Kitap İçeriği
Basım Yılı
Setli/Tekil
Sınıf
Sınav Tipi
Basım Dili
Boyut
Yazar
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Antrenmanlarla Fizik

" araması için 15 sonuç listeleniyor
Hocadan Antrenmanlarla Fizik
Kargo Bedava

HocadanAntrenmanlarla Fizik

250 TL
Sepete Git

Antrenmanlarla Fizik

Antrenman Yayıncılık’tan Antrenmanlarla Fizik

2013 yılında Antrenman Yayıncılık tarafından hazırlanan Antrenmanlarla Fizik konu anlatımlı ve çözümlü içeriği ile sunulmaktadır. Fizik dersinde temeli olmayan herkesin yararlanabileceği bu kaynak özellikle anlaşılır bir anlatım tekniği ile temel fizik konularına öğrenmenize yardımcı olacaktır. Fizik dersi sayısal alanlara yönelik olan üniversite bölümleri tercih etmek isteyenler için son derece önemlidir. Temel düzeyde anlayabileceğiniz bu ders yeterli puanı almanız için de gereklidir ancak birçok öğrenci de önyargı ile fizik kimya biyoloji gibi sayısal ağırlıklı dersleri zor görebilmektedir. Bu durumu tersine çevirecek olan Antrenmanlarla fizik tyt üniversite sınavlarında başarınızı arttırmanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda fizik dersini sizin için daha eğlenceli hale getirecektir. Doğru bir çalışma planı ve uygun araçlarla sınavlara hazırlanabilirsiniz. Konu anlatımı çözümlü sorular videolu anlatımlar gibi sahip olabileceğiniz kaynaklar sayesinde geniş bir soru çeşidini görebilir her türlü soruya karşı hazırlıklı hale gelebilirsiniz. Ders çalışmanın en temel kuralı dersi derste dinlemektir. Uygun ortamda ders dinlerken alacağınız bilgileri Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji yayınları ile pekiştirerek sınava hazırlanmış olacaksınız. Tek başına soru çözmek ya da sadece ders anlatımı dinlemek kendinizi geliştirmek için yeterli değildir. Aynı zamanda çalıştığınız konuya yönelik çok sayıda soru çözerek bilginizi desteklemeniz gereklidir. Bu sayede sınavlara tam donanımlı hale gelebilirsiniz. Farklı materyallerden de bu anlamda yararlanabilirsiniz. Antrenman Yayıncılık bünyesinde hazırlanan Antrenmanlarla fizik konu anlatımı çözümleri kitaplarının yanı sıra temel matematik bilginizi geliştirecek Antrenmanlarla Matematik gibi kaynaklara ulaşabilir videolu anlatımlarla çözemediğiniz soruları derinlemesine araştırabilirsiniz.

