İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Tek Kişilik Baza

" araması için 2850 sonuç listeleniyor

Tek Kişilik Baza

Tek Kişilik Baza Çeşitleri ile Uyku Kalitenizi Artırın

Tek kişilik baza çeşitleri sağladığı konfor sayesinde pek çok kullanıcının tercihleri arasında yer almaktadır. Kaliteli bir uyku birçok kişinin sahip olmak istediği şeyler arasındadır. Günün yorgunluğunun atılabilmesi için, yeni bir güne dinç uyanabilmek için ve uyku sırasında herhangi bir sağlık sorununun oluşmaması için konforlu yatakların tercih edilmesi son derece önemlidir. Bazalarda bu rahatlığın yanı sıra eşyaların organize bir şekilde koyulabilmesi için sandık kısmı bulunmaktadır. Bu kısma kullanıcının istediği tüm eşyaların rahatlıkla yerleştirilebilmesi mümkün olacaktır. Ancak her ev eşyasının seçiminde olduğu gibi baza seçiminde de dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Verimsiz bir baza tercih edilmesi eşyaların rahat yerleşmesine engel olurken kullanıcıyı her anlamda hayal kırıklığına uğratabilmektedir. Seçilen bazanın kolay açılım kapanabilmesi sunduğu kolay kullanım imkanı açısından oldukça önemlidir. Bazanın altına yerleştirilen eşyaların dönem dönem çıkarılması, yerleştirilmesi, yıkanması gerekecektir. Bu durumun kullanıcılar için külfet olması bazayı rahat kullanabilmesine engel olacaktır. Bu nedenle mekanizmasının basit olması kullanıcıyı yormadan her türlü işlemi yapabilmesine olanak sağlayacaktır. Baza seçiminde en önemli noktalardan bir tanesi de markadır. Güvenilir bir markadan alınan baza malzemesi, tasarımı ve kullanılan materyaller açısından kullanıcıya güven verecektir. Tek kişilik baza modelleri arasında yer alan ürünler genel olarak 90x190 ölçülere sahiptir ve bununla beraber sandıklı deri baza görünümü ile oldukça şıktır. Bu ürünlerde genel olarak baza başlığı malzemeleri suni deri ve kapitone malzemelerden üretilmektedir. Sunta üzerine strafor döşenerek oluşturulan bu baza modelleri oldukça kalitelidir. Geniş sandık iç hacmi sayesinde pek çok eşyanın rahatça sığdırılabilmesi mümkün olacaktır. Metal malzemeden oluşturulan bu bazanın ayaklarının metal olması tabana güçlü oturabilmesini sağlarken olası kaymaları tamamen ortadan kaldırabilmektedir. İçerisinde bulunan yatak bonel yay sisteminden tasarlanmıştır. Yatakta kullanılan sert keçe malzemesi yatayın iç yüzeyinin korunabilmesini sağlamaktadır. Yatağın dayanıklılığını artırabilmek için etrafında sünger malzemesi kullanılmıştır. Yatakta elyaf, tela ve jakarlı kumaş içerikleri kullanılmıştır. Yatakta bulunan hava kapsülleri yatağın hava alarak nem ve rutubetten zarar görmesini engellemektedir. 17 cm yüksekliği bulunan yatak rahatlığı ile benzersiz bir uyku deneyimi yaşatmaktadır. Beyaz ve gri tonlardan tasarlanmış olması ise her açıdan kullanım kolaylığı sunabilmektedir.

