiyecekleri, iyi şekilde muhafaza ederek pratiklik oluşturur. Kullanışlı dikdörtgen yemek tabağı, severek kullanılan mutfak eşyaları arasında yer alır. Çeşitli tarzlara hitap eden dikdörtgen sunumluk tabak tasarımları, kaliteli detaylarla oluşturulur. Bu sayede uzun yıllar beğenerek bu ürünleri kullanabilirsiniz. Pek çok kişi bu ürünleri, diğer müşterilere de tavsiye eder. Ürünü sizden önce kullanan farklı kişilerin deneyimlerini ve ürünler üzerindeki fikirlerini, Trendyol üzerinden kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Satın almadan önce detaylı bilgi sahibi olarak verimli alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Farklı sunumlar yaparken kullanabileceğiniz dikdörtgen salata, tatlı, meze tabağı gibi ürünlerle masanızda uyumlu bir bütünlük de elde edebilirsiniz. Bununla birlikte dikdörtgen saksı tabağı gibi farklı amaçla kullanılan ürün çeşitlerini de Trendyol üzerinden kısa sürede inceleyebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Dikdörtgen Tabak Çeşitleri

Beğeni Kazanan Dikdörtgen Tabak Çeşitleri

Pek çok kişinin uzun yıllar boyunca beğenerek kullandığı bu mutfak ürünleri, son derece kalitelidir. Deneyen kişilerin keyif aldığı üretimler, pek çok farklı sunum için kullanıma hazırdır. Bu amaçla üretilen çeşitler arasındaki bambu, seramik, porselen dikdörtgen tabak modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Farklı kalite ve dokuya sahip birçok ürünü, Trendyol üzerinden kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Beyaz, siyah dikdörtgen tabak gibi farklı renklere sahip ürünlerin üzerinde, dilediğiniz yiyeceği sunabilirsiniz. Kendinizi ve misafirlerinizi değerli hissettirebileceğiniz mutfak ürünleri ile mutlu olabilirsiniz. Beğenilen kalitedeki ürünler ile el emeğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Tatlı ya da tuzlu seçenekleri servis edeceğiniz gibi dikdörtgen balık tabağı üzerinde deniz ürünleri için de şık sunumlar yapabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla sahip olacağınız modelleri, Trendyol üzerinden detaylı şekilde inceleyebilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Dikdörtgen Tabak Seçenekleri

Her Bütçeye Hitap Eden Dikdörtgen Tabak Seçenekleri

Uygun fiyat avantajları sunan modeller arasından bütçenize uygun olanları kısa süre içerisinde seçebilirsiniz. Dikdörtgen tabak çeşitleri, üretimde kullanılan malzeme ve tasarım detayları üzerinden fiyatlandırılır. Bu sayede zevkinize uygun olan modeller arasından seçim yapabilmeniz de kolaylaşır. Filtreleme özelliği ile seçenekleri daraltabilir ve alışveriş zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden modeller arasından uygun fiyat avantajlarına sahip olanları seçebilirsiniz. Pek çok farklı model ve çeşidi bulunan ürünlerden; dikdörtgen cam, plastik, karton tabak tasarımlarını satın alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden seçenekleri detaylı şekilde inceledikten sonra kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz. Kaliteli tasarımlara ulaşmanız halinde, ürünleri uzun süre boyunca kullanma avantajı da elde edebilirsiniz. Dikdörtgen tabak fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için Trendyol üzerinden araştırma yapabilirsiniz.