Antrenmanlarla Fizik Kitapları Kampanya

Fizik dersi sadece sayısal bir ders değil aynı zamanda yorum gerektiren bir ders türüdür. Temeli iyi olmadığında birçok öğrenci fizik dersinde sorun yaşayabilir. Bu da yorum gerektiren sorularda öğrencilerin zorlanmasına neden olmaktadır. Fizik dersleri içerisinde yer alan vektör-kuvvet, sıcaklık elektrik akımları, genleşme, optik gibi temel konuların iyi öğrenilmesi farklı derslerinde anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. Bu açıdan Antrenmanlarla fizik konuları yorum gücünüzün artmasına yardımcı olacağından diğer derslerinize de yardımcı oluyor. Mesleki olarak mühendislik ve tıp alanındaki bölümlerden seçim yapılabilmesi fizik, kimya ve biyoloji derslerinde öğrencilerin başarılı olması gerektirmektedir. Puan ortalaması düşeceği için istediğiniz bölümü kazanma şansınız da azalacaktır. Sayısal derslere çalışırken planlı ve programlı çalışmak dersten alacağınız veriminde artmasına yardımcı olacaktır. Bu nedenle öncelikle çalışma şeklinizi belirlemeniz gerekir. Eğer fizik-kimya-biyoloji gibi derslerde temel bilgileriniz kuvvetli değilse güçlendirmemiz gerekiyor. Bunun için temelinizi güçlendirmemiz gerekiyor. Yararlanabileceğiniz Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji konu anlatımı kaynakları temel bilgilerinizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Temel konuları öğrendiğinizde tyt-yks KPSS gibi farklı sınav türlerine de büyük oranda hazırlanmış olabilirsiniz. Özellikle yorum gerektiren derslerimizde temel bilgilerinizi kullanarak da soruları çözmeyi daha kolay hale getirebileceksiniz. Kendinize uygun bir ders programı yaptığınızda kaynak kitaplarınızı kullanmanız daha kolay hale gelecektir. Konuları en başından başlamanız gerekiyorsa Antrenmanlarla fizik konuları bir ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Konu anlatımlı kaynaklar eksik olduğunuz ya da anlamadığınız ders konularını tekrar etmeniz için en ideal seçenekleri sunuyor. Antrenman Yayıncılık kaynakları ile hazırlanan konu anlatımlı kitaplar eksiklerinizi kapatmanız adına tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Her konu hakkında tekrarlardan sonra Antrenmanlarla fizik testlerini çözerek öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz, çözümlü sorular anlatımlı ve açıklamalı sorulardan yararlanarak soru teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Kendi seviyenize göre yararlanabileceğiniz test kitapları ve kaynak kitaplar sayesinde her gün kendinizi daha çok geliştirirsiniz. Belli aralıklarla deneme sınavları çözmeniz de konu tekrarlarında gerekli olacaktır. Deneme sınavları seviyenizi ve sorun yaşadığınız konu başlıklarını görmeniz adına da son derece önemlidir. Profesyonel yardım alamadığınızda da ve sınavlarınıza kendi başınıza hazırlandınız gerektiğinde Antrenmanlarla fizik gibi temeli sağlamlaştırabileceğiniz kaynakları tercih edebilirsiniz.

Antrenmanlarla Fizik Soru Bankası ile Öğrenmek Çok Kolay!

