Karyola/Baza Ölçüsü
Yıldızlı Ürünler
Boyut/Ebat
Ölçü
Genişlik
Fiyat
Boyut
Kapak Sayısı
Materyal
Renk
Fiyatı Düşenler
Set Tipi
Karyola Fonksiyonu
Dolap Fonksiyonu
Gardırop Gövde Materyali
Set İçeriği
Satıcı Tipi
"

160x200 Baza

" araması için 746 sonuç listeleniyor

160x200 Baza Modelleri ile Düzenli Yatak Odaları

160x200 baza model ve çeşitleri ile size fonksiyonel ve eşsiz tasarımlar sunar. Baza alışverişinde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerin başında ölçüler gelir. Bazayı, odanıza ve yatağınıza uygun ölçülerde tercih etmeniz gerekir. Bazalar ihtiyaca göre farklı boyut seçeneklerine sahiptir. 160x200 m ölçüleri çift kişilik baza ölçüleri anlamına gelir. İki kişinin kullanımı için idealdir. En basit tanımı ile baza, ahşap ya da metal kullanılarak yapılan, yatağın yerden yüksekte durmasını sağlayan, kumaş ya da deri gibi malzemeler ile kaplanan yatak çerçevesine verilen isimdir. Oldukça konforlu mobilyalar arasında yer alır. Yatak odalarına girildiğinde gözünüze ilk çarpan şey yatak ve yatak başlığıdır. Birbiri ile uyumlu seçilen yatak baza ve başlık, odanın atmosferini olumlu yönde etkiler. Tarzınıza uygun seçeceğiniz 160x200 baza modelleri ile yatak odalarınızı daha şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Depolama özelliğine sahip bu mobilyalar oldukça kullanışlıdır. Kaliteli malzemeden üretilen kasası ve kaliteli kumaşla kaplanan üst gövdesi ile size uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Uyku kalitenizi artıran bu ürünler modern görünümü ile yatak odanıza renk katar. Dilediğiniz gibi seçim yapacağınız modeller arasından tarzınızı en iyi yansıtan 160x200 çift kişilik baza modeline sahip olabilirsiniz. Tüm yatak odalarında kullanabileceğiniz 160x200 baza modellerini Trendyol sayfasından inceleyerek, güvenle satın alabilirsiniz.

Konfor Sağlayan 160x200 Baza Özellikleri

Konfor Sağlayan 160x200 Baza Özellikleri

160x200 baza kullanışlı ve konforlu özellikleri ile size kolaylık sağlar. Dayanıklılığı ve kalitesi iskelete bağlı olan bazaların iskeletinde çelik konstrüksiyon kullanılır. Bazalar başlıkla birlikte kullanılır. Başlık farklı kumaş ve renklerde olabilir. Baza gövdesinde kullanılan kaplama, deri, suni deri ya da kumaş olabilir. Kumaş çok fazla seçeneği olan bir kaplama çeşididir. Kaplaması gerçek deri olan modelleri de en dayanıklı olanlarıdır. Gerçek deriyi taklit eden suni deri renk seçenekleri ile kaplamaya bir estetiklik katar. Bazalar ayak ucundaki tutma kolları yardımı ile kaldırılır. 160x200 baza yatak kolay açılır mekanizması ile depolama alanına erişimi kolaylaştırır. Mekanizma hidrolik bir kol ile açılır. Bu sisteme baza amortisörü de denilir. Yatağı kaldırarak bazanın içine erişmek için çok çaba harcamanıza gerek kalmadan zahmetsiz bir şekilde kaldırmanızı sağlar. Kontrol edilebilen kaldırma hızı sayesinde güvenlidir. Kapanana kadar yatak yukarıda kalır ve kapanmayı önler. Mekanizmayı yukarıda tutmaya yarayan ikinci bir kilit sistemi sayesinde güvenlik tam olarak sağlanır. 160x200 sandıklı baza gövdesi ağır yüklere ve uzun süreli kullanım sonrası yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Uyku ve depolamayı tek bir yapıda birleştirerek, depolama için ayrı mobilya kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Yatak odanızda değerlendirmeniz için size daha fazla alan kalmasını sağlar. Baza tabanında genelde uzun ömürlü ve dayanıklı olması için ahşap kullanılır. Bazaya üç yönden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızı kolayca düzenleyebilir ve aradığınız eşyayı diğer eşyaların düzenini bozmadan bulabilirsiniz. Kullanılan yapı malzemesine göre değişen bazalar, genel olarak çok sağlamdır ve yük kapasitesi yüksektir. 160x200 baza modellerinin aşılmaması gereken üst ağırlık limitleri vardır. Depolayacağınız eşyanın depolama alanı ve derinliğine uygun olması gerekir. Fazla yük yüklemek baza iskeletinin bozulmasına ve kullanımın güvensiz hale gelmesine sebep olabilir. Kullanım kılavuzuna uygun şekilde kullanıldığında uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlar. Birbirinden farklı özellikleri ile size konfor sağlayan 160x200 baza modellerini Trendyol sayfasından inceleyerek, sipariş verebilirsiniz.

