İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Çarşaf Türü
Set İçeriği
Materyal
Boyut/Ebat
Desen
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tek Kişilik Uyku Seti

" araması için 1632 sonuç listeleniyor

En Güzel Tek Kişilik Uyku Seti Trendyol'da!

Yatak odasında kullanılan tekstil ürünleri kategorisinde yer alan setler, farklı kullanımlarıyla size ve sevdiklerinize işlevsellik sağlar. Tek kişilik yorgan, yastık kılıfı, nevresim ve çarşafın bir arada olduğu tek kişilik çocuk uyku seti, renkli tarzıyla öne çıkmayı başarır. Bazı modellerde nevresim alımı tercihe bağlı olarak farklılık gösterir. Tek kişilik modellerde yorgan boyutları, 100×190 veya 100×200 olarak değişkenlik gösterir. Set içerisinde tercih edilen yorgan desenli olduğundan ekstra nevresim kullanımına gerek duyulmaz. Çocuk karyolalarına uyumlu olan çeşitler, desenli tarzlarıya da enerjik ortamlar oluşmasını sağlar. Her yaşa hitap eden tek kişilik uyku seti erkek modelleri, farklı kullanımlara uyarlanan ideal seçimler arasında yer alır. Sıra dışı ton seçeneklerinin yanında canlı ve dinamik renkleriyle de uyku keyfinize konfor sağlamayı başarır. Yaşam alanlarınızın stiline ve renklerine uygun ürünleri satın alarak farklı kombinlere imza atabilirsiniz. Boyut ve görünümleriyle farklı kullanımlar oluşturan ürünler, beşik ve karyola kullanımına da uygundur. Özellikle tek kişilik bebek uyku seti içerisinde yer alan nevresim takımları fermuarlı yapılarıyla dikkat çeker. Sık yıkamaya uygun fermuarlı tasarımı, ebeveynlere kolaylık sağlayan detaylar arasında yer alır. Takım içeriğinde beşik içerisinde süsleme yapabileceğiniz parçalar da yer alır. Yumuşak dokudaki bu ürünler, bebeğinizin hassas cildiyle uyumlu kumaş formlarına sahiptir. Hem beşiklerde hem de yataklarda kullanım için üretilen modeller, canlı ve solmayan renkleriyle uzun ömür oluşturur.

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Dikkat Çeken Tasarımlarıyla Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri

Tekstil ürünleri kategorisinde en çok satın alınan parçalardan olan tek kişilik uyku seti modelleri, kullanım detaylarına göre seçilir. Farklı renk ve özelliklerde üretilen modeller arasından, kişisel kullanımınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Polyester ve pamuk gibi özellikli kumaşların tercih edildiği ürünler, kaliteli tarzlarıyla dikkat çeker. Koyu tonların aranan rengi olan siyah uyku seti tek kişilik seçimleri sayesinde yatak odalarınızda asil ve klasik görünüm oluşturabilirsiniz. Yatak odasının havasını değiştiren ürünler, klas bir ortam oluşmasına katkıda bulunur. Yorgan, nevresim, yastık kılıfı ve çarşaf gibi işlevsel parçalardan oluşan setler kullanıma göre farklı seçilir. Yatak odanızın atmosferinde fark yaratmak için seçeceğiniz tek kişilik uyku seti yorganlı modelleri, desenleriyle de her zevke uygun seçilir. Birbirinden cazip renk seçimleri her müşterinin zevkini yansıtan modellerin oluşmasına katkıda bulunur. Rahat ve konforlu bir uyku düzeni için seçtiğiniz setlerin kalitesi ve dokuma özellikleri önem taşır. Pamuğun sağlıklı dokusunu satenin şıklığıyla bir araya getiren tek kişilik pamuk saten uyku seti, 4 mevsim kullanıma uygundur. Nevresim, yastık kılıfı, yorgan, çarşaf ve baza fırfırından oluşan takımlar, değişik markaların kendilerine özgü koleksiyonlarında yer alır. Bazı ürünlerde yatak üzerinde süsleme amacıyla volanlı yastık kılıfı da mevcuttur. Gerek görünümü gerekse kalitesiyle odalarınızda tarz yaratan modeller, kurutma makinesinde kullanıma uygundur. Pastel ve farklı tonların bir araya gelmesinden oluşan geniş ürün gamı, seçim yapma aşamasında size yol gösterir. Siz de evinizin her odasına uyum sağlayan renklerden oluşan tek kişilik uyku seti takımı modellerine göz atabilir, yataklarınızda fark oluşturan ürünleri Trendyol kalitesiyle satın alabilirsiniz. Tek kişilik setler, çocuk ve misafir odalarında sıklıkla tercih edilir. Ayrıca tekli setler, birbirinden cazip renkleriyle ve dokusuyla odanızda canlı bir hava yaratır. Sınırsız renk ve model seçim sunan takımları ister yorganlı isterseniz sadece nevresim olarak satın alabilirsiniz. Yumuşak kumaşları ve cazip renkleriyle her zevke uygun tasarımlar, yatak odalarına farklı bir boyut kazandırır. Konforlu ve rahat uyku deneyimi yaşatan ürünler her evde değişik ortamlar oluşmasına katkıda bulunur.