Mühendislik, tıp, eczacılık, veterinerlik gibi sayısal alana dahil olan üniversite bölümlerini kazanmak için fizik, kimya, biyoloji, matematik derslerinde başarılı olmanız gerekmektedir. Geleceğinizi şekillendirirken hayal ettiğiniz mesleğe ulaşmak için alan derslerinizde yeterli puana sahip olmanız son derece önemlidir. Milyonlarca kişinin katıldığı bir sınavda çözeceğiniz her soru kıymetli olacaktır. Tek bir kitap ya da sadece konu anlatımı ile istediğiniz puanı yakalayamayacağınız için kaynaklarınızı arttırmanız gerekiyor. Bunun için yararlanabileceğiniz uygun fiyatlı Antrenmanlarla fizik seti tyt konuları ya da diğer sınavlar için kullanabileceğiniz içerikleri temin etmenizde de yardımcı oluyor. Basit ve yalın anlatım şekli bulunması nedeniyle Antrenman Yayınları en baştan itibaren konuları kavramanıza imkan sağlıyor. Sınav dönemi yaklaşmadan kendinize uygun bir program hazırlayarak hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Fizik pek çok öğrencinin zorlandığı ve öğrenmekte güçlük çektiği derslerden bir tanesidir. Aynı zamanda çok kolay hata yapabileceğiniz bir derstir. Antrenman Yayınları ile hazırlanan içerikler bu soruna yönelik olarak konuları her düzeydeki öğrencinin anlayabileceği şekilde geliştirmektedir. Sayısız soru çeşidine yer verilen Antrenmanlarla fizik içerik çözümleriyle her tipte soruyu görmenize imkan sağlanıyor. Hazırlanan kitaplar isterseniz tek tek isterseniz set olarak tercih edebileceğiniz seçenekler barındırmaktadır. Set olarak sunulan ürünler birbirinin devamı niteliğini taşımaktadır. Eğer fizik konusunda hiçbiri bilginiz yoksa ve önceliğiniz 9. ve 10. sınıflardaki konuları kapsayacak şekilde temelini güçlendirmek ise Antrenmanlarla fizik 1 kitabından başlayabilirsiniz. Fizik dersinde ilk konuları kavramınız sonraki konuları daha kolay anlamanıza yardımcı olacaktır. Konu anlatımları örnek sorular deneme sınavları gibi seviyenizi yükselterek ilk senelere ait eksiklerimizi kapatıp temel bilgilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. İkinci kitap olarak ise Antrenmanlarla fizik 2 kitabından yararlanabilirsiniz. İlk kitaptaki çalışmaları yaptıktan sonra kullanabileceğiniz ikinci kitap daha ileri konuları işleminiz için tasarlanmaktadır. Bu nedenle devam niteliği taşımaktadır. Netlerimizi arttırmak puanlarınızı yükseltmek için uygun fiyatlı antrenman Yayıncılık kaynaklarını Trendyol’dan temin edebilirsiniz. Konuları doğru şekilde çalışmak kadar önemli olan bir başka detay ise elde edeceğiniz kaynaklardır. Test ve konu anlatımı içeren kitaplara bütçenizi zorlamadan ulaşabileceğiniz Trendyol her ders için kullanabileceğiniz uygun kaynak kitapları sunmaktadır. Online alışveriş fırsatı ile yararlanabileceğiniz Antrenman Yayıncılık kitaplarını hem uygun fiyat aralıkları ile hem de kolay ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Antrenmanlarla Fizik Kitap Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Deneme sınavlarında başarılı olabilmeniz sık sık konu tekrarı yapmanıza bağlıdır. Unuttuğunuz soru tiplerini ve konuları konu tekrarı ile hatırlayabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz Antrenmanlarla fizik 9. Sınıf konuları ilk öğrendiğiniz fizik konularını tekrar etmenize yardımcı oluyor. Fiziğin temel derslerinin yer aldığı 9. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanan Antrenman Yayınları ile her zaman sınavlara tam donanımlı girebilirsiniz. 9. Sınıf derslerinde konu anlatımları ile sınıfta anlamadığınız konuları tekrar inceleyerek eksik konu bırakmamış olabilirsiniz. 9 sınıf için hazırlanan kaynakları pekiştirme amaçlı dersler için de kullanabilirsiniz. 9. Sınıf öğrencileri dönem notlarını yükseltmek için bu kaynaklardan yararlanmayı tercih ediyor. Derslerinizde takviye yapmak istediğinizde kendi sınıfınızın kaynaklarını kullanarak not ortalamanızı da yükseltebilirsiniz. Antrenmanlarla fizik içindekiler konu kısmından yararlanarak okulda işlediğiniz konuyu kadar tekrar yapma şansınız olacaktır. Aynı şekilde diğer sınıflar için de tercih edilebilecek kitaplar aracılığı ile okul derslerinize katkıda bulunabilirsiniz. Özellikle üniversite sınavlarında not ortalamanız önemli olacaktır. Bu nedenle kendi sınıfınıza ait konuları yaparak sınavlardan yüksek not alabilirsiniz. Ders notlarınızı yükseltmeniz aynı zamanda seçmek istediğiniz üniversite içinde daha yüksek puanlar kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Çözdüğünüz denemeleri tekrar ettiğiniz her konu bu anlamda sizi hedefinize yaklaştıracak birer araç haline gelecektir. Özellikle ilk yıllarda edindiğiniz bilgiler daha ileri seviyeleri başarabilmeniz adına son derece önemlidir. Bu nedenle her zaman için önceliğiniz fizik temelinizi güçlendirmek olmalıdır. Fiziğin temel konularının yer aldığı 9. sınıf müfredatınıAntrenman Yayıncılık bünyesinde hazırlanan kaynak kitaplarda bulabilirsiniz. Antrenmanlarla fizik YGS sınavları için de uygun şekilde yararlanabileceğiniz test ve çözümlü sorular içermektedir. Gerek kendi başınıza çözebileceğiniz gerek videolu anlatımları izleyerek öğrenebileceğiniz test çözme yöntemleri ile her seferinde netlerimizi biraz daha arttırabilirsiniz. Sizinle birlikte sınava girecek olan 1 milyonu aşkın kişi arasında yüzdelik diliminizi yükseltmek ve diğer adayları eleyebilmeniz için doğru şekilde hazırlanmanız ve tam donanımlı hale gelmeniz son derece önemlidir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar çok soru çözmeye ve bulabildiğiniz bütün soru tiplerini incelemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun için yararlanabileceğiniz Antrenman Yayıncılık bünyesinde hazırlanan kitaplar sayesinde daha fazla soru çeşidini görme şansına sahip olabilirsiniz. Sadece fizik dersleri için değil aynı zamanda Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji seti içerik olarak ihtiyaç duyacağınız her türlü soruyu görmenize imkan sağlıyor. Temin edebileceğiniz bu kaynaklar zorunlu olarak değil eğlenerek soru çözmenizi de sağlıyor. Bu nedenle fizik derslerini daha eğlenceli hale getirmek ve işlediğiniz konuları daha kolay anlamak için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Antrenmanlarla fizik konu anlatımı yorum yapma kapasitenizi geliştirmemize ve hangi tip soruları nasıl çözmeniz gerektiğine, deneme sınavlarını nasıl değerlendirebileceğinize kadar birçok konuda tercih edebileceğiniz yardımcı kaynaklar sunmaktadır.