Her Açıdan Sizi Konforla Tanıştıran Tek Kişilik Baza Modelleri

Tek kişilik baza başlığı ile kullanıcıların dikkatini çeken modellerden birisi de pırlanta tek kişilik baza serisidir. Pırlanta adı verilen başlık modelleri oldukça şık ve görkemli bir görüntüye sahiptir. 90x190 ölçülerinde baza sandıklı ve soft bir tasarıma sahiptir. Bölmeli ve geniş iç hacmi sayesinde birçok eşyanın kolay ve düzenli yerleştirilebilmesi mümkün olacaktır. Sunta malzemesine üzerine strafor kullanılarak bazanın mukavemeti artırılmıştır. 2 adet amortisör, 1 adet stoplama ve 4 adet dengeleyici parçası bulunmaktadır. Tamamen metal malzeme içeriği sayesinde kaliteli ve sağlam olduğunu söyleyebilmek mümkündür. 1. kalite suni deriden yapılan bazada folk kumaş kaplaması kullanılmıştır. Kolay temizlenebilme özelliğinin bulunması sayesinde silinerek temizleme yapabilirsiniz. Yatağında kullanılan sert keçe malzemesi uzu ömürlü bir kullanım sunarken, bonel yay sistemi ile tasarlanmıştır. Kumaş içeriği sayesinde hava alarak daima temiz ve sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır. Tek ölçü seçeneği bulunan bu bazada krem ve mor olmak üzere 2 farklı ton seçeneği bulunmaktadır. Tek kişilik baza seti arasında yer alan ürünler genel olarak çelik profil iskelet yapısına sahiptir. 29 cm yüksekliği sayesinde konforlu bir uyku deneyimlemenizi sağlayan yatakta kullanılan ahşap ayaklar, ne kadar yük binerse binsin dayanıklılık gösterebilmektedir. Silinebilen kumaş içeriğine sahip olması sayesinde çok kullanışlıdır. Antibakteriyel olması sayesinde kendi kendini temiz tutabilme özelliğine sahiptir. İç kısımdan baza ve yatak desteklenerek dayanıklılığı artırılmıştır. Herkül yay sistemi sayesinde yıllarca zarar görmeden kullanılabilecektir. Ortopedik yatak yapısı vücudun şeklini alarak gece boyu rahat hareket edilebilmesine olanak sunar. Kapitone başlık detayı ve mavi rengi ile yatak odalarında şık bir dekorasyon oluşturacaktır. Tek kişilik baza çeşitleri arasında bulunan ürünler farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Bu ürünler genel olarak 120x200 ölçüleri ile üretilmektedir ve bununla beraber bu ürünler hareket kabiliyetinizi sınırlamanızın önüne geçebilmektedir. Geniş bir yatak olmasının yanı sıra suni deriden tasarlanmış şık ve farklı bir baza başlığı bulunmaktadır. 2 taraflı ve bölmeli sandıklı bazaya dilediğiniz her şeyi rahatlıkla sığdırabilmeniz mümkün olacaktır. Çelik profil tasarımı bulunan, ayakları ile 35 cm ulaşabilen bir yüksekliğe sahiptir. Baza kilidi sayesinde rahatlıkla açılıp kapatılabilmektedir. 4 adet ahşap ayakları ile zemini iyi kavrayabilmektedir. Örme kumaş ve sert keçe malzemesinden tasarlanan bu baza antialerjik ve antibakteriyel yapıya sahiptir. Yatağının iki taraflı kullanılabilmesi mümkündür. Yatağın hava kapsüllü yastık yapısı sayesinde nemden ve rutubetten etkilenmesi söz konusu olmamaktadır. Yay sisteminin kaliteli tasarlanması sayesinde yıllarca zarar görmeden kullanılabilecektir.