Tek Kişilik Uyku Seti ile Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Tek Kişilik Uyku Seti ile Konforlu Bir Uyku Deneyimi

Daha sağlıklı ve dingin bir gün geçirmek için gece uykusunun önemi oldukça fazladır. Günün büyük bir kısmını oluşturan uyku sırasında kullanılan ürünlerin kaliteli olması sizin daha enerjik uyanmanıza katkıda bulunur. Genç ve çocuk odalarında kullanım için üretilen tek kişilik uyku seti, birbirinden albenili renklere sahiptir. Standart ölçülerdeki yorganı ve nevresimiyle yatakların üzerine uyum sağlayan ürünleri, zevkinize uygun olanlar arasından tercih edebilirsiniz. Satın alımlar esnasında kumaş kalitesi ve terlemeye karşı korumalı olması gerekir. Pratik kullanımı ve konforu size ve sevdiklerinize mükemmel uyku kalitesi oluşturur. Pamuk yoğunluğu fazla olan seçimleri bütçenize ve kullanım detaylarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Yatak odalarının daha canlı olmasını sağlayan çeşitler, farklı ihtiyaçlara uygun olanlar arasından tercih edilir. Her yaşa hitap eden tek kişilik erkek uyku seti, açık ve canlı renkler arasından seçilir. Düz renklerin yanı sıra çizgi karakterli modeller erkeklerin ilgisini çeken özellikleri barındırır. Pamuğun sağlıklı yapısından ilham alınarak üretilen çeşitleri hem hediye hem de kişisel kullanıma göre uyarlayabilirsiniz. Pamuk ve polyester karışımların tercih edildiği setler, görsel açıdan odalarınıza canlılık kazandıran detaylardır. Her odanın mobilya ve dekorasyon konseptlerine göre sunulan tek kişilik uyku seti genç odalarına baskılı modelleriyle uyum sağlar. 3D baskı teknikleriyle oluşan farklı karakter ve resimler kişisel zevklere göre satın alınır. Üzerine sevilen yazı ve resimlerin işlendiği ürünler, genç odalarının enerjisini üst seviyelere taşır. Genç modellerin yer aldığı geniş ürün gamı iddialı tarzlarıyla öne çıkar. Hem kız hem de erkek genç yatak odalarının dizaynına göre farklı tasarım ve renk seçimleri yapabilirsiniz. Konforlu bir uyku deneyimi yaşatan tüm modellere ve daha fazlasına ulaşarak zevkinizi yansıtan seçimleri bütçenize göre satın alabilirsiniz.