Şık Tasarımları ile 160x200 Baza Kullanmanın Avantajları

Şık Tasarımları ile 160x200 Baza Kullanmanın Avantajları

160x200 baza kullanıcıları için sağladığı pek çok avantaj vardır. Özel tasarımlara sahip 160x200 baza başlık modelleri odanıza şıklık katar. Dolap üstlerinde hurç ya da saklama kutusu ile depolamak yerine baza içinde depolamak oldukça işlevsel ve pratiktir. Geniş iç hacme sahip ürün, fazlalık olan eşyalarınızı saklamanız için idealdir. Yatak odanızın daha düzenli olması için havlu, bornoz, kırlent, yastık, yorgan ve nevresim takımları gibi yatak odanızda bulunana eşyaları saklamak için kullanabilirsiniz. Bazanın altını sadece yatak odası eşyaları ile değil, ayakkabılar, kitaplar, spor malzemeleri, kıyafetler gibi eşyalarınızı saklamak için de kullanabilirsiniz. Düzenli ve hijyenik bir ortam sağlayan bazanıza, ara sıra kullandığınız ya da sezonluk kıyafetlerinizi de gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz. Çocuklarınızın eşyalarını ya da fazla oyuncaklarını kaldırmak için de kullanabilirsiniz. 160x200 baza, ev içinde fazla olan eşyaları toplayarak size ekstra alan yaratır. Bu sayede odanız daha ferah olur. Ayrıca kapalı bir mekanizma olduğundan için koyacağınız eşyalar her zaman tozsuz ve temiz bir şekilde muhafaza edilir. Dağınıklıktan uzak, temiz ve düzenli bir yatak odası, tempolu bir günün sonunda dinlenebileceğiniz sakin bir alana dönüşür. Size de bu durumun keyfini çıkarmak kalır. Kaliteli malzemeden üretilen baza çeşitleri, dayanıklıdır ve güvenliğinizi riske atmaz. Bazanın sağlam olması, hem uyku kalitesini artırır hem de yatağın kullanım ömrünü uzatır. Yatak odanız küçükse ciddi anlamda tasarruf sağlar. Küçük çocuklarınız ile kullanacaksanız, çocuğunuzun düşmesini engelleyecek korkuluk takılabilen modellerini tercih edebilirsiniz. Korkuluklar ayrı bir aksesuar olarak satılır. Odanız, eviniz ve sizin için pek çok avantaj sağlayan 160x200 baza çeşitlerine akıllı alışverişin adresi Trendyol sayfasından ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 160x200 Baza Fiyatları Trendyol’da

Her Bütçeye Hitap Eden 160x200 Baza Fiyatları Trendyol’da

160x200 baza farklı modelleri ile ihtiyacınız olanı tam olarak karşılar. Her bütçeye uygun modelleri ile size yüzlerce seçenek sunar. Farklı model ve renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Genellikle yatak ve baza başlığı kombine şekilde satılır. Dilerseniz, baza başlık çeşitlerinde baza ve başlık ayrı ayrı satın alınabilir. Tarzınıza uygun olarak farklı renklerde baza başlık kullanılabilir. 160x200 baza modellerinde fiyata etki eden birkaç kriter vardır. İskeleti oluştururken kullanılan yapı malzemesi, üst kumaşının kalitesi, açma kapama mekanizmasında kullanılan malzemeler, renk ve marka gibi pek çok kriter fiyatı belirlemede rol oynayabilir. Baza ve başlığı birlikte satın almak, tek tek satın almaktan daha avantajlı olabilir. Yatak odası takımı alacaksanız, tüm mobilyaları içinde almak fiyat avantajı sağlayabilir. Özel olarak yaptırılan bazalar, hazır olan bazalara göre daha yüksek maliyetli olabilir. Renk ve farklı kaplama seçenekleri ile odanızın dekorasyonuna uygun modelleri tercih edebilirsiniz. İster yatağı içinde isterseniz de yataksız olarak da satın alabilirsiniz. Sert, orta sert ya da yumuşak yatak modellerini de inceleyebilirsiniz. Yuvarlak ve dikdörtgen 160x200 baza modelleri inceleyerek odanıza en uygun modele karar verebilirsiniz. Bazalar, konulan yükler sebebi ile ağır mobilyalardır. Altlarının temizliğini kolay yapabilmeniz için ayaklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız tüm modelleri ve daha fazlasını Trendyol sayfasında bulabilirsiniz. Pek çok kategoriye ayrılan ürünleri ihtiyacınıza göre kategorize edebilirsiniz. İstediğiniz renk, model, fiyat gibi kategorilere ayırdığınız bazaları, pratik bir şekilde listeleyebilirsiniz. Bazalar için kullanıcıların yaptığı yorum ve değerlendirmeleri okuyarak ürün ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Direk satıcıya soru sorarak da ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede sizin için en doğru ürüne daha kolay karar verebilirsiniz. Yüksek performans sağlayan 160x200 baza çeşitlerinden bütçenize uygun olanları inceleyerek, güvenli alışverişin adresi olan Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.