Birbirinden Şık Tasarımları ile Tek Kişilik Bazalar

Tek kişilik baza boyutları genel olarak üç farklı ölçüye ayrılmaktadır bununla beraber bu ürünlerde bulunan baza çeşitleri birbirinden bağımsız sandık tasarımına sahiptir. Böylece dilediğiniz kısmı açarak tüm eşyalarınızı kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Emniyetli kilidi sayesinde dilediğinizde baza kısmını kilitleyerek açılmalarını engelleyebilirsiniz. MDF malzeme içeriğine sahip olması nedeniyle taşınma sırasında darbelere, düşmelere karşı yüksek direnç gösterebilecektir. Gövde malzemesinde ise paslanmaz çelik konstrüksiyon kullanılmıştır. Baza başlığında ise folk kumaş ve kapitone detayları kullanılmıştır. Silinerek temizlenmesi sayesinde kullanıcıyı yormadan kullanım sağlayacaktır. 120x200 yatak ölçülerine sahip baza herkül yay sistemi ile oluşturulmuştur. Sert keçe malzemesi ile yatağın iç pamuklu kısmı korunmuştur. Full ortopedik Visco tek kişilik baza süngeri vücudun şeklini alarak sabaha kadar keyifli bir uyku sunacaktır. Özellikle bedeni yormayan ortopedik yapısı nedeniyle bel problemleri yaşayan kişilerin, ağrılarının dindirilmesine yardımcı olmaktadır. Yatağın tasarımında kullanılan hava kapsülleri terleme nedeniyle oluşabilecek nemi ve rutubeti önlemek için hava geçirme özelliğine sahiptir. Üretilen birçok farklı baza modelleri tek kişilik baza boyutları ile her odaya uyum sağlayabilecek renk ve model seçeneklere sahiptir. Bu ürünler genel olarak baza, yatak ve baza başlığından oluşturulmuştur. Sandıklı bazası tek bölüm halinde olması sebebiyle büyük eşyaların sığdırılmasında da oldukça başarılıdır. MDF sandık, geniş iç hacim ve kilitlenebilir özelliği sayesinde multifonksiyonel bir ürün olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sunta üzerinde strafor ve nubuk kumaş içeriği kullanılmıştır. Temizlemesi silinme yöntemi ile yapılabilmektedir. Ayrıca baza içeriği %100 çevre dostu olması sebebiyle tercih sebebidir. Baza yatağında folk kumaş içeriği kullanılmış olup antibakteriyel özelliğe sahiptir. Mukavemetini artırabilmek için yatağın arka kısmında astarlı yapı kullanılmıştır. Hava geçirgen yapısı sayesinde her türlü kötü kokunun oluşmasını engellemektedir. Baza ayaklarında metal malzeme kullanılmış olduğu için her tür ağırlık rahatlıkla kaldırılabilecektir. 18 mm kalınlığına sahip baza başlığında ise kapitone detaylar ve folk kumaş içeriği bulunmaktadır. Tek kişilik baza pembe rengi ile her dekorasyona renk katacak bir parçadır. 90x190 ölçülerine sahip bu bazada farklı ebat ve renk seçeneklerini bulabilme imkanı vardır.

Fiyatları ile Memnun Eden Tek Kişilik Baza Modelleri

Tek kişilik baza modelleri genel olarak 100x200 yatak ölçülerine sahiptir. Model 18 mm kalınlığın suni deri kumaş kaplama ve kapitone görünümüne sahip baza başlığına sahiptir. Siyah renkli olan baza başlığının asil görünümü sayesinde etkileyici bir dekorasyon oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Sandıklı baza emniyetli kilide sahiptir. Tek kişilik baza modelleri ve fiyatları arasında oldukça avantajlı olan bu bazada sunta üzerine strafor ve suni deri kullanılmıştır. Setin içerisinde 2 amortisör, 1 adet stoplama sistemi ve 4 adet dengeleyici ayaklar bulunmaktadır. Malzemelerin hepsinde metal kullanılmış olması ürünün dayanıklılığını artırmaktadır. Yatak malzemesinde ise profil çelik konstrüksiyon gövde ve bonel yay sistemi kullanılmıştır. Sert keçe malzemesi sayesinde yatağın yumuşak gövdesi korunabilmektedir. Yatağın çevresinde sünger kullanılarak mukavemeti artırılmıştır. Yatak iki tarafında kullanılan jakarlı kumaş, tela ve sünger yapısı sayesinde full ortopedik bir kullanım imkanı sunacaktır. Vücudun şeklini alan yapısı, bel ve diğer vücut bölümlerini desteklemesi sayesinde uyku sorunlarınızı ortadan kaldırır ve kaliteli bir uyku ile tanışmanızı sağlayacaktır. Hava kapsüllerini içerisinde barındıran yatak, ter, küf ya da herhangi bir kötü kokunun yatağa sinmesini engelleyebilmektedir. 17 cm uzunluğuna sahip bu yatak her anlamda kullanıcıyı memnun edebilmektedir. Tek kişilik baza ölçüleri bulabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır ve bu ürünler genel olarak baza, yatak ve başlık olmak üzere 3’lü set halinde gönderilmektedir. Sandıklı ve tek bölme halinde tasarlanmış olan baza bölümünün iç kısmında ahşap parke kullanılmıştır. 90x190 ölçüsünün yanı sıra farklı ölçüleri bulabilmenizde mümkün olacaktır. Amörtisör sistemi sayesinde oldukça emniyetli olup, 4’lü dengeleyici metal ayaklara sahiptir. Yatak ise full ortopedik yapısı sayesinde bel, sırt, omuz, diz gibi vücudun önemli bölgelerini koruyarak omurga eğrisinde oluşabilecek deformiteleri engelleyebilmektedir. Silver örme kumaş yapısı sayesinde yaz kız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kanallı yapıya sahip olan yapısı sayesinde yaz aylarında terleme sorunlarını tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Hava alan kapsüllü yapıları nemi, kötü kokuyu ve küf oluşumunu tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Yüksek basınçlı sabit ped sayesinde oldukça dayanıklı olan bu 26 cm yüksekliğine sahiptir. Bunun yanı sıra tek kişilik baza renkleri arasında gri rengi ile birçok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Rengi ve şıklığı ile her yatak ortasına farklı bir hava katabilecek güçlü bir tasarıma sahiptir.