Bütçelere Uyan Tek Kişilik Uyku Seti Fiyatları

Bütçelere Uyan Tek Kişilik Uyku Seti Fiyatları

Özellikle gençlerin eğlenceli ve neşeli dünyasına hitap eden modeller, renkli tarzlarıyla cazip hale gelir. Stil sahibi gençlere farklı ve modern odalar yaratan seçimler, geniş renk kartelası sayesinde her dekorla uyum sağlar. Cazip renklerden oluşan setler, görsel açıdan odalarınıza ferahlık kazandırmayı başarır. Her bütçeye uyarlanan tek kişilik uyku seti fiyatları, kumaş ve marka özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Pamuklu teri emen kumaşların kullanıldığı ürünler, diğerlerine göre daha üst fiyatlandırmalara sahiptir. Birbirinden farklı markaların yeni sezona damgasını vuran tasarımlarını yatak odası dekorasyonlarınıza uygun seçebilir, cazip fiyat avantajlarıyla beğendiğiniz ürünü ekleyebilirsiniz. Uyku kalitesini artıran takımlar, hem kullanım hem de bütçe açısından ön plana çıkar. Genç odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan indirimli tek kişilik uyku setleri, isteğe bağlı olarak farklı seçenekler sunar. Farklı sayıda üründen oluşan takımlar, tasarıma, markaya ve kaliteye göre değişen parametrelerden satışa sunulur. Her yaşa ve kişisel kullanıma hitap eden çeşitler, indirim dönemlerinde daha uygun fiyat aralığında alınır. Tek kişilik olması ani gelen misafirler için de ideal kullanım oluşmasını sağlar. Her ihtiyaca cevap verebilen tek kişilik uyku seti modelleri ve fiyatları, bütçe dostu seçimlerle öne çıkar. Siz de kendi kullanımınıza uyarlanan tüm marka ve modelleri inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere bütçenize uygun şartlarla sahip olabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından göz dolduran tüm modeller, kişisel hijyenin sağlanmasında da önemlidir. Günlük kullanımlarda hijyen açısından sık yıkanan ürünlerin dayanıklı kumaş özelliklerini barundırması gerekir. İndirim ve kampanya dönemlerini takip ederek almak istediğiniz ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Her bütçenin şartlarına uygun olarak dikkat çeken uyku takımları, isteğe göre farklı parçalardan seçilir.

Tek Kişilik Uyku Seti Modelleri Nelerdir?

Tek kişilik uyku setlerinin saten, pamuklu ve polyester kumaştan üretilen modelleri vardır. Rahat ve konforlu bir uykunun en önemli parçası çarşaf ve nevresimdir. Yatağı hem dış etkenlerden koruyan hem de üstünde yatan kişiye huzur ve güven duygusu veren nevresimler yatak odalarının vazgeçilmez parçalarındandır. Tek kişilik nevresim setleri içinde konforu ve işlevselliği ön plana çıkaran kaliteli kumaş seçimi yaygındır. Uyku sırasında nevresimlerle yüz sürekli temas halinde olduğu için üretiminde ipek saten kullanılan modeller tercih edilmelidir. Yumuşak kumaş özelliği ile bilinen ipek saten nevresimlerin temizliği oldukça kolaydır. Nevresimleri çamaşır makinesinin 30 derecelik programında gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz.

Tek Kişilik Uyku Seti Ölçüleri Nedir?

4 mevsim kullanım imkanı sunan tek kişilik nevresimlerin ölçüleri 130×220 cm aralığında değişir. Nevresimlerin genel ölçüsü bu şekilde olsa da takım içinde bulunan diğer parçaların ebat ve uzunluk ölçüleri farklıdır. Yastık kılıflarının ölçüsü 50×70 cm, lastikli çarşafların ölçüleri ise 100×200×30 cm arasındadır. Tek ve çift kişilik nevresim takımlarında en çok pamuklu kumaştan üretilenler tercih edilir. Bunun nedeni ise pamuklu kumaşların dokusunun güzel olması ve fiyat aralığının her bütçeye hitap etmesidir. Uyku setleri, genç odası ve yatak odalarının vazgeçilmez parçalarındandır. Bu nedenle kullanım özelliklerinin yanı sıra seçim yaparken görünümüne de özen göstermek gerekir. Her ihtiyaca ve zevke uygun tek kişilik nevresim takımlarının milyonlarca desen ve renk seçeneği vardır, aralarından seçim yapabilirsiniz.

Tek Kişilik Uyku Setinin İçinde Neler Vardır?

Tek kişilik uyku setlerinin içinde yastık kılıfı, lastikli veya normal çarşaf ve yorgan vardır. Uyku seti içinde bulunan parçalar tek tek alındığı zaman maliyetli olabilir. Bu sebeple ürünleri ayrı ayrı almak yerine set halinde almak daha mantıklıdır. Bazı kişiler yumuşak yapıdaki yastıkları satın alırken diğerleri sert olanları tercih edebilir. Ayrıca uyku seti içinde bulunan yorganın kalınlığı kişinin konforuna ve ihtiyacına uygun olarak belirlenir. Uyku setinin yatağa uyum sağlayabilmesi için yatağın enini ve boyunu ölçmek gerekir. Yatak ölçüsüyle uyumlu olmayan uyku setleri olumsuz bir görüntü yaratır. Yatak odalarında kullanılan uyku seti tercihini yaparken görünüme de dekorasyon nedeniyle özen göstermek gerekir. Kişiye özel tasarımlarıyla ön plana çıkan bu ürünler ile gelen misafirlerin de ilgisini çekebilirsiniz.