Antrenmanlarla Fizik 11.Sınıf Konu Anlatımlı ve Çözümlü Test Kitapları

Her sınıf düzeyinde farklı müfredat uygulandığı için işlemediğiniz her konu sonrasında sizin için büyük bir sorun haline gelebilir. Bu durumu engellemek için öncelikle kendi sınıf düzeyine uygun olan ve müfredatınızı içeren kaynak kitaplarından yararlanarak derslere çalışabilirsiniz. Okuldaki derslerinize hazırlık yapmak için ya da ders sonrasında tekrar ve pekiştirme yapmak konuyu daha iyi kavramanıza yardımcı olacaktır. Böylece tekrar aynı konuları çalışarak da zamankaybetmemiş olacaksınız. Bunun için kullanabileceğiniz Antrenmanlarla fizik 11. Sınıf konuları ile sınıfta işlediğiniz dersleri tekrar etme şansı yakalayabilirsiniz. Sınava hazırlanmanız için son derece önemli olan bu sınıf düzeyinde sadece konu tekrarı yapmanız değil aynı zamanda çok sayıda soru çözmeye de özen göstermeniz gerekiyor. Uygun fiyat aralıkları ile sunulduğu için Antrenmanlarla fizik kitap ve kaynakları bir öğrencininekonomik olarak temin edilebileceği ürünler içermektedir. Dersleri hem eğlenceli hem de anlaşılır hale getirilmesi nedeniyle hazırlanan içerikler sınavlarda daha fazla soru çözmeniz için kullanabileceğiniz kaynaklar arasında yer almaktadır. Sınava hazırlanırken çalışma metotlarınız içerisinde birçok farklı soru tipine yönelik olarak çalışma yapabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz Antrenman Yayınları size istediğiniz kaynakları sağlayabilmektedir. Günümüz şartlarında istediğiniz tüm kaynaklara ulaşmak için kolay alışveriş imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online alışveriş sistemi ile istediğiniz bütün kaynak kitapları bir arada görebileceğiniz gibi uygun fiyat aralıklarından da yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca uygulanan indirim kampanya gibi fırsatları değerlendirerek bütçenizi aşmadan istediğiniz bütün kaynak kitapları da temin edebilirsiniz. Bu sayede elinizde daha fazla soru ve sizin için daha kolay bir çalışma şekli de bulunmuş olur. Fizik gibi karmaşık olan derslerde özellikle basit anlatımlı kitapları öncelik verebilirsiniz. Bu sayede sınavda okumadığınız ya da çözemediğiniz hiçbir soruyu bırakmamış olursunuz.

