İlgili Kategoriler
Ürün Tipi
Parça Sayısı
Hacim
Materyal
Fiyat
Özellik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Renk
Ürün Puanı
"

Siyah Bardak

" araması için 1216 sonuç listeleniyor

Siyah Bardak Modelleri ile Sofranı Çeşitlendir

Sıklıkla kullandığımız bardaklar, günlük hayatımızda olmazsa olmaz eşyalardandır. Ancak barda satın alınırken belirli özelliklerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bardaklar, işlev ve estetiğin birlikteliği gözetilerek üretilir. Bu nedenle her içeceğin kendine özel bardağı vardır. Aynı zamanda bardak tasarımları da çeşitli zevklere hitap etmek için tasarlanmıştır. Su, meşrubat ve çay bardakları, tat ve kokunun daha iyi aktarılması ve farklı teknikler nedeniyle camdan üretilirken; kahve bardakları genelde porselen materyalden üretilmektedir.

Siyah Bardak

Siyah Bardak

Bu bilgiler ışığında bardakların günlük yaşamdaki yerini tekrar gözden geçirmek, deneyimleri daha keyifli hale getirmede yardımcı olacaktır. Çay bardakları, kahve kupaları, su bardakları ve kadehleri, meşrubat bardakları ve mumluk olarak da kullanılan bardaklar; deneyimlerin keyif dolu olması adına özel olarak tasarlanır. Bardak satın alırken de belli hesaplar yapılmak, hangi içecek için ne tür bardakların uygun olduğunu bilmek işlevsel ve dekoratif tercihler yapmak adına yararlı olacaktır. Aynı zamanda içeceklerin tat ve kokusunu en iyi şekilde verilmesine olanak sağlamak, su içmeyi bile keyifli hâle getirecektir.

Siyah Bardak Modelleri

Siyah Bardak Modelleri

Siyah, günlük ve resmi, her ortamda prestijli imajını korur; her gününüzün bir parçası olan bardaklara da yansıtarak zarif ve şık bir bütünlükle sohbetlere eşlik eder. Çay ve kahve bardakları, kahve yanı bardakları, su ve meşrubat bardakları, raflarında ve masalarında değişiklik yapmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilebilir. Güne kahve olmadan başlayamayanlar, çalışamayanlar da, siyah rengin sadelik ve yoğunluğunu kahvelerinde hissederler. Şık davetlerin vazgeçilmezi su kadehleri de, şık ve klasik bir tarz yaratır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bardak modelleri, sağlıklı malzemelerden üretilenler, ışıltısından taviz vermeyenler ve dayanıklılar, siyah renkli tasarımlarıyla modern ve gotiklerin ilgisini çekebilir. Siyah bardak modelleri rafların, bardaklıkların ve sofraların yeni klasikleri olmaya hazır. Ürünler, siyah olması yönüyle pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siyah hem daha asil hem de çok şık olması yönüyle pek çok kişinin zevkine hitap eden bir renk seçeneğidir. Siyah renge sahip bu ürünler için mutfaklarınızda zarif tasarımlara yer açabilirsiniz. Ayrıca; Siyah çay bardağı, siyah kadeh bardak, mat siyah bardak, siyah karton bardak, siyah termos bardak, siyah bardak seti ve siyah kulplu bardak seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Siyah Bardak Materyalleri Ve Özellikleri

Siyah Bardak Materyalleri Ve Özellikleri

Akrilik siyah bardaklar; kötü koku ve mikrop tutmaz, kristal gibi parlak yapıdadırlar ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Cam bardak; günlük olarak su, çay ve meşrubat tüketiminde sıkça kullanılır ve siyah renkle takım haline gelerek rutinlere klas katar. Kağıt bardak; etkinlik, toplantı gibi kısa süreli dış mekan etkinliklerinde tercih edilir. Okul kantinlerinde, otomatlarda ve pikniklerde kullanılır. Plastik; pratik kullanımlarda, pikniklerde sıklıkla tercih edilir. Kişisel take-away olarak da kullanılır. Yapılacak kısa yürüyüşlerde evden alacağınız içeceğinizi özenle koruyacak plastik siyah bardak, yaratıcı tasarımlarla kullanıcılara seçenekler sunar. Porselen; vazgeçemeyeni çok olan porselen, siyah bardak olarak vazgeçilmezliğini ikiye katlarken dikkat çekici bir zarafete sahip tasarımlara sahiptir. Kahve sunumlarınızda da keyifle tercih edebilirsiniz. Seramik; yaratıcı tasarımların yegâne taşıyıcısı seramik, siyahla birlikte çeşitli modeller sunar. Bambu; doğal ve dayanıklı malzemesiyle, sağlığa önem veren anneler tarafından sıklıkla tercih edilir. Paslanmaz çelik; dayanıklılık ve temizlik için özellikle ofiste çalışan, kişisel bardağından vazgeçmeyen kahve severler tarafından kullanılabilir. Taş bardak; özel zevki olanlar tarafından tercih edilebilir. Dayanıklılığının yanı sıra dekoratif bir ürün olarak da değerlendirilebilir. Siyah bardak modelleri, Trendyol’da müşterilerin avantajlı fiyatlarla ulaşabileceği tekli, takım ya da 2’li, 6’lı, 12’li gibi parçalarla bulunabilir.