Ortopedik Yapısı ile Tek Kişilik Baza Çeşitleri

Tek kişilik baza boyutları seçenekleri oldukça fazladır kişiler evlerine uygun olan tek kişilik baza modellerini rahat bir şekilde temin edebilirler. Kapitoneli desenlerle oluşturulmuş olan bu baza çok şık bir görünüme sahiptir. 90x190 ölçüleri ve farklı boyut seçeneklerini bulabilmenizde mümkün olacaktır. Sandık formlu baza altı tek bölmeli olup içi tamamen ahşap kaplamasına sahiptir. Geniş iç hacmi sayesinde dilediğiniz her şeyi düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bazanın etrafında tamamen sunta malzemesi kullanılırken, en ağır yükü bile kolayca kaldırabilen metal dengeleyici ayak tasarımları bulunmaktadır. Folk kumaştan tasarlanan ince baza başlığı kapitone görünümü ile oldukça şıktır. Uyumlu görüntüsü sayesinde spor dekorasyon ve klasik dekorasyon için güvenle tercih edilebilecektir. Örme kumaş içeriğine sahip yatak ise dört mevsim kullanılabilecektir. Hava kanalları ve kapsüllü dış tasarımı en sıcak yaz aylarında dahi terlemeleri önleyerek yatağın nefes almasını sağlayacaktır. Antibakteriyel içeriği sayesinde tende alerjik etkilere neden olmadan her kullanıcıya ultra konfor sunabilmektedir. Herkül yay sistemi ve profil çelik konstrüksiyon yatak tasarımı ile full ortopedik olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Beli, sırtı, omuzları ve bacakları destekleyebilen özel visko sünger vücudun şeklini alarak uyku kalitenizi artıracaktır. Ayrıca bölgesel ağrıları bulunan hastalar içinde ağrıların azaltılabilmesi ve uyku bozukluklarının düzenlenebilmesini destekleyebilmektedir. Mor renk tunu seven kişiler ise zevklerine göre farklı ürünler seçebilirler. Evlerine renk katmak isteyen kişiler baza, yatak ve başlık modelleriyle renkli bir oda dizaynı oluşturabilirler. Tek kişilik baza ebatları genel olarak 90x190 ölçülerinde tercih edilmektedir. Sunta sandıklı baza içeriği geniş iç hacmine sahiptir. Özel amörtisör bölümü sayesinde saklanan eşyalar ve yatağı birbirinden ayırabilmektedir. Kolay tutabilmenizi sağlayan metal başlık yardımı ile bazanın sandık kısmını aktive edebilmeniz mümkündür. Sunta malzemesi 1. Sınıf kumaşlarla kaplanarak bazanın hoş bir görünüme ulaşması sağlanmaktadır. 45 cm yükseklikteki yatakta klasik bir görüntü sunan kapitoneli baza başlığı bulunmaktadır. Başlıkta kumaş malzemesi olarak suni deri kullanılmıştır. Bu setin içerisinde yalnızca baza ve baza başlığı bulunmaktadır. Tek kişilik baza çeşitleri ve fiyatları arasında oldukça uygun olan bu modele, yatak ayrı alınarak takım yapılabilecektir. Ayrıca krem rengi seçeneği ile her renk ile dekore edilebilmektedir.