Antrenmanlarla Fizik Kimya Biyoloji Setleri

Sınavlara hazırlanırken kullanabileceğiniz kaynakları isterseniz tek tek bulabilir isterseniz set halindeki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Set halinde sunulan ürünler hem çalışma sisteminizi belirlemeniz hem de seviyenize göre uygun soru tiplerinden yararlanmanız açısından son derece faydalı olabilmektedir. Ayrıca her zaman kitap arayarak zaman kaybetmemek adına set halinde sunulan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Sayısal derslere hazırlanırken size çok büyük kolaylık sağlayacak olan Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji seti sayısal derslerinizde bütün olarak kullanabileceğiniz 1 set içermektedir. Set olarak sunulan ürünler hem ekonomik boyutta hem de daha fazla kaynak içermesi nedeniyle size avantaj da sağlamaktadır. Antrenmanlarla fizik kullananlar yorum gücünü geliştirdikleri için fizik sorularından korkmuyor. Üstelik her soruyu daha kolay çözebilme kabiliyeti de kazanmış oluyorlar. Yalın bir anlatım şeklinin benimsendiği bu kaynaklar temel düzeyden başlayarak daha ileri konulara kadar öğrencilerin fiziği daha kolay anlamaları için tasarlanmış ürünlerden bir tanesidir. Sayısal derslerde daha fazla soru çözebilmek ve daha fazla net çıkarabilmek adına kullanabileceğiniz yalın anlatımlı kaynakları öncelik verebilirsiniz. Ayrıca bu yayınlarda sağlanan soru tipleri ÖSYM tarafından hazırlanan soru tiplerine benzer olarak tasarlanmaktadır. Ne kadar çok soru çözerseniz sınavda başarı yakalama şansınız da o kadar yüksek olacaktır. Antrenman Yayıncılık ürünlerinde hazırlanan soru tiplerini incelerken aynı zamanda videolu soru çözümlerini de bulabilirsiniz. Bu sayede birebir özel ders gibi çözemediğiniz sorular hakkında bilgi alabileceğiniz kaynaklardan da yararlanmış olacaksınız. Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji seti fiyat açısından da size cazip seçenekler sunuyor. Müfredata uygun olarak hazırlanan içerikleri bu ayrıcalıklarla bulabilir aynı zamanda çıkmış olan sorunları göz önüne alarak uygun olan daha fazla soru tipini kaynak kitaplarınız da inceleyebilirsiniz. İsterseniz tyt YGS sınavlarına hazırlanırken isterseniz KPSS ve diğer sınavlara hazırlanırken kullanabileceğiniz kaynaklar sayesinde zorlanmadan sayısal derslerinizi hazırlanabilirsiniz. Birçok öğrencinin korkulu rüyası olan matematik kimya biyoloji geometri fizik gibi konuları en basit haliyle bulabileceğiniz kaynaklar sayesinde sınavlara hazırlanmanız hiç de zor olmayacaktır. Üstelik tercih edebileceğiniz kitapları seçerken yorulmanıza ya da uzun süre aramanıza gerek kalmıyor. Trendyol aracılığı ile Antrenman Yayınları’na kolaylıkla ulaşabilir ve istediğiniz tüm kaynak kitapları temin edebilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ve farklı kitap seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tüm ürünleri bulabileceğiniz bu platformda sınavlara hazırlanmak için ihtiyaç duyacağınız tüm materyalleri temin edebilirsiniz. Bu sayede kitap aramak için ayıracağınız zamanı soru çözmeye ayırabilir daha fazla soru çeşidini inceleyebilirsiniz. Antrenman fizik kullananlar yorum yeteneğini geliştirdikleri için daha fazla soru çeşidini çözmekte zorlanmıyorlar. Uygun fiyat aralıkları ile yararlanabileceğiniz bu kaynaklar sayesinde sınavlara hazırlanmanız artık daha kolay hale gelecektir. Bunun yanı sıraeğer sınavlara hazırlanırken konuları tekrar etmek ya da temelinizi en başından güçlendirmek isterseniz yine bu kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Anlatımların kolay olması 9. Sınıftan itibaren öğrendiğiniz tüm konuları daha iyi kavramanıza daha kolay tekrar yapmanıza ve sayısal derslerdeki bilgilerinizi güçlendirmenize yardımcı olmaktadır.Ders çalışmayı daha eğlenceli hale getirmek sınav stresinizi azaltmak için tercih edebileceğiniz Antrenmanlarla fizik kimya biyoloji matematik geometri gibi kaynakları Trendyol’da bulabilirsiniz.