Tek Kişilik Baza Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baza çeşitlerinde öğrenciler için özel olarak tasarlanmış paket seçenekleri de bulunmaktadır. Tek kişilik öğrenci baza çeşitlerinde baza, başlık, yatak, yorgan ve yastık set halinde gönderilmektedir. Sunta malzeme içeriğine sahip bu bazada tek bölmeli sandık baza bulunmaktadır. Suntanın dış kısmında kullanılan 1. sınıf kaliteli kumaş sayesinde bazanın mukavemeti artırılmıştır. Suni deriden tasarlanmış baza başlığında ise kapitone desenleri kullanılmıştır. 90*190 ölçülere sahip ortopedik yatak keyifli ve rahat bir uyku deneyimi sunabilmektedir. Yaylı sistemi ve çelik profili ile uzun süre zarar görmeden kullanabilirsiniz. İki taraflı jakarlı kumaş yapısı terlemeyi önlemesi sebebiyle yaz kış far etmeden tercih edilebilmektedir. Tek kişilik baza ebatları arasında çocuklar için kullanabileceğiniz ölçülerde bulunmaktadır. 90x200 ölçülere sahip sedir baza modelleri hem yatak hem de oyun alanı olarak kullanılabilmektedir. Ürünün 1. Sınıf yonga levha malzemesine sahiptir. Çevreye ve çocuk sağlığına uygun malzemesi sayesinde alerjik reaksiyonların oluşumunu engelleyebilmektedir. Kenar malzemelerinde kullanılan ahşap bölmeli tasarımlar sayesinde çocukların oturabilmesi, oyun oynayabilmesi gibi birçok aktiviteyi yatağın üzerinde yapabilmesi mümkündür. İç kısmında bulunan yatak ortopedik olup bonel yay sistemine sahiptir. Bonel yay sistemi çocuklarınızın bel, sırt, omuz, kalça gibi vücudun önemli bölümlerini koruyarak sağlık sorunlarının oluşumunu engelleyecektir. Hava geçirgenlik özelliği sayesinde yaz aylarında ter oluşumunu engelleyebilmektedir. Tek kişilik baza modellerinde çocuklara uygun farklı tasarımlar arayan kişiler için kişiler farklı baza modellerini tercih edebilirler. Bu bazaların ön ve yan kısmında ABS plastik kullanılmıştır. Ölçüleri ise 150x200 cm olduğu için çocukların serbestçe bir uyku deneyimlemesi mümkün olabilmektedir. Yoga levha malzemesi kullanılarak tasarlanmış bu baza jaguara benzeyen görüntüsü ile çocukların çok beğeneceği dekoratif bir görüntüye sahiptir. LED’li ve kumandalı yatağı özellikle karanlıkta ortama farklı bir ambiyans sunacaktır. 4 farklı ses efekti olması sayesinde yatak gerçek bir araba sesi çıkarabilmektedir. Antibakteriyel yatak yapısı nedeniyle çocuklarda herhangi bir alerji oluşturmayacaktır. Gövdesinde kullanılan iskelet yapısı ve yay sistemi sayesinde çocukların omurga sağlığını koruyarak bir sağlık sorununun ortaya çıkmasını engelleyebilmektedir. Sandıklı baza içeriği, dekoratif görünümü ve full ortopedik yatak yapısı sayesinde bu ürün her açıdan kullanıcıyı memnun edebilmektedir. Bunun yanı sıra markada farklı renk ve araba modellerine benzetilmiş baza seçenekleri oldukça fazladır. Tek kişilik baza çeşitleri ve fiyatları seçilen ürünün özellikleri, ölçüsü ve modeline bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tek kişilik baza kampanya dönemlerini Trendyol üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğendiğiniz tüm ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık